Champions League

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : Champions League

به نقل از ...M30... :
ضمناامشب ژاوی هم احتمالابازی میکنه و جیامپائو پاتزینی، یکی از برترین گلزنان میلان مصدومه. بالوتلی هم بازی نمیکنه (;
کادر پزشکی باشگاه هم تایید کرده بازی میکنه
قرارم نبود بالوتلی بازی کنه،با من سیتی بازی کرده تو اروپا

...............

کاربر فوق‌فعال

یه سؤال!!!!!!!!! فقط نخندینا!!!!!! بازی بارسا و میلان کیه؟؟

mehrad :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲ / سلام ایران‌زمین / انرژی
شهر
تِران

به نقل از Fateme Rahmati :
یه سؤال!!!!!!!!! فقط نخندینا!!!!!! بازی بارسا و میلان کیه؟؟
یازده و سی دقیقه بامداد

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از صُبهان :
یازده و سی دقیقه بامداد
يازده و15 دقيقه بامداد :-‏"‏

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

وقتی تیمی با سبک دفاع اتوبوسی جلوی بارسا ظاهر میشه احتمال اخراج شدن بازیکنان و پناتی دادنش هم زیاده. امیدوارم این اتفاقات تو بازی امشب بیافته. (;

اگه اتوبوس هم جلوی بارسا بزارن بارسایی ها اول شیشه های پنجره ش رو میشکنن و بعد هم گل رو میزنن :D

wwuzrx0hidhnl2yrwsn6.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

11 و 15 دیقه که دیگه بامداد نیست! :D
خوبه! یه چیزای خوبی میشه دید،اصلا نباید موقعیت هدر بدیم،ولی مسی موقعیت هدر میده! جالبه
اگه تا آخر نیمه اول یه گل دیگه زدیم یه امید هایی هست اگه نه هم که دیگه هیچی
هه یه جوری بازی میکنیم انگار که 5 تا گل جلوئیم :)) خیلی خنده داره اینطوری اصلا نمیتونیم حتی ببریم،باید به بازی سرعت بدن و دقت رو فراموش نکنن،هم کندن هم بی دقت

فقط 5 دیقه س دارم بارسا رو میبینم! عالیه مسی،الان دیگه نباید اشتباه کنیم فقط نباید اشتباه کنیم
همینجوری باید بازی کنیم،سرعت،دقت
باید مراقب گل هامون باشیم،نشه مثه بازی با چلسی...جوگیر هم نشیم،صعود دست اوناست هنوز،خدا کنه مغرور نشن فقط فک نکن هنوز خبریه،هنوزم صعود دست اوناست،یه گل بزنن کلا هر چی تلاش کردیم خاکستر میشه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

P:> P:>
لایک...بارسا دوباره بارسا شده...واقعا مطمئنم بعدا هم جواب این سوال داده نمیشه ک چی شد بارسا دوباره بارسا شد تو این چند روز...
عالی بود...
تغییر سیستم وحشتناک جالب...
نبوغ مسی...
بارسا عالیه...از این مرحله بیاد بالا با حضور بایرن-بارسا-رئال-دورتموند بازی ها فوق العاده قشنگن...
دو دو رو دو دو دو بارسا :-"...فقط خدا کنه پدرو ی روزی آدم بشه :|

گویا میلان توانایی کنترل بارسا رو نداره....هنوز سر حرفم هستم ک متاسفانه همین بارسای نیمه ی اول هم افت داشت نسبت ب پاسکاری های فوق العاده ای ک ب بارسا نسبت میدیم ولی فعلا فقط وقت شادیه >:D< P:>

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
P:> P:>
لایک...بارسا دوباره بارسا شده...واقعا مطمئنم بعدا هم جواب این سوال داده نمیشه ک چی شد بارسا دوباره بارسا شد تو این چند روز...
عالی بود...
تغییر سیستم وحشتناک جالب...
نبوغ مسی...
بارسا عالیه...از این مرحله بیاد بالا با حضور بایرن-بارسا-رئال-دورتموند بازی ها فوق العاده قشنگن...
دو دو رو دو دو دو بارسا :-"...فقط خدا کنه پدرو ی روزی آدم بشه :|

