Champions League

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : Champions League

به نقل از پوریا عابدی :
این مسخره بازیا چیه هی بارسا بارسا میکنین؟ :|...من فقط ی چیز کلی در مورد بارسا بگم...خیلی از خطاهایی ک روی لئو مسی میکنن فقط وا3 این داور اخطار یا بعضا اخراج نمیکنه ک مسی اهل فیلم بازی کردن نیست ک کلی رو زمین ب خودش بپیچه و همون لحظه وقتی طرف اخطار گرفت با لبخند از زمین بلند بشه(کارهای آقای سیب گلو)
من واقعا بحث بارسا رو نمیدونم کی شروع کرد جواب دادن ک داوری ب نفع بارساست و... :|واقعا این ب نفع بودن توی الکلاسیکوها معلومه

رئال نصف بایرن این فصلم نیست...من از هر کدوم از طرفدارای من یو میلان رئال و...پرسیدم هم گفتن بایرن این فصل توی تمام بازه های فصل بهتر از همه ی تیم ها توی همه بازه هاشون بوده(تنها کسانی ک قبول نداشتن حرفم رو هوادارای بارسا بودن ک اونو منم بشون حق میدم...بارسا فصل رو عالی شروع کرد و اون موقع شاید بهتر از بایرن بود)
رئال اصلا مستحق قهرمانی نیست این فصل...اگه هم واقعا بخواین فوتبال رو بررسی کنیم دیشب شیاطین باید میرفتن بالا اصلا هم بحثی سرش نیست...

دوستان بیاین یاد بگیریم هواداری کنیم اما واقعیت ها رو ببینیم...چیزای خیلی ساده...مثلا من قبول دارم فصلی ک بایرن لویی فن خال تو فینال ب اینتر مورینیو باخت واقعا قهرمانی نبود و بعدش هم سفسطه نکردم...با وجود اینک اون بازی دست ما بود بیشتر...
بیاین فوتبال رو هم ببینیم جدا از هواداری هامون :|
دوست عزیز کریستینو دلیلی نداره ک خودشو روو زمین بندازه چون بهترین هیکلو قدرتو داره و مث مسی ب باد بسته نیس
شنام اگه اون سرعتو داشتی و یکی بهت میخورد قاعدتا میافتادی
فعلا برو ب فکر میلان باش ک چن تا چن تا ازش نخورین
اگه نمیدونستی کریستینو اصن دیشب بازی نکرد چون جو الد ترافورد سنگین بود وگرنه بهترین بازیکنه جهانه.
اون بایرنیم ک میگی بخاطر فصل پیش میکوبونیمش همونطور ک بارسا رو تحقیر و لوله کردیم
کریستینو بخاطر این ک حق خودشو از مسی بگیره امسال خودشو ب آب و آتیش میزنه ک ثابت کنه بهترینه.
CR 7

Nightmare

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
المپاد ریاضی مرحله اول
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

دیشب داوری خیلی یک طرفه بود
از زمانی که نانی اخراج شد منچستر شیرازش از هم پاشید وگرنه رئال کارش برای گل زدن به یونایتد خیلی دشوار بود
به هر حال من به منچستر افتخار میکنم
/m\ /m\ /m\ /m\

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

صرفا استدلال دوستان رو میگم و دیگه بحث نمیکنم با سیب گلو جماعت
"کریستیانو اصلا دیشب بازی نکرد چون جو اولدترافورد سنگین بود"
:)
بله دوست من...کریستیانو بهترین هیکلو داره =))...منتها نمیدونم چرا ب فوتبال جایزه ی بهترین بازیکن سال رو میدن نه هیکل =))
سر بازی بایرن-خاص حرفاموتو میزنیم

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Cristiano Ronaldo :
دوست عزیز کریستینو دلیلی نداره ک خودشو روو زمین بندازه چون بهترین هیکلو قدرتو داره و مث مسی ب باد بسته نیس
شنام اگه اون سرعتو داشتی و یکی بهت میخورد قاعدتا میافتادی
فعلا برو ب فکر میلان باش ک چن تا چن تا ازش نخورین
اگه نمیدونستی کریستینو اصن دیشب بازی نکرد چون جو الد ترافورد سنگین بود وگرنه بهترین بازیکنه جهانه.
اون بایرنیم ک میگی بخاطر فصل پیش میکوبونیمش همونطور ک بارسا رو تحقیر و لوله کردیم
کریستینو بخاطر این ک حق خودشو از مسی بگیره امسال خودشو ب آب و آتیش میزنه ک ثابت کنه بهترینه.
CR 7
کریس بازی نکردچون جوسنگین بود...نازی...دلم سوخت براش...الهی شفا... :D

اقااصلامسی ضعیف مسی بی قدرت مسی بدون سرعت,عوضش رونالدوقوی رونالدو سریع رونالدوسرور اقا... :rolleyes:
دلتوبه این چیزاخوش کن :D
کسی نمیگه رونالدوبازیکن بدیه .انصافاازنظرفوتبالی خیلیم قبولش دارم.ولی یه خورده بی تعصب باشیم همه چی حل میشه :|

اینکه شمامیگی به فکرمیلان...
اینوبدونین اگه به همون اندازه که رئال ازداوراسودمیبره بارساهم داوراپشتش بودن کارش به اینجاکشیده نمیشدو یه عده شروع نمیکردن که جوبسازن علیه بارساکه افت کرده و...

