• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

CF بچه های المپیادی

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام
پاسخ : CF بچه های المپیادی

سلام

× CF سه شنبه 21 اُم ساعت 21 شروع می شه ، پایانش هم با خداست :-" یعنی هر وقت حرفا تموم شد کسی چیزی واسه گفتن نداشت تموم می شه دیگه :-"

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

خوب همونطور که می دونید فرداشب ساعت 9 شروع می شه cf. تا الآن با خودم 23 نفر گفتن میان cf و آیدی دادن که خوب تعداد کمی نیست .
اگه فرض کنیم از این 23 نفر 10 نفر هم فردا باشن تو cf بازم نمی شه خودمون هر وقت در مورد هر چی دلمون خواس حرف بزنیم چون هرج و مرج می شه و اینا . برای همین من یه سری موضوع در نظر گرفتم برای حرف زدن و بحث کردن که خلاصش رو پایین می گم. :-"

=============================================================================
خوب اول هر کی خودشو معرفی کنه دیگه . :-"

بعد روی این موضوع ها به ترتیب بحث می کنیم :-"

تا الآن چی خوندید و برنامتون برای آینده چیه

انتقال تجربه : هر کی ( تر جیحا سومایی که میرن پیش :-") تجربه ای از المپیاد خوندن بدست آورده که به نظرش مفیده برای بقیه بگه

صندلی داغ آقای خاوران : اگه آقای خاوران بتونن بیان و مشکلی پیش نیاد یه صندلی داغ کوتاه برگزار می کنیم که بچه ها سوالاشونو بپرسن از ایشون :-"

سه تا کتاب که به نظرتون برای مباحث مرحله 1و 2 مفیدن بگید اسمشونو :-"

بعد تو این بخش اسم یه سری کتاب مرحله 1و2 که معروفن رو من می گم شما از 1 تا 10 بهش نمره می دید :)) چه فانی بشه این :-"

توی زمینه شیمی تجزیه ، معدنی ، فیزیک و آلی دو تا از کتابا که فکر می کنید بهترینن بگید اسمشو :-"

عامل موفقییت تو مرحله دو چیه به نظرتون؟

عامل موفقیت تو دوره جیه به نظرتون؟

به نظرتون مباحث دوره باید قبل از اون خونده شه؟

نقش معلم و کلاس چقدر هست تو المپیاد به نظرتون؟

دوره:

منابع ، استادا ، آزمونا ، سوالا ،نحوه امتیاز دهی و ... خلاصه هر کی هر چی می دونه بگه :-"

اگه یه با دیگه برگردید به قبل المپیاد می خونید عایا؟ :-"

به نظرتون پیچوندن کلاس مدرسه برای المپیاد لازمه؟خودتون می پیچون(د)ید؟ :-"
هر چی می خواید بپرسید:

تو اینجا هر کی هر چی می خواد می پرسه و هر کی می تونه جوابشو می ده.(نیاید سوال درسی بپرسید یه وقت :-")

اگه برای جواب دادن به سوالتون مخاطب خاص :-"ی در نظر دارید آخر سوالتون یه @اسم مخاطب هم بنویسید که فقط اون جواب بده

هر چی می خواید بگید:

اینجا هم هر کی هر چی دلش خواست در رابطه با المپیاد و المپیادی بگه :-"(موضوع آزاده دیگه)

=============================================================================

این برنامه خام من بود برای cf فردا حتما شما هم بگید چی کمه چی زیاده چی چرته چی نباید باشه چی باید باشه . کلا انتقادی پیشنهادی نسبت بهش داشتید بگید.

با توجه به این که اکثریت افرادین که سوم ان و می رن پیش دوست داشتم بیشتر از بالا در مورد دوره حرف بزنیم ولی بچه ها گفتن نه!

اگه به نظرتون کم در مورد دوره حرف زده می شه(به نظر خودم اینجوریه) بگید و پیشنهاد موضوع هم بدید.البته سوالای دوره رو می شه تو صندلی از آقای خاوران هم پرسید.

نخندید به این برنامه اِ هم L-: زحمت کشیده شده براش ، بله! :-"

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از محمّد عرفانــــــ :
با توجه به این که اکثریت افرادین که سوم ان و می رن پیش دوست داشتم بیشتر از بالا در مورد دوره حرف بزنیم ولی بچه ها گفتن نه!

