• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اتاق بازی کردن آنلاین

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
سلام دوستان...به فکر این افتادم که بیام با بچه های سمپادی بریم آنلاین بازی کنیم حالا هر چی شد (ژنرال،وارکرفت،جنگ های صلیبی و...)این تاپیک رو هم زدم که هماهنگ باشیم..خدا رو چه دیدید اگه استقبال شد لیگی کاپی چیزی راه میندازیم...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب برای بازی کردن آنلاین به نرم افزار نیاز داریم که من یه کی از بهتریناشو میگم نرم افزار گیم رنجر.پایین هم آموزش نصبش رو از یه جا گذاشتم....دوستان اگه علاقه مندن دانلود کنن و ثبت نام کنن بعد بیان اینجا هماهنگ بشیم بعدش بریم آنلاین بازی کنیم..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاحالا شده بخوایید دوستانتون رو جمع کنید و باهم بازی کنید ؟ یا نه شما تنها هستید و هیچ کدام از دوستانتان بازی که شما دوست دارید را آنلاین بازی نمیکنند . این خود یک مشکل بزرگ در دنیای بازیهای آنلاین به حساب می آید . مدتی است که برنامه ی Game Ranger این مشکل را به کلی حل کرده است . شما یک روم برای خود درست میکنید [ البته با توجه به بازی که می خواهید ] کسانی که مایل هستند بازی کنند به شما ملحق می شوند و با یکدیگر بازی میکنید .

Game Ranger چه مزیتی نسبت به Xfire دارد ؟

برنامه هایی مثل ایکس فایر فقط توانایی این رو دارن شما رو در سرور هایی که در حال اجرا هستند تزریق کنند ، اما بازیهای استراتژیک کال اف دیوتی یا دیگر بازی های اکشن نیست که دم و دائم مپ هایش عوض شود و امتیاز ها ریست شود . شما باید با هماهنگی بازی کنید . Game Ranger به شما اول فضای جمع آوری بازیکن میدهد . زمانی که شما تعداد بازیکنان آماده برای بازی را مناسب دیدید با زدن یک دکمه سرور را ایجاد میکنید . تنظیمات خاصی هم دیگر نیاز نیست . یعنی یک سرور مجازی بسازیم قبل از اینکه سرور اصلی اجرا شود . [ در ادامه شرح این اتفاقات را خواهید دید ]

Game Ranger را از کجا دریافت کنم ؟

شما میتونید این برنامه رو از لینک های زیر دریافت کنید :
http://www.gameranger.com/download/
http://www.uploadground.com/files/CXFXUAC9/GameRangerSetup_SorooshOnline.net_1.zip
Game Ranger ، چگونه نصب می شود ؟

برنامه ی Game Ranger بصورت نصب آسان میباشد . به این صورت که شما ابتدا محل نصب و دیگر آپشن های مورد نظر را تعیین میکنید ، نام کاربری ، نام خود و رمز عبورتان را به سیستم میدهید و در آخر هم با دادن ادرس ایمیل خود ، یک ایمیل حاوی کد فعال سازی برنامه برای شما ارسال میگردد که باید در حین نصب و در مرحله ای قبل از مرحله ی آخر نصب به محض دریافت ایمیل اکانت را فعال کنید مگرنه نصب ناتمام می ماند

Game Ranger ، یعد از نصب ؟

بعد از نصب بازی اونرو اجرا میکنید . دوتا پنجره شبیه شکل زیر خواهید دید که توضیح میدم

gameranger-1.gif

همونطور که در عکس مشخص شده برنامه بسیار ساده هست و دسته بندی های ساده ای هم داره . خب از اولش شروع میکنیم .

دوستان آنلاین : این قسمت کسانی رو که از دوستان شما هم اکنون در برنامه ی گیم رنجر حظور دارند رو نشون میده ، شما میتونید با اونها بازی کنید یا اینجا باهاشون چت کنید .

دوستان آفلاین : بر عکس دوستان آنلاین کسانی هستند که هم اکنون در گیم رنجر حضور ندارند و شما کار با انها نمی توانید انجام دهید . ( حتی آفلاین مسیج )

برنامه بازیهایی که ساپورت میکنه رو به چند بخش تقسیم کرده است که در اون لیست مشاهده میکنید . ( در قسمت وسط پنجره ی دوم ) شما هر قسمتی رو که انتخاب کنید بازی هایی که هم اکنون سرور هاش در حال اجراست یا منتظر اجرا هستند رو میبینید .

