• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

mamad75

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
پاسخ : فراماسونری

به نقل از اخوی! :
چرا بین شما ها انقدر اختلاف هست؟
مگه شکی دارین که نظام سلطه می خواد به کل دنیا حکومت کنه؟
بین ماها؟مگه ما ماسونیم آقا

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از اخوی! :
چرا بین شما ها انقدر اختلاف هست؟
هیچ کدوم از ما کاره ای نیستیم که بتونیم از چیزی مطمئن باشیم ! اینجا فقط حدس ها و اطلاعات ِ با منبع گذاشـته میشه !

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

به نقل از 'SaYnA' :
هیچ کدوم از ما کاره ای نیستیم که بتونیم از چیزی مطمئن باشیم ! اینجا فقط حدس ها و اطلاعات ِ با منبع گذاشـته میشه !
اینی که میگی هیچ کاره ایم یعنی تو اون هرم شما در کف قرار داری و اینو پذیرفتی که برده ای.
پس اونا موفق بودن که شما میگی هیچ کاره ای

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از اخوی! :
اینی که میگی هیچ کاره ایم یعنی تو اون هرم شما در کف قرار داری و اینو پذیرفتی که برده ای.
پس اونا موفق بودن که شما میگی هیچ کاره ای
چه ربطی داره عزیز من ؟ من دارم می گم ما هیچ کدوم میسون نیستیم و تا جایی که من می دونم میسون ها اکثرشون اطلاعاتشون مخفی و سری ـ! این سری اطلاعاتی که ما داریمم یا حدس ِ خودمون ُ اطرافیانمونه ؛ یا چرت ِ محض ِ ! و تعداد کمی منابع ِ موثق ! ( می گم منبع موثق یعنی هم از جانب ِ تفکرات ِ ما هم تفکرات ِ مقابل ) .

na shenas

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
tehran

فراماسونا اگر خودشونو نشون ندن قطعا راحت تر ميتونن كاراشونو بكنن.پس چرا جاهاي مختلف ازشون نشونه ميبينيم؟

• لایک
امتیازات: sayna
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

سلام
سلام خوبیه که می تونه جواب های مختلفی داشته باشه.
خب می گم اونها هدفشون چیه؟
اینکه همه از اونها اطاعت کنن.پس باید خودشون رو به یک شکلی معرفی کنن.
معمولا هرفرقه و گروهی قبل اینکه خودش نفوذ و ورود کنه نمادها و شعارهاش رو باب می کنه.

ShahreGA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دارم ولی بی خیال

ببینید من شاید بتونم کمکتون کنم

شما فرض کنید که توی یه کشتی تو دریا هستید
بعد می بینید که سر یه کوه یخ از آب زده بیرون
حالا شما خطر رو احساس می کنید اما نمیدونید که چقدر از این کوه یخ زیر آبه
به نظر من این داستان فراماسونری که چند سالیه راه افتاده ( و منم روش زیاد کار کردم L-:) یه همچین چیزیه

حالا نمیشه فهمید که چقدر از این داستان ها واقعیه

اگه درباره ی ریشه ی فراماسونری مطلب خواستید لینک زیر خوبه :

http://truth.vcp.ir/index.php?viewpost=w1042fnc1140f

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

بابا قضيه فراماسونري تموم شد رفت
شروعش هم براي نفوذ به يك كشوري بود كه لژ فراماسونري رو تو اون كشور تاسيس كردن تا يه سري نوكر داشته باشن
راستي ميدوستين براي فراماسون شدن بايد يكي از اديان اسلام مسيحيت يا يهود را قبول داشته باشيد

lovely_mahsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

من یه سایت خیلی خوب و کامل در این باره سراغ دارم اما فیلتره نمیدونم میتونم معرفی کنم یا نه؟! :rolleyes:

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

اشکال نداره؛معرفی کن

mamalmln

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهر ری
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک

هی .........
مشکل اونجاس که هیچ چی نمیشه گفت .....
هیچ اطلاعاتی خوبی در دسترس نیست ...
مقاله های ایرانی ماسون ها را افرادی شیطانی و تنها هدفشان را مسلط کردن شیطان و فرعون جدید بر دنیا می دانند(که فقط در مورد اندکی شان صدق می کند در بدترین حالت)
مقاله های خارجی هم عموما آنها را افرادی صلح جو و خیرخواه معرفی می کندد.

