• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
با اینکه بگن بچه های سمپاد با ادبن مخالفم
من الان از کلاس ۲۶نفرمون براتون۲۰نفر رو میارم
که شاید از حد تصورتون هم بددهن تر باشن
این مورد عایا منبع خاصی ک امار داده باشع داره؟؟؟!!!!!!!!

پ.ن استثناعات رو هم یاد اوری میکنم

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
من نمی گم سمپادی ها با ادبن که. اتفاقن فرقی با عادی ها ندارن. من میگم که افرادی که خیلی خیلی بی ادبن کم پیدا میشه توشون. مثلا توی پارک دیدم بچه ابتدایی کلاس دوم سوم چه حرف های بدی که نمی زنه.
اتفاقا خیلی هم زیاد پیدا میشه!
ببین شاید مدرسه شما اینطور نبوده باشه، ولی مدرسه ما با این که نسبتا فوق العاده از نظر ادبی بهتره ولی بازم "همه" به جز دو سه نفر بی ادبن(بی ادب میگم یعنی یه کم زیادی بی ادب) :|
از لحاظ ادب زیادم وضع خوبی نداریم!
"من" اینطور میبینم.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
اسپم

میگما کلا بیان مدرسه شمارو منحل کنن بهتر نیس؟؟؟
خب یکی از مزیت هایی که مدارس سمپاد دارن از لحاظ درسیه.مدرسه ما هم از این قاعده مستثنا نیست و همیشه تو زمینه درسی حرفی برای گفتن داره!
خب یه تفاوت کشف شد :D درس :D

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
ما هم تو مدرسه بی ادب زیاد داریم ولی بیشتر نهم هامون بودن که دیگه رفتنO_oنسل ما همه ماستن:D کلاس ما از اونجایی که همه ی خرخونارو در خودش جا داده و نصف اون خرخونا هم باکلاس تشریف دارن و چندتاش مذهبی و چندتاش محافظه کار پس از این لحاظ در امنیت بسر می بریم:D با اینحال یه سری یه گروه از نهما داشتن فوتبال بازی می کردن منو دوستم رفتیم مثلا نگاشون کنیمO_oاونقدر ادبیات اینا پاکیزه بود ما از خجالت سرخ گشته و خیلی شیک و مجلسی مکانو به سرعت ترک کردیم:|

صال

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی۲
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
آزاد بجنورد
رشته دانشگاه
پرستاری
سمپادی بیشتر هدف داره
غیرسمپادی کمتر هدف داره
*استثنا هم هست

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
خب به یه نتیجه ای رسیدم.
شاید عمده شما تو شهرای بزرگ باشید.تو شهرای بزرگ چون جمعیت زیاده خب طبیعتا فرد با ضریب هوشی بالا و ظرفیت بالای یادگیری هم زیاده. و چون همشون نمیتونن برن سمپاد(ظرفیت محدود و اینا دیگه) تو مدارس عادی هم همچین آدمی هست.
یعنی تو شهرای بزرگ مدارس سمپاد فرق "زیادی" با مدارس عادی ندارن.
ولی چیزی که من میبینم، تو شهرای کوچیک یه جور دیگست. شهرای کوچیک تحت تاثیر عوامل زیادی مثل تغذیه نامناسب و مطالعه کم و فرهنگ غلط و امثالهم قرار دارن(شهر من که اینطوره!) و نتیجه همه ی اینا میرسه به مغز ضعیف تر(اصطلاح بهتری ندارم).
یعنی تو شهرای کوچیک استثنائات شهر جمع میشن تو سمپاد(با این حال بازم تو مدارس سمپاد شهرایی مثل شهر ما کسایی هستن که ظرفیت کافی رو ندارن)
پس شهرای کوچیک مدارس سمپادشون تفاوت زیادی با مدارس دیگه داره.(بازم چیزیه که میبینم.)
خب مشکلی چیزی داره بگید دیگه :-"

