• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
من نمیتونم 5 دقیقه ی دیگه از زندگیمو پیش بینی کنم ..5 سال دیگه که..
من فقط امیدوارم میمونم 5 سال دیگه اینجا هنوز باشه ......
امیدوارم زنده باشم ...
به ارزو هاتون رسیده باشید
به ارزوم رسیده باشم

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : 5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

دوستان تند نريد :D
٥سال كه چه ارض كنم ٥ماه ديگه اينترنت به اينترنت ملي تبديل ميشه!
و ايشالا همگي با هم به جاي سمپاديا ميريم تو فروماي قرآني!
:>

پنج سال دیگه من هنوز مدیر انجمنم، ارشد که هیچی داخلیم نشدم هنوز :)) مطهری ماهی یه دفه میاد پول آگهیارو بگیره فقط :-" فاضل شرکت سمپادیا ریکورد رو ثبت کرده و داره در زمینه رسانه فعالیت میکنه :)) مازیار هنوز داره آتئیست و اینارو تبلیغ میکنه، اگه پاستا نزنه تو کمرش :)) فک کنم چندتا ازدواج از طریق سمپادیا هم اتفاق بیوفته تا اون موقه، دور از انتظار نیس واقعا. علی میم ریشه حرف بزن رو خشکونده تا اون موقه :)) اگه کنکوری وجود داشته باشه زیر اسم کاربرا باید کنکوری های 99 رو ببینیم، الان فک نکنم کاربر 99 ای فعال داشته باشیم :-?
به شخصه فک کنم مطب ادیبه برم یبار حداقل :-"
بعد از الان واقعا امیدوارم چنتا هم دانشگاهی داشته باشم از سمپادیا.
جهت یادآوری!

اینجا تخصصی‌تر میشه البته. اعصاب خوردکن‌تر هم حقیقتا!

دوست دارم تا 5 سال آینده، هفته‌ای/ماهی یک بار بیشتر نباشم، اونم برای یک سری کارها و البته دوستان .. : )

* خیلیا هستند که دلم میخواد طرح دوستی بریزم باهاشون ولی فرصتش جور نشده، این خیلیا که میگم حداقل 10-15 نفرو حساب کنید!
دلم برای زمانی که این رو نوشتم تنگ شده! :)) بحث با مازیمون تو سال ۲۰۱۵، نیلوفر که علوم سلولی می‌خوند و کلاً اکیپشون و دعواهام با آگوست (نوید) تو حوالی ۲۰۱۲-۳ و احساس تکلیف کردن‌هام. :)) بدترین بخشش فقط قهر کردن جمعی مهسا و دوستانش بود.. اگه بودن تنهایی مادربزرگ سایت بود! :)

یحتمل با بچم میام اینجا و سلامی خدمتتون عارض میشم :D
تا اون موقه دعا کنین دوتا پسر از همه نظر خوب مثه خودم نصیبم شه 8-> x:
قبلشم ی مادر مطابق آرمان هام برا بچه هام پیدا کنم :D
بچه ندارین که هنوز!:(

