• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سخت ترین بازی...

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام
sniper ghost که خیلی خزه :|
به نظر من dark souls و سری بازی های wolfenstein پدر آدمو در میارن :|
داداچ داری درست میزنی دلم واسه این جاهای خاک خورده سایت تنگ
-- dark souls
-- bloodborne

• لایک
امتیازات: lys

coco

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
برق
bloodborne
خیلی سخت بود به نظرم، خیلیم سریع ازش خسته شدم دیگه ادامه ندادم، چرا خواستم بازیش کنم؟میخواستم بگم من بلدم من بلدم
cuphead
خیلی خیلی سخت بود تازه اونم دو نفرش، فکر کنم حدود 1000 بار مردم هنوزم تموم نشده

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
sniper ghost که خیلی خزه :|
به نظر من dark souls و سری بازی های wolfenstein پدر آدمو در میارن :|
نه نظرم عوض شد ولفنشتاین هم خزه :))
ولی خب هنوز معتقدم دارک سولز وحشتناک ترین گیمیه که تجربه کردم. سیستمش مثل گاد آو وار نیست که چه میدونم مراحلِ چالشی خاصی داشته باشه. خودِ جنگیدن هاست که سخته! همینجوری از اولِ بازی شروع میشه سختیش :)) یعنی هیچ tutorial ـی نداره و دقیقا اولین کسی که باهاش مواجه میشیم یه موجود خیلی بزرگ و قوی و نَمیر ـه :)) اولین باس فایت بازی تقریبا بعد از 5 دقیقه پیداش میشه و با اینکه جزو راحت ترین باس فایت های بازیه، ولی از تک تکِ باس فایت های بازیای دیگه سخت تره! و خب مسئله فقط باس فایت ها نیست :)) تک تکِ آدمایی که جلوی راهن کلی دردسر دارن و شاید تو 10 ساعت فقط 10 درصد از بازی رو بشه گذروند. 22 تا باس فایت داره یکی از یکی سخت تر :))
ربطی هم به مهارت و اینا نداره البته :)) به هر حال قراره وحشتناک باشه بازی :))
تابستونِ قبل 1 و 2 این بازی رو با هم گرفتم ولی خب 1 انقدر سخت بود که واقعا رغبت پیدا نکردم 2 رو نصب کنم :))

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
super hexagon
لول اولش hard هست :))
وارد بازی میشی و 5 ثانیه بعد میمیری.
این تازه خیلی خفن داره بازی میکنه. من که 6 برابر برام طول کشید به این حد برسم.

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
سخت ترین بازی و رو مخی ترین
golfing over it

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
چرا حرفی از GOD OF WAR نیستتتتتتت؟

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
چرا حرفی از GOD OF WAR نیستتتتتتت؟
چون میتونستی تو اینترنت walkthrough ـش رو بخونی و مشکلِ سخت بودن معماهاش اونجوری تقریبا هیچ میشد :)) (البته من این کار رو نکردم و نتیجتا بازی رو قبل از اینکه تموم شه رها کردم :)) )
مبارزه هایی که تو بازی بود هم مایه ی خاصی نبود به جز چندتا باس فایت که سرعت عمل لازم داشت(اونایی که پشت سر هم و با سرعت باید یه دکمه هایی رو میزدی) که اونا رو هم با چندبار آزمون و خطا قلقش رو میشد پیدا کرد :))
(من فقط یکی از گاد آو وار ها رو تو pc بازی کردم البته :)) 2 بود اگه اشتباه نکنم.)
stronghold crusader

سوالم اینه کسی تونسته بدون چیت حتی به مرحله آخرش نزدیک بشه؟:-"
آره من تموم کردم. کارِ نادری هم نبود :-" قبل از من دوتا از پسرعمه هام که باهاشون اون موقع رقابت داشتم تموم کردن این بازی رو :-"
بینِ stronghold ها البته این بازی جزو سخت ترین ها بود :)) به ترتیب Stronghold 2 و Stronghold Legends راحت ترین ها بودن :-" سخت ترینشون هم Stronghold 4 بود به نظرم. همونی که کاملا محیطِ Crusader رو داره ولی یه سری آپشن جدید داره و مراحلش کلا فرق داره.
(چیتِ Crusader یه چیزی بود که یکی از فایل های dll بازی رو حذف میکردی و بعدش دشمنات قلعه نمیساختن کلا :)) )

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
باور نمیکنم! بدون چیت امکان نداره!
ببین هر بازی ای یه سری قلق خاص داره که تا وقتی اونارو پیدا نکنی یه دیدگاهِ خیلی سخت بهش داری :))
منم یه زمانی باورم نمیشد GTA San Andreas رو کسی بتونه تموم کنه ولی خب الان 4 5 بار این کار رو کردم :))
مثلا یادمه تو همین Stronghold Crusader هفت هشت تا مرحله رو اینجوری رفتم که مود مسیحی برداشتم بعد همون اولِ بازی با فرمانده رفتم دشمن قویه رو کشتم :)) کلا مسلمونا تو این بازی قوی ترن. ولی خب فرمانده ی مسیحی قوی تره! اگه همون اول با فرماندت بری مسلمون قویه رو بکشی تقریبا نصف مرحله رفته :))
(مرحله ی آخر البته این روش جواب نمیده :)) تا بری یکی رو بکشی اون یکیا میریزن سرت تموم میشه بازی :)) )