اگه به نظرتون کم در مورد دوره حرف زده می شه(به نظر هودم اینجوریه) بگید و پیشنهاد موضوع هم بدید.البته سوالای دوره رو می شه تو صندلی از آقای خاوران هم پرسید.

به نظر من خیلی خیلی کم به دوره پرداخته میشه با این برنامه یی که شما ریختین!
من خودم دلیل اصلیم برای شرکت کردن اینه که اگه قبول شم بفهمم باید تو اون دو ماه چیکار کنم
و خلاصه بچه ها نظر بدن و بهترین نظر رو انتخاب کنیم
چون همه ی سوالا و بحثا رو نمیشه از آقای خاوران پرسید فک نکنم اونقدر وخت داشته باشن

به نظر من حتمن ِ حتمن بخشای مربوط به دوره زیاد شه

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

آقا من احتمالا تا قبل 11 نمیتونم بیام!
کشش بدین تا ما هم برسیم لطفا! :-"
حالا ندادین هم مهم نیس ولی سعی کنین کشش بدین دیگه :-"

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از sara.n :
به نظر من خیلی خیلی کم به دوره پرداخته میشه با این برنامه یی که شما ریختین!
من خودم دلیل اصلیم برای شرکت کردن اینه که اگه قبول شم بفهمم باید تو اون دو ماه چیکار کنم
و خلاصه بچه ها نظر بدن و بهترین نظر رو انتخاب کنیم
چون همه ی سوالا و بحثا رو نمیشه از آقای خاوران پرسید فک نکنم اونقدر وخت داشته باشن

به نظر من حتمن ِ حتمن بخشای مربوط به دوره زیاد شه

خوب بگید در مورد چیه دوره حرف بزنیم مثلا ؟ منابع ، استادا ، آزمونا ، سوالا ،نحوه امتیاز دهی و ... گفتم که بگید موضوع بگید پیشنهاد بدید خوشحال می شم خیلی ! این برنامه ای که من ریختم برنامه خام بود و خیلی چیزا باید اضافه شه بهش قطعا . هر چی که حس می کنید کمه بگید اضافه کنیم ;;)

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از محمّد عرفانــــــ :
خوب بگید در مورد چیه دوره حرف بزنیم مثلا ؟ منابع ، استادا ، آزمونا ، سوالا ،نحوه امتیاز دهی و ... گفتم که بگید موضوع بگید پیشنهاد بدید خوشحال می شم خیلی ! این برنامه ای که من ریختم برنامه خام بود و خیلی چیزا باید اضافه شه بهش قطعا . هر چی که حس می کنید کمه بگید اضافه کنیم ;;)

اولن ممنون بابت خوشال شدن :D
دومن خب تقریبن همه ی این چیزایی رو که گفتیم من مد نظر دارم مث سوالا و نحوه امتیازدهی و این ها
به نظر من برنامه اینجوری باشه بد نیس :
به دو گرئه تقسیم شیم :
یه گروه اونایی که سومن و در انتظار برای جواب مرحله 2 و دوره رفتن هستن
یک گروه ها اونای دیگه! :D
بعد سوالای اونای دیگه! رو گروه اولی که ما باشیم به راحتی میشه بهش جواب داد پس یه بخشی میشه مربوط به بحث
کردن درباره ی مشکلات گروه دوم
بقیه ی وخت هم به ما گروه اولی ها اختصاص داده بشه که بین هم بحث کنیم و همچنین از آقای خاوران سوال بپرسیم
به نظر من اینجوری مفید تره تا اینکه بخایم (شبیه این مناظره ها :D ) کتاب بزاریم امتیاز بندی بشه و از این حرفا
چون قطعن تو همون قسمت مربوط به گروه دوم سوالای مربوط به کتاب پیش میاد و راهنماییشون میکنیم

در کل به نظر من این که به صورت "کلی" مشخص باشه هدف سی.اف چیه بسیار خوبه ولی نه اینکه اینجوری تک تک برنامه هاش مشخص باشه..

