• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
فک نکنم تنها معیار فرق داشتن رتبه تو قلمچی باشه:|
من نمیگم بهتریم بدتریم یا هرچی..اگه تفاوتیم داریم که پ بخاطر اینکه فرصتایی که در اختیارمون گذاشتن بیشتره..نحوه ی آموزشمون فرق داره(حداقل دوره اول مدرسه ی ما اینجوری بود)
مقایسه کردن که تقصیر ما نیست.مشکل از اون آدمیه که هنوز به اون درک نرسیده که هر آدمی یه استعدادو توانایی داره.
ولی بازم این واسه هم جا درست نیست.حتی مدرسه به مدرسه ی یه شهر فرق داره ..نمیشه حکم کلی داد.من اون چیزی که خودم تو شهر و مدرسه ی خودم می بینم رو میگم.
من دوره اول نمونه دولتی بود و سختگیر تر بودننننن بشدت تو آموزش و کتاب‌ها ولی اومدم تیزهوشان و خب کمتر از دوره اول سختگیر هستن ولی عالیه منظورم اینه مدارس فرق دارن تو کل شهرا بعدم فقط آزمون قلمچی نیست گلم کلا اون آقا پسر خیلی درس خونه و همه جا تو مسابقات م داره میدرخشه چون خودش داره تلاش میکنه مدرسه فرق داره ها ولی دانش اموز فرق ندارهههه آدم آدمه

Tilda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
من دوره اول نمونه دولتی بود و سختگیر تر بودننننن بشدت تو آموزش و کتاب‌ها ولی اومدم تیزهوشان و خب کمتر از دوره اول سختگیر هستن ولی عالیه منظورم اینه مدارس فرق دارن تو کل شهرا بعدم فقط آزمون قلمچی نیست گلم کلا اون آقا پسر خیلی درس خونه و همه جا تو مسابقات م داره میدرخشه چون خودش داره تلاش میکنه مدرسه فرق داره ها ولی دانش اموز فرق ندارهههه آدم آدمه
بهتون بگم راه برای درخشیدن در مسابقات خیلی زیاده =)

لو:)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
شاید بیشترین تفاوت، تفاوت بین طرز نگاه ها باشه
مثلا نگا من وقتی یه دختر هم سن خودم میبینم میگم:اع یه دختر هم سن من :rolleyes:
اما وقتی یکی منو با لباس مد مون میبینه احتمالا با خودش میگه : اووپس:// این از بچه های فرزانگانه الان حتما میخاد کلی شوآف کنه
این به عینه برام تو باشگا پبش اومد که طرف کلی کول داشت باهام رفتار میکرد تا وقتیکه پرسید مال کدوم مدرسه ای؟ و من گفتم فرزانگان و اون180درجه رفتارش باهام عوض شد
واای؟سیریسلی واای؟:rolleyes:

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
سطح هوشی ما بالاتره . بیشتر درس میخونیم کمتر علافیم ( مثلا ) میگیم درس نمی خونیم بعد معدل میاد 19.90 :| :| فرق داریم دیگه(:/

arshia.r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
0
بستگی داره با کی خودمونو مقایسه کنیم. برخی از افراد غیرسمپادی واقعا عالی هستن و از سمپادی ها هم شاید بهتر باشن اما برخی واقعا خنگ و بی سواد و بی فرهنگ و بی تربیت هستن

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
به طور کلی تو تیزهوشان درس خوندن تو موفقیت تاثیر داره و منکرش نیستیم!
ولی خدایی میخوام یکم بد بگم در برابر هزار تا خوبی که داره...
ادم اعتماد به نفس پیدا میکنه وقتی تیزهوشانیه ولی از اونور خیلیا (بلا نسبت خودم و شماها ) فک میکنن دیگه خییییلی فرق دارن و بهترن نسبت به بقیه ... این موضوع در حالیه که موفقیت به خودم آدم بیشتر بستگی داره تا به مدرسش!
و بدی دیگش اینه که اگه ادم به دلایل مختلف نتونه تو ادامه تحصیل مقاطع بالاتر خوب باشه وپیشرف کنه فک میکنه خنگ ترین آدم دنیاس(بازم بلا نسبت خودم و شماها!)
در کل من اگه بودم اسم تیزهوشانو از روش بر میداشتم! چون بیشتر از اینکه ادم تیزهوش داشته باشه ادمای درس خون و با اعتماد به نفس داره ...

