• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فراماسونری

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : فراماسونری

به نقل از GCD :
نماینده؟
خیلی از مسلمونا که اتفاقا خیلیاشونم ایرانی هستن فریمیسون بودن و هستن

آره ، اونجا ، تو لندن تو اون ساختمون معروفه می گفتن که اینجا هرنفر یه نمایندس یا یه عضو ِ نمیدونم چی چی فراماسون که چند وقت پیش برای اولین بار اجازه ی فیلم برداری و مصاحبه و اینا دادن به گزارشگرا ...

خب اگه خیلیا هستن نمیشه حدس زد که یک تشکلی یا لژی توی ایران هم هست ؟

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

من مطمئنم لژ تو ایران هنوز وجود داره
دب دبه و کب کبه نداره ولی هست
اینم الکی نمی گم

زن هم می تونه فریماسون بشه
فقط سخت گیری روش زیاده
خیلی زیاد

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Sara J :
فقط سخت گیری روش زیاده
خیلی زیاد

نه کلا" نمی تونن !
تو همین ساختمون لندن هم هیچ عضو ِ زنی نبود و میگفتن اساسا" زن ها نمی تونن فراماسون شن !

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Lunatic :
ببخشید به این جا مربوط نمیشه ولی میشه یکم در مورد تصوف و اینا توضیح بدین ؟؟؟!!!...
صوفی گری
کابالا

به نقل از Amir - Eblis :
خب اگه خیلیا هستن نمیشه حدس زد که یک تشکلی یا لژی توی ایران هم هست ؟
تشکل رو که می گم، شاید باشه
ولی لژ نه

به نقل از مهسا.ق :
فقط سخت گیری روش زیاده
خیلی زیاد
میشه ولی تو درجه های اصلی نه
شاخه ای که زن ها میتونن باشن شبیه به یک گودال شن می مونه که وقتی بزرگترا دارن حرف می زنن و بچه ها هی اذیت می کنن و میگن ما هم میخوایم تو بحث باشیم، بزرگترا بچه ها رو بزارن توش تا سرگرم شن و مزاحم اونا نشن

اصلا منطقا هم کارشون درسته، اساس فریمیسونری بر رازداریه و چیزی که زنا نمی تونن باشن رازداره :-"

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
صوفی گری
کابالا
تشکل رو که می گم، شاید باشه
ولی لژ نه
میشه ولی تو درجه های اصلی نه
شاخه ای که زن ها میتونن باشن شبیه به یک گودال شن می مونه که وقتی بزرگترا دارن حرف می زنن و بچه ها هی اذیت می کنن و میگن ما هم میخوایم تو بحث باشیم، بزرگترا بچه ها رو بزارن توش تا سرگرم شن و مزاحم اونا نشن

اصلا منطقا هم کارشون درسته، اساس فریمیسونری بر رازداریه و چیزی که زنا نمی تونن باشن رازداره :-"
داشتیم :-w
آقا من تک افتادم :D
ببین داریم زن هایی که درجه ی خاصی هم گرفتن
کلن این چیزا تو همه چی بوده
زن باید خیلی خفن باشه که بتونه تو لژ یه جایگاهی واسه خودش درست کنه

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آقا تا جایی که من یادمه زن کلا" جایی نداره بین فراماسون ها ، به خصوص تو اون درجات بالا و اعضای تصمیم گیرنده ! (دلیل فرشید هم بسیار منطقی و عقلانی ِ البته :D)

از کجا میدونین که میشه؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

درباره اعتقاد به دین و خدا و این چیزا اینجارو نگاه کنید بد نیست .

به نقل از vtfreemasons.org :
Do you believe in God?

No atheist can be a Mason. Masons do not care what your individual faith is -- that is a question between you and your God -- but we do require that a man believe in a Supreme Being.​

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

اینکه به این اعتقاد دارن که باید 66 نشونه شکسته بشه تا خداشون که لوسیفره ظهور کنه چطوریاست؟
مام هستیم :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مهسا.ق :
داشتیم :-w
آقا من تک افتادم :D
ببین داریم زن هایی که درجه ی خاصی هم گرفتن
کلن این چیزا تو همه چی بوده
زن باید خیلی خفن باشه که بتونه تو لژ یه جایگاهی واسه خودش درست کنه
ببین ما دو شاخه اصلی داریم: یه york rite داریم، یه scotish rite
یه allied organization هم هست، که متشکل از 6 تشکل شبیه به فریمیسونریه ولی هیچ ارتباطی به فریمیسونری ندارن این 6 تا
اسماشون هست:
order of demolay
rainbow girls
job's daughters
grotto
order of eastern star
tall cedars of lebonan
که از این 6 تا rainbow girls و job's daughters و order of eastern star فقط از زن ها تشکیل شدن
allied organization رو دو نماینده هدایت می کنن، که یکیشون زنه و یکیشون مرد