حالا دوستان هم بیان نظر بدن که با من موافقن یا محمد عرفان یا اینکه خودشون هم نظر دیگه ای دارن

چرا میزنی عاغا ؟ :D یه ذ و ر که این حرفا رو نداره :-" :D

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

منم چند تا پیشنهاد بدم؟!؟ ;;)

1) اینکه گفتید دلیل موفقیت تو مرحله 2 و دوره ، فقط مربوط میشه به الناز و فاطمه و آقای خاوران دیگه؟!؟!؟... چون نتایج ما که هنوز نیمده :-" """""""

2) به ترتیب چه اشخاصی صحبت کنن تو cf رُ از الان مشخص کنید فک کنم بهتر باشه :-?? :-" :-"

3) سارا جان شما تو cf قبلی نبودی کلا هیچ بحثی هم نداشتیم کنیم هدف کلیمون هم مرحله 2 بود :)) به نظرم الان این شکلی که مشخص شده خوبه دیگه

4)فلن دیگه چیزی یادم نمیاد اومد اضافه میکنم :D :-"

5) آهان با تشکر از برگزارکننده ی محترم cf و اینا ;;) :-"

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از sara.n :
اولن ممنون بابت خوشال شدن :D
دومن خب تقریبن همه ی این چیزایی رو که گفتیم من مد نظر دارم مث سوالا و نحوه امتیازدهی و این ها
به نظر من برنامه اینجوری باشه بد نیس :
به دو گرئه تقسیم شیم :
یه گروه اونایی که سومن و در انتظار برای جواب مرحله 2 و دوره رفتن هستن
یک گروه ها اونای دیگه! :D
بعد سوالای اونای دیگه! رو گروه اولی که ما باشیم به راحتی میشه بهش جواب داد پس یه بخشی میشه مربوط به بحث
کردن درباره ی مشکلات گروه دوم
بقیه ی وخت هم به ما گروه اولی ها اختصاص داده بشه که بین هم بحث کنیم و همچنین از آقای خاوران سوال بپرسیم
به نظر من اینجوری مفید تره تا اینکه بخایم (شبیه این مناظره ها :D ) کتاب بزاریم امتیاز بندی بشه و از این حرفا
چون قطعن تو همون قسمت مربوط به گروه دوم سوالای مربوط به کتاب پیش میاد و راهنماییشون میکنیم

در کل به نظر من این که به صورت "کلی" مشخص باشه هدف سی.اف چیه بسیار خوبه ولی نه اینکه اینجوری تک تک برنامه هاش مشخص باشه..

حالا دوستان هم بیان نظر بدن که با من موافقن یا محمد عذفان یا اینکه خودشون هم نظر دیگه ای دارن

اون آخر یه بخش به نام دوره قرار دادم که هر کی هر اطلاعاتی داره بیاد بگه

تو این cf فقط اون بخشی هر کی هر چی می خواید بپرسید قرار به سوالای هم جواب بدیم . بیشتر می خوایم روی موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کنیم که اینم گروه بندی نمی خواد. خوب شاید اول و دوم ها هم سوال داشته باشن صندلی نمی شه که :-" اونایی که سوم انم می تونن سوالا و مشکلاشون رو تو همون موقعی که همه دارن سوال می پرسن مطرح کنن جواب بدن بقیه دیگه . حالا مثلا اگه خواستید فقط سوما جواب بدن آخرش بنویسید @ سوما ! :-" این امتیاز بندی کتابا برای اونایی که اول راهن خیلی به درد می خوره.

محمد عرفان هستم :-"

به نقل از TOROBCHE noghli :
منم چند تا پیشنهاد بدم؟!؟ ;;)

1) اینکه گفتید دلیل موفقیت تو مرحله 2 و دوره ، فقط مربوط میشه به الناز و فاطمه و آقای خاوران دیگه؟!؟!؟... چون نتایج ما که هنوز نیمده :-" """""""

2) به ترتیب چه اشخاصی صحبت کنن تو cf رُ از الان مشخص کنید فک کنم بهتر باشه :-?? :-" :-"

3) سارا جان شما تو cf قبلی نبودی کلا هیچ بحثی هم نداشتیم کنیم هدف کلیمون هم مرحله 2 بود :)) به نظرم الان این شکلی که مشخص شده خوبه دیگه

