• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

fatemeh04

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
پاسخ : ماه عسل

ساعت هفت و نیم بشینید خندوانه ببینید به جای ماه عسل . واسه روحیه هم بهتره!
از اولش خوشم نمی اومد از این برنامه ، احسان علیخانی هم همش میگه مهمونامون سفارشی نیستن اما یکی از مهمونای پارسالشون 90درصد شک آدمو برمی انگیخت (!) که سفارشی بوده . از تیکه انداختناشم خوشم نمیاد ، بعدم دیگه تم برنامه تکراری میشه بعد اینهمه سال . مردم خودشون به قدر کافی دغدغه و بدبختی دارن ، بیشتر برنامه های شاد نیازه تا اینطور برنامه ها .

لیدا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1نیشابور
شهر
نیشابور

نصف ملت (مونث ها)بخاطر مجریش نگاه میکنن البته :))

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

برنامه خيلي خوبيه ، بعد اين همه سال برا من هنوز تكراري نشده ،ممكنه اول هر قسمت سخت باشه دنبال كردنش ولي وقتي با داستان آدما همراه ميشي ديگه تا آخرشو ميري..به نظرم اينطور نيست كه همش غم و غصه باشه ،نمي گم برنامش شاد باشه ولي خيلي از قصه هاش جالبن و غمگين نيستن.مجريشم بهترين فرد ممكنه /m\

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

بزرگترین عیب احسان علی‌خانی اینه که وقتی از مهمونش سوال می‌پرسه و اون داره جواب میده، یهو می‌پره وسط حرفش انگار اصلا نمی‌بینه این داره حرف می‌زنه. :| خب شخصیت طرف له می‌شه جلو چند میلیون آدم. :-w

کبک

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
زاهدان و مشهد
مدال المپیاد
شیمی

خداییش خیلی برنامه خوبیه فقط باید یکم این احسان علی خانی کمتر حرف بزنه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از حمیـده :
بزرگترین عیب احسان علی‌خانی اینه که وقتی از مهمونش سوال می‌پرسه و اون داره جواب میده، یهو می‌پره وسط حرفش انگار اصلا نمی‌بینه این داره حرف می‌زنه. :| خب شخصیت طرف له می‌شه جلو چند میلیون آدم. :-w
موافقم. این کارش خیلی رو اعصابه. آدم داره به حرف طرف گوش میده یهو میپره وسط حرفش و یه سوال دیگه میپرسه مثلن :| ولی دیشب اون خانومی که شیش ماه تحقیق کرده بود برا بوتاکس و اینا اجازه این کار رو نداد بهش :))

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

خب فردی که میاد اونجا مهمونه ، مثلا دیشب خانومه با بغض و ناراحتی داشت زجرایی که کشیده بود رو تعریف میکرد ، اما علیخانی چندین بار ضایعش کرد...
کلا عادت همیشگیشه و خب خیلی زشته واقعا ، جالبشم اینه که احساس مودب بودن میکنه :)))
یه مهمونی باید باشه اینو بشونه سرجاش دلم خنک شه :)))

Nazanin.S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

البته که علیخانی خیلی حرف میزنه و یهو می پره وسط حرف ولی من اگه مجری ش احسان علیخانی نباشه ماه عسل رو نگاه نمی کنم کلا نمکیه واسه خودش.

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

نمیدونم چرا ولی خب هیچ درکی نسبت به ماه عسل بدون احسان علیخانی ندارم ... :-?

sinasollll

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

میشه یکی بگه این برنامه امسال ساعت چند پخش میشه ؟؟
لطفا برام پ.خ کنید

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Shery :
خب فردی که میاد اونجا مهمونه ، مثلا دیشب خانومه با بغض و ناراحتی داشت زجرایی که کشیده بود رو تعریف میکرد ، اما علیخانی چندین بار ضایعش کرد...
کلا عادت همیشگیشه و خب خیلی زشته واقعا ، جالبشم اینه که احساس مودب بودن میکنه :)))
یه مهمونی باید باشه اینو بشونه سرجاش دلم خنک شه :)))

من م با کلیت این قضیه موافق م، ولی قبول کنید که یه جاهایی واقعاً لازمه. فرض کنید تو همین مورد، اگه علیخانی چیزی نمیگفت ممکن بود کار به جاهای باریک بکشه و مثلاً خانوم ه با توصیف بیش از حد اتفاقاتی که براش افتاده باعث بشه سیل انتقادات بیشتر از این بشه که دم افطار این چه حرفایی ه و چرا رعایت نمیکنید و اینا. کلاً کنترل احساسات مهمون‌های برنامه لازم ه و گمانم خیلی سخت‌تر از چیزی ه که ما فکرش رو بکنیم. :D