اما اینا چجوری تشکیل شدن؟ هرکدوم از اینا داستان خودشون رو دارن، 3 انجمن زنونه در نتیجه اصرار های زنا برای عضویت در فریمیسونری و قبول نشدنشون بود :D
ینی گفتن ما رو عضو نمی کنین؟ خودمون یه چی میسازیم :))
3 تای دیگه هم یکیش مال لبنانه که سر مسائل اسلامی و اینا جدا تشکیل دادن
دوتای دیگشم نمیدونم
ولی به هر حال ao کلا مستقل از فریمیسونریه و شاخه های اصلی فریمیسونری همون york و scotish هستن (لژ های آمریکا اکثرا بر اساس اسکوتیش و لژ های اروپا york اداره میشن)
ao یه چیز سرکاریه میشه گفت

یه چیز دیگم بگم: دیدین یه عکسی هست از یک مردی که لخته و تو یک فضای شبیه لژ های دهه 70 وایساده؟ و بر اساس اون میگن که فریمیسونا شیطون پرستن و این حرفا
طرفای دهه 60 و 70 که زیاد هم سختگیری نمی شد زنای زیادی قیافشونو شبیه مرد می کردن و کارت جعل می کردن و میرفتن لژ تا ببینن شوهراشون چیکار می کنن ;)) برای همین یه سری لژا تصمیم گرفتن موقع ورود به لژ لخت شن تا اینجوری از این مشکلا که با اومدن زنا پیش میاد دیگه نباشه

به نقل از M'eYo :
اینکه به این اعتقاد دارن که باید 66 نشونه شکسته بشه تا خداشون که لوسیفره ظهور کنه چطوریاست؟
مام هستیم :D
چرته :D

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
ببین ما دو شاخه اصلی داریم: یه york rite داریم، یه scotish rite
یه allied organization هم هست، که متشکل از 6 تشکل شبیه به فریمیسونریه ولی هیچ ارتباطی به فریمیسونری ندارن این 6 تا
اسماشون هست:
order of demolay
rainbow girls
job's daughters
grotto
order of eastern star
tall cedars of lebonan
که از این 6 تا rainbow girls و job's daughters و order of eastern star فقط از زن ها تشکیل شدن
allied organization رو دو نماینده هدایت می کنن، که یکیشون زنه و یکیشون مرد

اما اینا چجوری تشکیل شدن؟ هرکدوم از اینا داستان خودشون رو دارن، 3 انجمن زنونه در نتیجه اصرار های زنا برای عضویت در فریمیسونری و قبول نشدنشون بود :D
ینی گفتن ما رو عضو نمی کنین؟ خودمون یه چی میسازیم :))
3 تای دیگه هم یکیش مال لبنانه که سر مسائل اسلامی و اینا جدا تشکیل دادن
دوتای دیگشم نمیدونم
ولی به هر حال ao کلا مستقل از فریمیسونریه و شاخه های اصلی فریمیسونری همون york و scotish هستن (لژ های آمریکا اکثرا بر اساس اسکوتیش و لژ های اروپا york اداره میشن)
ao یه چیز سرکاریه میشه گفت

یه چیز دیگم بگم: دیدین یه عکسی هست از یک مردی که لخته و تو یک فضای شبیه لژ های دهه 70 وایساده؟ و بر اساس اون میگن که فریمیسونا شیطون پرستن و این حرفا
طرفای دهه 60 و 70 که زیاد هم سختگیری نمی شد زنای زیادی قیافشونو شبیه مرد می کردن و کارت جعل می کردن و میرفتن لژ تا ببینن شوهراشون چیکار می کنن ;)) برای همین یه سری لژا تصمیم گرفتن موقع ورود به لژ لخت شن تا اینجوری از این مشکلا که با اومدن زنا پیش میاد دیگه نباشه

چرته :D
ببین اطلاعاتت خیلی بالاست
بیشتر از اون که فک می کردم
ولی یه کمی داری یه طرفه می بینی
نه من منظورم اون مسخره بازیا که فقط از زنا تشکیل شدن نیست
زنا رو خیلی سخت راه می دن
از بین 500 تا آدم یکیش زنه
اینم از اون عقیده های مسخرست

