• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : 5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

5 سال دیگه خدا بخواد سمپاد هست دیگه؟ :D

منم هستم. ولی تعدا پستام رو نمیدونم چجوری میخوان نمایش بدن! البته به مرور آدم هی تعداد پستایی که میده کم میشه ولی خب بعد 5 سال این 2 تا ستاره هم حتما میشن چرخ دنده و بعد... :D

اه کاش من ۹ سال پیش عین آدم جواب این سوالو دادم بودم که الان وقتی میخوندم نوستالژیک میشد :D

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
پنج سال دیگه یه سری نوجوونای دهه نودی میریزن اینجا و انقدر چرت و پرت میگن که نوجوونای امروز (دانشجویان فردا) از این سایت میرن و به نظرم خودم دوسال دیگه از این سایت میرم.
و تمام این ها در صورتیه که تا 5 سال دیگه سمپاد نابود نشه وگرنه این سایت هم رو به زوال خواهد رفت.

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394
5 سال پیش اگر مینوشتم قطعا کلی فکر واسه ی 5 سال بعدم داشتم
ولی الان
الان میدونم هیچکس نمیتونه حتی حدس بزنه که یک سال دیگه چی میشه،چه برسه به پنج سال
اما حدسم اینه که حجت که متاسفانه اسم کاربریشو یادم نیست (بر فرض اینکه عضو باشه! :) ) هنوز مجری دور همیه و احتمالا به یک جبهه ی سیاسی کشیده شده و کلی هم فعاله، در حدی که بیخیال دندون پزشک بودن شده کلا
آریا هنوز داره از اون کارای بد بد میکنه
امیر @Dr.slayer زده یه هواپیما رو انداخته کلی ادم کشته و زندانه
من سور @Mansoorism ازدواج کرده و داره با پسرش که یکی دو سالشه بازی میکنه (اگر این کاربر همون من سور خودمونه!)
تو هنوز داری به این شاخه و اون شاخه میپری و با دروغات زندگی همه رو نابود میکنی
برادرم داره درسشو میخونه واسه خودش کسی بشه
بابام نصف موهاش سفید شدن و چروک های صورتش واضحتر
مامانم دنبال راههای جوانسازیه
یونس نامزد کرده و میترسه ازدواج کنه
منم احتمالا مردم و همتونو haunt میکنم

پ.ن: اسم کاربریاشونو بلدین بگین تگ کنم :؟
پ.پ.ن: خیر ظاهرا اوشون من سور خودمون نیستن

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
خب ،
احتمال میدم که تا اونموقع از کره ح.ب بزارم

Dr.slayer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
kerman
رشته دانشگاه
خلبانی
5 سال پیش اگر مینوشتم قطعا کلی فکر واسه ی 5 سال بعدم داشتم
ولی الان
الان میدونم هیچکس نمیتونه حتی حدس بزنه که یک سال دیگه چی میشه،چه برسه به پنج سال
اما حدسم اینه که حجت که متاسفانه اسم کاربریشو یادم نیست (بر فرض اینکه عضو باشه! :) ) هنوز مجری دور همیه و احتمالا به یک جبهه ی سیاسی کشیده شده و کلی هم فعاله، در حدی که بیخیال دندون پزشک بودن شده کلا
آریا هنوز داره از اون کارای بد بد میکنه
امیر @Dr.slayer زده یه هواپیما رو انداخته کلی ادم کشته و زندانه
من سور @Mansoorism ازدواج کرده و داره با پسرش که یکی دو سالشه بازی میکنه (اگر این کاربر همون من سور خودمونه!)
تو هنوز داری به این شاخه و اون شاخه میپری و با دروغات زندگی همه رو نابود میکنی
برادرم داره درسشو میخونه واسه خودش کسی بشه
بابام نصف موهاش سفید شدن و چروک های صورتش واضحتر
مامانم دنبال راههای جوانسازیه
یونس نامزد کرده و میترسه ازدواج کنه
منم احتمالا مردم و همتونو haunt میکنم

پ.ن: اسم کاربریاشونو بلدین بگین تگ کنم :؟
پ.پ.ن: خیر ظاهرا اوشون من سور خودمون نیستن
عزیزم هواپیمای مسافربری که برای خلبان چتر نجات نداره ولی ازت ممنونم که من رو اینقدر محکم تصور کردی که از سقوط هواپیما جون سالم بدر میبرم❤️