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از پوریا عابدی :
صرفا استدلال دوستان رو میگم و دیگه بحث نمیکنم با سیب گلو جماعت
"کریستیانو اصلا دیشب بازی نکرد چون جو اولدترافورد سنگین بود"
:)
بله دوست من...کریستیانو بهترین هیکلو داره =))...منتها نمیدونم چرا ب فوتبال جایزه ی بهترین بازیکن سال رو میدن نه هیکل =))
سر بازی بایرن-خاص حرفاموتو میزنیم
همین اندام فوق العاده اش باعث شده ک بهترین باشه
پرسرعت ترین مرد جهانه و با بولت رقابت داره
سرعت شوتاش بالای صد کیلومتر بر ساعته ک نشونه قدرت بالا پاشه
یک متر و سیزده میپره ک از یه بیکتبالیستم بیشتره
اندامش و استایل بدنیش حرف نداره
سرعت پا عوض کردنشم هیچکی نداره و باعث اسکولی میشه
کریستینو با این ویژگی ها بهترینه
آقای کوتول ک هیچکدوم از اینا رو نداره معلوم نیس با انداختن توپ ب جلو و دویدن دنبالش مث بچه های دوساله چجوری داره اول میشه
در صورتی ک حق کریستینو رو میگیره
اصن بشر بازیکنی مث کریستینو رو ب خودش ندیده
توو هر ورزش میتونه یه مقامی جهانی بیاره
کوتول آیا میتواند؟؟؟؟خیر!!
قبول کنید کریستینو بهترینه
بارسلوناییا هر وخ تونستن از قول ایتالیایی ک لوله اشون کرد ببرن بیان درباره پرافتخار ترین تیم اروپا رءال مادرید قهرمان صحبت کنند. :D
CR 7

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

جواب همه نامردارو دیشب فرگوسن خیلی خوب داد...

زمانی که فرگی زد روی صندلی تازه فهمید که قضیه از چی قراره و چه حقه ای پشت پردست و چه بلایی سرفوتبال اوردن...

تمام. :|

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از ...M30... :
کریس بازی نکردچون جوسنگین بود...نازی...دلم سوخت براش...الهی شفا... :D

اقااصلامسی ضعیف مسی بی قدرت مسی بدون سرعت,عوضش رونالدوقوی رونالدو سریع رونالدوسرور اقا... :rolleyes:
دلتوبه این چیزاخوش کن :D
کسی نمیگه رونالدوبازیکن بدیه .انصافاازنظرفوتبالی خیلیم قبولش دارم.ولی یه خورده بی تعصب باشیم همه چی حل میشه :|

اینکه شمامیگی به فکرمیلان...
اینوبدونین اگه به همون اندازه که رئال ازداوراسودمیبره بارساهم داوراپشتش بودن کارش به اینجاکشیده نمیشدو یه عده شروع نمیکردن که جوبسازن علیه بارساکه افت کرده و...
من تعصب دارم چون شاخه
ببین شماهایی ک میگین کریستینو مغروره::
اون کسیه ک بدنشو خال کوبی نمیکنه صرفا برای اینکه بتونه خون اهدا کنه
اون کسی که صدها هرار یا ملیون دلار برای کمک ب مردم افغانستان میده
اون کسیه ک به بچه های گرسنه سومالی کمک میکنه
اون کسیه ک کفش طلا خودشو میفروشه و به غزه پولشو میده
اون کسی ک ب کودکان سرطانی کمک میکنه
در صورتی ک رءیس بارسا طرفدار اسراءیله و گواردبولا رو بخاطر طرفداری از فلسطین انداخت بیرون
حالا کریستینو مغروره؟؟؟؟خدا وکیلی راستشو بگو
CR 7

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

یه چیز کلی ثابت شده به من دیگه. البته قابل تعمیم به همه نیست. ولی در بیشتر موارد صدق میکنه!

اکثر طرفدارای رئال و (به تبع اون) کریس، خیلی متعصب هستن. یعنی اگه نخوان چیزیُ قبول کنن، هزار تا مدرک هم بیاری قبول نمیکنن.
یعنی به جز رئالیا هیچ بازیکن دیگه‌ایُ خوب نمیدونن.
یعنی اگه ببرن، به خاطر بازی خوبشون بوده و اگه ببازن به خاطر ناداوری یا (دیگه خیلی ارفاق کنن) بدشانسی بوده...

ولی طرفدارای بارسا اکثراً هم رئال رو تیم خوبی میدونن، هم کریس رو بازیکن خوبی میدونن. ولی خب مسلماً مسی رو بهتر میدونن!

من خیلی بازی کریس رو قبول دارم؛ سرعت، تکنیک، قدرت بدنی... ولی تو بازی از رفتاراش خیلی خوشم نمیاد(اینجاش دیگه نظر شخصیه!).
مثلاً خیلی وقتا نزدیک دروازه که میشه تمارض میکنه که خطا بگیره و خیلی هم حرفه‌ای این کارُ میکنه... چون ضربه ایستگاهی خیلی خوب میزنه.
اما مسی... من یادم نمیاد خودشُ الکی انداخته باشه زمین که خطا بگیره. کلاً سعی میکنه درگیر حاشیه نشه!
بازم میگم اینا نظر شخصیه!
---
در ضمن بازی دیشب هم واضح بود که کریس نمیخواست بهتر بازی کنه! به دلایلی که همه میدونیم!
بازی هم خیلی ناعادلانه بود! خیلی :D
ولی منچستر واقعاً کم نذاشت!
طرفای دقیقه 80 بود فک کنم؛ واقعاً دروازه رئالُ به توپ بسته بودن! لوپز عالی بود /m\ (هرچند خیلی دوس داشتم گل بخوره! :D)
---
این "سیب گلو" و "کوتول" و اینا رو هم بیخیال شید باو! زشته انصافاً :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پرهام :
یه چیز کلی ثابت شده به من دیگه. البته قابل تعمیم به همه نیست. ولی در بیشتر موارد صدق میکنه!