گویا میلان توانایی کنترل بارسا رو نداره....هنوز سر حرفم هستم ک متاسفانه همین بارسای نیمه ی اول هم افت داشت نسبت ب پاسکاری های فوق العاده ای ک ب بارسا نسبت میدیم ولی فعلا فقط وقت شادیه >:D< P:>
فک کنم همه موافق باشن با اینکه بارسا خصوصا این اواخر نیمه اول شد بارسای پپ،یه ذره دقت پاسکاریا ولی پایین بود بازم
هنوز هیچ چیز قطعی نشده،امیدوارم جوگیر نشن
پدرو هیچ وقت آدم نمیشه،من مطئنم!
کارشناس با شعور و با درکی بود این کارشناسه که دعوت کرده بودن،راست میگه،بارسا افت میکنه که مسی هم افت میکنه،نه برعکس
خب دیگه کاملا واضحه که داوری به نفع کیه! واقعا که! پنالتی بودنش کاملا واضح بود :| کارشناس داوری هم تایید کرد،امیدوارم داور هم سعی کنه اشتباه نکنه لطفا
خیابانی یه حرف راست زده باشه تو عمرش همینه: بارسا باید 2 تا هم این نیمه بزنه
حتی گل سوم هم حاشیه امنیت نیست،این نتیجه که اصلا

کارت نمیده! ای بابا! (حالا نمیدونم چرا انقد گیر دادم به داور)
داوید چرا اینطوریه؟ واقعا که

...............

کاربر فوق‌فعال

تبریک!! بارسا سومیشم زد!! من به عنوان یک رئالی بهتون تبریک میگم!! واقعا بارسا داره محشر کار میکنه تو این بازی!!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بارسا فقط باید تمرکز کنه همین
نمیدونم چرا اون بازی لعنتی با چلسی یه ثانیه هم از جلو چشام دور نمیشه
بازی خشنیه...به نظرم دیگه لازم نیس به آب و آتیش بزنیم،باید تمرکز کنیم همین،نمیگم بریم تو دفاع اصلن،ولی محتاط باشیم
اصلا نباید بریم تو دفاع! اصلن،کنترل بازی تو نیمه همین
چرا سانچز؟ داوید تازه خوب شده بود
به نظرم آفساید نبود،البته مطمئن نیستم،خداروشکر داوره سخت گیر نبود وگرنه الکسیس رو ممکن بود اخراج کنه

دوستان! دوره بارسا تموم شده بود؟! آیا؟
این تیم خودش معجزه س! فقط:خدایا شکرت!

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

خیلی دوس دارم خیابانیو خفش کنم X-( X-(
خب بویانم اومد واسه میلان تو...ولی عمرا بتونه برگرده میلان به بازی...بچهای مدرسه ما بهتر از میلانیا پاس کاری میکنن...ولی فوتباله و همه چی ممکنه...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از daimon :
خیلی دوس دارم خیابانیو خفش کنم X-( X-(
خب بویانم اومد واسه میلان تو...ولی عمرا بتونه برگرده میلان به بازی...بچهای مدرسه ما بهتر از میلانیا پاس کاری میکنن...ولی فوتباله و همه چی ممکنه...
دوستان لطفا این حرفا رو بذارین کنار ک تیم مدرسه ی ما بهتر از اینا همدیگه رو پیدا میکنن و نمیدونم گلر ما بهتر از آبیاتیه و...
بیخیال...خب؟ :)

کلا داور ب بازیکنای میلان ک میرسه عمو مهربون میشه؟...خیلی داره مدارا میکنه باشون...بد اینیستا و مسی رو زدن چند جا

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

خب تبریک میگم صعودتونو :-$

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

4تا :))
ولی من بازم میگم بایرن میزنه این بارسا رو حتی!...
خدایی حیف بود بارسا بالا نمیومد 8->
ولی میلانم حیف شد :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