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
من نظرم عوض شد
اگه جنگ بشه و حکومت عوض شه @maleck :) ب عنوان ی کاره ای از حکومت جدید مشغول ب کار میشه و اینا ولی احتمالا با جنبه تر از این حرفاست ک چوب تو استین ما کنه :) ی سرور خوبم واسه سایت پیدا میکنه:))
اگه جنگ نشه و همینجوری ادامه پیدا کنه دوباره این دوستمون @maleck :) رو میبرن چوب در اعضایی از بدنشون میکنن:// اوناییم ک لایکش کردنو اینارم میبرن اوین دورهمی سایتم جمع میکنن اخرشم میگن ما اشوبگر بودیم و این ماجراهای کشته شدنو اینام میدازن تقصیر ما:/
پ.ن:ولی جدا از این حرفا ماعم اوکی نیستیم با اینا داداش ولی انقد صریح و بی پرده اسم نبر اینا اعصاب اینا ندارن میبرن خودتو خانواده ت رو با هم ی جا پک و پاره میکنن:/ ب خدا خیلی بیشعورن مواظب خودت باش^_^
عاها منم کلا در هر دو صورت فقط تحلیل سیاسی میکنم و هیچ گهی نمیخورم اخرشم در حالی ک دارم میرم بستنی بخرم گلوله میچکونن تو مغزم میگن اینم فعال سیاسی بوده :/ ی سریم فوشم میدن اشنایانم ک منو گشاد را میشناسند ب ریششان بخندیدندی و فسوس کردندی:/

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396
سمپادیا راکد راکد!
سوگواران ترور سپهبد و حزب باد و... با جبهه مخالف زدن هم دیگه رو لت و پار کردن و کسی نمونده:/

Hotaru

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسیِ دریا
چهار سال و یک روز پیش اینجا عضو شدم. انگار همیشه قرار بوده سوم ژانویه‌ها روزای خاصی برای من باشن. چهار سال و یک روز پیش رو خوب یادمه. طبقه‌ی دوم نشسته بودم، تنها. لپ‌تاپ بابا جلوم باز بود و کتابای المپیادم دورَم. مهرناز اون موقع چه شکلی بود؟ موهاش بلند و آرزوهاش دور و دراز. مهرناز الان؟ موهاش کوتاه و آرزوهاش دور و درازتر.
چهار سال و یک روز پیش می‌دونستم که قراره زیست‌شناسی بخونم ولی نه این گرایش و نه اینجا، تو بهشتی. نمی‌دونستم که روزهای برفی‌ش انقدر قشنگن، نمی‌دونستم که قراره انقدر صداهای طوطی‌هاش رو دوست داشته باشم، نمی‌دونستم که از تراس دانشکده تو سکوت کوه‌های توچال، تهران رو نگاه می‌کنم و احساس آرامش می‌کنم. [نمی‌دونستم می‌رم تولد مطهری ((:]

به چهار سال و یک روز پیش فکر می‌کنم‌؛ به اتفاقاتی که افتادن، به آدمایی که این مدت اومدن، موندن و رفتن. به که نیک قرار بود همیشه باشه ولی دیگه نیست، به مامان‌بزرگ که از پیشمون رفت، به لالا که اومد پیشم بمونه. به روزی که امتحان المپیاد داشتیم، روزای قبل کنکورم، تابستون قبل دانشگاه و ترمی که گذشت. [یاد In My Life بیتلز افتادم.]

دارید در مورد پنج سال دیگه ازم می‌پرسید؟ از فکر کردن بهش ترس خوشایندی میفته تو جونم. ((:
احتمالا اوایل Ph.Dم باشه. امیدوارم تو یکی از مراکز مهم علوم دریایی دنیا مشغول تز دکترام که احتمالا در مورد اکولوژی حفاظتیِ جانداران دریاییه، باشم.(#نه_به_پلاستیک) اون موقعست که ددلاین مهمی دارم و وقتِ بسیارْ اندک ولی یه دفعه یاد اینجا میفتم. یادم میاد پنج سال پیش یه متنی نوشتم، زود لاگین می‌کنم و میام اینجا. این نوشته رو می‌خونم اولش می‌خندم ولی بغضم می‌گیره و دلتنگ مهرناز پنج سالِ پیش می‌شم.