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
چیزی که من خودم تجربش کردم اینه که دانش آموزای سمپاد اغلبشون هدفای جدی تری دارن بیشتر از سنشون فکر میکنن ودغدغه های متفاوتی دارن میشه گفت از این لحاظ تفاوت هست ولی از لحاظ آموزشی فقط اسم سمپاده و انتظار هایی که هست نمیگم کادر آموزشی مدارس خییییلی بدن ولی حداقلش درحد اسم سمپاد نیستن و واقعا کافی نیست . این تجربه من توی مدرسم بوده

Z_sampad

SAMPADIIIIIIII
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
شهرری-تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
به امید خدا : شریف
تو مدارس غیرانتفایی بیشترشون خرپولن که از پس این شهریه(10 میلیون تا 20)بر اومدن ولی خب سمپاد نه (البته شهریه سمپادم داره به این رقما میرسه کم کم ..):(:(:(

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
تو مدارس غیرانتفایی بیشترشون خرپولن که از پس این شهریه(10 میلیون تا 20)بر اومدن ولی خب سمپاد نه (البته شهریه سمپادم داره به این رقما میرسه کم کم ..):(:(:(
والا شهریه مدرسه بعدیمون تقریبا ۱۴ میلیونه!
البته واسه کسایی که قراره المپیاد برن:/

فکر میکنم تنها فرقمون اینه که اون استعدادی که داشتیمو پیدا کردیم و روش کار کردیم که البته همه‌ی استعدادها نمیتونن توی این مدرسه ها رشد بکنن مثل کسی که تو موسیقی یا ورزش استعداد داره
ولی خوب بازم بعضی اوقات با دیدن بعضی از بچه‌ها با خودم میگم گویا تنها تفاوت ما اینه که یه ازمون دادیمو اومدیم تو این مدرسه‌ها! فقط همین

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
ببینید، علاوه بر اینکه لقب تیزهوش بودن و تیزهوشانی بودن به ما اعتماد به نفس بخشیده،نمیشه از زحماتی هم که میکشیم،و درک وفهم قوی ای که سمپادیا دارن چشم پوشی کرد.من اینا رو به عنوان یه سمپادی نمیگم،من پدرم فرهنگی هستن،با دانش اموزای زیادی سروکار دارن، از کلاس درس و گیرایی و بازدهی دانش آموزا که میگن،واقعا تفاوت ها رو میشه دید،در صورتی که مدرسه امسال پدرم هیئت امنایی بود!...مثلا ما درسه سال اول راهنمایی واقعا درسایی که میخوندیم مشکل بودن و نیاز به درک بالا داشتن و یاهمون آزمونای سمپاد،بچه های ما هموناروهم بادرصدای بالا جواب میدادن!همینکه یه هفتمی بتونه درسای کلاس یازدهمو درسطح تیزهوشان پاس کنه و بگذرونه،تازه اونم بانمره عالی،جای تقدیر داره... یا معلما همیشه از راحتی کار در مدارس تیزهوشان،به خاطر یادگیری سریع بچه ها دم میزنن!اینا همه میتونن تفاوت سمپادیا باشن با بقیه...

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
در زمینه ادب واقعا باید بگم اصلا ادب و احترام سرشون نمیشه...خیلیی بی ادبن..

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
بزرگترین فرق ما آشنا شدن با هم و جو رقابتی که بین ما بود
متاسفانه یکی از زیان هاش هم غرور کاذبی که در برخی به وجود می آد
از لحاظ ادب هم باید یک بررسی جامعی بشه بعد نظر داد

نیلاااا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز زینب شهرری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
برخوردار بودن از امکانات بالاتر به واسطه ی پذیرفته شدن در آزمونی در سن ۱۲ یا ۱۵ سالگی .
همه اش همینه گایز (=

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
همه دوستای صمیمی من غیرسمپادی ان
و حتی بعضیاشون نمیدونن سمپاد ینی چی
من فک میکنم فرقمون تو سختی درسمون نیس
تو طرز پرورشمونه
ما اینجا محدود نمیشیم و خودمون اعتقاداتمون رو انتخاب میکنیم
مثلا من خودم دبستان شاهد بودم و این قضایای چادر اجباری و نماز اجباری و اینا خیلی وقتا آدما رو زده میکنه
اما وقتی شما با همه جور آدمی سر و کار داشته باشی خودت انتخاب میکنی چی باشی

