• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های شیراز

• شروع کننده موضوع death
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز
پاسخ : اتحاد سمپاد شیراز

بچه ها چرا هی تاپیک میزنید ؟ :D

منقل میشه به شناخت ! تاپیک سمپاد شیراز ! :D

bmsn73

کاربر حرفه‌ای
پاسخ : سمپادی‌های شیراز

به نقل از khashayar fn :
بهراد جان منم تو راهنمایی کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم

شمام تو راهنمایی یکم زمزمه راه بنداز با این مضمون:
بچه ها، تا حالا نشستین با خودتون فکر کنید که حالا که راهنمایی سمپاد قبول شدید، چیتون با خسروآصف و بقیه فرق می کنه؟؟ چه سودی بردین تا حالا؟؟ درس؟؟ مسابقه علمی؟؟ معلمای خوب؟؟ امکانات؟؟ خب، اونا هم همه اینارو دارن! می دونستین اولین چیزی که دبیرستان ما بهش می نازه، یه چیزیه به اسم پژوهش؟؟ اصلاً می دونین پژوهش چیه؟؟ المپیادای علمی، خوارزمی، مسابقه ها و همایشای مختلف، نشریه های جذاب و... اینا هستن که در کنار درس و یا بکس خلاف یا گیم نت رفتنا، ما رو از هرنظر تو شیراز می کنه شماره 1... ولی حالا دارن سعی می کنن با مهم جلوه دادن صرفاً درس، مارو از پژوهش که برگ برندس، غافل کنن... همینا همش زمینه های نابودی و انزوا و انحلال سمپادیه که تا چند وقت پیش سمپاد یه ور بود و بقیه همه یه ور... اصلاً وقتی میومدی دانشگا، با دید "سمپادی" بهت نگاه می کردن... ولی حالا کم کم داره کمرنگ می شه... برای اینکه جلوی اینکارو بگیریم، دوکار میتونیم بکنیم: یکی اینکه شروع کنیم از الآن با المپیادها و خوارزمی آشنا بشیم، دوم اینکه یه گروهایی بصورت هماهنگ در سمپادای کل کشور چه راهنمایی چه دبیرستان پسرونه و دخترونه داره تشکیل می شه که... (سمن رو توضیح بده، تأکید کن به ثبت رسمی بودنش...)

ما هم تو دبیرستان یه برنامه هایی براتون داریم... اگه شما بصورت هرمی (!!) بتونی زمینهسازی کنی، کار ما راحت پیش میره...

به نقل از PARS-AVA :
پرستو خیامی خودم هستم!!!!!!!!!!!1

نگفتم مدیره خوبه گفتم رابطه من باهاش خوبه.................. تقریبا هرچی گفتم نه نگفته ........ چیزای کمی هم نخواستیم...... هرچند همه می گن بعدا می فهمی مشککلات از کجاست ولی می تونم ازش انتظار داشته باشم که تو این کارا کمکم کنه......

پس فعلاً اتفاقات و خاطرات گذشته مدیرتونو فراموش می کنم و به حرف شما اعتماد می کنم! برای شروع می تونی از نشریه انجمن علمی سمپاد که قراره تا آبان تو 14-15تا مرکز پخش بشه، شروع کنی! میتونه مدرستون به جمع اون مراکز بپیونده! باهاش صحبت کن... اجازه نشرشو بگیر، خبرشو بذار اینجا:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,50987.0.html

T@RAN€H

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 Shz

یوووووووهوووووو
منم فرزانگان 1 هستم :-[ :-[ :-[ :-[

• لایک
امتیازات: death

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

به نقل از T@RAN€H :
یوووووووهوووووو
منم فرزانگان 1 هستم :-[ :-[ :-[ :-[
یوووووووهوووووو!! :)) :))
راهنمایی/دبیرستان؟ کلاس چندم؟؟ ناحیه 2 منظورته دیگه، نه؟؟

armitaa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز

ببچه ها منم آرمیتام.از فرزانگان1...از این به بعد سعی می کنم زیاد بیام :) :D h-:

• لایک

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه زمانی خیلی نجوم می خوندم!!!! ولی خوب الان کامپیوتری ام
دانشگاه
چی بگممممممم؟

پس فعلاً اتفاقات و خاطرات گذشته مدیرتونو فراموش می کنم و به حرف شما اعتماد می کنم! برای شروع می تونی از نشریه انجمن علمی سمپاد که قراره تا آبان تو 14-15تا مرکز پخش بشه، شروع کنی! میتونه مدرستون به جمع اون مراکز بپیونده! باهاش صحبت کن... اجازه نشرشو بگیر، خبرشو بذار اینجا:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,50987.0.html
[/quote]

خوب ما مدتهاست داریم در این باره حرف می زنیم در نهایت قرار شد برخی مطالب نشریه انجمن علمی رو تو نشریمون به نام خودشون بچاپیم ولی به دلایلی که گروه تلنگر مخالفت کرد نشریه اوا رو نمی فروشیم! پس پیشنهاد بعدیتو بده {-8

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|

من بس كه با همتون حرف زدم فكم كف كرد
آخه چرا كوتاه نمياد؟؟
يه پيشنهاد ديگه دارم فردا تو مدرسه ميگم اميدواااااارم قبول كنيد!