خوب کاربرای شاخ واونایی که اطلاعاتشون زیاده ومن به شخصه بخاطر اینا میام سایت تا یه چیزایی ازشون یاد بگیرم.اینا تازگیا کمتر وکمتر میشن وبحثهای سنگین وتوپ از سایت جمع شدن بخاطر نبود این افراد....
5 سال دیگه که نه یه سال شایدم کمتر نمیکشه که خیلی از انجمنای بحثی مثل اعتقادی-فلسفی-سیاسی پاک میشن....
درعوضش انجمنای خاله زنکی جاشونو میگیرن...
مثلن:حرف بزن فرانسه-حرف بزن ترکی-حرف بزن برای شکست عشقی خورده ها-حرف بزن امتحانات-حرف بزن رمضان-حرف بزن محرم-خانواده سمپادیا هر هفته بر گزار میشه.....
من یه سال دیگه رو پیش بینی کردم....سه سال دیگه سایتی نخواهیم داشت....
این درست‌ترین بود!
~~~~~~~~~
سال ۲۰۲۵، شاید تا ۵ سال بعد یه خستگی نسبی از شبکه‌های اجتماعی فراگیر شد و دوباره فروم و وبلاگ جون گرفتند اقبال عمومی سمپادیا هم بیشتر شد!

من که اگه نمیرم هستم، احساس می‌کنم تا سه سال دیگه می‌میرم. :-?
بعد اگه زنده باشم دارم طرحم رو می‌گذرونم، همزمان هم یا آماده رزیدنتی می‌شم یا دارم برای کنکور ریاضی می‌خونم!
بعد میام سایت، همچنان تاپیک پشتیبانی کنکوری‌ها هم هست استفاده می‌کنم.
هستی خانوم هم همچنان فعال ه، بچه‌های کاربرای قدیمی که الان متأهل‌اند هم دو سه ساله هستند، ایلیا هم هنوز تو سایت ه، انجمن‌های سیاسی و اعتقادی هم پربارند، یه‌جورایی هم جو شبیه جو پیش از انقلاب ه، یا براندازی ه یا اصلاح‌طلبی و کلاً جو کشور متشنج ه،
انصافاً آقای مطهری بچه‌ی یکی دو ساله داره.

~ کاش می‌شد برگشت عقب، به گذشته‌ها ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
خب من که تازه اومدم ولی امیدوارم 5 سال دیگه که احتمالا سمپاد حذف میشه :| هنوز سایت سمپادیا باشه و ما بیایم به حرفای 5 سال قبلمون بخندیم تا فارغ التحصیلی از دانشگاه این خاطره ها باهامون باشه:)):(((احساساتی شدم خنده گریه ام قاطی شده:D)

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
خب با اجازه
چیزی که دوست دارم پنج سال دیگه اتفاق بیفته: توی یک قدمی ترک ایران به سمت یه کشور دیگه باشم
چیزی که شانس بیشتری داره برای این که اتفاق بیفته: معلم میشم و ازدواج می کنم
پ.ن: ابدا قصد توهین به شغل معلمی رو ندارم و حتی قریب به 70 درصد فامیلمون معلمن ولی خب این شغل موردعلاقه ی من نیست و از طرفی برای آینده ی بشریت بهتره من معلم نشم چون احتمالا کسی نمی فهمه چی دارم درس میدم :-"

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
بیشتر دلم میخواد احتمالات رو راجع به خودم بنویسم بعدا ببینم چند درصدش اتفاق می افته((:
از لحاظ درسی دو حالت داره اگه خیلی ممارست به خرج بدم احتمالا ارشد گرفتم و شاید دانشجوی دکتری باشم... اینو در حالی دارم میگم که مطمئن نیستم حتی چه رشته ای رو دوس دارم ادامه بدم :)) لذا احتمال دوم اینه که کلا دیگه ادامه ندم...چون خب واقعا اونقدام درس اهمیتی نداره برام تو زندگیم پول اهمیتش به مراتب بیشتره...
+راجع به درآمد: 5 سال آینده اگه همه چی مرتب پیش رفته باشه کماکان یه کارمند آموزش و پرورشم با 9 سال سابقه ((: اما همونطوری که الان سعی میکنم از طرق دیگه هم درآمد داشته باشم امیدوارم اونموقع حتی منبع درآمد دومم هم به طور نسبی ثابت شده باشه.
+احتمالا همچنان موسیقی رو ادامه میدم [تورو خدا ادامه بده و به خاطر سختیش بیخیالش نشو :))]
+تا 5 سال دیگه ممکنه مزدوج بشم :/ ممکنم هست مزدوج نشم :/ اینم خیلی مهم نیست؛ آدم همیشه کلی کار واسه انجام دادن داره...
اما 5 سال دیگه راجع به سمپادیا احتمالا میام میبینم کاربرای تینیج جدیدی که هستن از خفن بودن نوجوونای الان که اونموقع دیگه بزرگسال شدن حرف میزنن... اینا مثلا : @Amin rouhi و @dinsiora و @Leo و @Sara.kh اینا...
بعد بزرگترای دیگه اینجا مزدوج شدن ان شاء الله:)) مثلا: @NEURAE و @مار و @maleck :) و @Kda1998 و @f-1391 اینا بعد میام میبینم ذوق میکنم :))