4)فلن دیگه چیزی یادم نمیاد اومد اضافه میکنم :D :-"

5) آهان با تشکر از برگزارکننده ی محترم cf و اینا ;;) :-"

1-شرمنده ولی اشتباه محضه حرفتون :-" من که نگفتم عامل موفقیتتون تو مرحله 2 که . گفتم عامل موفقیت.هر کی المپیاد خونده باشه دستش اومده این عامله قطعا . ممکنه بعضی دوستان هم از این و اون یه سری مطلب شنیده باشن :-"

2-قطعا همچین چیزی لازمه اسامی رو به ترتیب پایه تحصیلی و حروف الفبا مرتب کردم یه سری مشکلات بود حل شه می ذارمشون رو سایت ;;)

3-آره کلا منم از اول دوست داشتم قبل cf مشخص کنم در مورد چی می خوایم حرف بزنیم.

4- :D

5-همچنین از شما به خاطر پیشنهادادتون :-"

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

الان میشه بگید برنامه ی نهایی امشب چی هستش ؟
با تشکرات قبلی :D

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از sara.n :
الان میشه بگید برنامه ی نهایی امشب چی هستش ؟
با تشکرات قبلی :D

خوب cf که امشب ساعت 21 شروع می شه . برنامه هم که بالا نوشتم . توضیح بیشتر در مورد هر قسمت رو هم میگم تو CF!

× ترتیب حرف زدن بچه ها تو CF بر اساس لیست زیر.اسامی بر اساس پایه تحصیلی و در پایه های برابر بر اساس حروف الفبای نام کاربری مرتب شده :-"

نام کاربری تو سایت-آیدی یاهو

1-elnaz sh96-elliot

2-fshokohi-fshokohi

3-irandoostkia-iranikia

4-sarah.chemist-sara.n

5-msmh.sajjad-shawn

6-ebrahimi.golnoosh-smiling girl

7-susurrous96-torobche noghli

8-ابله : دی-hamidsoltan333

9-آناهيتــــــا-anahita.chemist

10-فائـزه-faezeh_15

11-مهران-mehranilaghi

12-iman.ghavasieh-iman.mage

13-i2891-iman.rage

14-kj_azimi-KIANA

15-shivasugarfree-sh!va

16-uranuscelona-uranuscelona

17-محمّد عرفانــــــ - olympiad_cf

18-ali.basirat76-alibasirat

19-sharafi.faezeh-faezeh iq

20-sadafsaboori22-giggili

21-sshaghijoooon-William levy

22-مُــــــــــــــــروا-asal.bano98

23-نــــگــــین-negin.farzanegan

خیلی دقت نکردم تو تایپ کردن غلطی بود بگید.

امشب ساعت 21 CF شروع می شه!

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

متاسفانه یه کار برام پیش اومد نمی تونم بیام:(

Iman.Mage

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
نقره‌ی کشوری المپیاد شیمی دوره ۲۴
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی (با ماینور شیمی)
اینستاگرام

پست حذف شود لطفا . ممنون.
...........................

نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

خوب دیشب CF برگزار شد ولی متاسفانه به دلیل یه سری از مشکلات که بخش اعظمیش هم از من بود خوب پیش نرفت.من همینجا از همه اونایی که پیام دادن و من نتونستم جواب بدم و همچنین اونایی که می خواستن invite شن ولی نشد واقعا معذرت می خوام . بعضی از اشکالا هم از مسنجر بود . به هر حال شرمنده اگه وقتتون گرفته شد!

&

قرار بود صندلی داغ آقای خاوران و سوالایی که بچه ها پرسیدن رو رو سایت بذارم همه استفاده کنن.می تونید از لینک زیر دانلودش کنید:

http://bayanbox.ir/id/5044149856196027325?info

×قبل سوالایی که تو این فایل هست این سوال پرسیده شد که آقای خاوران از کِی دوره خوندن رو شروع کردن که ایشون گفتن کمی قبل از عید دوم به سومشون اون بخش رو به دلیل این که فقط سوال توش نبود و درباره هماهنگی CF و اینا هم حرف زده شده بود نذاشتم که تو فایل فقط سوال جوابا باشه.

بالا