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

چی؟ من نفهمیدم، تلنگر چه ربطی به انجمن علمی سمپاد می تونه داشته باشه؟؟ شما نشریه خودتونو به اسم خودتون بدین با هزینه هرکی دوس دارین... نشریه انجمن علمی رو هم اول تبلیغ کنید تو مدرستون، بعدش از هرکی می خواد معادل پول کپیش پول بگیرید، اسم بنویسید، بعدش به تعداد کپی بزنید بهشون بدید... شاید به تجدید چاپم نیاز بشه!

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
دانشگاه
چی بگممممممم؟

خوب دیگه اینا مسایل درونی هست که واسه پریتا توضیح دادم...

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

به نقل از PARS-AVA :
خوب دیگه اینا مسایل درونی هست که واسه پریتا توضیح دادم...

یعنی می خواین نشریه انجمن علمیمونو پخش نکنید؟؟ خب، دلیلتون چیه؟؟ سر چی توافق کردین؟؟ حیفه ها!!! با همزمان شدن پخش دوتا نشریه ی خوب و قوی و اونم تو اوایل سال که تازه واردا خیلی می تونن تأثیر بپذیرن، اینجوری بازار نشه ها خیلی گرم می شه و سر زبون همه می افته!
انگیزه ای هم می شه واسه شما که نشریتون بزنه رو دست انجمن علمی و یه ملاک و معیاره براتون!

---------------------

چرا همه ساکت شدین؟؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

حق با بهرداده
منم میگم باید نشریه علمیو پخش کنیم

*پرستو میشه بگی دلایل مخالفتت چیه؟اخه نشریه علمی چه ربطی به تلنگر داره؟ :-?
هم تلنگرو پخش کنین هم نشریه علمی رو

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
دانشگاه
چی بگممممممم؟

ببینید ما تافق کردیم مطالب خوبه انجمن علمیو به اسم خود انجمن بچاپیم.... بچه هامون حوصلشون نمیشه نشریه بخونن..... صبر کنین اگر تو مدارس دیگه جواب خیلی خوبی داد اون وقت ما هم دوتاشو کامل می چاپیم! وقتی سه چهار تا نشریه بخواد پخش شه بچه های ما دیگهسراغ خودموننمی آن.... متوجه هستید؟ بعد از یک کار مدرسه ای انتظار کیفیت کار کشوری رو دارن....

samin159

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
sh!r@z

سلام
من تایپیست مجله هستم...
ببینین مشکل اصلی ما سر اینه که ما دوی داریم این مجله به اسم خودمون تموم شه...ولی وقتی زیر نظر یکی دیگه باشه دیگه به اسم ما نیست...در ضمن وقتی ما بریم زیر نظر سازمان محدود میشیم که یه سری مطالب خاصو چاپ کنیم...و ما دلمون نمیخواد چون مجله ما فقط 12 صفحست...!
گرفتین؟؟؟
:D

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از PARS-AVA :
ببینید ما تافق کردیم مطالب خوبه انجمن علمیو به اسم خود انجمن بچاپیم.... بچه هامون حوصلشون نمیشه نشریه بخونن..... صبر کنین اگر تو مدارس دیگه جواب خیلی خوبی داد اون وقت ما هم دوتاشو کامل می چاپیم! وقتی سه چهار تا نشریه بخواد پخش شه بچه های ما دیگهسراغ خودموننمی آن.... متوجه هستید؟ بعد از یک کار مدرسه ای انتظار کیفیت کار کشوری رو دارن....
مطمئنا یه نشریه کشوری طرفدارای بیشتری داره.پس نباید انتظار داشته باشید تلنگر به اندازه نشریه علمی خواننده داشته باشه.
اگر در سطح مدرسه واقعا قوی کار کرده باشین مطمئن باشین بچه ها بازم از تلنگر استقبال میکنن (ولی در جایگاه یه کار مدرسه ای)

• شروع کننده موضوع

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

به نقل از s@dl0ve :
مطمئنا یه نشریه کشوری طرفدارای بیشتری داره.پس نباید انتظار داشته باشید تلنگر به اندازه نشریه علمی خواننده داشته باشه.
اگر در سطح مدرسه واقعا قوی کار کرده باشین مطمئن باشین بچه ها بازم از تلنگر استقبال میکنن (ولی در جایگاه یه کار مدرسه ای)
کاملا با حرف مهرناز موافقم ! مجله تلنگر هیچ ربطی با انجمن علمی نداره ! در ضمن خیلی از مدرسه ها با این طرح موافقت کردن با این که خودشون هم مجله دارن !

