• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بزن لت و پارش کن !

• شروع کننده موضوع HHH
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بزن لت و پارش کن !

1) پشت گردن، حد فاصل بین گردن و سر(دقیقا اون جایی که آخرین مو های سر رشد می کنه) خیلی جای حساسیه یعنی اگه ضربه بهش بزنی به اندازه شدتش ممکنه طرف رو بیهوش کنه، فلج کنه و در بیش ترین حدش باعث بشه انا لالله و ...!
2) در پشت و پایین قفسه سینه در هر دو طرف یه جایی هست که زیرش استخون نیس و بدون حفاظه اگه محکم بزنی درد بسیار شدید و به احتمال بسیار بالا مرگ میشه!
3)یکی دیگه هم هست که احتمالا همه می دونن سر رو حول گردن بچرخونی(البته گفته بودین سر نباشه!)

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

ساعد دست طرف رو با دوتا دستتون میگیرن، پوستش رو به دو جهت مخالف تاب میدین. ( مثلاً با دست راست به طرف جلو ، با دست چپ به طرف خودتون. ) :-"
دیه گرونه، یه کارایی رو یاد بگیرین که طرف دردش بگیره ولی شِت و پِت نشه. :د
# کاملاً ابتکاری و امتحان شده. ((:

azam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
پارسال زیست شرکت کردم(فقط شرکت)
اینستاگرام

اقا یه حرکت ساده یه جا انجام دادم خیلی جواب داد یارو ولو شد رو زمین با زانوت میزنی تو شکم طرف ناخودآگاه خم میشه بعدم یه ضربه به پشتش :Dخیلی خوب بود
پشت زانو هم خیلی حال میده

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

نیشگون
مو کشیدن
پوست کتف رو با دستت بگیری وبکشی.خیلیم درد داره
همیشه از سه مورد بالا استفاده میکنم.
موارد دیگه خطرناکن خوب.پول زیادیم ندارم برای دیه :-"
دخترا هم میتونن با ناخوناشون خش بندازن.این خیلی خوبه :D

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
کار اصلا درستی نیست ولی با پا بزن تو وسط قفسه سینش دقیق اسم علمی چیزشو نمیدنم البته ولی یبار یکی اینطوری با پاز زد و بیهوش بودم یه مدت

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
یادمه با یکی توی مدرسه دعوام شد طرف با مشت زد زیر شکم بالای ... اولش درد نگرفت، بعد از 3 ساعت دردم شدید شد، بعدش کمرم درد گرفت. درد های بعدیش رو یادم نیست ولی فکر کنم سردرد هم داشتم، خلاصه انقدر درد داشتم که فردا غایب شدم. /m\
یکبار توی نت، یک سایت پیدا کردم، درباره ی آشوب های سال 88 بود. طرف داشت تکنیک های مبارزه و ... هارو یاد میداد، منم کنجکاو نشستم همشو خوندم.
بعد یک بخش چریکی داشت، اونجا یک تکنیک یاد داد.
شما از پشت یارو میای بدون اینکه بفهمه.
بعد از پشت گردنشو میگیری. (عین فیلما.=)))
بعد چاقو رو توی کلیه اش فرو میکنی.
بعد چاقویی که توی کلیه هست رو می چرخونی. مثل دسته ی موتور. طرف میگفت این کار باعث میشه کلی خون ریزی کنه و غیر قابل پانسمان بشه. (راستم میگه شما با این کار کل کلیه یارو رو تیکه پاره میکنی.)
بعد چاقو رو میکشی بیرون.
بعد 3 ثانیه صبر میکنی.
و بعد از 3 ثانیه طرفو ول میکنی، و طرف میخواد بیوفته زمین، شما همون موقع چاقو رو جلوش نگه میداری و کل شکم یارو جر میخوره.
چه وحشتناک.

ABOLFAZL_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
جاست گدان با پاشنه‌ی پا/m\
اصن پای طرفت فلج میشه

اها یکی دیگشم مشت تو دهنِ طرف زدن. اینم خیلی کیف میده.

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
با نوک پا محکم بزنین پشت زانوش.دیکه حرکت نمیکنه فرصت خوبیع برا فرار.
اگه هم خواستین دیگه کلا سایلنت شه به مشت یا آرنج بزنین زیر فک اش‌.
پیچوندن مچ مو دست و همزمان زدن زیر پاش وقتی هم افتاد با نوک کفش بزنین بالای زانوش رو ماهیچه ها.
زدن با آرنج در روی بینی اش ترجیحا قسمت های بالایی.
پیچوندن چهار انگشت همزمان

(وی فیلم زیاد نگاه میکرد:-")

Reyhuneeeh

A Dreamer
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400

1) پشت گردن، حد فاصل بین گردن و سر(دقیقا اون جایی که آخرین مو های سر رشد می کنه) خیلی جای حساسیه یعنی اگه ضربه بهش بزنی به اندازه شدتش ممکنه طرف رو بیهوش کنه، فلج کنه و در بیش ترین حدش باعث بشه انا لالله و ...!
این مورد واقعا جواب میده و خیلییی خطرناکه
منو داداشم از اونجایی ک خیلییی با هم دعوا میکنیم و همدیگرو لت و پار میکنیم از این تجارب زیاد داریم
تاکتیک دفاعی من در هر موقعیتی ناخونآمن و بسیاار کاربردی ان:)_از ی جایی ب بعد واسه دعوا بلند نگه میداشتمشون_
یادمه همینکارو خیلی ناگهانی با ناخونای بلند انجام دادم _دقیقا همون قسمت گردن رو با ناخن فشار دادم خیلیی ناگهانی و کااملا سهوی :(_
داشت جلو چشمامون جون میداد:/ با نفس مصنوعی ب زندگی برگشت در این حد:/
+هنوز زنده ست و هیچیش هم نشده:)
خلاصه ک اگ ناخن آتون بلنده و قصد ندارید طرفو بکشین حواستونو جمع کنید دقیقا کجا رو چنگ میگیرید:/
+وی از اون موقع ناخنآشو میگیره:)