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از ریـحـانـه :
من م با کلیت این قضیه موافق م، ولی قبول کنید که یه جاهایی واقعاً لازمه. فرض کنید تو همین مورد، اگه علیخانی چیزی نمیگفت ممکن بود کار به جاهای باریک بکشه و مثلاً خانوم ه با توصیف بیش از حد اتفاقاتی که براش افتاده باعث بشه سیل انتقادات بیشتر از این بشه که دم افطار این چه حرفایی ه و چرا رعایت نمیکنید و اینا. کلاً کنترل احساسات مهمون‌های برنامه لازم ه و گمانم خیلی سخت‌تر از چیزی ه که ما فکرش رو بکنیم. :D
صد البته.
اما ، بیشتراوقات ، صرفا بخاطر حس بانمکی ای که داره فردو ضایع میکنه یا دست میندازه.
مثلا خودش مدام انگلیسی به کار میبره دیشب مثلا " فیت نس ، سلفی ، شیر ... " اون وقت یکی یک کلمه بگه اوکی سریع مسخره میکنه :))))
کلا با نیش و کنایه و منظور حرف میزنه.
ولی خب قبول دارم ماه عسل بدون علیخانی نمیشه.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

درسته که این برنامه مثل خیلی های دیگه نقص های زیادی داره ؛ و اصلاشاید تمام حرف ها و اتفاقاتش راست نباشند ؛ اما چیزی که هست اینه که به نظرم دیدن هرازگاه این برنامه لازمه . چون یادآوری میکنه که چقدر مشکلات ما کوچیکن دربرابر خیلی مسائل دیگه، و چقدر ما خوشبختیم :)

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

برنامه امروز واقعا عالی بود....با دیدن این افراد فهمیدم من هیچی نیستم....
بهشت واقعی جای این افراده نه کسانی میشینن خونه صبح تا شب عبادت میکننن چون هنو معنی عبادت واقعی رو نفهمیدن....

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام

راستش به نظر من ماه عسل بدون احسان مفت نمی ارزه
بچه ها کم لطفی نکنین

lapUta

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان قزوین

شاید فقط نظرِ شخصی‌م باشه. طرف اومده می‌گه من راننده‌ی تاکسی بودم و فل‍ان و من این‌کارُ کردم. و خب ممکنه این کار تو زندگیه هر کسی پیش بیاد و این‌جوری کلِّ ملّت باید بیان برن اون‌جا. مثل‍اً من بیام برم این‌جا بگم«دیدید چی‌ شد؟ من امروز نیم‌ساعت درس خوندم.» :‌| در این حد.
در کل، به‌ یک‌بار دیدنش هم نمی‌ارزید. بال‍آخره باید سی‌روز رو یک‌جوری پُر کن‌ن خب.

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از lapUta :
شاید فقط نظرِ شخصی‌م باشه. طرف اومده می‌گه من راننده‌ی تاکسی بودم و فل‍ان و من این‌کارُ کردم. و خب ممکنه این کار تو زندگیه هر کسی پیش بیاد و این‌جوری کلِّ ملّت باید بیان برن اون‌جا. مثل‍اً من بیام برم این‌جا بگم«دیدید چی‌ شد؟ من امروز نیم‌ساعت درس خوندم.» :‌| در این حد.
در کل، به‌ یک‌بار دیدنش هم نمی‌ارزید. بال‍آخره باید سی‌روز رو یک‌جوری پُر کن‌ن خب.
اگه دقت می کردی سه گروه مهمون داشتن...فقط اون راننده تاکسیه نبود....اون آقای دکتر و اون خانم معلم واقعا کارشون تحسین برانگیز بود...

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

من دیگه کم‌کم دارم به مهمونا حس بدی پیدا می‌کنم.
احساس میکنم دیگه مهمونا خیلی خودشون رو جدی گرفتن و فکر میکنن بندگان برگزیده‌ی خداوندن الان. و بعضا از حرف زدن بعضی ها احساس دروغ بهم دست میده.
اون از اون خانمی که عمل زیبایی کرده بود و فلان که یجوری داشت تعریف میکرد که علیخانی خودش گف حالا انقدم فاجعه نبوده یا اون خانمی که گفت واسه بوتاکس شیش ماه تحقیق کردم اون یکی هم که از عمل بینی پشیمون شد. اونم از زنی که تاکسی داشت و گف خودم بچش رو به دنیا میاوردم یا مثلا معلمه که میگفت من تنها آرزوم آینده ایناست و فلان.
نمیگم دروغ میگفتنا فقط میگم اصلا باورپذیر نیست دیگه. احساس میکنم با اینکه سعی میکنن برنامشون تکراری نباشه و خب قطعا خیلی بهش فکر میکنن ولی خب حس تکراری بودن به آدم میده.

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس

.

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

مامانم میگه : من که بچه بودم خوبی کردن ضیفه ی ادما بود ؛ ببین حالا چقدر کمیاب شده که وقتی یکی خوبی میکنه انقدر برامون عجیبه که سرش برنامه می سازن!

بالا