• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
پاسخ : ماه عسل

همه چي رو نبايد ازدريچه ي سياست ديد،همش نبايد يه نفرو كوبيد ،بابا اين برنامه ي تلويزيوني كه صد ساله اينه رويش و صد تا ديگه برنامه ام مثلش هست ؟؟چرا انقدر بهش انتقاد ميشه؟؟؟چون بيننده هاش صد برابر برنامه هاي خودمونه؟؟؟چون مذهبيه؟؟؟حسادت به احسان؟؟؟دليلش رو نمي دونم
بعدشم انتقاد فني كاملا طبيعيه ولي اينكه بگيم احسان آدما ضعيف ترو مياره كه بقيه خداشو نو شكر كنن(مشكل اين افراد همينه شكر خداست)واقعا كارر چيپيه،من مي تونم صد تا قسمت مثال بزنم كه برنامش غمگين نبوده و جه بسا انسان هاي صد پرده موفق تر از منو آوردن تو برنامه (اون پزشكه كه از ايتاليا اومده بود)،،،ب
بعد يه سوال ديگه،،الان دوستان واقعا به نظرشون هدف اين برنامه از قسمتاي غمگينش در آوردن گريه ي مردم و شكر گذاريه؟؟؟؟؟
آيا دوستان هيچ نكته ي عبرت آموزي از اين قسمت ها نمي گيرن؟؟؟فقط گريه مي كننن؟؟اگه اينطوره سعي كنن اين عينك بد بيني رو از چشمشون در بيارن

[SIZE=78%]If u don't have haters[/SIZE][SIZE=78%]your doing something wrong in life ! ..[/SIZE]

پ.ن:در هر صورت فك كنم اون عكس اسپمه چون فقط كپي پيست يه عكسه بدون هيچ محتواي جديدي

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

فقط اون تیکه که علیخانی زنگ زد ب دختره :
خانم ما مزاحم تلفنی نیستیم از رو آنتن زنگ میزنیم :))
+بیچاره دوماده داش آب میشد!
++
به نقل از Happy77 :
درضمن مهمونا با رضایت خودشون میان برنامه کسی مجبورشون نکرده.
واقعا همینه! پس خود مهموناام میخوان ک عبرت بقیه باشن!
خیلیاشونم میگن ک اومدن حتی واس آگاهی ی نفر!

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

چیزی که خیلی فکرمُ مشغول کرده اینه :
جنگ رفتن یه پسر بچه ی سیزده ساله کار درستیه ؟بچه مگه میتونه بجنگه ؟؟مگه باید شهید شه ؟ بچه ..
جو نبوده ؟

مگه هر کشوری نباید سپاه داشته باشه؟ :(

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از kim 2gholo0:D :
چیزی که خیلی فکرمُ مشغول کرده اینه :
جنگ رفتن یه پسر بچه ی سیزده ساله کار درستیه ؟بچه مگه میتونه بجنگه ؟؟مگه باید شهید شه ؟ بچه ..
جو نبوده ؟

مگه هر کشوری نباید سپاه داشته باشه؟ :(

نه به هیچ‌وجه جنگ رفتن یه بچه سیزده ساله کار درستی نیست.
یه بچه تو این سن باید درس بخونه، بازی کنه، بچگی کنه و اصلا از لحاظ جسمی مناسب رفتن به جنگ نیست که بخواد اسلحه دستش بگیره.
اگه دقت کنی همین افراد هم با هزار جور ترفند و دوز و کلک بوده که سر از جبهه در اوردن.
یکی با دستکاری شناسنامه، یکی با تهدید به خودکشی، اون یکی با تو رودربایستی قرار دادن پدرش، یکی دیگه با دعوا راه انداختن با مسئول بسیج و سپاه و... ولی همه اینها تو یه چیز وجه اشتراک داشتند و اون عشق و غیرتی بوده که نسبت به کشورشون داشتند و این اسمش جوگیری نیست که شجاعت و ایثاره!
شجاعت و ایثاری که باعث میشه یه بچه سیزده ساله بیاد و خطر مرگ و قطع عضو و اسارت رو به جونش بخره ولی وقتی کشورش درگیر جنگه به خودش راحتی نده و نشینه یک گوشه و تماشا کنه.

برنامه امشب عالی بود.
فیلم دیدار صدام و این عزیزان به این شکلی که نشون داده شد، فکرکنم برای اولین بار بود که از تلویزیون پخش میشد.
خیلی جالب بود برام که با گذشت بیست و چهار - پنج سال از اون دوران هنوز این عزیزان اخلاق‌های بچگیشون رو داشتند و مدام حرف همدیگه رو قطع میکردند. :‌دی
ای کاش بیشتر از قهرمانای دوران جنگ دعوت میکردند.
قسمت فردا شب رو حتما ببینید.