کارشناسای ایرانی،مقاله نویسای گل...او! که دوره بارسا تموم شده؟ این تفکرات شماست که پوسیده س و تموم شده
خوشحالم که انقد گفتم صعود نمیکنیم،چون الان میتونم از همه خوشحال تر باشم
گفته بودم این یه افت مقطعی بد بود،سقوط؟ دور است
میلان حیف نبود،میرفت مرحله بعد قطعا حذف میشد
بارسا،تیمی که به ساکی گفت میتونه یه شبه از قبلم بهتر شه
درسته،این بازی حیثیتی بود،ولی اصلا احساسی بازی نکردیم،اصلا،آلمانی بازی کردیم،مدیریت شده،و کلین شیت کردیم،این فوق العاده بود
داوری خوب بود،اگه داورای اسپانیا بودن هیچ کودوم از این آفسایدا رو نمیگرفتن :))
من عذر خواهی میکنم،اون هم آفساید بود،داوری خیلی خوب بود،ولی خب یه پنالتی "رُند" رو نگرفت دیگه :D
تیتو با این برد باید زود تر خوب شه! <D= تیتو قوی باش! برگرد سر تیمت،همش به خاطر تو بود،همش

او! گالا! یکی اینا رو بگیره لطفا!!! کلکسیون آلمانیا کامل نشد،هعی :-<
در ضمن! هنوز برای جشن گرفتن خیلی زوده،رفتیم یک چهارم،جایی که باید فوق العاده باشی همین!
به نظرم دورتموند کم آورده،رقابت تو سه جبهه،لیگ پر،حذفی پر.توی اروپا عالی بودن واقعا عالی،ولی خب هوملز نیست و کلا هم کم آوردن،بایرن هم که واقعا عالیه،ولی بارسا بارسا شده،الان از همه ترسناک تره این بارسا
رئال هم که دوپینگ کرده اصن،منظورم از نظر روحیه! و واقعا خطرناکه
یووه هم که خطرناک
دوست ندارم با یووه،دورتموند یا گالا بیفتیم، همچنین بایرن،چون اصلا دوس ندارم یکی به دست دیگری حذف شه
پاریسن ژرمن به نظرم بهترین تیمه،البته ما که شانس نداریم نباید انتظار داشت قرعه خوبی بهمون بیفته
خوبیش اینه که الان بارسا میدونه ارزش برد و صعود چقدره،روحیه مون واسه لیگ هم رفت بالا

راستی! الان خیلی دوس دارم ببینم بالوتلی چی میگه،واقعا مشتاقم!
بالوتلی که به خاطر قوانین یوفا نبود،شراوی و بقیه تیمشون کلا کجا بودن؟! :))
مسی به همه ثابت کرد چرا بهترین بازیکن دنیاست

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

خیلی خوب شد این بارسا اومد بالا
میتونیم امیدوار باشیم بخوره به رئال و 2 تا بازی دیگه هم به تیم اصلیمون استراحت بدیم :))

ولی جدی بارسا خوب بازی کرد
تبریک میگم به هواداراش
یه برد خوب و بدون حرف و حدیث...

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من دیگه ازخوشحالی دیشب نتونستم چیزی بگم :D

ینی چیزی هم نمیشه گفت....
غول های کاتالان.....

بی نقص-صحنه های ناب-طوفان مسی-خوشحال بعدگلش-فریادهای ویا-سرعت آلبا....... x:

بارسلونا x:

برگشتیم اساسی .... x:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
خیلی خوب شد این بارسا اومد بالا
میتونیم امیدوار باشیم بخوره به رئال و 2 تا بازی دیگه هم به تیم اصلیمون استراحت بدیم :))

ولی جدی بارسا خوب بازی کرد
تبریک میگم به هواداراش
یه برد خوب و بدون حرف و حدیث...
:)) حرفای خنده دار :)) اون بارسایی که رئال بردش(اونم با اشتباهات داوری) سایه ی بارسا هم نبود،من اتفاقا خیلی دوست دارم به رئال بخوریم مرحله بعد چون رئالیا فک کردن خبریه،5-0 و 6-2 رو یادشون رفته باید یادآوری بشه بهشون