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|

دلايلى كه مياريد اصلا قانع كننده نيستن!
شما مطمئن باشيد كه اكثر بچه ها يه مجله كشورى رو ميخرن
شما نگران فروش مجله علمى سمپاد نباشيد
همون طورى كه مهرناز گفت اگه مجله شماهم خوب باشه مجله شما رو هم ميخرن!

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

ای بابا! اصلاًٌ می دونستید اگه بچه های انجمن علمی بفهمن شما همچینکاری می کنید، بدون اینکه اسمی از انجمن علمی بیارید، می تونن شکایت کنن؟! {-8 :P

ولی یکم واقعنگر باشید،، بچه ها پیش خودشون نمیان مجله کشوری رو با مجله مدرسه مقایسه کنن... اصلاً هم اینطوری نیست که بگیم پول می دن اونو می خرن، پولشون تموم می شه، مال مارو نمی خرن... ضمناً یه پیشنهاد دارم براتون... مطمئناً مجله کشوری نمی تونه تو ریز مسائل داخلی وارد بشه... شما می تونید یک یا دو صفحه از مجلتون رو به طور مطلق اختصاص بدین به مسائل مدرسه خودتون و حتی مدرسه ما... این دو صفحه مطمئناً از پرطرفدارترین مقاله های اونا هم بیشتر خواننده خواهد داشت! بچه ها هیچوقت مجله ای که متعلق به خودشونه رو با اون عوض نمی کنن! شما الکی نگرانید به خدا!

من نگرانیم از اینه که اتحاد سمپادیا در سطح کشوری از بین نره... وگرنه انجمن علمی اگه تو مدرسه شما پخش نشه زمین به آسمون نمی یاد، ولی فردا اگه بفهمن همچین انجمنی تو تقریباً کل کشور پخش شده بجز مرکز شما، مطمئناً هم مرکز شما از اتحادش با بقیه سمپادها کمرنگ می شه، هم اینکه شمارو مقصر می دونن!

یه نکته دیگه برای اینکه مجلتون کاملاً با مال کشوری فرق کنه،، انجمن علمی فقط یک صفحه و نیمش علمیه... 7-8 صفحه بقیش قرآنیه و طنزه و فرهنگی اجتماعی... اینم به این دلیله که بتونن تو معاونت پرورشی سمپاد تأیید بشه... شما دستتون خیلی بازتره ها!

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
دانشگاه
چی بگممممممم؟

به نقل از بهراد Mdl :
ای بابا! اصلاًٌ می دونستید اگه بچه های انجمن علمی بفهمن شما همچینکاری می کنید، بدون اینکه اسمی از انجمن علمی بیارید، می تونن شکایت کنن؟! {-8 :P

اول درست بخون بعد قضاوت کن گفتم با اسم انجمن علمی چاپ می کنیم...

دوستان من کمی قانع شدم ولی مددیرمون اختیار را بدست بچه های نشریه دادن ولی باید یقیشون هم راضی باشن من باهاشون حرف می زنم ببینم می تونم نرمشوون کنم یا نه...

حالا شما یه شماره بدید بیرون ببینم اصلا این کار می گیره؟

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

ببخشید! :-[ من گفتم "اگر" یعنی احیاناً خدایی نکرده زبونم لال روم به دیوار و اینا! :D

خوبه، شما حرف بزن باهاشون... اینجوری بگو که این انجمن علمی، نشریش مهم نیست براشون، این نشریه یه وسیلست که به بچه ها نشون بدن که چه اتحادی می تونه بین سمپادی ها وجود داشته باشه و چجوری یه جامعه مجازی به اوج خودش می رسه!

• لایک

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
دانشگاه
چی بگممممممم؟

باشه!

من امروز 30 تا از تلنگر را فرستادم دبیرستان دستغیب قاعدتا دست آقای حیدریه لطفا دوستان پیگیری کنید بین بچه ها پخش بشه و باهاش کمد هاشون رو پر نکنن

بچه ها آقای قاسمی کیه خانم موذن همش می گه آقای قاسمی اینو گفتن اونو گفتن جریان چیه؟

بالا