اما آنچه روشمن است این است که این گروه ها هرگز راز هایشان را آشکار نمی کنند ...این اطلاعات کنونی اگر هم که درست باشند مربوط به 40-50 سال پیش هستند. ...اما به هر حال بخشی از این اطلاعات حقیقی است ...فراموش نکنیم که اسرائیل با کمک بریتانیا اسرائیل شد و اندیشه صهیونزم هم ریشه در آنجا دارد .... اسناد بسیاری هم وجود دارد که ماسون بودن 90 درصدی سیاست مداران جهان را ثابت می کنند.

اما سوالی که هنوز در ذهن من باقی است این است :هدف ماسون ها چیست ؟آزادی و برابری است؟؟!! یا به حکومت رساندن دجال است ؟؟یا قدرت و ثروت بی نهایت؟یا نابودی ادیان توحیدی ؟؟!! الله اعلم !

راستش شاید در آینده اگر بتوانم در لژ ها نفوذ کنم تا ببینم قضیه از چه قرار است !!!!!!!!!!!!!!!!!

پیش نهاد :فعلا راجع بهش فکر نکنین چون دیوانه می شین!!!

lovely_mahsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

www.wakeupproject.com

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از برگ پاییزی :
هی .........
مشکل اونجاس که هیچ چی نمیشه گفت .....
هیچ اطلاعاتی خوبی در دسترس نیست ...
مقاله های ایرانی ماسون ها را افرادی شیطانی و تنها هدفشان را مسلط کردن شیطان و فرعون جدید بر دنیا می دانند(که فقط در مورد اندکی شان صدق می کند در بدترین حالت)
مقاله های خارجی هم عموما آنها را افرادی صلح جو و خیرخواه معرفی می کندد.

واست N تا مقاله خارجی میرام که نظرشون صد برابر شدیدتر از مقالات پایگاه حوزه خودمونه !!!
دقت داری که خارج اسم یه جای خاص نیست که اینطوری میگی مقاله خارجی ...
مقاله و کتاب داحلی هم داریم که اصلا هیچ کاری به شیطان پرستی و مزخرفات وارده نداره و میاد چیزهائی که مشخصه رو خیلی راحت بیان میکنه !!!

به نقل از برگ پاییزی :
اما سوالی که هنوز در ذهن من باقی است این است :هدف ماسون ها چیست ؟آزادی و برابری است؟؟!! یا به حکومت رساندن دجال است ؟؟یا قدرت و ثروت بی نهایت؟یا نابودی ادیان توحیدی ؟؟!! الله اعلم !

هدف ایجاد یک نظام برای حکمرانی بر دنیاست که این نظام بر پایه علم باشه و فقط هدفش پیشرفت جهان باشه !!!
حالا شیوه اجراش رو هرکسی نمیدونه ، اما چیزی که مشخصه اینه ، میسون ها هیچ ارتباطی با دین ندارن ! یه نفر میتونه شیطانپرست میسون باشه، میتونه مسلمون میسون باشه ، هیچ مشکلی پیش نمیاد این وسط ...

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از اخوی! :
نه اخوی، هیچ شکی نیست که "نظام سلطه" میخواد حکومت کنه
اول این که نظام سلطه یعنی چی؟ یعنی یک سیستم که در همه چیز و همه جوانب همه چیز دخالت کنه و بهشون مسلط شه
کاندیداهای زیادی هست برای این نظام سلطه، کاندیداهایی که خودشون میگن ما میخوایم مدیریت جهان رو در دست بگیریم، مثل باور شیعه و مهدی ، یهودیت و ماشیح (که باز هم تفکری مثل مهدی هست اما نه به اون شدت، بیشتر حول محور قوم یهوده و با جوانب دیگه زیاد کاری نداره)، حالا مسیحیت زیاد ادعای مدیریت جهان رو نمی کنه
عیر دینیا هم زیاد بودن که میخواستن نظام سلطه راه بندازن، هیتلر یه نمونش، کوروش یه نمونش، اسکندر یه نمونه، استالین یه نمونه
پس میبینیم که نظام سلطه چیز عجیب و غریبی نیس، ادعاییه که از چندین هزار سال پیش وجود داسته، الان هم مدعی براش وجود داره، 1000 سال دیگه هم وجود خواهد داست
کاری به خوبی و بدیش هم نداریم فعلا

