ديالوگ های ماندگار

nokia

کاربر فوق‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
ESR
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
1400
تنهاچیزی که بین تو و هدفت قرار گرفته داستان های مزخرفیه که برای خودت تعریف می کنی....
که چرا نمی تونی به اونها برسی...
The Wolf of Wall Street

علی.

(:
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
"It's not about the money.
It's about sending a message"
Joker
The dark knight
تنها دیالوگی که در ذهنم ماندگاره . خیلی زیباس.

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
برَن: «آیا مرد وقتی ترسیده هم می تونه شجاع باشه؟». ادارد استارک: «اون تنها موقعیه که یک مرد می تونه شجاع باشه»
به جا مانده از سریال تاج و تخت

armaghannn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1400
اینستاگرام
پاتریک : باب دوباره اومدم یخچالتو قرض بگیرم ;;) ،باب اسفنجی: مگه یخچال خودت چشه؟؟؟ :| ، پاتریک: چیزیش نیست فقط خالیه (((((((((:

MmmSampadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
لوین از تو برفا رد میشه و از پیاده رو نمیره بعد داد میزنه خدایا چرا همیشه سختیارو سر راه من میزاری....
درون لوین دیویس

آخرین ویرایش:

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
آدم های زیادی متولد شده و میمیرند ، اما در این بین فقط تعداد اندکی زندگی میکنند.
ویلیام والاس ، شجاع دل

PD

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی(شهدا)
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
هیچوقت به یک گاو نر از جلو، به یک اسب از عقب و به یک احمق از همه جهات نزدیک نشو.
Call Of Juarez

Ramzi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
+چقدر توبی رو دوست داری؟
- اگه یه تفنگ و دو تا گلوله داشته باشم و توبی و هیتلر و بن لادن تو یه اتاق باشن ، دو بار به توبی شلیک میکنم :))
the office

آخرین ویرایش:

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
وقتی که تاج پادشاهی را بر سر سگی گذاشتی ،
سخت است دوباره به او قلاده ببندی
تیریون لنیستر، بازی تاج و تخت

مهدی83

mahdi83
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
کشتن باید به خدا هم حس خوبی بده.چون اونم همیشه میکشه و مگه ما بازتاب اون نیستیم؟

وقتی یه روباه صدای جیغ یه خرگوش رو میشنوه از لونه میاد بیرون.ولی نه برای کمک کردن...

استاد هانیبال لکتر

آخرین ویرایش:

dahr1

دایی جودی
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
از "حاجی واشنگتن" ۱۳۶۱ :

مملکت رو تعطیل کنید دارالایتام دایر کنید؛ درست‌تره. مردم نان شب ندارند؛ شراب از فرانسه می‌آید. قحطی‌ست، دوا نیست، مرض بیداد می‌کند، نفوس حق‌النفس می‌دهند... باران رحمت از دولتی سر قبله عالم است و سیل و زلزله از معصیت مردم! میرغضب بیشتر داریم تا سلمانی؛ سر بریدن از ختنه سهل‌تر. ریخت مردم از آدمیزاد برگشته؛ سالک بر پیشانی همه مهر نکبت زده. چشم‌ها خمار از تراخم است؛ چهره‌ها تکیده از تریاک... اون چهارتا آب انبار زمان شاه عباس هم آبش کرم گذاشته. ملیجک در گلدان نقره می‌شاشد؛ چه انتظاری از این دودمان با آن سرسلسه اخته! خلق خدا به چه روزی افتاده‌اند از تدبیر ما.......

مهدی83

mahdi83
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
آنتونی سوپرانو: مهم نیست چقدر با دوستات صمیمی باشی،چون اونا تو لحظات حساس ناامیدت میکنن،تنها خانوادس که میتونی بهش تکیه کنی.
تایوین لنیستر: یه شیر هیچوقت خودش رو نگران افکار یک مشت گوسفند نمی کنه.
پیتر بیلیش: پول، سکوت یک نفر را برای مدتی می خرد. تیری در قلب، آن را برای همیشه می خرد .
پیتر بیلیش: همیشه دشمنانت را سردرگم نگه دارد. اگر آن ها هیچ وقت مطمئن نباشند که چه می خواهی، نمی توانند بفهمند که نقشۀ بعدی ات چیست.
هانیبال لکتر: یه بار یه آمار گیر سعی کرد منو امتحان کنه،من جیگرش رو در آوردم و با لوبیا و یه شراب ایتالیایی خوردم.
پ.ن. جالبه بدونین این آخری توسط مجموعه ای اف آی به عنوان 21مین دیالوگ برتر تاریخ سینما شناخته شده.

SinaDev

Nobody
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
شهر
يزد
سال فارغ التحصیلی
1405
هیث لجر(جوکر):
«توام از نظر اونا مثل منی، یه عوضی. الان بهت نیاز دارن. وقتی بهت احتیاج نداشته باشن مثل یه جذامی طردت می کنن.»
شوالیه تاریکی(2008)

پریا :)

همین دور و بر !!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1402
آقو دیروز زنمون ازمون پرسید بهترین فیلمی که تو عمرت دیدی چی بود؟ گفتم فیلم عروسیمون،البته وقتی از آخر به اول دیدمش!گفت چرا از آخر به اول؟گفتم آخه اینجوری اول یه شام مفصل خوردیم،بعد یکم رقصیدیم،بعد تو همه طلاهاتو از دست و گردنت درآوردی دادی به مادرم،بعد حلقه رو درآوردی دادی به من،آخرشم سوار ماشین شدی رفتی خونه بابات!...آقو تا اینو گفتیم زنمون پرید سرمون به حد مرگ مارو زد!ها ها ها ها ها ها...داغونم کردا له له شدم! واقعاٌ این که میگن صداقت بهترین راهه بسیار حرف مزخرفیه!!!
این طرز صحبت کردنا مال آقا همسادس :-"
کلاه قرمزی !

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
- : )))
تو دیگه کی هستی؟ میدونی من کیم؟

+ هییع آره میدونم
تو یه عوضی هستی که کارتو خیلی خوب انجام میدی:)

فیلم لگد

MmmSampadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اهای گزارشگر اگه تو به مردم بگی من کسیم که شبا مرغ خام میخوره و میگه از مریخ اومده اونا باور میکنن اما اگه همینارو من بگم مردم میگن هی این آدم احمقو نگا مایکل یه روانیه
«مایکل جکسون زندگی یک بت»

بالا