اکثر طرفدارای رئال و (به تبع اون) کریس، خیلی متعصب هستن. یعنی اگه نخوان چیزیُ قبول کنن، هزار تا مدرک هم بیاری قبول نمیکنن.
یعنی به جز رئالیا هیچ بازیکن دیگه‌ایُ خوب نمیدونن.
یعنی اگه ببرن، به خاطر بازی خوبشون بوده و اگه ببازن به خاطر ناداوری یا (دیگه خیلی ارفاق کنن) بدشانسی بوده...

ولی طرفدارای بارسا اکثراً هم رئال رو تیم خوبی میدونن، هم کریس رو بازیکن خوبی میدونن. ولی خب مسلماً مسی رو بهتر میدونن!

من خیلی بازی کریس رو قبول دارم؛ سرعت، تکنیک، قدرت بدنی... ولی تو بازی از رفتاراش خیلی خوشم نمیاد(اینجاش دیگه نظر شخصیه!).
مثلاً خیلی وقتا نزدیک دروازه که میشه تمارض میکنه که خطا بگیره و خیلی هم حرفه‌ای این کارُ میکنه... چون ضربه ایستگاهی خیلی خوب میزنه.
اما مسی... من یادم نمیاد خودشُ الکی انداخته باشه زمین که خطا بگیره. کلاً سعی میکنه درگیر حاشیه نشه!
بازم میگم اینا نظر شخصیه!
---
در ضمن بازی دیشب هم واضح بود که کریس نمیخواست بهتر بازی کنه! به دلایلی که همه میدونیم!
بازی هم خیلی ناعادلانه بود! خیلی :D
ولی منچستر واقعاً کم نذاشت!
طرفای دقیقه 80 بود فک کنم؛ واقعاً دروازه رئالُ به توپ بسته بودن! لوپز عالی بود /m\ (هرچند خیلی دوس داشتم گل بخوره! :D)
---
این "سیب گلو" و "کوتول" و اینا رو هم بیخیال شید باو! زشته انصافاً :-"
آره واقعا همینطوره،هیچ کس فک کنم منکر این نیس که رونالدو خیلی حرفه ای نزدیک محوطه جریمه خودشو میندازه زمین،زیاد دیدیم،ولی مسی هیچ وقت همچین کاری نمیکنه،دلیلشم واضحه اگه بره جلو شانس گل زنی واسه بارسا بیشتر تا وقتی ضربه ایستگاهی شه

چرا نمیخواست بهتر بازی کنه؟! به نظرم نتونست بهتر بازی کنه،دلیلشم واضح بود،کنترل عالی بازی از طرف یونایتد.درواقع بازیکنای رئال خیلی نمیتونستن توپو به رونالدو برسونن نیمه اول در نتیجه اونم نمیتونست کاری کنه(همه به هم تیمیاشون وابسته ن) دیشبم قبل از گلی که زد خدایی توی بازی محو شده بود چون کلا رئال خوب بازی نمیکرد،بهترین بازیکن رئال هم لوپز بود بی شک چونکه همه دقائق بازی به جز 20 دیقه سرجم داشت دروازه رئال رو حفظ میکرد
من همیشه از منچستر خوشم میومده،البته هیچ وقت طرفداراش نبودم ولی به هر حال دیشب دوس داشتم منچستر ببره(با اینکه میدونستم نمیبره)ولی مهم ترین دلیل باخت منچستر داور نبود،اینو کاملا به عنوان کسی میگم که دیشب خیلی از حذف منچستر ناراحت شدم،ولی واقع بینانه میگم که منچستر اون دقائقی که سعی میکرد توی محوطه جریمه دفاع کنه ریسک کرد،اگه 10 نفره سعی میکرد بازی رو وسط زمین کنترل کنه یا حمله کنه حتی امکانش کمتر بود گل بخوره،هر چند واقعا گل اول رئال مقادیریش شانسی بود،خورد به تیر در هر صورت
ولی همین باعث شد من مطئن باشم گل دوم رو هم رئال میزنه،چون منچستر بازم به کارش ادامه داد،ینی حمله نکرد،حتی بازی رو کنترل هم نکرد،توپو داد به رئال و سعی کرد تو محوطه خودش دفاع کنه،کاری که مطمئنن منچستر نمیتونه خوب انجامش بده و گل دوم رو هم خورد و اوزیل و هیگواین واقعا خوب بودن اون جا،رونالدو هم خوب بود،زمان بندیش دقیق بود
منچستر خیلی خوب بازی کرد،خصوصا نیمه اول،واقعا خوب بود،ولی بعد از 10 نفره شدن هم خوب بود هم چنان،منچستریا بعد از خوردن گل اول به نظرم نا امید شدن!منچستر بازی رو از نظر روحی باخت،چون بعد از 1-1 بازم شانس صعود منچستر بیشتر به نظر می اومد ولی نمیدونم چرا انگار ناامید شده بودن،یا من اینطوری احساس میکردم...بعد گل دوم هم که فقط میخواستن نبازن که اونم لوپز نذاشت
به هر حال منچستر در عین شایستگی حذف شد،اشتباه داوری به ضرر و نفع همه تیما هست،اگرم بیایم واقعا آمارشو در آریم فک نکنم چیز خیلی ناعادلانه ای از آب درآد،بازی رفت هم منچستر شانس آورد و گلشون رو کرنر اشتباه بود.فقط الان 3 بازی متوالی جلو تیمای بزرگ اشتباهات داوری بیشتر به نفع رئاله (2 تا ال کلاسیکو و این بازی)و اگه برعکسش اتفاق می افتاد الان مورینیو میگفت رسوایی و اینا،فک کنم همه یادشون باشه اون نیمه نهایی چمیپونز توی برنابئو رو که مورینیو گفت اگه بارسا قهرمان شه با رسوایی برنابئو قهرمان شده :rolleyes:
موضع رئالیا هم چیز خیلی متفاوتی نبود،چون اعتقاد داشتن باختشون فقط و فقط به خاطر اخراج په په بوده نه هیچ چیز دیگه،خوبه این موارد رو هم در نظر بگیرن و نگن همیشه داوری به ضرر رئال و به نفع بارساس مثلا،چون تو این هفته خوب دیدیم همیشه اینطور نیست (ی نفر دوباره پای بازی بارسا-چلسی رو کشید وسط،هنوز که هنوزه بارسا داره تاوان اون 3 تا پنالتی بازی با چلسی رو میده در حالی که 100 جای دیگه به ضررش بوده از جمله همون بازی رفت با چلسی که پنالتی-اخراج روی آنری و پنالتی روی مسی گرفته نشد و لمپارد نیز اخراج نشد.)
به هر حال رئال صعود کرده ولی با این جور بازی،نمیشه قهرمان شد،تیمایی مثل یووه هستن مثلا یا حتی همین دورتموند که بر خلاف منچستر میتونن از گلشون خوب دفاع کنن،رئال از الان به بعد مدعی اول قهرمانیه ولی با این جور بازی کردن بعیده جلو تیمایی که خوب دفاع میکنن نتیجه بگیره،با "این" جور بازی کردن البته،اوضاع خیلی تغییر میکنه تا مراحل بعدی چمپیونز(همونطور که بعد از قرعه کشی این مرحله خیلیا فک میکردن منچستر صعود میکنه ولی تو اون فاصله زمانی خیلی اوضاع تغییر کرد)

