• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای ایجاد یا حذف انجمن

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
+میشه تاپیک دوازدهم تجربی رو حذف کنین؟
+یه تاپیکم برای مشاعره با آهنگای خارجی بزنین بد نیس:D
چ خوب الان میزنم!

ترجیحا تاپیک "مشاعره با ترانه‌ها" بره تو انجمن موسیقی، اونجا فکر کنم بیشتر بهش بخوره :-"

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
دوباره انجمن فراسرشت درست کنیم ^_^

من سوال برام پیش اومد که چی بود دقیقا
ده دفعه اسمشو دیدم ولی توضیحی درموردش نبود -___-
فراسرشت ترجمه ی خیلی خوب متافیزیکه.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
میگم
نظرتون با یه تاپیک انگیزشی برای چیه؟!
یکی این مسئولیت خطیـــــر رو به عهده بگیره و بیاد این کارو انجام بده
نمیدونم...مثلا از اینا که بیاین فلان ساعت تا فلان ساعت بخونیم...حالا هرکی هر درسی میخواد
نظرتون؟؟؟

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
من یه پیشنهاد برای انجمن کتب و مجلات دارم
اولا که یه زیر انجمن به اسم "نویسندگان" ایجاد شه که به اسم نویسنده ها توش تاپیک بزنن و پیرامونشون و کتب‌شون و... بحث شه
دوما ک من مدیرش شم :))

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
به نظرم یه انجمن به اسم ( تحلیل شخصیت های تاریخی ) یا ( شخصیت های تاریخی ) ایجاد بشه تا این بحث رو از تاریخ و تمدن جدا کنیم .
@MTHR

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: fteh

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میگم
نظرتون با یه تاپیک انگیزشی برای چیه؟!
یکی این مسئولیت خطیـــــر رو به عهده بگیره و بیاد این کارو انجام بده
نمیدونم...مثلا از اینا که بیاین فلان ساعت تا فلان ساعت بخونیم...حالا هرکی هر درسی میخواد
نظرتون؟؟؟
اون ربطی به این تاپیک نداره که. اینجا فقط واسه انجمن ساخت بحث میشه.

من یه پیشنهاد برای انجمن کتب و مجلات دارم
اولا که یه زیر انجمن به اسم "نویسندگان" ایجاد شه که به اسم نویسنده ها توش تاپیک بزنن و پیرامونشون و کتب‌شون و... بحث شه
دوما ک من مدیرش شم :))
تو همین فعلی بزن خب نیازی نیست انجمن جدا باشه که. فکر نمیکنم جمعن ۱۰ تا تاپیک بشه زد با نویسندگانی که خیلیا بشناسنش.

به نظرم یه انجمن به اسم ( تحلیل شخصیت های تاریخی ) یا ( شخصیت های تاریخی ) ایجاد بشه تا این بحث رو از تاریخ و تمدن جدا کنیم .
@MTHR
تو همین انجمن تاریخ بزن اگر استقبال شد انجمن جدا میزنیم براش.

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401
واسه انتخاب رشته کنکوریا کلی تاپیک ساخته شد
والا ماهم بین ریاضی و انسانی و تجربی کلی درگیریم
گناه داریم دیگه یه تاپیک هم واسه ماها بزنین والا انتخاب کردن واسه ما خیلی سختتره

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
یه تاپیکی با اسمی مثل "ترین های هفته!" اگه باشه به نظرم جذابه برای بچه های سایت ...
اینجوریه که خنده دار ترین و غم انگیز ترین و عجیب ترین و جالب ترین پست یا بانگ یا تاپیک یا عکس یا آواتار پروف یا سوتی یا هر چیزی رو که تو طی هفته گذشته بوده رو بذارین تو تاپیک ... فقط یه نکته ... اینکه همه نباید بتونن تو تاپیک پست بذارن ... فقط چن نفر با این ویژگی که فعالیت زیادی تو سایت دارن و کلی آنلاینن و اکثر اتفاقا رو میبینن ... و هر هفته هم با هم هماهنگ کنن و یه پست گذاشته بشه فقط ... میشه مثل یه گزارش هفتگی کوتاه و جمع و جورِ باحال ... (:
به نظرم بچه ها خوب دنبال میکننش ... "-: ((:
اگه ایده خوبی بود و یکی که زیاد سایت میاد حسشو داشت حتما به فکر زدن تاپیکش باشه ...