حالا:

موضوع اینجاست که این نظام سلطه ای که ازش حرف می زنن و می زنید، هیچ مبنای واقعی نداره! هیچ لژ فریمیسونری اعلام نکرده که ما میخوایم بر کل دنیا جکومت کنیم یا جهان رو مدیریت کنیم
حالا حرف من اینه (قسمت های بعدی رو استدلال کن)
- ما یک اتاق داریم که ابدا نمیدونیم توش چیه و نمیتونیم هم بفهمیم
- تفکر هایی در اطرافمون داریم که میگن میخوایم دنیا رو مدیریت کنیم یا حکومت جهانی راه بندازیم
- داخل اتاق رو نمی بینیم و نمیتونیم بفهمیم چه خبره اما بر اساس شواهدی که اعتباری ندارن (چیزایی مثل تا کردن دلار، پنتاگرام شیطان پرستی که وارونه است و پنتاگرام فریمیسونری که مستقیمه، وجود عدد 13 در دلار و پرچم و مهر رسمی آمریکا که اشاره داره به 13 ایالت در ابتدای تشکیل ایالات متحده و چیزهایی امثال اینا) ادعا می کنیم که فریمیسونری = شیطان پرستی و قصد دارن نظام سلطه راه بندازن

سوالات و ایرادات من ایناست:
1. اگه حکومت جهانی بده، چرا تفکراتی که مستقیما میگن ما میخوایم جهان رو مدیریت کنیم رو محکوم نمی کنیم؟
2. چطور به خودمون اجازه میدیم با وجود چیزهای غیر معتبری مثل تا کردن دلار یا پنتاگرام راجع به چیزی که دربارش کوچکترین آگاهی نداریم حکم قطعی صادر کنیم؟
3. اگر هم بر مبنای این شواهد غلط، گفتیم فریمیسونری یا ایلومیناتی یا هرچیزی تفکرش ایجاد نظام سلطه است، در قیاس با تفکراتی مثل مهدویت یا کسایی که ادعای مدیریت جهان رو می کنن چرا فریمیسونری رو مجکوم می کنیم؟ (یعنی خودمون یه حدس می زنیم، خودمون باور می کنیم، بعد بر اساس اون حدسی که بر مبنای هیچی زدیم محکوم می کنیم!) این درسته که از تعداد کفش هایی که بیرون اتاق هست، با قطعیت بگیم داخل این اتاق نقشه ی قتل فلانی کشیده میشه مثلا؟

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

سلام فرشید جان
اولم خوشحالم برگشتی به سایت
دوما از اینکه انقدر منطقی و زیبا پاسخ من را دادی متشکرم.

بسم الله الرّحمن الّرحیم

- ما یک اتاق داریم که ابدا نمیدونیم توش چیه و نمیتونیم هم بفهمیم

این اتاق منظور سران و بزرگان فراماسونریه؟ اگر هست اونها که خودشون از نظام جدید جهای صحبت می کنند. بزرگان لژ در زیر زمین پسر خاله کلینتون جلسه نمی گیرن. تو همین سنا و هیئت دولت و شاکله حکومت هستند. و اظهار نظر هاشون هم کاملا واضحه که می خوان بر جهان حکومت کننند.
اگر برنامه مخفی هم داشته باشن بعد از 30 سال لو میره چی بوده و از سابقه این گروه میشه فکر امروزش رو خوند.

شاید نشه گفت چه کسی دقیقا اینجا هست یا نیست مثلا گاندی یا مارکس یک عکس با یک مدل فراماسونری داشته باشن پس فراماسونر هستند یا نیستند 100 به ما اطمینان نمی ده ولی بحث دو تا است یکی اینکه آیا فراماسونری با اهداف حکومت بر جهان وجود داره و یکی اینکه این گروه یک سری افرادی رو در خودش عضو داره.