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از آیدا-ق :
آره واقعا همینطوره،هیچ کس فک کنم منکر این نیس که رونالدو خیلی حرفه ای نزدیک محوطه جریمه خودشو میندازه زمین،زیاد دیدیم،ولی مسی هیچ وقت همچین کاری نمیکنه،دلیلشم واضحه اگه بره جلو شانس گل زنی واسه بارسا بیشتر تا وقتی ضربه ایستگاهی شه

چرا نمیخواست بهتر بازی کنه؟! به نظرم نتونست بهتر بازی کنه،دلیلشم واضح بود،کنترل عالی بازی از طرف یونایتد.درواقع بازیکنای رئال خیلی نمیتونستن توپو به رونالدو برسونن نیمه اول در نتیجه اونم نمیتونست کاری کنه(همه به هم تیمیاشون وابسته ن) دیشبم قبل از گلی که زد خدایی توی بازی محو شده بود چون کلا رئال خوب بازی نمیکرد،بهترین بازیکن رئال هم لوپز بود بی شک چونکه همه دقائق بازی به جز 20 دیقه سرجم داشت دروازه رئال رو حفظ میکرد
من همیشه از منچستر خوشم میومده،البته هیچ وقت طرفداراش نبودم ولی به هر حال دیشب دوس داشتم منچستر ببره(با اینکه میدونستم نمیبره)ولی مهم ترین دلیل باخت منچستر داور نبود،اینو کاملا به عنوان کسی میگم که دیشب خیلی از حذف منچستر ناراحت شدم،ولی واقع بینانه میگم که منچستر اون دقائقی که سعی میکرد توی محوطه جریمه دفاع کنه ریسک کرد،اگه 10 نفره سعی میکرد بازی رو وسط زمین کنترل کنه یا حمله کنه حتی امکانش کمتر بود گل بخوره،هر چند واقعا گل اول رئال مقادیریش شانسی بود،خورد به تیر در هر صورت
ولی همین باعث شد من مطئن باشم گل دوم رو هم رئال میزنه،چون منچستر بازم به کارش ادامه داد،ینی حمله نکرد،حتی بازی رو کنترل هم نکرد،توپو داد به رئال و سعی کرد تو محوطه خودش دفاع کنه،کاری که مطمئنن منچستر نمیتونه خوب انجامش بده و گل دوم رو هم خورد و اوزیل و هیگواین واقعا خوب بودن اون جا،رونالدو هم خوب بود،زمان بندیش دقیق بود
منچستر خیلی خوب بازی کرد،خصوصا نیمه اول،واقعا خوب بود،ولی بعد از 10 نفره شدن هم خوب بود هم چنان،منچستریا بعد از خوردن گل اول به نظرم نا امید شدن!منچستر بازی رو از نظر روحی باخت،چون بعد از 1-1 بازم شانس صعود منچستر بیشتر به نظر می اومد ولی نمیدونم چرا انگار ناامید شده بودن،یا من اینطوری احساس میکردم...بعد گل دوم هم که فقط میخواستن نبازن که اونم لوپز نذاشت
به هر حال منچستر در عین شایستگی حذف شد،اشتباه داوری به ضرر و نفع همه تیما هست،اگرم بیایم واقعا آمارشو در آریم فک نکنم چیز خیلی ناعادلانه ای از آب درآد،بازی رفت هم منچستر شانس آورد و گلشون رو کرنر اشتباه بود.فقط الان 3 بازی متوالی جلو تیمای بزرگ اشتباهات داوری بیشتر به نفع رئاله (2 تا ال کلاسیکو و این بازی)و اگه برعکسش اتفاق می افتاد الان مورینیو میگفت رسوایی و اینا،فک کنم همه یادشون باشه اون نیمه نهایی چمیپونز توی برنابئو رو که مورینیو گفت اگه بارسا قهرمان شه با رسوایی برنابئو قهرمان شده :rolleyes:
موضع رئالیا هم چیز خیلی متفاوتی نبود،چون اعتقاد داشتن باختشون فقط و فقط به خاطر اخراج په په بوده نه هیچ چیز دیگه،خوبه این موارد رو هم در نظر بگیرن و نگن همیشه داوری به ضرر رئال و به نفع بارساس مثلا،چون تو این هفته خوب دیدیم همیشه اینطور نیست
به هر حال رئال صعود کرده ولی با این جور بازی،نمیشه قهرمان شد،تیمایی مثل یووه هستن مثلا یا حتی همین دورتموند که بر خلاف منچستر میتونن از گلشون خوب دفاع کنن،رئال از الان به بعد مدعی اول قهرمانیه ولی با این جور بازی کردن بعیده جلو تیمایی که خوب دفاع میکنن نتیجه بگیره،با "این" جور بازی کردن البته،اوضاع خیلی تغییر میکنه تا مراحل بعدی چمپیونز(همونطور که بعد از قرعه کشی این مرحله خیلیا فک میکردن منچستر صعود میکنه ولی تو اون فاصله زمانی خیلی اوضاع تغییر کرد)