arshia.r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
0
به طور کلی تو تیزهوشان درس خوندن تو موفقیت تاثیر داره و منکرش نیستیم!
ولی خدایی میخوام یکم بد بگم در برابر هزار تا خوبی که داره...
ادم اعتماد به نفس پیدا میکنه وقتی تیزهوشانیه ولی از اونور خیلیا (بلا نسبت خودم و شماها ) فک میکنن دیگه خییییلی فرق دارن و بهترن نسبت به بقیه ... این موضوع در حالیه که موفقیت به خودم آدم بیشتر بستگی داره تا به مدرسش!
و بدی دیگش اینه که اگه ادم به دلایل مختلف نتونه تو ادامه تحصیل مقاطع بالاتر خوب باشه وپیشرف کنه فک میکنه خنگ ترین آدم دنیاس(بازم بلا نسبت خودم و شماها!)
در کل من اگه بودم اسم تیزهوشانو از روش بر میداشتم! چون بیشتر از اینکه ادم تیزهوش داشته باشه ادمای درس خون و با اعتماد به نفس داره ...
درس خون یا خرخون؟

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
میانگین بگیریم درس خون
چرا؟ چون اعتماد به نفسشون زیاده همون مقداری که میخونن نتیجه میگیرن
(البته خودشون این پوئن مثبتو تیرهوشی در نظر میگیرن درحالی که به اعتماد به نفس ایمان به خود مربوطه!)
چون با خودشون میگن من همونقد که خوندم کافیه نتیجمو میگیرم!(به نظر خودشون خیلی تلاش کردن) اکثریت بچه ها خصوصا بچه های مدرسه خودمونو میگم...

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
خب تفاوت داریم، فرقمون هم معلمای باتجربه ا س که تو مدارس ماها هستند و یه آزمون قبول شدیم که بقیه نشدند.
(من خودم رو میگم ) از بعضی از بچه های مدارس دیگه حتی عادی خیلی عقبم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
قبولی ما تو سمپاد فقط یه آزمون بود ، یه آزمون ، خیلیا مریض بودن یا استرس داشتن و قبول نشدن ،خیلیا سر یه تست به حقشون نرسیدن ، چرا هی میگین تیزهوشانیا باهوش ترن ؟ باور کنید چیزی که به اعتبارتون ارزش میده فقط خودتونید نه مدرسه هزاران بار میگم ، این حرف که تیزهوشانیا باهوش ترن همیشه ، این خیلی بده ، چون سر یه امتحان که ممکنه سؤالاش استانداردم نباشه ، یه عده قبول نشن ، بعدم انقدر بین هوش خودتون و غیر خودتون تبعیض قایل نشید ، ممکنه خیلیا هوششون از ما بیشتر با شع و در این مدارس تحصیل نکرده باشن

Ramzi

خسته از درهای بسته
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
قبرستون
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
هعی زندگی
نمیشه گفت با بقیه هیچ فرقی نداریم
ولی نمیشه هم گفت با بقیه خیلی فرق داریم
در واقع فرق یه عده کمی از سمپادیا(سمپادیای واقعی)با بقیه بچه ها اینه که از سن کمتر هدف دارن و شایدم یه کم تو یه سری مسایل بهتر عمل کنن و نوع تفکرشون یه کم بزرگتره
البته نمیگم همه سمپادیا ها . سمپادیای واقعا . الان اکثر بچه های مدرسه ما واقعا راه گم کردن که اومدن سمپاد
ولی یه سریا واقعا لایقشن

arshia.r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
0
هرکس تا اندازه ای که یاد بگیره درس می خونه
ممکنه زمان بیشتری لازم باشه
میدونم اما بعضی افراد توی رقابت سنگین با دیگران هستن و تا میتونن درس میخونن و اینجوری به خوشون آسیب میزنن

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اونام توشون بد و خوب دارن مام داریم
همه جا همه جور ادم هست دیگه
مدیر مدرسه ای که توی شهر ما بهترین مدرسس میگفت ی سری بهم که من تا حالا این همه سال خدمت کردم اما فقط دوتا تیز دیدم فقططط دوتا که اونام اصلا کنکور رو خوب ندادن
اصلا میگفت خیلی هوش عجیب غریبی داشتن
و میگفت همه ی دانش اموزای ما سخت کوشن
اونم خودشون سخت میگیرن تا بچه درس بخونه
ی عده میخونن و رستگار میشن
ی عده هم نمیخونن و ..
در سطح دبیرستان البته ..راهنمایی که کلا کشک میگذره بنظرم

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بکشین بیرون بابا سناریوهاتون خیلی قدیمی شده فلان جا بودم گفتم حتما فرزانگانم ال میگن ال شد چون فرزانگانیم ... خاصی قرار بشیم حالا نبودیمم ی ور کسی نبود سبک مغزا

بالا