و چند قسمت دیگه که مشخص هست و یک علامتی هست که بچه ها خیلی پرسیدند که این چیه و اینا ،
gameranger-2.gif
این علامت وقتی به همین شکلی که دیدید باشه در پنجره ی دوم و پنجره ی اول نشان از اینه که یکی از دوستان شما یا یک سرور در بازی هستند و قابلیت صحبت باهاشون یا جوین کردنشون رو ندارید . اما اگر یه همچین تصویری بود که وسطش یه دایره در اومده بود یا بهتر بگم یه حلقه بود این به این معناست که دوست شما یا سرور زده یا درون سروی قرار داره که بازی هنوز اجرا نشده و قابلیت جوین شدن و چت با اون هست .

Game Ranger ، متوجه شدیم . حال چگونه بازی کنیم ؟

یکی از دوستان از ما درخواست کرده بود که بازی قلعه یا همون جنگ های صلیبی رو آموزش بدیم . تا اینجا با اساس کار گیم رنجر آشنا شدید . شما باید ابتدا بازی رو به گیم رنجر بشناسونید . برای این کار به منوی Edit و بعد از اون Options برید و از لیست بازیهای موجود بازی قلعه رو انتخاب کنید و پنجره رو ببندید . در پنجره ی دومی گزینه ی Host کلیک کنید برای اینکه بخواین سرور بشین – اگر هم نمی خواهید سرور بشید از لیست پایین در سرور هایی که در حال اجرا نیستند جوین بشید ! – و صفحه ی زیر رو میبینید :
gameranger-3.gif

تنظیمات کاملا مشخصه و نیازی به توضیح نداره .. !! تنظیمات رو که انجام دادی روی OK کلیک کنید . با صفحه ی زیر مواجه میشید :
gameranger-4.gif

دوستانتون رو بگید که بهتون جوین بشند و وقتی همه آماده شدید روی Start کلیک کنید . بازی اجرا میشه و همه در لابی قرار میگیرند . تنظیماتی که مد نظرتون هست رو انجام بدید و بازی رو اجرا کنید .

اینم پایان آموزش برنامه ی کوچک و قدرتمند Game Ranger امیدوارم که خوشتون اومده باشه . اگر مشکلی داشتید در تاپیک بگید....

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : اتاق بازی کردن آنلاین

فکر خوبیه
من معمولا در گیم رنجر با بقیه بازی می کنم
حالا سمپادی باشه که بهتره
ولی به نظر من نرم افزار گیم آرنا که بهترین برنامه بازی آنلاین هست و معروف ترین بهتره

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

دوستان انگار اصلا به بازی کردن آنلاین علاقه ندارن!!!!

ALIreza_VIP

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
میخواستم فیلدش پر شه
دانشگاه
آزاد قلعه قاضی
رشته دانشگاه
ابیاری صحیح لیمو در روز 7 تابستان

رفیق گارنا رو عشقه بابا اینا چیه
بریم دوتا بزنیم قلعه چیه ؟

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

نه اون آموزشی بود نرم افزار جرنا..
حالا با گارنا بازی کنیم یا با xfire????

sadegh12hh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حکيم ملاصدرا
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

سلام دوستان
من الان تو گیم رنجر بازی می کنم و قبلا هم تو گارنا بازی کردم ، به نظر من گیم رنجر بهتره هم اینکه میشه Host شد هم اینکه ترافیک کمتری مصرف می کنه ! :)
من الان تو گیم رنجر COD : ModernWareFare 1 بازی می کنم ! بقیه بازی ها هم پایه باشین هستم اما زیاد بازیم تو بازی استرت|ی خوب نیست ! :-"

به نقل از ronin62 :
این گیم رنجر رو باید حتما روی سرور نصب کرد و به ای پی سرور متصل شد یا از طریق نصب روی کامپیوتر شخصی میتونیم یه سرور درست کنم و بقیه دوستان به من join بشن؟یعنی همین کامپیوتر من سرور بشه ؟مثل یک LAN بزرگ؟
من توی گیم رنجر می تونم هاست بشم اما بقیه برنامه ها رو دقیقا نمی دونم !