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از مهسا.ق :
اون چیزی که ما دیدیم و با خودشون مصاحبه کردن گفتن که فقط مردا می تونن فریماسون باشن و یک جشن هم ازشو نشون داد که فکر می کنم درصد زیادی از فریماسون ها بودن من هیچ زنی ندیدم اون بین!
اصولا اطلاعاتم درحد فرشید نیست که بخوام نظر درست و حسابی بدم ولی خب در این مورد حق با اونه :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مهسا.ق :
از بین 500 تا آدم که میشه گفت 250 تاشون زنه (نسبت زن به مرد تو دنیا حدودا 1:1 هست)
اما از بین هر 500 فریمیسون 0 تاشون زنه
ببین توضیح دادم که، اون شاخه های منشعب شده فریمیسونری (3 شاخه) ای که فقط از زنها تشکیل شده، میشه گفت اصلا جزء فریمیسونری محسوب نمی شه، انجمن هایی هستن با روش فریمیسونری و سری، اما ارتباطی با فریمیسونری ندارن و فریمیسون ها اونها رو جزء خودشون نمی دونن
همونطور که گفتم، این سه شاخه و سه شاخه دیگه خودشون یه اتحادیه تشکیل دادن به نام allied organization یا تشکل متحد که ربطی هم به فریمیسونری نداره

درنتیجه باید بگیم فریمیسونری زن نداره، اما خیلی از اعضای ao زن هستن

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

اقا تمام اینایی که تا اینجا گفته شده دید اعتقادی و در برخی موارد سیاسی و اجتماعی به فراماسونری است...
بعد فلسفیش رو میشه برای من جا بندازین؟(تفاوت اعتقاد و فلسفه فاحش است)

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

سلام
فرشید جان شما درمورد فراماسونرها مطالعه داشتی ولی نگفتی که منبع مطالعه شما چی بوده؟

شما تو این تاپیک در مقام دفاع از فراماسونرها بر اومدین می تونم علتش رو بدونم؟

و سوال آخر به نظر شما گروهی که نمادش در پرچم تمام ایالت های امریکا و ابسیاری از کشورهای جهان یافت می شود دایه دار سلطه بر جهان نیست؟ آیا سیاستش واضح نیست؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از اخوی! :
سلام
فرشید جان شما درمورد فراماسونرها مطالعه داشتی ولی نگفتی که منبع مطالعه شما چی بوده؟
سلام :D
منابع مطالعم خیلی چیزا بودن، یک چیز خاص نبوده که بگم مثلا X و Y و Z رو مطالعه کردم
از فروم ها و سایت ها و مقاله های خود فریمیسون ها گرفته تا سایت های مخالف فریمیسونری (چه داخلی چه خارجی) و صحبت های اشخاص، از جمله همین رائفی پور (مهران شاهده چقد سخنرانیاشو خوردم و وبلاگشو زیر و رو کردم
به هر حال این اطلاعات طی حدود 6-7 سال و از منابع مختلف جمع شده

به نقل از اخوی! :
شما تو این تاپیک در مقام دفاع از فراماسونرها بر اومدین می تونم علتش رو بدونم؟
دفاع نکردم، فقط بخاطر شواهدی که هم تو شواهد بودنشون شک هست هم تو صحتشون بی دلیل مخالفت نمی کنم با فریمیسونری
علت هامو هم گفتم

به نقل از اخوی! :
و سوال آخر به نظر شما گروهی که نمادش در پرچم تمام ایالت های امریکا و ابسیاری از کشورهای جهان یافت می شود دایه دار سلطه بر جهان نیست؟ آیا سیاستش واضح نیست؟
خوب اینم یکی از علت هاییه که من میگم چیزهایی که به فریمیسونری نسبت داده میشه بی پایه و اساسه! کدوم نماد فریمیسونری تو پرچم آمریکا و ایالت هاش یافت میشه؟
پرچم آمریکا 13 خط سفید و قرمز داره که اشاره داره به 13 ایالتی که ابتدای استقلال بودن، 52 ستاره داره به نشانه 52 ایالت، اگه هم منظورت 6 پر بودن ستاره هاست، که اولا ربطی به فریمیسونری نداره و ثانیا فکر نکنم ربطی به یهودیت هم داشته باشه (علت 6پر بودنشو دقیق نمی دونم) اما خوب مثلا هندوها هم از صلیب شکسته استفاده می کنن (به وفور! یه روز من رفتم دانشگا دیدم در و دیوار پر صلیب شکستست، فکر کردم نازی ها حمله کردن داشتم دنبال شماره مهران می گشتم وصاتتمون کنه :)) نگو عید هندوها بوده) هم از ستاره 6پر به نشانه تعادل، پس باید گفت هندیا نازیست های یهودی ان؟ :P