تحلیل خوبی بود.(لایک).ولی یه مقداری اشتباه کردی.(از نظر من)
1.گواردیولا یه حرف جالبی درمورد رونالدو زده بود:"رونالدو بازیکنیه که بعد از رسیدن توپ بهش همه کار میتونه بکنه و به هم تیمی احتیاجی نداره."رونالدو اکثر مواقع همین طوریه میتونه خودش از پی خودش بر بیاد.مسی هم همین طوریه.نمیشه منکرش شد ولی قبول کنید رونالدو کمتر از مسی به پاس گل احتیاج داره.اکثر گلای مسی روی یک دو یا پاسای سرعتی به محوطه جریمس ولی رونالدو متنوع تر گل میزنه.هر دو میتونن روی دریبل کردنو کار تیمی و ایستگاهی به گل برسن ولی رونالدو میتونه روی هدها موفقتر باشه.حتی روی ایستگاهیاو شوتهاهم آمارش بهتر از مسیه.کمتر به بازیکنای هم تیمیش احتیاج داره.توی تاپیک رئالم یه چیزی نوشته بودم که اینجا هم میگم:
به نقل از daimon :
رونالدونمیخواستبه منچستر گل بزنه.کلا نمیخواست با تمام توانش بازی کنه.این خیلی واضح بود.زمانی که پاسو ترجیح میداد به شوت کردنش،یا زمانی که توپ میومد کم میپرید با اصن نمیپرید،یا حتی ول کردناش.طوری توپارو ول میکرد که مجبور شه پاس بده.منظورم این نیس که افت کرده.اون که اصن امکان نداره.ولی منظورم اینه که دوست نداشت در برابر تیمی که توش خودشو به تمام دنیا تونس نشون بده با تمام قوا بازی کنه.من به شخصه این کارشو تحسین میکنم(نظر شخصیمه).چون طبق گفته های خودش فوتبالشو مدیدن منچسترو فرگوسنه.
2.رئال به خاطر تنوعش توی گل زنی و داشتن 6 پلن(plan) برای مواقعی که عقب هس خوب میتونه دربرابر تیمایی که تدافعی بازی میکنن گل بزنه.موقعیم که جلو هس واقعا یکی از سریع ترین ضدحملات فوتبالو به نمایش میزاره.با اومدن مورینیو هم بهتر تونسته دفاع کنه.پیشرفت تیم غیرقابل انکاره.مشکل رئا دربرابر تیماییه که دفاع بلند با سرعت بالا دارن.مثه دورتموندو من سیتی.با یه مقدار سخت گیری میشه بایرنم توی دفاهای سرعتی جاش داد.در برابر تیمای ایتالیایی خیلی بعیده که مشکل داشته باشه.
3.هر بازیکنی یه سری اخلاقای خاص داره.کریسم دوس داره خودشو بندازه زمین ولی به حرفه ایه بارساییا تو ال کلاسیکو نیس.اگه شما توانایی زیادی توی ریاضی داشته باشین دوس دارین معلم هی مثال بده شماهم حل کنید.حالا کریسم ضربه ایستگاهی دوست داره.گلایی که باشوت از پشت18 و ضربه ایستگاهی زده میشن خیلی قشنگتر از گلایین که تو تک به تکهاو هدها زده میشن.خب اونم دوس داره نمایشی کار کنه.
4.درباره داوری هم بعد از مدتها این بازیو به نفع رئال گرفتن.اونم اول از اشتباه اخراج نانی شروع شد.خطای نانی بی احتیاطی بود.چون ندیده بود فقط کارت زرد داشت.نه اخراج نه نذکر.بعد یونایتدی ها رو اعصاب داور راه رفتن.شعارای تماشاگراهم بی تاثیر نبود.به خاطر همینم داور واسه منچستر سخت گیری بیشتری کرد.ولی خب تو دوتا ال کلاسیکوی قبل واقعا داوریا متعادل بود.قبل اونم قبول کنید که به نفع بارسا کم گرفته نمیشد.بازی معروف چلسی بارساهم دیگه تهش بود.حالا یه بازی به نفع ماشده داوریا میان میگن فلان کارو کردن.کلا تمام بازیا به نفع رئال بوده.واقعا زشته.اگه حقیقتارو بگین اصن بد نمیشه(منظورم همه بودن).همون طور که"آیدا-ق"گفت داورهم اشتباه میکنه.
به نقل از daimon :
3.جدا اخراج نانی اشتباه بود.حتی سخت گیری هم نمیشه اسمشو گذاشت.یه بی احتیاطی بود.اصن بازیکنو ندیده بود که پاشو بالا آورد.من در درجه اول رئالیم ولی قبول دارم که بعد از مدتها داوری به نفعمون بود.دیگه داشت یادمون میرفت داور چه کارایی میتونه به نفعمون بکنه.انقدر به نفع بارساییا گرفته بودن که چیزی جز ضرر از داور یادمون نمیومد. :-?

