• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراخوان طرح بزرگ رادیو سمپادیا و انجمن پادپخش

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
شورای فرهنگ و ادب تصمیم دارد به مناسبت هفته گرامیداشت سمپادیا، پروژه بزرگ رادیو سمپادیا را در قالب ارائه پادکست های دوره ای، آغاز نماید.

پادکست چیست؟

برای یافتن اطلاعات اجمالی ای در رابطه با پادکست به لینک زیر مراجه کنید:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA

البته ما اینجا از سیستم کستینگ استفاده نمیکنیم و فایل های صوتی را در خود فروم انتشار میدهیم. شاید یک تفاوت اصلی کار ما با پادکست نیز همین باشد.

همچنین شورای ادب و فرهنگ از بخش هایی از این داده ها در اسلایدکست نهایی خود به مناسبت هفته گرامیداشت سمپادیا استفاده خواهد کرد.

آنچه که ما از شما کاربران گرامی انتظار داریم، یاری جهت افزایش محتواست. ما از شما میخواهیم تا نظرات و صداهای خود را در این پادکست ها به اشتراک بگذارید. این کار نیاز به ابزار پیچیده ای ندارد و با یک میکرفون ساده هدست میتوان حتی 10 ثانیه به محتوای صوتی پادکست ما افزود.

شرایط ارسال صدا ها:

1) فایل های صوتی از نوع mp3 باشند ترجیحا ولی wma نیز قابل پذیرش است.

2) پیش از هر چیزی نام کاربریتان را عنوان کنید. ذکر نام کاربری الزامیست هرچند نیازی به بیان نام واقعی نیست.

3) سعی کنید صداها حداکثر کیفیت را داشته باشند و حدالامکان فاقد نویز باشند.

4) از هیچ گونه آهنگ یا صدای پس زمینه استفاده ننمایید و آنچه به ما ارائه میکنید فقط فایل صوتی کلام شما باشد.

5) موضوع گفتار شما میتواند هرچیزی مرتبط به فروم سمپادیا و شورای ادب و فرهنگ باشد ولی ما گزینه های زیر را پیشنهاد میکنیم:
انتقادات و پیشنهادات در مورد فروم و شورای ادب و فرهنگ، نحوه آشنایی با سمپادیا، هدف از فعالیت در سمپادیا و یا هر احساسی که نسبت به سمپادیا دارید و یا هر موضوع و خاطره یا کلامی که فکر میکنید ارزش گفتن را دارد.

6) حداکثر زمان ارسال تا روز جمعه ساعت 18، یعنی 6 بعد از ظهر.

7) فایل ها را در سرور های مشهور ف****ر نشده آپلود کرده، لینک را از طریق پیغام خصوصی ارسال کنید.

طبیعتا استقبال شما از این طرح بر انرژی ما برای ادامه راه خواهد افزود.

با جست و جو در اینترنت میتوانید چند نمونه پادکست را مشاهده کنید.

با تشکر.

Kindboy

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد 0 و 1:دی
دانشگاه
دانشگاه پایتخت:دی
رشته دانشگاه
سیم کشی کامپیوتر(!)
پاسخ : فراخوان طرح بزرگ رادیو سمپادیا و انجمن پادپخش

اینکه هرکس بخواد برای خودش یک چیزی بفرسته زیاد جالب نمیشه، ممکن هست همه فقط نظراتشون رو بفرستند! پیشنهاد من این هست که یه تاپیک ایجاد کنید و یا یک محفل که پیشنهادات اول در رابطه با پادکست داده بشه! بعد یه سری از کاربران بیان یه سری از برنامه ها رو به عهده بگیرند، یعنی مثلا من نوعی دوست دارم یه برنامه مثلا به اسم "سمپادی، چه خبر؟!" داشته باشم! بعد هر ماه یا هفته(بسته به دوره بخش هر فایل پادکست!) یه قسمت از برنامه رو آماده کنم بدم به تیم تهیه!