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
I have no idea.
(وی در بازی هیتمن افتضاح است.)
.
.
.
با آرنج بکوبید تو پهلوش
پاسخ : بزن لت و پارش کن

Captain. Pisko صداشو در نيار (;

راه ديگه اينه كه خيلي عادي، دست طرف رو بگيريد. بعد ناخنتون رو فشار بديد بخش بالاي ناخن دستش!
چنان دردي داره كه طرف خم ميشه ( البته اين توصيه رو خانم ها گوش نكنن. چون اونوقت داداششون بدبخت ميشه :( )

و و البته ميشه باز هم ناخن رو كرد، اما اين بار بكنيد زير ناخن طرف مقابل O0

اگه كفش محكمي داريد، كافي از كنار، به لگد محكم بزنيد دقيقا روي كنار كاسه ي زانوش!
زانوش در ميره و احتمالا ديگه هيچ وقت درست نميشه :D :-"
چه خطرناکین شما

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
انگشتتونو بکنید تو چشمشون :>
لگد بزنید به قفسه سینه و دندشونو بشکونید :>

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
یک ایده خیلی کثیف توی ذهنم دارم، اما خواهشا روی کسی اجرا نکنید، که هم دیه اش زیاده هم طرف آسیب بدی میخوره.
شما با مشت یا پا میکوبی توی .... یارو. =)) بعد یارو هم میشه اونجاشو با دست میگیره.=))
الان تصویر ذهنی بنده از طرف اینه که خم شده و خیلی آسیب پذیره.
حالا شما باید ضربه فنی رو بزنید، به نظرم با آرنج توی پشت کله اش بزنید.
یا اینکه با مشت، بزنید توی صورتش، اینطوری جر میخوره.
روش های دیگری مثل هل دادن هست.
در کل دعوا کار بدیه، فقط با اونایی که فحش ناموسی میدن دعوا کنید، کلا سعی کنید وارد دعوا نشید، 2 طرف دعوا ضرر میکنند.
همیشه برنده دیه میده، یا زندونی میشه، یا اعدام میشه.
بازنده هم میوفته گوشه بیمارستان.

مثل فیلم Hacksaw Ridge‎ که اولش بابای دزموند میگفت من برنده رو کتک میزنم، بازنده هم که خودش از قبل کتک خورده، واقعیت هم همینه. برنده تنبیه میشه بازنده هم که کتکش رو خورده. (هنوز برام سواله که برادر دزموند چطوری پس از ضربه سنگینی که با آجر خورد زنده موند؟=))=))=)))

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
والله من ابتدایی بودم و قدم از طرف مقابلم کنی کوتاهتر بود اما از شدت عصبانیت یه پای راستمو تا گردنش بالا بردم و در یک حرکت.. :-" :))
خدا رحم کرد فقط

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
یک ایده خیلی کثیف توی ذهنم دارم، اما خواهشا روی کسی اجرا نکنید، که هم دیه اش زیاده هم طرف آسیب بدی میخوره.
شما با مشت یا پا میکوبی توی .... یارو. =)) بعد یارو هم میشه اونجاشو با دست میگیره.=))
الان تصویر ذهنی بنده از طرف اینه که خم شده و خیلی آسیب پذیره.
حالا شما باید ضربه فنی رو بزنید، به نظرم با آرنج توی پشت کله اش بزنید.
یا اینکه با مشت، بزنید توی صورتش، اینطوری جر میخوره.
روش های دیگری مثل هل دادن هست.
در کل دعوا کار بدیه، فقط با اونایی که فحش ناموسی میدن دعوا کنید، کلا سعی کنید وارد دعوا نشید، 2 طرف دعوا ضرر میکنند.
همیشه برنده دیه میده، یا زندونی میشه، یا اعدام میشه.
بازنده هم میوفته گوشه بیمارستان.

مثل فیلم Hacksaw Ridge‎ که اولش بابای دزموند میگفت من برنده رو کتک میزنم، بازنده هم که خودش از قبل کتک خورده، واقعیت هم همینه. برنده تنبیه میشه بازنده هم که کتکش رو خورده. (هنوز برام سواله که برادر دزموند چطوری پس از ضربه سنگینی که با آجر خورد زنده موند؟=))=))=)))
اون جا که باید ضربه فنی بزنیم رو به نظزم با زانوی پای قوی تر با تمام سرعت و قوا بیاین تو صورت طرف.
راه درمان هم نداره دیگه نابود شده صورتش.
اگه فقط خودتون دو تا باشین می تونین به عنوان ضربه فنی با دو تا مشت به دو تا گیج گاه شخص (هم سطح با ابرو، نرسیده به گوش) خیلی محکم و سریع بزنین تا دیگه شاهد یا تهدید یا دیه و از این چرت و پرتا باقی نمونه.

من هیچ وقت هیچ کس رو نمی زنم و همیشه تو دعوا دفاعی خالص نبرد می کنم چون زیادی خطرناکم.

بالا