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

(پستهاي قبلي رو دقيق نخوندم! شرمنده!)

اول اينه بازي هاي اروپايي و داخلي اسپانيا دوتا موضوع كاملا جدا از همن و قضاوت بازي هاي اروپايي رو نميشه به بازي هاي داخلي اسپانيا تعميم داد! :|

واقعا خيلي عاليه! در مورد قضاوت هاي اروپا،‌من واقعا نميدونم چه طور شما با يك بازي كل داور هاي اروپا رو اجير شده از طرف رئال ميدونين؟! :-w غير از اين بازي، بازي ديگه اي تو اروپا ميتونين نام برين كه قضاوت به نفع رئال بوده؟! اگر اين يك بازي،‌يك اخراج به نفع رئال بوده، من ميتونم n تا بازي بگم كه n تا پنالتي و اخراج به نفع بارسا بوده!‌ يني اخراج ناني،‌مضحك تر از پنالتي اي بود كه واسه بارسا جلوي ميلان گرفتن در حالي كه توپ تو جريان بازي نبود؟! يني اين كارت قرمز، مشكوك تر از 5تا پنالتي چلسي بود كه خيلي راحت سوخت؟! همه (البته اگه يادشون بياد) ميدونن كه اون بازي يكي از بدترين بازي هاي حداقل 6-7 سال اخير اروپا بود از نظر داوري! 5 تا پنالتي مسلم چلسي تو استمفوردبريج رفت هرچي همه داد زدن اين بازي بدجور بوي تباني ميده، گفتن اشتباهات داوري طبيعيه و هميشه رخ ميده! اشتباه يك بار، دو بار، سه بار... ولي 5 بار ديگه...؟! :| من از چلسي واقعا بدم مياد،‌ ولي به عنوان يك فوتبال دوست اون بازي عجيب ترين بازي اي بود كه تاحالا ديدم! چرا هيچكس از اون بازي حرف نميزنه!؟‌ هيچكس از كارت قرمز احمقانه په په تو فاجعه ي برنابئو حرفي نميزنه؟! چرا هيچكس از اخراج بي دليل تياگو موتا حرفي نميزنه؟! اگه لازمه ويدئو هاي اين بازي هارو بدم بهتون تا كاملا داوري اين بازي ها دستتون بياد و بفهمين كه به زعم شما اشتباهات داوري بيشتر به نفع چه تيمي بوده!‌ واقعا در برابر قضاوت هايي كه اين چند سال واسه بارسا شده صحبت از بازي سه شنبه خنده دار به نظر مياد! :|

نا گفته نماند كه اگه اخراج ناني اشتباه بود،‌گل منچستر هم آفسايد بود! گلشون تو برنابئو هم روي يك كرنر اشتباه زدن! (و فكر نميكنم كسي شك داشته باشه كه رئال شايسته ي برد تو بازي رفت بود!) اگر اون گل تو برنابئو و اين گل تو الدترافورد درست قضاوت ميشد، بازم منچستر شايسته ي صعود بود!؟ تو بازي رفت منچستر فرصت گلزني ديگه اي داشت؟! مسلما نه! پس الان در مجموع اين دو تا بازي، ميرسيم به دو تا گل اشتباه به نفع منچستر و يك اخراج اشتباه به نفع رئال...! (البته تو بازي برگشت دو تا پنالتي هم واسه هردو طرف گرفته نشد كه من ازش صرف نظر كردم!)
حالا واقعا به نظرتون داوري به نفع كدوم تيم بود...؟!

...............

کاربر فوق‌فعال

این مسخره بازیا چیه هی بارسا بارسا میکنین؟ :|...من فقط ی چیز کلی در مورد بارسا بگم...خیلی از خطاهایی ک روی لئو مسی میکنن فقط وا3 این داور اخطار یا بعضا اخراج نمیکنه ک مسی اهل فیلم بازی کردن نیست ک کلی رو زمین ب خودش بپیچه و همون لحظه وقتی طرف اخطار گرفت با لبخند از زمین بلند بشه(کارهای آقای سیب گلو)
من واقعا بحث بارسا رو نمیدونم کی شروع کرد جواب دادن ک داوری ب نفع بارساست و... :|واقعا این ب نفع بودن توی الکلاسیکوها معلومه

رئال نصف بایرن این فصلم نیست...من از هر کدوم از طرفدارای من یو میلان رئال و...پرسیدم هم گفتن بایرن این فصل توی تمام بازه های فصل بهتر از همه ی تیم ها توی همه بازه هاشون بوده(تنها کسانی ک قبول نداشتن حرفم رو هوادارای بارسا بودن ک اونو منم بشون حق میدم...بارسا فصل رو عالی شروع کرد و اون موقع شاید بهتر از بایرن بود)
رئال اصلا مستحق قهرمانی نیست این فصل...اگه هم واقعا بخواین فوتبال رو بررسی کنیم دیشب شیاطین باید میرفتن بالا اصلا هم بحثی سرش نیست...

دوستان بیاین یاد بگیریم هواداری کنیم اما واقعیت ها رو ببینیم...چیزای خیلی ساده...مثلا من قبول دارم فصلی ک بایرن لویی فن خال تو فینال ب اینتر مورینیو باخت واقعا قهرمانی نبود و بعدش هم سفسطه نکردم...با وجود اینک اون بازی دست ما بود بیشتر...
بیاین فوتبال رو هم ببینیم جدا از هواداری هامون :|
[/quote]
منم موافقم بایرن امسال از همه تیما بهتر کار کرده! اصلا خودم طرفدار بدون ترمز بایرنم!!ولی به نظرم این بحث تموم بشه, بهتره!! چون که خیلی از تیم ها با ناداوری و اینا اومدن بالا!! من خودم همین الآن تموم بازیر و دیدم! شما درست میگین! در حق منچستر خیلی ناداوری شد!
شرمنده اگه زود قضاوت کردم!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
(پستهاي قبلي رو دقيق نخوندم! شرمنده!)