دیگه اینکه یه سریام مهاجرت کردن اونموقع مثلا: @س__ارا و @شانا
@حمیده احتمالا مامان شده *___* بعد لباسای گوگولی واسه جوجش میدوزه عکس میذاره دل کاربرارو آب میکنه و یه سریام مثل الان ما غبطه میخورن که ای بابا نگا چقد همه چیش دوس داشتنیه بعد ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم :))

+همه ی اینا رو در حالی می نویسم که حتی راجع به اوضاع یک سال آینده ی مملکت هم نمیشه با اطمینان حرف زد...امیدوارم زنده باشیم و حالمون خوب باشه.

آخرین ویرایش:

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
بیشتر دلم میخواد احتمالات رو راجع به خودم بنویسم بعدا ببینم چند درصدش اتفاق می افته((:
از لحاظ درسی دو حالت داره اگه خیلی ممارست به خرج بدم احتمالا ارشد گرفتم و شاید دانشجوی دکتری باشم... اینو در حالی دارم میگم که مطمئن نیستم حتی چه رشته ای رو دوس دارم ادامه بدم :)) لذا احتمال دوم اینه که کلا دیگه ادامه ندم...چون خب واقعا اونقدام درس اهمیتی نداره برام تو زندگیم پول اهمیتش به مراتب بیشتره...
+راجع به درآمد: 5 سال آینده اگه همه چی مرتب پیش رفته باشه کماکان یه کارمند آموزش و پرورشم با 9 سال سابقه ((: اما همونطوری که الان سعی میکنم از طرق دیگه هم درآمد داشته باشم امیدوارم اونموقع حتی منبع درآمد دومم هم به طور نسبی ثابت شده باشه.
+احتمالا همچنان موسیقی رو ادامه میدم [تورو خدا ادامه بده و به خاطر سختیش بیخیالش نشو :))]
+تا 5 سال دیگه ممکنه مزدوج بشم :/ ممکنم هست مزدوج نشم :/ اینم خیلی مهم نیست؛ آدم همیشه کلی کار واسه انجام دادن داره...
اما 5 سال دیگه راجع به سمپادیا احتمالا میام میبینم کاربرای تینیج جدیدی که هستن از خفن بودن نوجوونای الان که اونموقع دیگه بزرگسال شدن حرف میزنن... اینا مثلا : @Amin rouhi و @dinsiora و @Leo و @Sara.kh اینا...
بعد بزرگترای دیگه اینجا مزدوج شدن ان شاء الله:)) مثلا: @NEURAE و @مار و @maleck :) و @Kda1998 و @f-1391 اینا بعد میام میبینم ذوق میکنم :))
دیگه اینکه یه سریام مهاجرت کردن اونموقع مثلا: @س__ارا و @شانا
@حمیده احتمالا مامان شده *___* بعد لباسای گوگولی واسه جوجش میدوزه عکس میذاره دل کاربرارو آب میکنه و یه سریام مثل الان ما غبطه میخورن که ای بابا نگا چقد همه چیش دوس داشتنیه بعد ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم :))

+همه ی اینا رو در حالی می نویسم که حتی راجع به اوضاع یک سال آینده ی مملکت هم نمیشه با اطمینان حرف زد...امیدوارم زنده باشیم و حالمون خوب باشه.
پنج سال دیگه نصف بچه های اینجا به جرم ساخت بمب و موشک تو زیرزمین خونه شون به قصد مقابله با حکومت محکوم به اعدام شدن، اون نصف دیگه کاربران که محکوم نشدن چند صحنه از فیلمای جنگی آپلود میکنن و میگن ببینید اینا بمب ساختن و ترکوندن فلذا حقشون بوده، ته پستشونم مینویسن محلی برای دیسلایک دادن.

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
5سال دیگه من حدوداً ۲۲ سالمه،
درحال یادگیری سنتورم،هنوز شجریان گوش میدم،هنوز کامو میخونم،،
5سال دیگه ،احتمالا میدونم قراره آیندم چجوری رقم بخوره،
احتمالا کمتر میام مجازی و دوستای با کیفیت زندگیم بیشتر شدن.
هنوز با پری دوستم،هنوز زندم،هنوز آ رو تحسین میکنم،،
جنایت و مکافات رو خوندم،دوچرخه سواری یادگرفتم و عضو چنتا کتابخونه شدم.
___
راجع به سایت:
@maleck :) هنوز سفید و کمی چاقش رو درنیافته.
@پرنیان.ک مزدوج شده .
@Amin rouhi هنوزم مودبه.
@riant زندگیش مثل خودش جذاب و دلبره.
@karen.m زیادی تو کارش خفن شده.
@حمیده بچه اولشون دختره!
@armin_att دیگه سایت نمیاد.
@باحال خوش داره تو شریف درس میخونه
@admin تازه نامزد کرده!
@kianakt یه شغل عالی یافته !

#برگرفته از تراوشات ذهنِ من!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
5 سال دیگه یعنی 21 سالگی من اگه نمیرم
خب امیدوارم به اونی که میخام برسم (اگه تنبلیو بزارم کنار و درس بخونم -_- )