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
من این کارا برا خاطرات میخوام بکنم البته الان یکم سرم شلوغه گذاشتم یکم بیکار ترشم حتما انجامش میدم
ولی به نظرم برای حرف بزنم یه همچین کاری کنیم جالبه
یه تاپیکی با اسمی مثل "ترین های هفته!" اگه باشه به نظرم جذابه برای بچه های سایت ...
اینجوریه که خنده دار ترین و غم انگیز ترین و عجیب ترین و جالب ترین پست یا بانگ یا تاپیک یا عکس یا آواتار پروف یا سوتی یا هر چیزی رو که تو طی هفته گذشته بوده رو بذارین تو تاپیک ... فقط یه نکته ... اینکه همه نباید بتونن تو تاپیک پست بذارن ... فقط چن نفر با این ویژگی که فعالیت زیادی تو سایت دارن و کلی آنلاینن و اکثر اتفاقا رو میبینن ... و هر هفته هم با هم هماهنگ کنن و یه پست گذاشته بشه فقط ... میشه مثل یه گزارش هفتگی کوتاه و جمع و جورِ باحال ... (:
اگه ایده خوبی بود و یکی که زیاد سایت میاد حسشو داشت حتما به فکر زدن تاپیکش باشه ...

lia.sh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
من پیشنهاد می کنم یه انجمن ساخته بشه با عنوان "مصاحبه با رتبه های برتر "
که توی اون با اعضای سایت که توی کنکور تونستن رتبه های خوبی کسب کنن مصاحبه بشه تا بقیه بچه ها بتونن از تجربیاتشون استفاده کنن :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
واسه انتخاب رشته کنکوریا کلی تاپیک ساخته شد
والا ماهم بین ریاضی و انسانی و تجربی کلی درگیریم
گناه داریم دیگه یه تاپیک هم واسه ماها بزنین والا انتخاب کردن واسه ما خیلی سختتره
تو انجمن مشاوره تحصیلی این موضوع بارها مطرح شده و هست.

کسی هست مسئولیت این کار رو به عهده بگیره؟

قفسه کتاب بهتر نیست زیر انجمن کتب و مجلات باشه؟
توجه بهش کمتر میشه اونجا.

من پیشنهاد می کنم یه انجمن ساخته بشه با عنوان "مصاحبه با رتبه های برتر "
که توی اون با اعضای سایت که توی کنکور تونستن رتبه های خوبی کسب کنن مصاحبه بشه تا بقیه بچه ها بتونن از تجربیاتشون استفاده کنن :)
تاپیک هاش هست تو قسمت کنکور و مشاوره تحصیلی.

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
این تاپیک جوک کده فایده ش چیه واقعا؟ فقط شده کپی پیست
هر کی بخواد جوک بخونه میره چهارتا کانال جوک عضو میشه دیگه

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
این تاپیک جوک کده فایده ش چیه واقعا؟ فقط شده کپی پیست
هر کی بخواد جوک بخونه میره چهارتا کانال جوک عضو میشه دیگه

امیدوارم این حجمه از ضد و نقیض ها نسبت به جوک کده، که بچه ها دارن هم میخوونش ،هم پست میزارن، و هم لایک و دیس میدن ،به خاطر عقاید مذهبی بنده نباشه!...امیدوارم!...:)

اما اینکه چهار نفر دارن توی این سایت جوک کپی میکنن از جاهای دیگه و اینجا میزارن که دوستاشون بخونن اونوقت نمیدونم مشکل بعضی از دوستان چیه!:)...خب اگه اذیت میشید نخونید!..به همین سادگی!
اگرم نگران کپی پیست هستید خب فکر کنم تاپیک "بهترین شعرهایی که تا به حال خوندی " و "قشنگ ترین بیت هایی که شنیدید" و " اطلاعات تعطیلی مدارس "و " فروغ فرخزاد" و خیلی از تاپیک های دیگه صرفا کپی پیست هستن و مطالبشون توی سایت های دیگه هم هست!...پس چرا به اونا اعتراض نمیشه!؟:)......فقط چهار نفر دارن میخندن مشکل توی خندیدنشونه بگین تا بگم بهشون که یواش تر بخندن!!!