اول اينه بازي هاي اروپايي و داخلي اسپانيا دوتا موضوع كاملا جدا از همن و قضاوت بازي هاي اروپايي رو نميشه به بازي هاي داخلي اسپانيا تعميم داد! :|

واقعا خيلي عاليه! در مورد قضاوت هاي اروپا،‌من واقعا نميدونم چه طور شما با يك بازي كل داور هاي اروپا رو اجير شده از طرف رئال ميدونين؟! :-w غير از اين بازي، بازي ديگه اي تو اروپا ميتونين نام برين كه قضاوت به نفع رئال بوده؟! اگر اين يك بازي،‌يك اخراج به نفع رئال بوده، من ميتونم n تا بازي بگم كه n تا پنالتي و اخراج به نفع بارسا بوده!‌ يني اخراج ناني،‌مضحك تر از پنالتي اي بود كه واسه بارسا جلوي ميلان گرفتن در حالي كه توپ تو جريان بازي نبود؟! يني اين كارت قرمز، مشكوك تر از 5تا پنالتي چلسي بود كه خيلي راحت سوخت؟! همه (البته اگه يادشون بياد) ميدونن كه اون بازي يكي از بدترين بازي هاي حداقل 6-7 سال اخير اروپا بود از نظر داوري! 5 تا پنالتي مسلم چلسي تو استمفوردبريج رفت هرچي همه داد زدن اين بازي بدجور بوي تباني ميده، گفتن اشتباهات داوري طبيعيه و هميشه رخ ميده! اشتباه يك بار، دو بار، سه بار... ولي 5 بار ديگه...؟! :| من از چلسي واقعا بدم مياد،‌ ولي به عنوان يك فوتبال دوست اون بازي عجيب ترين بازي اي بود كه تاحالا ديدم! چرا هيچكس از اون بازي حرف نميزنه!؟‌ هيچكس از كارت قرمز احمقانه په په تو فاجعه ي برنابئو حرفي نميزنه؟! چرا هيچكس از اخراج بي دليل تياگو موتا حرفي نميزنه؟! اگه لازمه ويدئو هاي اين بازي هارو بدم بهتون تا كاملا داوري اين بازي ها دستتون بياد و بفهمين كه به زعم شما اشتباهات داوري بيشتر به نفع چه تيمي بوده!‌ واقعا در برابر قضاوت هايي كه اين چند سال واسه بارسا شده صحبت از بازي سه شنبه خنده دار به نظر مياد! :|

نا گفته نماند كه اگه اخراج ناني اشتباه بود،‌گل منچستر هم آفسايد بود! گلشون تو برنابئو هم روي يك كرنر اشتباه زدن! (و فكر نميكنم كسي شك داشته باشه كه رئال شايسته ي برد تو بازي رفت بود!) اگر اون گل تو برنابئو و اين گل تو الدترافورد درست قضاوت ميشد، بازم منچستر شايسته ي صعود بود!؟ تو بازي رفت منچستر فرصت گلزني ديگه اي داشت؟! مسلما نه! پس الان در مجموع اين دو تا بازي، ميرسيم به دو تا گل اشتباه به نفع منچستر و يك اخراج اشتباه به نفع رئال...! (البته تو بازي برگشت دو تا پنالتي هم واسه هردو طرف گرفته نشد كه من ازش صرف نظر كردم!)
حالا واقعا به نظرتون داوري به نفع كدوم تيم بود...؟!
من ندیدم کسی چنین چیزی گفته باشه،و با یک بازی هم نمیشه هیچ وقت در مورد هیچ چیز قضاوت کرد(اگه دقیقا به اون فرد جواب میدادین بهتر بود فک کنم)
مشکل من اینه که رئالیا کلا همه چیز رو مطلق میبینن،همون بازی چلسی که ما هنوزم داریم تاوانش رو پس میدیم،اگه 3 تا پنالتی واسه چلسی گرفته نشد دو تا پنالتی هم واسه بارسا گرفته نشد و لمپارد هم اخراج نشد،یا بازی با اینتر که گل میلتو آفساید بود و گل بویان سالم بود،یا بازی با میلان که حداقل یه پنالتی برا بارسا گرفته نشد،یا ال کلاسیکو های اخیر،یا بازی با میلان که گل میلان هند بود و یه پنالتی هم برا بارسا گرفته نشد
اون اخراج په په هم که به رسوایی مشهور شده نزد شما،درست بود،خیلی از کارشناسا هم تایید کردن و من کارشناس داوری نیستم ولی وقتی با کف پا میاد به قصد پای بازیکن بازی خطرناک و اخراج داره
مشکل اینه که شما میگین چون 5 بار اشتباهات به نفع بارسا بوده(که چنین چیزی نبوده) پس این اشتباه نیس عمده،ولی 3 بازی مهم متوالی اشتباهات به نفع رئال بوده،این اشتباهه صرفا و عمدی در کار نیست! عادل باشید یه کم،اگه دقت کرده باشین من باخت منچستر رو حاصل داوری ندونستم،حتی داوری رو هم به نفع رئال ندونستم،صرفا گفتم یه ذره واقع بین تر باشیم،همه اشتباهات رو ببینیم نه فقط اونایی که به ضررمون بوده،اگه همه جانبه این مسائل رو در نظر بگیریم آخرش چیز خیلی ناعادلانه ای هم نمیشه.به نظر من،هیچ تیمی تو دنیا داور نمیخره،و اشتباهات به سود و ضرر همه تیما هس،حتی تیمای مورد علاقه م،نه باخت هیچ تیمی صرفا نتیجه مستقیم داوریه و نه بردش
هیچ بازی فوتبالی هم "فاجعه" نیست،اینا صرفا یه سری بازی هستن،همین،انقد لاینحل نکنین قضیه رو
من به همین هم اشاره کردم اتفاقا،همون کرنر اشتباه،حتی داورای یوفا هم گفتن اخراج نانی درست بوده :-??
بازیکنای منچستر انگار بعد از اخراج نانی(حالا چه غلط چه درست)بازی رو برا خودشون تموم شده دیدن! با اینکه 1-0 جلو بودن و به نظرم این باعث باختشون شد و نه دقیقا خود اخراج،بلکه اثرش رو روحیه منچستر که اونم مشکل بازیکنای تیمه که اینطوری روحیه شون رو از دست بدن