انقدر عالی بودیم که رقبا همه بهمون تبریک گفتن <D= واقعا گل کاشتن،اولین تیمی که توی فرمت جدید چمپیونز باخت 2-0 تو خونه حریف رو جبران میکنه <D= اگه دیشب مثلا 3-1 میبردیم و صعودم نمیکردیم بازم من به این تیم افتخار میکردم با تمام وجود چون واقعا تمام تلاششون رو کردم و واقعا خوشحالم که نتیجه هم گرفتن

الان نکته مهم اینه که دقیقا تو همین سطح بمونیم و "مغرور" نشیم،تیم دیگه نباید هوادارا رو توی همچین شرایط پر استرسی قرار بده به امید اینکه چون جلو میلان جبران کردیم این دفه هم جبران میکنیم،یک چهارم جای اشتباه نیست واقعا،البته بارسا تجربه زیاد داره در این زمینه ولی خب اشتباهات کوچیک میتونن تیم رو به باد بدن

فک کنم 4 روز دیگه قرعه کشی میکنن مرحله یک چهارم،اگه مثل این مرحله شه که تیمای بزرگ با هم بیفتن واقعا بده،الان منچستر و میلان نیستن مرحله بعد ولی گالا هست :|
یه حسی بهم میگه امشب آرسنال کار بایرن رو سخت میکنه،ولی بازم به نظرم بایرن میبره و صعود میکنه،بازی پورتو و مالاگا قابل پیش بینی نیست،البته با توجه به نتیجه بازی رفت پورتو شانس بیشتری داره ولی مالاگا تیم واقعا خوبیه میتونه برگردونه نتیجه رو
بعد از مرحله رفت،هر 4 تا تیم اسپانیایی تو خطر حذف بودن،الان 2 تاشون صعود کردن،شاید سومی هم صعود کنه،یا مثلا اینکه 3 تا تیم آلمانی تو یک چهارم باشن،ولی خب شالکه حذف شد و الان حداکثر دو تا تیم آلمانی. چمپیونز واقعا غیرقابل پیش بینیه

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از آیدا-ق :
:)) حرفای خنده دار :)) اون بارسایی که رئال بردش(اونم با اشتباهات داوری) سایه ی بارسا هم نبود،من اتفاقا خیلی دوست دارم به رئال بخوریم مرحله بعد چون رئالیا فک کردن خبریه،5-0 و 6-2 رو یادشون رفته باید یادآوری بشه بهشون

انقدر عالی بودیم که رقبا همه بهمون تبریک گفتن <D= واقعا گل کاشتن،اولین تیمی که توی فرمت جدید چمپیونز باخت 2-0 تو خونه حریف رو جبران میکنه <D= اگه دیشب مثلا 3-1 میبردیم و صعودم نمیکردیم بازم من به این تیم افتخار میکردم با تمام وجود چون واقعا تمام تلاششون رو کردم و واقعا خوشحالم که نتیجه هم گرفتن

در مورد نتایج و اشتباهات داوری و ... که بهتره حرف نزنم
همه چیز گویاس

فقط در مورد تبریک بگم که بقیه هوادارارو نمیدونم ولی شخص من به دلیل عالی بودن شما تبریک نگفتم
به دلیل به دست آوردن یه برد بی حرف و حدیث بعد از چند سال تو چمپیونز لیگ تبریک گفتم :))

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از amir h :
در مورد نتایج و اشتباهات داوری و ... که بهتره حرف نزنم
همه چیز گویاس

فقط در مورد تبریک بگم که بقیه هوادارارو نمیدونم ولی شخص من به دلیل عالی بودن شما تبریک نگفتم
به دلیل به دست آوردن یه برد بی حرف و حدیث بعد از چند سال تو چمپیونز لیگ تبریک گفتم :))

اقاچرااین رئالیاانقدبی خودمتعصبن به تیمشون...؟وفقط همه چیورئال میبینن :-<
ولی شما نمیتونی بارسایی واقعی پیداکنی که بگه رئال تیم بدیه :|
واقع بینی چیزخوبیه :|

بالا