اینها چیزاییه که من اسمشونو میزارم دلیل چرت

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

نماد فراماسونری پرگار و گونیا و عقاب دوسر است
ببین نماد و پرچم نشان هویت هر گروهیه.
هرجا پرچم و نماد ایران هست نشان از حضور ایران در آنجا داره
هرجا هم نماد فراماسونری هست نشان از حضور فراماسونر ها در آنجا داره.
تو همین مستند راز و صحبت های رائفی کم از به کاربرده شدن نماد ها صحبت نشده
این همه نمی تونه بی دلیل باشه
ببین ما در مورد یک و دوتا صحبت نمی کنیم
صدها مورد از به کاربرده شدن نماد های منتصب به فراماسونری داریم.
چه در اماکن چه در اشخاص

شما چطور می تونی بگی همه اینها چرته؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از اخوی! :
نماد فراماسونری پرگار و گونیا و عقاب دوسر است
عقاب دوسر از کجا آوردی؟ گونیا و پرگار فقط
عقاب کچل (bald eagle) نماد آمریکاست که توی مهر و همه چیزای رسمی موجوده، ربطی هم به فریمیسونری نداره

به نقل از اخوی! :
ببین نماد و پرچم نشان هویت هر گروهیه.
هرجا پرچم و نماد ایران هست نشان از حضور ایران در آنجا داره
هرجا هم نماد فراماسونری هست نشان از حضور فراماسونر ها در آنجا داره.
ضمن این که همچنان می گم مخالفم با دلیل هایی که برای فریمیسونر بودن آمریکا میاری (چون دلیلا چرتن) اما تایید می کنم که حداقل دوتا از پدران موسس آمریکا که یکیشون اولین رئیس جمهورش هم بوده فریمیسون بودن، جرج واشنگتن و بنجامین فرانکلین (خود فریمیسون ها اعلام کردن - دلیل درس حسابی که میگم مثلا اینه)هرچند اون 340 سال پیش بوده، دلیل نمیشه که اگه موسسای یک کشور 340 سال پیش فریمیسون بودن الان هم "همه" اعضای کابینه و سنا و مجلس و دادگستری و خلاصه کل حکومت فریمیسون باشه، ضمن این که خیلیاشون زنن
ولی خوب من نمی فهمم اشکال این کار کجاست؟ فکر کنم میخوای بگی "فریمیسونری تو آمریکا نفوذ داره، آمریکا بده، پس فریمیسونری هم بده" ولی موضوع اینجاس که من معتقد نیستم آمریکا بده، پس اینجا به یک مشکل برمیخوریم

به نقل از اخوی! :
تو همین مستند راز و صحبت های رائفی کم از به کاربرده شدن نماد ها صحبت نشده
این همه نمی تونه بی دلیل باشه
ببین ما در مورد یک و دوتا صحبت نمی کنیم
صدها مورد از به کاربرده شدن نماد های منتصب به فراماسونری داریم.
چه در اماکن چه در اشخاص
شما چطور می تونی بگی همه اینها چرته؟
من بخاطر این میگم چرته که یکی مثل رائفی پور یا افراد wakeup project خودشون یه چیزی رو که به فریمیسونری ربطی نداره بهش ربط می دن، بعد بر اساس اون استدلال می کنن
مثال هم زیاد زدم، پنتاگرام وارونه (شیطان پرستی) و مستقیم (نشانه انسان) - عدد 13، 11 و 9 که هیچ ربطی به فریمیسونری ندارن، این که مثلا میگن فلانی فریمیسونه بعد میگه فلانی بده پس فریمیسونری هم بده، اینجور استدلالا رو میگم چرته
مثلا کی تا حالا فریمیسونری صلیب شکسته ی داخل ستاره شش پر(!) استفاده کرده که جناب رائفی پور میاد میگه فریمیسونها از این استفاده می کنن بعد ربطش میده به رائیلیا و میگه فریمیسونا میخوان 2012 دجال رو بیارن و این حرفا؟ مثل این که من برم به ساینا بگم میدونی مهدی از نماد صلیب شکسته استفاده می کنه؟ پس حتما نازیه و برنامه داره رایش چهارم راه بندازه، درحالی که تو استفاده نمی کنی از این نماد و من فقط الکی یه چیزی رو بهت نسبت دادم و بر اساسش قضاوت کردم