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

دوستانی ک منو باتعصب میدونن
جمش کنین این بحثای رءال و بارساییو دیگه
چمپیونز لیگ چن تا تیم دیگه ام داره بخدا!!

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

خوب دوستان عزیز بدون شک امشب بارسا از چمپیونز لیگ هم میحذفه مثله جام حذفی اسپانیا پس با تمام وجود بچسبین به لالیگا تا اونو از دست ندادین :D فعلا که رئال اومد دوم!!!!!!!! (;

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از mobina7 :
خوب دوستان عزیز بدون شک امشب بارسا از چمپیونز لیگ هم میحذفه مثله جام حذفی اسپانیا پس با تمام وجود بچسبین به لالیگا تا اونو از دست ندادین :D فعلا که رئال اومد دوم!!!!!!!! (;
ولی اختلاف امتیاز همون 13 باقی موند و این بهتره چون اون موقه اتلتیکو 11 امتیاز با بارسا اختلاف داشت
در هر حال،تاپیک چمپیونزه و اصلا ربطی به لالیگا نداره بهتره در مورد لالیگا تو تاپیک های مربوطه صحبت بشه

امشب علاوه بر بازی بارسا-میلان،شالکه و گالا هم بازی دارن که توی آلمانه و با توجه به روند خوب شالکه و اینکه دورتموند رو 2-1 برده شالکه شانس بیشتری داره،1-1 هم بازی رفت رو مساوی کرده،نتیجه خوبیه
بارسا و میلان هم که بعد بازی رفت خیلی بحث شد در موردش،نمیخوام حرف تکراری بزنم،چیزی که مسلمه اینه که میلان صعود دستشه و فقط خودش میتونه از دستش بده(که این غیرممکن ه با توجه به بازیشون تو سن سیرو) ولی بارسا باید بی پروا بازی کنه چون هیچ چی برا از دست دادن نداره و خود همین بی پروایی میتونه باعث شه مثه پارسال بازی با چلسی که 2 تا گل عجیب خوردیم و همه زخماتمون به باد رفت حتی امشب ببازیم،البته همگی در بدترین حالت

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از آیدا-ق :
ولی اختلاف امتیاز همون 13 باقی موند و این بهتره چون اون موقه اتلتیکو 11 امتیاز با بارسا اختلاف داشت
در هر حال،تاپیک چمپیونزه و اصلا ربطی به لالیگا نداره بهتره در مورد لالیگا تو تاپیک های مربوطه صحبت بشه

امشب علاوه بر بازی بارسا-میلان،شالکه و گالا هم بازی دارن که توی آلمانه و با توجه به روند خوب شالکه و اینکه دورتموند رو 2-1 برده شالکه شانس بیشتری داره،1-1 هم بازی رفت رو مساوی کرده،نتیجه خوبیه
بارسا و میلان هم که بعد بازی رفت خیلی بحث شد در موردش،نمیخوام حرف تکراری بزنم،چیزی که مسلمه اینه که میلان صعود دستشه و فقط خودش میتونه از دستش بده(که این غیرممکن ه با توجه به بازیشون تو سن سیرو) ولی بارسا باید بی پروا بازی کنه چون هیچ چی برا از دست دادن نداره و خود همین بی پروایی میتونه باعث شه مثه پارسال بازی با چلسی که 2 تا گل عجیب خوردیم و همه زخماتمون به باد رفت حتی امشب ببازیم،البته همگی در بدترین حالت
ی سوال...من کلا از گالا چیزی نمیدونم
اما دوستان میگفتن خیلی ترکیب شاخی داره...
دقیقا کیا رو داره؟...و آیا واقعا خوب بازی میکنه؟

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بازم بحث بین بارساورئالونندازین وسط خواهشمیکنم. :|

میلانیا اگه اینطوری اتوبوس پارک نکنن بارساتیمی نیست که به این راحتی تسلیم بشه... (;

17758933902509882249.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
ی سوال...من کلا از گالا چیزی نمیدونم
اما دوستان میگفتن خیلی ترکیب شاخی داره...
دقیقا کیا رو داره؟...و آیا واقعا خوب بازی میکنه؟
اسنایدر و دروگبا،البته گویا بازیکنای ترکش هم خوبن
فاتح تریم هم مربی خوبیه البته فک کنم بازی برگشت رو نیمکت نمیتونه باشه،محرومه
به نظرم خوب بازی میکردن،حتی میتونستن بازی رفت رو هم ببرن ولی شالکه هم خوب بود

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ضمناامشب ژاوی هم احتمالابازی میکنه و جیامپائو پاتزینی، یکی از برترین گلزنان میلان مصدومه. بالوتلی هم بازی نمیکنه (;

بالا