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

هر کی توی گیم رنجر پایه ی فیفا 11 هست بگه!!

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از i/v\0}{/-\/v\/v\/-\|> _|-}{||?/-\3|i :
هر کی توی گیم رنجر پایه ی فیفا 11 هست بگه!!
ببخشید من گیم رنجر دارم فقط فیفا 11 ندارم از کجا باید بگیرم مخصوص آنلاین؟

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

http://mihandownload.com/2010/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D9%83%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%8A%D9%88%D8%AA%D8%B1%20%D9%81%DB%8C%D9%81%D8%A7%20FIFA%2011.php

یکم حجمش زیاده! بعد از دانلود باید آپدیت کنیش به 1.01 که از اینجا میتونید این کارو بکنید

http://www.fileplay.net/channels/sweetpatch//10825/fifa-11-pc-patch-1-01

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

ببخشید من این فایل رو که دانلود کردم همش رو درایو اصلی نصب میخواد بکنه که جا نداره باید چیکار کنم که روی درایوی که من میخوای نصب بشه؟؟
فیفا نه اگه میشه nfs : hot pursuit بازی کنیم خیلی باحال تره

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

جنگهای صلیبی نبود ؟؟؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

باو برید گرنا بهتره!

من از صبح تا شب توی تابستون پلاسم! هم کانتر داره هم کالاف هم 2تا >:D< و.....!

باو این چیز ها چیه! زیادم مصرف نیم کنه من بازی 1ساعت و نیمه توی 2تا بازی می کنم 15 مگ مصرف میشه! :D

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اگه کسی تو گارنا COUNTER بازی می کنه خبر بده

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

گرنا رو لینک بده

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

گرنا رو لینک بده
http://garena.com/

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب بزن گرنا دیگه! :D

یه 1 گیگ یا 2 گیگ برنامه هاش و آپدیت هاش و نقشه ها و.... اینهاشه! :D

ولی ته اتاق بازی به قول شماست! :D خیلی حال میده البته گرنا دوتاش معروفه یه سری مسابقات جهانی و لیگ در گرنا بازی میشه! :D (;

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

سلام نام کاربری من توی گرنا ezio kabir هست و زیاد بازی کانتر میکنم
هر زمانی که خواستید بگید که بریم تو گرنا کانتر بازی کنیم
سرعتم 128 به درد کانتر می خوره ولی نباید سرور شم لطفا یکی که سرعتش بالا تره بگه که اون سرور شه
تاریخ و زمان دقیق رو مشخص کنید و نام کاربری تون توی گرنا رو هم بگید
موفق باشید :>

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
این تاپیک برای هماهنگی و بازی آنلاین به درد میخوره اگه می‌خواید کاری با هم بکنین بیاین اینجا دنبال آدم بگردین.

+ هرچند مطمئن نیستم اطلاعات پست اول تاپیک دیگه به دردی بخوره یا نه چون 10 سال ازش گذشته و من به شخصه اولین باره که اسم گیم رنجر رو میشنوم.:-" حالا شایدم هنوز استفاده میشه من بی‌اطلاعم.:))

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اخرین استفاده سال 2010 :|
خب یجوری باید مشخص کنیم چ کسی چ بازیی داره دیگع
بعد همه دور هم جم میشیم(<
خب بیاید بازی انلاین پیشنهاد بدید یا بگید چ بازی انلاینی دارید

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
این تاپیک برای هماهنگی و بازی آنلاین به درد میخوره اگه می‌خواید کاری با هم بکنین بیاین اینجا دنبال آدم بگردین.

+ هرچند مطمئن نیستم اطلاعات پست اول تاپیک دیگه به دردی بخوره یا نه چون 10 سال ازش گذشته و من به شخصه اولین باره که اسم گیم رنجر رو میشنوم.:-" حالا شایدم هنوز استفاده میشه من بی‌اطلاعم.:))
هر سه تا روم‌ی که اینجا معرفی شده(گیم‌رنجر و گارنا و xfire) الان فیلتر شدن تا جایی که خبر دارم :))

بالا