حرف من اینه که این نمادهای منتسب به فریمیسونری رو کی نسبت داده بهشون بجز افرادی که فقط عامدانه سعی دارن تخریب کنن فریمیسونری رو؟
امثال رائفی پور اگه اطلاع ندارن از این که این نمادها ربطی به فریمیسونری نداره و با این وجود محکم میگن این مال فریمیسوناست، کار اشتباهی می کنن که بی اطلاع حرف می زنن و حکم صادر می کنن
اگه هم عمدا این چیزا رو نسبت میدن که کاملا واضحه کار خیلی بدی می کنن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Lunatic :
عقاب دوسریکی از نماداشونه جدیدا خیلی معروف شده...موقع شاهم نماد فراماسونا توایران عقاب دو سر بوده...
Jahan_Dar_Seytareye_Dajjal%20(138).jpg
عقاب دوسر طرفای 1800 توی اروپا برای Scottish rite استفاده می شده، اما لژ های امریکا از این نماد استفاده نمی کنن دیگه
ریشش هم برمیگرده به مسائل سلطنتی، الان توی لژ های روسیه و اروپای شرقی که تحت scottish rite اداره میشن به صورت محدود به کار میره
اما توی آمریکا که مهدی گفت استفاده نمیشه به صورت رسمی
لژهای ایران هم اکثرا از اروپا و روسیه تقلید شده بودن

× اصلاحیه:
الان از چند نفر پرسیدم، گفتن توی لژهای غرب ایالات هم استفاده میشه
پس می شه گفت هنوز هم هست، حرفمو پس می گیرم

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

می دونی چرا نماد هایی که متعلق به فراماسون ها نیست به اونها نسبت داده میشه؟

مثلا نماد های شیطان پرستی و حکومت های فاشیستی و نازیستی؟

فراماسونرها اگر مدالشون این باشه که جمعی انسان های نخبه هستند که نقشه های و پروژه های سری تعریف می کنن،

این گروه ها هم وابسته های اونها هستند هرچند فراماسونر نباشند.
الان شما اپزوسیون ایران رو در نظر بگیر، از اصلاح طلب تا سلطلت طلب تا ریگی و گروهک منافقین و...همه توش هستن
که چه بسا خیلی با هم متفاوت باشن.شما هیچ وقت نمی تونی گروهک منافقین رو کناراصلاح طلب بذاری و بگی این دو تا یکی هستند!اونها تروریستن اینها سیاستمدارن اصلا ...

ولی وقتی که در یک راستا یعنی براندازی حرکت کنند از همه به عنوان اپزوسیون یاد میشه هرچند همسطح نیستند و ربطی هم ندارند.

خیلی گروه ها که ربطی به فراماسونری ندارند ولی در راستای سیاست های اونها حرکت می کنند
و به عنوان بازوی اون مطرح هستند رو به اشتباه فراماسون تعریف می کنند و نماد اون گروه رو به نماد های فراماسونری تعبیر می کنند.

و اصولا فراماسونرها خودشون زیاد نیستند بلکه از فکر اندیشه شان برای به دست گرفتن قدرت و استفاده از قدرت دیگر گروه ها در راستای اهداف خودشان استفاده می کنند.
فکر کنم مشکلت دیگه حل شد؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

مهدی تو رژیم ِ نازی میسون بودن جرم بود ، یه چیز تو مایه های کمونیست بودن ... اونوقت چطور میشه بگیم رژیم نازی حکومتی بود بر پایه تفکرات میسون ها ( یا در جهت ِ اونا ) اداره میشد که آرم نازی رو بهشون نسبت میدن ؟؟؟

اتفاقن من نظر ِ دیگه ای دارم ، امثال ِ رائفی میان میگردن مردم ِ ایران از چی بدشون میاد و چی از نظرشون بده ، ( مثلن میرسن به صیهونیسم و نازیسم و شیطان پرستی و اینا ... ) بعد وقتی میخوان چیزی رو به مردم بد نشون بدن و بگن اینم بده (مثه فراماسونری ) یه جوری ربطش میدن به اونائی که پیدا کردن ...
درواقع اونقدر بیخودی شباهت درست میکنن که مخاطب فک کنه اینم چون شبیه ِ هموناست پس بده ...
صلیب شکسته استفاده میکنن ، پس لابد مثه نازیا آدم کُشن !
پنتگرام استفاده میکنن ، پس لابد شیطانپرستن و خدارو قبول ندارن !
فلان فرد ِ فراماسون یهودی بوده ، پس همش زیر سر یهودیاست که با ما دشمنن ...

اینطوری میان از تفکرات ِ جامعه سوء استفاده میکنن

یکی از سخنرانی های رائفی بود یه همچین نتیجه گیری کرد تقریبن که
شیعه 6 امامی = وهابیت = یهودیت = صیهونیسم = شیطانپرستی = فراماسونری = :-??

ایطور آدمین ایشون ...

بالا