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

فیلم دیدار صدام و این عزیزان به این شکلی که نشون داده شد، فکرکنم برای اولین بار بود که از تلویزیون پخش میشد.
نه دوسال پیش هم از شبکه سه پخش شده بود ولی بهش توجهی نشد! :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

میشه بپرسم چرا پست من پاک شده ؟ مربوط به ماه عسله ! اشکالی داشت ؟!
#عجب :|

• لایک
امتیازات: reza7

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

اگر تصمیم دارید لاغر شید راه دوری نرید بشینید هر روز ماه عسل ببینید تا گوشت تنتون بریزه :))

mina.e

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

راستش من فقط ماه عسلو برای این میبینم که معنی بعضی از جوکهایی که درموردش میگنو بفهمم
ولی در کل امسال افتضاح شده

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

دوستان خواهش میکنم اسپم ندید و اگه انتقادی نسبت به برنامه دارید با دلیل و منطق باشه.
خسته شدم از اسپم پاک کردن. :‌(

به نقل از حمیـده :
قضیه چی بود؟ من ندیدم دیروز.

داستان آن بیست و سه نفر از زبون همون افراد، توی برنامه بود.

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

من مستندشوب کامل دیدم قبلا بنظرم بیشتر از باید رو دوران اسارت تاکید میکرد. خیلی حرفای دیگم داشت قسمت اسارتشون امیدوارم قسمت ملاصالح رو بتونن باجزییات نشون بدن.
نمیدونم مستندش تو اینترنت هست یانه ولی من توصیه میکنم خود مستندم حتما ببینید

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

شوهر معتاد ی که سر کار هم نمیره :| بعد چهار تا بچه ؟
بعد میگه پسرم نوزده سالگی مصرف میکرد و منُ که باردار بودم تهدید میکرد :|

تو که میدونی وضع زندگیتُ آخه خانوم محترم ‌.
جنایته!!

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

این تو پیجه فیس بوک ایشون بود.
لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه 8 ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات. تو حتی نمی دانی بسیاری از بیچارگان را که برای اجرای نمایش کثیف ات دعوت می کنی، به مجلل ترین مکانی می بری که تا کنون نشسته اند. آخر دلال اخلاق، کودک 8 ساله ای را که می آوری و مجسمه ترحم می کنی فردا چگونه مرد شود؟ در کوچه و محله شان فردا چگونه راه برود؟ چگونه زیر خیل عظیم نگاههای ترحم آمیز سر بالا بگیرد؟ باید به دنیا بفهمانی مادر و پدرش معتاد هستند؟ باید از مادری بپرسی بچه ات را شکنجه می کردند؟ تا گریه کند؟ بعد بگویی مادرم گریه نکن و اشک تمساح و کلوز آپ از صورت پلاستیکی ات؟ باید حتما جزییات دردناک زندگی کودکان کار را بپرسی؟ همان ها که به لطف تحریم ها و کسانی که عرضه اداره یک نانوایی را ندارند جزء لاینفک شهر هستند و مردم هر روز از نزدیک می بینند.
اما کثیف ترین وجهه کار تو استفاده از عالم فراحسی است برای تجارت، تو تاجرِ دردی، تو از سویی در ملکوتی ترین دقایق ممکن، خیل عظیمی از روزه داران را به ترحم، دعا و یاد خدا برای سوژه ای رسانه ای مجبور می کنی و از سوی دیگر برای یک ماه دلالیِ درد، یک میلیارد دویست میلیون تومان می گیری .
اما شیادی تو فقط به کاسبی مقدسات ختم نمی شود، تو مردم را فریب می دهی، تو اشاره ای به ساختارهایی که در یک دهه گذشته قرار بود نفت به سفره بیاورند نمی کنی، همان ساختارهایی که روزانه 30 % از سر زنجیره غذایی هر ایرانی طبق آمار مستند بانک مرکزی کم کردند، نمونه ای تلخ را نشان می دهی و می گویی خدا را شکر کنیم که در این ساختارها، خیلی قابل ترحم تر از ما نیز هستند، به بیان بهتر امثال تو بازتولید کننده ساختارهای موجود هستند.
وجهه دیگر کثیف کار تو غم خوراندن به مردمانی است که شریان های شادی یکی پس از دیگری برایشان بسته می شود. در قرنی که آدمها باید با "حکمت شادان" راه هایشان را بر گزینند و غریو شادی انسانهای بسیار انسانی را سر بدهند تو از اخلاق سخت و خشن مسیحی و قسمت و پرودگار و خواست خدا می گویی. اخلاق مسیحی ای که متصدي واقعي بيزاري از زندگي اين جهان به نفع جهان ديگر است.
در اخلاق مسیحی نیز خدا را تنها خداي ضعيفان و رنجوران تصویر مي‌کردند. نيچه در دجال، تصور مسيحيت از خدا را اين گونه شرح مي‌دهد: خدا چون خداي بيماران ، يکي از تباه ترين تصورات درباره خداست که بشر بدان دست يافته است