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
احتمالا سرم شلوغه رل هم زدم :))
احتمالا دارم رشته ی مورد علاقمو میحونم اما در کنارش وکالت هم میخونم
رل هم زدم مجددا :))
شایدم دارم میرم اونور :))(اونور حوض منظورمه:))

آخرین ویرایش:

Reyhuneeeh

A Dreamer
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
5 سال دیگ
به مشخصات کاربریم ی دانشگاه و رشته ش هم اضافه میشه:)))
خب بسی دوست میدارم ک شریف باشه و مهندسی هوافضا
ی سال دیگش دانشگامو تموم میکنم
دبیر زبان نوجوانان ع کانون م
ناسا بالاخره بهم ایمیل میزنه و اصلا مهم نیست ک مضمون ایمیلش بازم اینه ک تو کار و زندگی نداری هرروز ایمیل میزنی :)
علیرضا عضو باشگاه استقلال میشه و اصلا مهم نیست ک هافبک راست نیست وریا غفوری ام کابتانه سگ درصد
من میتونم ی کتاب از 5 سال دیگ بنویسم و اصلا مهم نیست ک دارم از موضوع اصلی زیر خارج میشم
"5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟"

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
خب اومدم ایندفعه جدی تصورم رو از ۵ سال دیگه بگم ^_^
( میدونم ممکنه به بعضیاش نرسم ولی خب دوست دارم بگم چون اقلا هدفم هستن و براشون تلاش میکنم )
اول اینکه مدال گرفتم و دارم در راه المپیاد و مخصوصا برای بچه هایی که تو مناطقی هستن که خیلی رسیدگی به این زمینه نمیشه و المپیاد رو کلا خیلی درست روش سرمایه گذاری نمیکنن ( عین اینجا!) یه کاری بکنم( واقعا ایده های خوبی در این زمینه دارم البته اگه مدالی بیارم و بتونم عملیشون کنم )
بعدشم امیدوارم دانشجوی پزشکی باشم یه دانشگاه خوب ( البته جدا شیفتگی خاصی نسبت به این رشته ندارم ولی انتخاب بهتری نیست ، حالا اگه همینشم بشیم کلیه :)))
یحتمل قد و وزنم اضافه شده بهش ( مخصوصا وزنم :)))
نقاشی رو ادامه میدم و تا اون وقت حتما یه گالری میزنم ^_^
( سبک سورئال رو با جدیت بیشتری ادامه میدم )
بازم اینجا میام و میشم از کاربرای خاک انجمن خورده : ))
شاید تا اون وقت عاشق شدم یا یکی عاشقم شد یا هر دو نمیدونم :))
راستی عضو انجمن ادبی دانشگاهمونم میشم !
دیگه ... همیناست فعلا !

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

شاید هم باشه :-"

مثلا من شوهر پولدار پیدا کرده باشم و بیام اینجا از شوهرم بگم :))
گاد :)))) خب اینو واسه مسخره بازی گفته بودم =))
ولی خب نمیام از شوهرم بگم همتون میشناسیدش :))

sa🌙

هیچی دائمی نیس،غیرِ جوهر تتو…
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
من همچنان قبل از شروع تمام میکنم:))

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-&quot;
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

شرایط جوریه که حتی نمیتونم حدس بزنم تابستون امسال در چه حالم:/
اگه تا پنج سال دیگه زنده بودیم حالا، احتمالا ارشدمو گرفتم و... :| نمیدونم :|
ولی مطمئنم اینجا سر میزنم و دوستامو خواهم داشت همینجا!:)
الان پنج سال دیگست... اتفاقی فقط ازینجا رد میشد گفتم یکم خاطره بازی کنم:) دوستامو تقریبا دیگه ندارم و فقط با خاطراتشون زنده ام:)هیچوقت فکرشو نمیکردم ولی ازدواج کردم:)) تازه دارم واسه ارشد میخونم.
پ.ن: فقط زنده بودنمو درست حدس زده بودم تقریبا:))

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
۵ سال دیگه کارشناسی‌ رو تموم کردم، اصلاً نمی‌دونم قراره کی باشم، همینجوری با همین افکار به همین راه ادامه می‌دم و لذت می‌برم و می‌رم دانشگاه پی شناختن روان آدمی یا وسطش پشیمون می‌شم و از زندگی میبرم و به درس و دانشگاه فحش می‌دم :/ ۵ سال دیگه اگه سمپادیایی باشه و منی باشم که به فکرش باشم و بهش سر بزنم احتمالاً بازم حسرت اینو می‌خورم که چرا انقدر دیر کشفش کردم، البته امیدوارم بالآخره یه جمعی که ایده‌آلمه رو پیدا کنم که دیگه اینترنت و مجازی رو زیر و رو نکنم واسه پیدا کردن یه جایی که توش راحت باشم! اون‌ موقع شاید سمپادیا اصلاً برام معنی نداشته باشه، گرچه که امیدوارم انقدر فراموش‌کار نباشم واسه سال کنکوری که شیرین کرد برام!

آخرین ویرایش:

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
خود سایت هیچ معلوم نیست خود سمپاد و تیزهوشان بمونه یانه :D

بالا