یا مثلا خیلی کارهای جالبی میشه کرد با برنامه های مختلف، حالا من نمیدونم دوست دارید طرح های من رو برای پادکست پیگیری کنید و روشون کار کنید من همه رو لیست کنم و یا نه! اون فراخوان پیشنهادات از کاربران رو هم حتما حتما پیگیری کنید.

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ما اهداف توسعه و تعمیم این پروژه رو داریم و به این موارد هم فکر میکنیم. ولی این افتتاحیه هست. باید اول استعداد و استقبال بچه ها رو ببینیم بعد تصمیم گیری کنیم که کی چه کار بکنه. مثلا خود شما. برای ما یک فایل وویس هرچیزی که تو موضوعات مرتبط هست بفرست. ما اولین وویس شما رو می بینیم اونوقت سری های بعدی کاملا هدفدار و موضوعی میشه.

Kindboy

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
سیم کشی کامپیوتر(!)

به نقل از سعید آرزومند :
ما اهداف توسعه و تعمیم این پروژه رو داریم و به این موارد هم فکر میکنیم. ولی این افتتاحیه هست. باید اول استعداد و استقبال بچه ها رو ببینیم بعد تصمیم گیری کنیم که کی چه کار بکنه. مثلا خود شما. برای ما یک فایل وویس هرچیزی که تو موضوعات مرتبط هست بفرست. ما اولین وویس شما رو می بینیم اونوقت سری های بعدی کاملا هدفدار و موضوعی میشه.
من یه برنامه خاص رو که مد نظرم هست ضبط می کنم براتون، ارسالش میکنم :D بعد از استعداد یابی و این مسائل پیشنهادات رو مطرح میسازیم (;

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

می تونید یه خورده زمانشو بیشتر کنید ؟ واسه فردا واقعا سخته !

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

تمدید میشه. من خواهش میکنم اونایی که لایک کردن نظر بدن، وویس بدن. بالاخره این برنامه اگر بخواد ادامه پیدا کنه، نیاز به همکاری بیشتری داره.

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
پاسخ : فراخوان طرح بزرگ رادیو سمپادیا و انجم&

بله

ادامه پیدا کنه

تمدید هم میشه

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خب نیاز به تعیین یک حداکثر و حداقل مدت زمان فایل صوتی نیستش ؟!
اینجوری یکی ممکنه بیاد خاطرات دوران طفولیتش رو تعریف کنه هـــــا !!! #-o :D

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ما همه حرفای همه رو که نمیذاریم. از بخش هاییش استفاده میشه. هرچه متنوع تر و بیشتر باشه بهتره. ولی صددرصد کسی که به ما وویس بده صداش قرار خواهد گرفت در پادکست.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

:-"
چرا یه سرور پادکستینگ نزارین خوب؟ اونجوری که خیلی بهتره!

Kindboy

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
سیم کشی کامپیوتر(!)

من باز هم میگم اینطور نمیشه، شما باید بگید این پادکست ما این بخش ها رو داره هرکی خواست برای یکی از این بخش ها وکال بفرسته، الان من بخوام صحبت کنم نمیدونم چی بگم جز چرت و پرت! :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

منم با نظر فرشيد موافقم :)

زمانشم تمديد شده؟؟ :-?

فقط انتقاد واينايي كه گفتين خوبه باشه....م3 حرف بزن نشه يه وقت؟ (; :D

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ما فعلا از امکانات فعلی استفاده میکنیم.

من چند بار هم گفتم این یک پادکست افتتاحیه است که به مناسبت هفته سمپادیا منتشر میشه. پس ما از تمام کاربران انتظار داریم که برای ما یک وویس با محتوای هر چیزی که دوست دارن در مورد سمپادیا بگن در مورد آشناییشون با سمپادیا در مورد اوقاتی که در سمپادیا داشتن درمورد بهترین یا بدترین خاطراتشون در سمپادیا و نظرات و انتقادات و پیشنهاداتشون در مورد این طرح و کل فروم سمپادیا و شورای ادب و فرهنگ رو برای ما بفرستند. مسلما از برنامه های بعدی، این تقسیم بندی ها انجام خواهد شد. الان همکاری شما اینه که به ما وویس بدید در موضوعاتی که گفته شده. فعلا هم تمدید شده. من خواهش میکنم تا روز دو شنبه یا نهایتا سه شنبه بفرستید فایلهارو.