مامانم هنوز نگرانمه :| (حق داره :)))
وااااای روشنا 8 سالشه و میره کلاس دوم *__*
راجب کاربرای عزیز سایت :-"
@حمیده خانم مادر شده ان شاالله :)
@پرنیان.ک مزدوج شدن به امید خدا :)
@ehsan.AK : نماینده دادستان و مسئول رسیدگی به جرایم سایت شدن :)) ( هنوزم خبیثه و با هم کل کل میکنیم :)))
@Chandler. : بازپرس سایت شده احتمالا و به احسان کمک میکنه
@armaghannn : ترکی استانبولی رو حسابی فول شده و به بچه ها برای مهاجرت کمک میکنه :-"
@فاطمه 2005 : گول فیس مظلومش رو نخورید رئیس مافیای سایت و دستهای پشت پرده (وی نون و ماستش را خورده و همه چیز را تحت کنترل دارد :)))

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
در بهترین حالت ممکن)
کنکور تجربی رتبم ۲۲۲ شده و در حال رفتن برای ثبت نام دانشگاه هستم و به محض اینکه رام بدن بیمارستان مثل @NEURAE یه چند تا عکس می‌زارم پروفم:))
(تنها ربطش به سمپادیا همون پروفه بود)

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
اه کاش من ۹ سال پیش عین آدم جواب این سوالو دادم بودم که الان وقتی میخوندم نوستالژیک میشد :D
اره دقیقا:))) منم نه سال پیش فقط یه مشت شر و ور نوشتم. ادم نوستالژی جمع کردنم نیستیم.اَه:)))))))))

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پست اول رو که خوندم چقدر بغض گلوم رو گرفت. پستی که ده سال پیش واسه پنج سال بعدش نوشته شده بود و همه چیز فرق کرده بود.
به نظرم پنج سال دیگه من هنوزم میام سمپادیا و ح.ب مینویسم و قول میدم هیچ وقت اسم موازی رو عوض نکنم. ولی احتمالا آدمای اینجا عوض شدن.
خب تا پنج سال دیگه من ارشد رو تموم کردم، سرکار میرم، احتمالا مزدوج شدم، هنوز میخوام یوگا رو شروع کنم:)) کلی سفر رفتم، یه وسیله نقلیه شخصی دارم -مثلا دوچرخه:)) - زبان آلمانیم خوب شده، موهام رو رنگ کردم چون تا اون موقع کلی موی سفید خواهم داشت، به چندتا خونواده نیازمند ماهانه کمک میکنم و یه سری چیزایی که احتمالا الان بهش نمیتونم حتی فکر کنم.
البته اگه عمری باشه و زنده بمونم.
راستش چون مسعود و فرشید که توی پست اول درموردشون حرف زده بودن الان نیستن، خیلی بیشتر حس میکنم ممکنه خیلی از ما ها فرصت به دست آوردن چیزایی که مینویسیم رو نداشته باشیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-_-
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
طلای هدر دادن وقت
به نظرم ۵سال بعد من هنوز به عنوان یه ادم غریبه شناخته میشم اینجاو هنوز نمیتونم خوب با بقیه ارتباط برقرار کنم:)):|

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
خیلی از انجمنای بحثی مثل اعتقادی-فلسفی-سیاسی پاک میشن....
درعوضش انجمنای خاله زنکی جاشونو میگیرن...
مثلن:حرف بزن فرانسه-حرف بزن ترکی-حرف بزن برای شکست عشقی خورده ها-حرف بزن امتحانات-حرف بزن رمضان-حرف بزن محرم-خانواده س
چه چالب پیش بینی کرده بودی:)
میگن دعوا ها هم اون زمان جذاب تر بوده :))
( چندین سال پیش خیلی کم سر میزدم و البته هیچ پیام و فعالیتی هم نداشتم ولی یکی از دوستام عضو فعال بود و گاها از ماجرا های اینجا میگفت)

۵ سال دیگه یعنی سال ۲۰۲۵ فکر نکنم سایت نسبت به الان پسرفت کنه چون دیگه جا نداره :))
به نظرم جو سایت بهتر باشه و کلا بهتر از این روزا باشه
امیدوام وضعیت جامعه و کشور ایران هم بهتر شده باشه
مردم درگیر بیماری همه گیر خطرناکی مثل کرونا نباشن و جنگ و خونریزی در منطقه ی خاورمیانه کمتر باشه
خودم هم که اگه زنده باشم قاعدتا طرح (سربازی) هستم مجرد موندم. هر از گاهی به اینجا هم سری میزنم دیگه اینکه امیدوارم یه سری از اخلاق های بد خودم (مخصوصا تنبلی) رو کنار گذاشته باشم.

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
حقایق بیشتری از پشت پرده ها آشکار شده
برگ‌های افراد زیادی ریخته
و اعضا همانند پروانه های پراکنده، با چشم هایی هراسان به دنبال راهی برای فرار می‌گردند.

بالا