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
امیدوارم این حجمه از ضد و نقیض ها نسبت به جوک کده، که بچه ها دارن هم میخوونش ،هم پست میزارن، و هم لایک و دیس میدن ،به خاطر عقاید مذهبی بنده نباشه!...امیدوارم!...:)

اما اینکه چهار نفر دارن توی این سایت جوک کپی میکنن از جاهای دیگه و اینجا میزارن که دوستاشون بخونن اونوقت نمیدونم مشکل بعضی از دوستان چیه!:)...خب اگه اذیت میشید نخونید!..به همین سادگی!
اگرم نگران کپی پیست هستید خب فکر کنم تاپیک "بهترین شعرهایی که تا به حال خوندی " و "قشنگ ترین بیت هایی که شنیدید" و " اطلاعات تعطیلی مدارس "و " فروغ فرخزاد" و خیلی از تاپیک های دیگه صرفا کپی پیست هستن و مطالبشون توی سایت های دیگه هم هست!...پس چرا به اونا اعتراض نمیشه!؟:)......فقط چهار نفر دارن میخندن مشکل توی خندیدنشونه بگین تا بگم بهشون که یواش تر بخندن!!!

نه اقا من چه کار به عقاید مذهبی شما دارم آخه : ))))

اولا که حس کردم با این وضع سرور سایت شاید یه ذره این تاپیک های متفرقه کمتر باشه به سرور کمتر فشار بیاد. ولی خوب هیچ سر رشته ای ندارم اگه تاثیری نداره که بذارین باشه

اما اون تاپیک هایی که گفتین من به شخصه خودم دوست شون دارم چون قراره "بهترین و قشنگ ترین" ها باشن. ارتباط برقرار کردن با همه ی بیت ها و اشعار برام راحت نیست و خوب اونایی که معمولا معنی روون تری دارن یا مفهوم عمیقی رو دارن "انتخاب" میشن و اونجا نوشته میشن

در مورد تعطیلی مدارسم اصلا نگاش نکردم ولی حق با شماست حالا شاید برای اطلاع رسانی سریع تر وجودشون مفید باشه

صرفا نظرمو گفتم. چون جوکاش برام تکراری بود هی تو کانالای تلگرام دیده بودم برام جالب نبود ولی اگه چهار نفر باهاش می خندن حتما بذارین باشه

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
میدونم زوده
ولی بنظرم انجمن کنکوریهای 1400 رو بزنین .
الان موقعیت خوبیه براشون ک ی سری درسها رو جمع بندی کنن و اوضاعشون هم معلوم نیست و ممکنه سال دیگه مثلن بیشتر مدرسه برن چون دیرتر شروع شه مدرسشون بخاطر همین الان بنظرم ب کمک و راهنمایی نیاز دارن . خواستم براشون پست بذارم ولی نمیدونستم کجا بذارم و چندتاییشونم پیام دادن ازم کمک خواستن بنابراین حس میکنم نیازه بزنین انجمنشو .
@Admin2 @a.khakpour77

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میدونم زوده
ولی بنظرم انجمن کنکوریهای 1400 رو بزنین .
الان موقعیت خوبیه براشون ک ی سری درسها رو جمع بندی کنن و اوضاعشون هم معلوم نیست و ممکنه سال دیگه مثلن بیشتر مدرسه برن چون دیرتر شروع شه مدرسشون بخاطر همین الان بنظرم ب کمک و راهنمایی نیاز دارن . خواستم براشون پست بذارم ولی نمیدونستم کجا بذارم و چندتاییشونم پیام دادن ازم کمک خواستن بنابراین حس میکنم نیازه بزنین انجمنشو .
@Admin2 @a.khakpour77
واسه انجمن خیلی زوده. به نظرم فعلا با یه تاپیک تو انجمن مشاوره تحصیلی شروع کن.

everybody

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجن
سال فارغ التحصیلی
1403
به نظرم جای انجمنی با نام حامیان انسانیت خیییلی خالیه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
به نظرم جای انجمنی با نام حامیان انسانیت خیییلی خالیه
یا شایدم در رابطه با کودکان کار،
روال ما برای ایجاد انجمن جدید اینه که اولش چندتا تاپیک مرتبط با اون موضوع داشته باشیم بعدش انجمن مستقل براش بزنیم.
در این حوزه ها اگر تاپیکی به ذهنتون میرسه ایجاد کنید.

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
بالا