• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام،
من حدود ۳ روزه کاملا بی اشتها شدم میل به خوردن هیچ چیزی ندارم، به زور مامانم فقط دو لقمه صبحانه میخورم، خودمم دلیلشو نمیدونم قبلنا اینقدر من بدنم حساس بود اگه ۲ ثانیه از وقت صبحانه ام می‌گذشت حالت تهوع، رنگ پریدگی، ... بهم دست می‌داد..
اما الان نزدیک سه روزه که میل به خوردن هیچی ندارم نه خوردنی نه نوشیدنی اما بدنمم هیچ ری اکشنی نشون نمیده.. فقط یه خرده رنگم زرد شده‌.
کسی نمیدونه دلیلش چیه یا چیکار کنم خوب بشم؟
ممکنه بی دلیل باشه اما اگر تدریجی اتفاق افتاده یا تغییرات دیگه ای هم ایجاد میشه به دکتر باید مراجعه کنی میتونه به مشکلات گوارشی مربوط باشه که متنوعن و از خوش خیم داره تا خیلی و بشدت بدخیم

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
خب پس بیشتر برای درس خوندن مداومه سبکی سر ( از اونم نباشه من خبر ندارم کلا مربوط به سبک زندگی میشه مثل رژیم غذایی و خواب )
دست درد علت های مختلفی داره.
ناخودآگاه درد میگیره؟؟
چی میشه که درد میگیره؟؟
آیا بعد مثلا کار درد میگیره؟؟
کدوم قسمت دسته؟؟
عهه خیلی ممنون پس: )
نه خب دستم بعد نوشتن درد میگیره بعضی اوقات ولی گاهی هم همین جوری ممکنه درد بگیره..قسمت ساعد و مچ.

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
عهه خیلی ممنون پس: )
نه خب دستم بعد نوشتن درد میگیره بعضی اوقات ولی گاهی هم همین جوری ممکنه درد بگیره..قسمت ساعد و مچ.
کارهاتو سعی کن برنامه ریزی شده انجام بدی کم کم همه این مشکلات میرن

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
یه سوال دارممم میگم آیا 3 فنجون قهوه(یعنی فاکینگ قهوه.)زیاده هر روز؟چون ما یه قهوه جدید گرفتیم که خیلییی تاثیرش خوبه ولی خب از وقتی دارم از اون میخورم بعضی روزا آی سادنلی هو ا دیزینس(یعنی سرگیجه میگیرم 😗)؟؟؟؟؟

بالا