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
:((:((
چه بد که اینطوری شد
البته منم وقتی از یه مدرسه مزخرف دبستان وارد سمپاد شدم فرق رو حس کردم
و الان خدا رو شکر میکنم که سمپاد رو انتخاب کردم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
درسته گاهی اوقات از نظر علمی مدارس تیزهوشان و نمونه بهترن اونم بعضی مدارس ولی اونایی که مدارس عادی میخونن هم به خودشون بستگی داره الان یه پسرست نه تیزهوشان نه نمونه نه غیر انتفاعی میره ، مدرسه دولتیه .همین آدم تو آزمونا رتبش از خیلی از سمپادیا بیشتر میشه ، امسال سمپاد دهم آزمونش تعدادی سوال داشت که جوابشون غلط بود و یه عد ه سر این بد شانسی که حقشون بود قبول نشدن ولی دارن میچرخن ،ما سمپادیا آدم فضایی نیستیم ما هم مثه اونا آدمیم ، عزیزان من شاید باورتون نشه ولی تو خیلی از مدارس عادی ماهارو میزنن تو سر اونا و اونا حسرت مدارس تیزهوشان میخورن ، گناه دارن خدایی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
جوابم را در سکوتم بیابید... :|
خدایی اسپم نیس :-"

افرا 123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
تلاشگر
منظم
برنامه ریختن و عمل کردن بهش (از همه مهمتر)
تفکر مثبت نسبت به آینده
آینده نگر
البته لازم به ذکره که همه داخل مدارس خوب اینطوری نیستن فقط کسایی که در نهایت از این مدارس خارج میشن و به موفقیت توی کنکور میرسن و سهمیه ی خاصی ندارن این ویژگی ها رو دارن وگرنه خیلی ها هستن که وارد سمپاد و نمونه دولتی میشن اما بعد یه مدت درس نمیخونن و همه چیز رو رها میکنن و با آینده خودشون بازی میکنن این در حالیه که در بهترین موقعیت بودن
البته باز هم این افراد میتونن دوباره همه چیز رو از سر بگیرن و دوباره شروع کنن و رشته های خوب قبول شن !!!!!

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
درسته گاهی اوقات از نظر علمی مدارس تیزهوشان و نمونه بهترن اونم بعضی مدارس ولی اونایی که مدارس عادی میخونن هم به خودشون بستگی داره الان یه پسرست نه تیزهوشان نه نمونه نه غیر انتفاعی میره ، مدرسه دولتیه .همین آدم تو آزمونا رتبش از خیلی از سمپادیا بیشتر میشه ، امسال سمپاد دهم آزمونش تعدادی سوال داشت که جوابشون غلط بود و یه عد ه سر این بد شانسی که حقشون بود قبول نشدن ولی دارن میچرخن ،ما سمپادیا آدم فضایی نیستیم ما هم مثه اونا آدمیم ، عزیزان من شاید باورتون نشه ولی تو خیلی از مدارس عادی ماهارو میزنن تو سر اونا و اونا حسرت مدارس تیزهوشان میخورن ، گناه دارن خدایی
فک نکنم تنها معیار فرق داشتن رتبه تو قلمچی باشه:|
من نمیگم بهتریم بدتریم یا هرچی..اگه تفاوتیم داریم که پ بخاطر اینکه فرصتایی که در اختیارمون گذاشتن بیشتره..نحوه ی آموزشمون فرق داره(حداقل دوره اول مدرسه ی ما اینجوری بود)
مقایسه کردن که تقصیر ما نیست.مشکل از اون آدمیه که هنوز به اون درک نرسیده که هر آدمی یه استعدادو توانایی داره.
ولی بازم این واسه هم جا درست نیست.حتی مدرسه به مدرسه ی یه شهر فرق داره ..نمیشه حکم کلی داد.من اون چیزی که خودم تو شهر و مدرسه ی خودم می بینم رو میگم.

بالا