سر اولش که وجود داره شکی نداریم.
ولی سر مصداق فردیش میشه شک کرد که کی هست یا نیست.

شما مروری بر نظام های سلطه داشتی
ولی اسلام دنبال سلطه نیست. دنبال قدرت نیست. اگر بود ائمه ما همه حکومت تشکیل می دادند و از هر راهی برای کسب قدرت استفاده می کردند.
هدف اسلام تشکیل حکومت است ولی حکومت صالحان و عادلان نه حکومت غاصبان و ظالمان.

قسمت های بعدیش رو بعدا اضافه می کنم الان باید برم

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

تشکر و سلام و اینا :D

به نقل از اخوی! :
این اتاق منظور سران و بزرگان فراماسونریه؟ اگر هست اونها که خودشون از نظام جدید جهای صحبت می کنند. بزرگان لژ در زیر زمین پسر خاله کلینتون جلسه نمی گیرن. تو همین سنا و هیئت دولت و شاکله حکومت هستند. و اظهار نظر هاشون هم کاملا واضحه که می خوان بر جهان حکومت کننند.
اگر برنامه مخفی هم داشته باشن بعد از 30 سال لو میره چی بوده و از سابقه این گروه میشه فکر امروزش رو خوند.

شاید نشه گفت چه کسی دقیقا اینجا هست یا نیست مثلا گاندی یا مارکس یک عکس با یک مدل فراماسونری داشته باشن پس فراماسونر هستند یا نیستند 100 به ما اطمینان نمی ده ولی بحث دو تا است یکی اینکه آیا فراماسونری با اهداف حکومت بر جهان وجود داره و یکی اینکه این گروه یک سری افرادی رو در خودش عضو داره.
این اتاق بسته تشبیهی از فریمیسونریه، درواقع ما الان هیچ اصلاعی از این نداریم که توی محافل فریمیسونی راجع به چی بحث میشه و چه چیزهایی گفته میشه، چون فریمیسونری یک انجمن سریه و تا زمانی که یک نفر خودش فریمیسون نباشه هرچیزی که راجع بهش میگه فقط حدس و گمانه، نه اطلاعات صحیح، و من میگم این که از تعداد خط های قرمز و آبی پرچم ایالات متجده یا با تا کردن دلار بگیم قطعا فریمیسونری هدفش تسلط بر جهانه مقل این میمونه که از تعداد کفش های بیرون اتاق حدس بزنیم راجع به چی صحبت می کنن داخل اتاق

بعد، همونطوری که خودت هم گفتی دقیقا نمیشه گفت کی فریمیسون هست و کی نیست، مثلا یکی مثل بنجامین فرانکلین یا جرج واشنگتن الان فریمیسون بودنشون علنی شده (توسط همین لژ ها) اما درباره فریمیسون بودن کسایی مثل جرج بوش یا بیل کلینتون فقط حدس می زنیم (همونطور که گفتی، مثلا طرف یک عکس با مدل میسونی داره)

هیچکدوم از سران فریمیسونری تابحال نگفتن ما میخوایم حکومت جهانی راه بندازیم، چیزی که همه بهش ارجاع میدن این نقل قول از جورج هربرت بوشه:
This is an historic moment. We have in this past year made great progress in ending the long era of conflict and cold war. We have before us the opportunity to forge for ourselves and for future generations a new world order, a world where the rule of law, not the law of the jungle, governs the conduct of nations. When we are successful, and we will be, we have a real chance at this new world order, an order in which a credible United Nations can use its peacekeeping role to fulfill the promise and vision of the U.N.'s founders. We have no argument with the people of Iraq. Indeed, for the innocents caught in this conflict, I pray for their safety.​
توی این نقل قول بوش گفته ما دنبال یک نظم نوین جهانی هستیم، نطمی که برپایه قانون هست، نه قانون جنگل (که قوی حاکم باشه) بلکه قانونی که بر رفتار انسانها حاکمه. وقتی که ما موفق بشیم، و موفق میشیم، یک موقعیت وافعی داریم که سازمان ملل متحد میتونه نقش حافظ صلحش رو ایفا کنه، همونطوری که موسسان سازمان ملل متحد میخواستند