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

نويسنده از كجا فهميده اشك احسان اشك تمساحه؟؟؟
بعد تو كوچه و محله ي اون بچه وضعيتشو نمي دونن بايد حتما ميومد تو برنامه ي ماه عسل تا تو كوچه محلشون بفهمن وضعيتش چطوريه .
باز نويسنده از كجا فهميده اشك احسان اشك تمساحه؟؟؟
بعد احسان و برنامش چه ربطي به تحريم و كسايي عرضه ي اداره ي نونوايي ندارن داره؟؟بايد حتما اين الفاظ رو به كار مي برد تا بيشتر بخونن مطلبشو؟؟؟
تاجر درد يعني چي؟؟؟يكي يه برنامه اجرا مي كنه و پول مي گيره چه ربطي به تاجر درد داره؟؟آيا نويسنده اصلا اين برنامه رو ديده ؟؟؟همين دو قسمت اخير(به جز امشب)در مورد آزادگان تجارت درد بود؟؟؟؟همه ي قسمت هاي اين برنامه غمگينه؟؟؟اصلا هدف اين برنامه گريس يا آموزش؟؟؟
در مورد هزينه ي اين برنامه،،اولا احسان اين مبلغ رو نگرفته ،،اين بودجه ي كل برنامس ،ثانيا اين مبلغ همون طور كه خود احسان از اول گفت توسط اسپانسر تامين شده،آيا اگه غير اين بود صدا و سيما ساكت مي موند و نمي گفت كه احسان داره دروغ مي گه؟؟؟؟؟كادر عظيم اين برنامه تمام سال رو براش تلاش مي كنن ولي انقدر سطح ديد نويسنده كوتاه كه ميگه برنامه ي يك ماه
آخه احسان چه ربطي به ساختار هاي يك دهه ي گذشته داره؟؟؟اصلا مگه برنامه سياسيه؟؟يعني هر برنامه اي كه پخش مي شه بايد به ساختار هاي يك دهه ي گذشته اشاره كنه؟؟؟؟؟همه چيز رو بايد سياسي كرد؟؟؟؟اين كار نويسنده فقط و فقط فرافكنيه ،،در ضمن تيكه هاي مستقيم و غير مستقيمي كه احسان به اين ساختار ها ميانداخت(خارج از عرف برنامه) ظاهرا به چشم نويسنده نيومده ،البته يقين دارم نويسنده اين برنامه رو نمي بينه
حقيقتش نفهميدم آخراش چي گفته ولي احساس مي كنم خواسته با آوردن اسم نيچه بگه كه من خيلي مطالعه دارم
در مجموع امسال هم مثل هر سال اين برنامه توسط گروه هاي مختلفي كوبيده مي شه،متاسفانه هيچ يك از دلايل منطقي نيست و ناشي از اين ميشه كه اين به اصطلاح منتقدان اين برنامه رو اصلا نمي بينن فقط يه چيزي شنيدن ازش :)) :)) شايدم اتاق فكري در كاره باشه :-??

بيايد اين برنامه رو ببينيم و قضاوت نكنيم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

تا وقتی افرادی وجود دارند که در مقابل سریال سرار واقعیت " در حاشیه " و برنامه ی سراسر عبرت آموز "ماه عسل" اعتراض میکنن، تلویزیون ایران هیچوقت به هیچ جا نخواهد رسید !

sima_r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

اون دختره که این هوا چال گونه داره شغلش چی بود؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

وای وای دیوار مرگ 8-> من بچه که بودم دیوونه‌ی دیوار مرگ بودم. :)) همیشه وقتی از سر این دیوار مرگه برمیگشتیم خونه تا یه هفته صدام می‌گرفت. :))

پُزر !؟ :))

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

این خانم مهندسه خیلی خوب بود x: لهجه کرمانی دوس نداشتم ولی از لهجه این الکی الکی خوشم اومد

بالا