پ.ن: آها یه چیزی هم که هست انتخابِ سربازته. من یادمه تقریبا کلِ بازی رو با سوارکارِ عرب تموم کردم. هم از نظر دفاعی خیلی قوین هم تو حمله قشنگ داغون میکنن!
دیوار کشیدن رو هم فراموش کن. فقط از این آب های مانع بکش. بینِ آب ها برج بذار روش کماندار پر کن. از این آتیشا روش بذاری کلا دفاعت کامل میشه. بعد تا جایی که میتونی سوارکار بساز دونه دونه برو کارشونو تموم کن :)) موقع حمله هم حواست باشه که سوارکار ها رو هی حرکت بدی که تیرِ کماندارای دشمن بهشون نخوره ولی اینا اونارو بزنن :))

• لایک
امتیازات: PMW

Rolling.st

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Farzngn
شهر
Pardis
سال فارغ التحصیلی
1397
آه گاد ..کامپیوتر من یجوری شده ‌.قدیما NFSmоstwanted2012 رو داشتم الان نصب میکنم خطا میده حین unpacking.
روی
HOT PURSUITو RIVALS هم همین خطا رو میاره

UNARC.DLL ERROR CODE : -11
(NO PERMISSION TO WRITE DATA (ON DISC
کسی تجربشو داشته؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
ببین هر بازی ای یه سری قلق خاص داره که تا وقتی اونارو پیدا نکنی یه دیدگاهِ خیلی سخت بهش داری :))
منم یه زمانی باورم نمیشد GTA San Andreas رو کسی بتونه تموم کنه ولی خب الان 4 5 بار این کار رو کردم :))
مثلا یادمه تو همین Stronghold Crusader هفت هشت تا مرحله رو اینجوری رفتم که مود مسیحی برداشتم بعد همون اولِ بازی با فرمانده رفتم دشمن قویه رو کشتم :)) کلا مسلمونا تو این بازی قوی ترن. ولی خب فرمانده ی مسیحی قوی تره! اگه همون اول با فرماندت بری مسلمون قویه رو بکشی تقریبا نصف مرحله رفته :))
(مرحله ی آخر البته این روش جواب نمیده :)) تا بری یکی رو بکشی اون یکیا میریزن سرت تموم میشه بازی :)) )

پ.ن: آها یه چیزی هم که هست انتخابِ سربازته. من یادمه تقریبا کلِ بازی رو با سوارکارِ عرب تموم کردم. هم از نظر دفاعی خیلی قوین هم تو حمله قشنگ داغون میکنن!
دیوار کشیدن رو هم فراموش کن. فقط از این آب های مانع بکش. بینِ آب ها برج بذار روش کماندار پر کن. از این آتیشا روش بذاری کلا دفاعت کامل میشه. بعد تا جایی که میتونی سوارکار بساز دونه دونه برو کارشونو تموم کن :)) موقع حمله هم حواست باشه که سوارکار ها رو هی حرکت بدی که تیرِ کماندارای دشمن بهشون نخوره ولی اینا اونارو بزنن :))

داداش همه اینارو از برم :))
شما بذار دشمنت قلعه‌شو بسازه بعد از این گاوا که سنگ میارن بذار جلوی دروازشون.. عین تحریم میمونه نابود میشن:)):)) البته باید طوری بذاری که راهی به بیرون نداشته باشه!! در ضمن هیچکدوم هین حقه ها مرحله آخر به کار نمیاد
مرحله آخر تا بیای ماوسو بچرخونی پیگ میاد نابودت میکنه:))

• لایک
امتیازات: PMW

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
داداش همه اینارو از برم :))
شما بذار دشمنت قلعه‌شو بسازه بعد از این گاوا که سنگ میارن بذار جلوی دروازشون.. عین تحریم میمونه نابود میشن:)):)) البته باید طوری بذاری که راهی به بیرون نداشته باشه!! در ضمن هیچکدوم هین حقه ها مرحله آخر به کار نمیاد
مرحله آخر تا بیای ماوسو بچرخونی پیگ میاد نابودت میکنه:))
والا من یادمه مرحله ی آخر رو هم با آب کشیدن دورِ قلعه و سوارکارِ عرب رفتم :))
پیگ هم زیاد اذیت نکرد البته. بیشتر اون یارو شوالیه هه(وُلف بود؟) اذیت میکرد :))
(ببین آپدیت دومِ Stronghold Crusader دو نوع مرحله داشت. یکی از مسیر هاش با اون شخصیت جدیدا بود. یعنی وزیر و عمر و مسلمونای دیگه ای که جدید اضافه شده بودن. من الان دارم مسیر اصلیه رو میگم. همونی که مرحله ی آخرش همه به جز اسنیک هستن بعد ما یه گوشه ی نقشه ایم.)

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
یعنی واقعا کسی نیومده اینجا از سختی Sekiro بگه؟؟؟؟؟؟ واقعا؟!؟!؟؟!؟ (((((((((:
سخت ترین و بینظیرترین بازی ای که توی یک سال گذشته بازی کردم. میخواستم بعدش دارک سولز رو هم بازی کنم که بعد از تموم شدنش کاملا پشیمون شدم. ((((:
ژاپنیا واقعا آدمای مریضی هستن آقا ((((((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
Hello neighbor از نظر من یه گیم واقعا سخته ، مراحل پیدا کردن کلیدش ، فرار از مخمصه و....

※ ImMoR†aL ※

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
1404
دارک سولز که سره باس فایت Dragonslayer Armour قشنگ تمیز به گ* رفتم :| . ولی خب گیم سخت تا ابد شطرنج 🗿 🤣 🤣

بالا