خوب میبینیم که توی این سخنان گفته نشده ما میخوایم حکومت جهانی تشکیل بدیم، بر جهان حکومت کنیم، ادیان دیگه رو از بین ببریم، یا هرچی، نه! نظم نوین جهانی یعنی همین چیزی که الان شاهدش هستیم، این حرف رو بوش سال 1990 زد، زمانی که عراق خاورمیانه رو به بازی گرفته بود، گروه های تندرو که شدن هسته تروریست های امروزی همه جا جولان میدادن و همین ایران یه جورایی در خاورمیانه قدرت محسوب می شد
الان نظم نوین جهانی انجام شده تا حدود زیادی

خلاصه حرف من برای این قسمت اینه که، ما اطلاعات دقیق درباره فریمیسونری نداریم، حدسیاتی داریم که بر پایه شواهدیه که خودمون فکر می کنیم ربط دارن به فریمیسونری، در نتیجه نمیتونیم مطمئن باشیم که فریمیسونری دنبال جکومت بر جهانه و اگه حکومت میخواد این حکومت اهدافش چیه، پس برای قضاوت و حکم صادر کردن زوده

به نقل از اخوی! :
شما مروری بر نظام های سلطه داشتی
ولی اسلام دنبال سلطه نیست. دنبال قدرت نیست. اگر بود ائمه ما همه حکومت تشکیل می دادند و از هر راهی برای کسب قدرت استفاده می کردند.
هدف اسلام تشکیل حکومت است ولی حکومت صالحان و عادلان نه حکومت غاصبان و ظالمان.
خب اینجا چند موصوع هست، اول این که تفاوت این صالحا و ظالما رو کی تعیین می کنه؟ چون این یک موضوع نسبیه، ممکنه از دید X حکومت اسلامی ظالم باشه و حکومت انسانی صالح، ممکنه از دید Y حکومت اسلامی عادل باشه و حکومت انسانی ظالم
دوم این که اسلام اگه بخواد حکومت عدل راه بندازه یعنی الان عدل نیست، درست؟
یعنی اسلام باید جکومت های فعلی رو از بین ببره و یک حکومت مرکزی مبتنی بر عدل به وجود بیاره، درست؟
خوب این کار (کنترل یک حکومت مرکزی مبتنی بر هرچی که یک تفکر خاص ولو عدل رو گسترش بده) میشه سلطه دیگه، مگه نه؟
سوم این که ما از کجا میدونیم فریمیسونری درصورتی که بخواد و بتونه حکومت جهانی تشکیل بده، حکومتش ظالم و غاصب خواهد بود؟

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

این پست من زیاد به موضوع ربطی نداره. در مورد اصل موضوع تو صفحه های قبلی بحث شده و نظر منم به نظر شما (فرشید) نزدیکه. :D

صرفن خواستم تذکر بدم که از نظر منطقی هیچ کدوم از نتایجی که در نقل قول زیر گرفته شده لزومن صحیح نیست. یعنی گزاره های زیر زنجیره علت درستی ندارن.

دوم این که اسلام اگه بخواد حکومت عدل راه بندازه یعنی الان عدل نیست، درست؟
یعنی اسلام باید جکومت های فعلی رو از بین ببره و یک حکومت مرکزی مبتنی بر عدل به وجود بیاره، درست؟
خوب این کار (کنترل یک حکومت مرکزی مبتنی بر هرچی که یک تفکر خاص ولو عدل رو گسترش بده) میشه سلطه دیگه، مگه نه؟

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

من پارسال پروژم راجع به فراماسونری بود
سوالی دارید در خدمتم

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد

به نقل از Lunatic :
سواله من اینه که چجوری میشه فراماسون شد ؟؟؟!!!...
میخوای فراماسون شی؟

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد

به نقل از Lunatic :
بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله ...
http://www.mysavior.ir/symbol.html
این سایت خیلی جامعه
ولی اگه بخوای فراتماسون شی باید بری پیش یه فراماسون بزرگ بعد غسلت کنه یه سری هم چرتو پرت بخونه فراماسون شی

بالا