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

از اونجایی که دخترا با ارسال صوت مشکل دارن ٬ یک جای سایت یک آموزش تغییر صدا از یک نرم افزار سبک رو بگذارید تا کسی نگرانی‌ای بابت این موضوع نداشته باشه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیریت :
از اونجایی که دخترا با ارسال صوت مشکل دارن ٬ یک جای سایت یک آموزش تغییر صدا از یک نرم افزار سبک رو بگذارید تا کسی نگرانی‌ای بابت این موضوع نداشته باشه.
بابا بیخیال!
نمیدونم چرا همه علاقه دارن دخترا رو موجودای عجیب غریب و ضعیف... نشون بدن، این کارا دیگه چیه آخه؟
گذشته از این که من به شخصه با مصونیتی که عرف برای دخترا در نظر میگیره مخالفم، اما آخه دیگه این تغییر صدا خیلی چیزه!

× تازه این نرم افزارای تغییر صدا همشون صدا رو میکنن عینهو آدم فضایی (یعنی بهترینش که av voice changer هست که صدا رو میکنه ترکیبی از زنبور و گاومیش و آدم فضایی)

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

کسی که بابت پخش صوتش با یک نام مجازی و مستعار، مشکل داره، صوت نفرسته. این تصور ماست. من پادکست های زیادی رو دیدم که دخترها هم وویس دادن براش. حتی دختران سمپادی. قرار نیست اینجا نام کسی برده بشه. یا قرار نیست حرف خاصی زده بشه. موضوع مشخصه. هدف مشخصه. نام و هویت هم که مشخص نیست. فقط نام کاربری باید معلوم باشه. من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

صدا هایی که با نرم افزار تغییر دادید رو نفرستید. گفتم که هیچ گونه افکت روی صدا ها نذارید.

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

آقایون، خانوما، برادرا، خواهرا، بزرگا، کوچیکا خواهشا زودتر بفرستید این وویسا رو. کم بودن کسایی که تا حالا فرستادنا. دقیقه نود نفرستید خب. اگر میخواید بفرستید زودتر لطفا.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از سعید آرزومند :
آقایون، خانوما، برادرا، خواهرا، بزرگا، کوچیکا خواهشا زودتر بفرستید این وویسا رو. کم بودن کسایی که تا حالا فرستادنا. دقیقه نود نفرستید خب. اگر میخواید بفرستید زودتر لطفا.
خداوکیلی تا الان کسی چیزی فرستاده؟ :-"

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از GCD :
خداوکیلی تا الان کسی چیزی فرستاده؟ :-"

آره

خدا وکیلی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از سعید آرزومند :
آره

خدا وکیلی
اوه چه جالب!

آخه ببین این طرحه الان خیلی بی سر و تهه! خوب اگه قراره ملت فایل ضبط کنن و توش خاطره تعریف کنن و از سایت یا شورا تمجید/انتقاد کنن و شما هم کل این فایلا رو بزارین تو یه تاپیک، چه ارزش خاصی داره؟ نه محوری مشخص شده، نه قوانین درست و حسابی تعریف شده، نه حتی حداقل یه سرویس کستینگ خوشگل داره که آدم احساس درست و حسابی بودن بهش دست بده! خوب آخرش که چی؟

خود من چند بار با نیمکره راست مغزم تصمیم گرفتم چندتا مباحث جامعه شناسی، خلاقیت و ایدئولوژیکی خودمو ویس کنم بزارم، ولی بعد یهو نیمکره چپ گفت همچین کاری نکنیا! این که اصلا کارش معلوم نیست، خوب بعدا سر فرصت خودت یه تاپیک بزن توشون مباحث رو بزار!

بالا