• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

• شروع کننده موضوع Nz
  • تاریخ شروع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

هادی من از معلم هام شکایت کردم؟

بهترین معلم ریاضی عمرم آقای مسافر بوده! یا بهترین های عمرم توی زندگیم تو همین مدرسه بودن!

اما متاسفانه تو که جو رو میدونی! همش هم به خاطر کادر مدرسه است! زدن مدرسه رو ترکوندن! وقتی سمینار ها رو انقدر بی اهمیت جلوه میدن و میزنن رسما میترکوننش دیگه آدم چی بگه؟

من هیچ وقت از معلم ها شکایت نمی کنم! دقتم کرده باشی میگم به خاطر غرور کاذب و کادر مسخره من و خیلی های دیگه تنبل شدیم! به قول آقای مسافر شما از نظر هوشی بی نظیرید اما تنبلید! متاسفانه تو این چند سال با شما درست کار نکردن!

خلاصه که این مدرسه دوستای خوبم که احتمالا تا آخر عمر با هم ارتباط خواهیم داشت و معلمایی که کلی چیز بهمون یاد دادن! همه چی درس نیست! اما این کادر گند زد به تمام این دوران طلایی مدرسه!

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از LEGEND :
هادی من از معلم هام شکایت کردم؟

بهترین معلم ریاضی عمرم آقای مسافر بوده! یا بهترین های عمرم توی زندگیم تو همین مدرسه بودن!

اما متاسفانه تو که جو رو میدونی! همش هم به خاطر کادر مدرسه است! زدن مدرسه رو ترکوندن! وقتی سمینار ها رو انقدر بی اهمیت جلوه میدن و میزنن رسما میترکوننش دیگه آدم چی بگه؟

من هیچ وقت از معلم ها شکایت نمی کنم! دقتم کرده باشی میگم به خاطر غرور کاذب و کادر مسخره من و خیلی های دیگه تنبل شدیم! به قول آقای مسافر شما از نظر هوشی بی نظیرید اما تنبلید! متاسفانه تو این چند سال با شما درست کار نکردن!

خلاصه که این مدرسه دوستای خوبم که احتمالا تا آخر عمر با هم ارتباط خواهیم داشت و معلمایی که کلی چیز بهمون یاد دادن! همه چی درس نیست! اما این کادر گند زد به تمام این دوران طلایی مدرسه!
پس نکوب مدرسه رو ، کجا میتونستی دوران مدرسه ای بهتر از حلی داشته باشی ؟ اسم اونجا رو بگو ...
درسته بهترین اتفاق ممکن پیش نیومد برامون ( میدونی من چقدر بیشتر از تو از مدرسه کشیدم...) ولی بهترین حالت ممکن تو اون برهه ی زمانی برامون پیش اومد ، با کوبیدن مدرسمون تو جمع فقط داریم داغون ترش میکنیم ، داریم آدم هایی رو که میتونن جو رو بهش برگردونن ازش میگیریم !

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از m-hadi :
درسته بهترین اتفاق ممکن پیش نیومد برامون ( میدونی من چقدر بیشتر از تو از مدرسه کشیدم...) ولی بهترین حالت ممکن تو اون برهه ی زمانی برامون پیش اومد ، با کوبیدن مدرسمون تو جمع فقط داریم داغون ترش میکنیم ، داریم آدم هایی رو که میتونن جو رو بهش برگردونن ازش میگیریم !
ما مدرسه رو نمیکوبیم. اونایی رو میکوبیم که مدرسه ی ما رو کوبوندن.(خودتون میدونید منظورم کیه؟)
منظورت از آدمهایی که میتونم جو رو بهش برگردونن کیه؟ منظورت شامل ما اولا هم میشه؟

• لایک
امتیازات: hk hk

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

آدم هایی که میتونن جو رو برگردونن آدمایین که میخوان وارد بشن در آینده ، ما داریم همه ی اونا رو دک میکنیم.
شما از همه بیشتر میتونین ، سال دیگه باید فشار بیارین به مدرسه سر سمینار و مدرسه رو مجاب کنین تو پژوهشی سرمایه گذاری کنه و براش وقت بزاره ، معلم های درست و حسابی بیاره ، اون موقع میتونین با یه سمینار عالی بترکونین ، جو رو برگردونین ، امسال من نمیخواستم بگم ولی حتی از سمینار ما هم ضعیف تر بود سمینار ، سمینار ما که جزو ضعیف ترین سمینار های حلی بود بدون شک ، ولی با روندی که امسال دیدم به زودی زود باید سمینار رو تعطیل کنیم ، هویت حلی داره منتقل میشه به مدارس جدیدی که دنبال اسم و رسمن ، اگه سمینار رو از دست بدید میشید یه مشت آدم یه بعدی که فقط بلدن درس بخونن مثل 99% مدارس خوب دیگه ، پس سعی کنین که هویت مدرسه رو حفظ کنین.
یکی از فارغ التحصیل ها (که اتفاقن تو سایت هم هست) یه حرف خوبی میزد ، میگفت شما هرچقدر هم بخواید گند بزنین نمیتونین چون شما حلی اید ، آّبروی این اسم رو حفظ کنین ...

muhammad kala

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ابهر
شهر
ابهر
مدال المپیاد
مرحله ی اول(91)+مرحله اول 92

در روز تجمع سمپادیا در نمایشگاه یه تومارو امضا کنیم

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از m-hadi :
آدم هایی که میتونن جو رو برگردونن آدمایین که میخوان وارد بشن در آینده ، ما داریم همه ی اونا رو دک میکنیم.
شما از همه بیشتر میتونین ، سال دیگه باید فشار بیارین به مدرسه سر سمینار و مدرسه رو مجاب کنین تو پژوهشی سرمایه گذاری کنه و براش وقت بزاره ، معلم های درست و حسابی بیاره ، اون موقع میتونین با یه سمینار عالی بترکونین ، جو رو برگردونین ، امسال من نمیخواستم بگم ولی حتی از سمینار ما هم ضعیف تر بود سمینار ، سمینار ما که جزو ضعیف ترین سمینار های حلی بود بدون شک ، ولی با روندی که امسال دیدم به زودی زود باید سمینار رو تعطیل کنیم ، هویت حلی داره منتقل میشه به مدارس جدیدی که دنبال اسم و رسمن ، اگه سمینار رو از دست بدید میشید یه مشت آدم یه بعدی که فقط بلدن درس بخونن مثل 99% مدارس خوب دیگه ، پس سعی کنین که هویت مدرسه رو حفظ کنین.
یکی از فارغ التحصیل ها (که اتفاقن تو سایت هم هست) یه حرف خوبی میزد ، میگفت شما هرچقدر هم بخواید گند بزنین نمیتونین چون شما حلی اید ، آّبروی این اسم رو حفظ کنین ...
آقا مهدی مثه این که مدرسه ما رو ندیدید .ما داریم تمام تلاشمون میکنیم که بتونیم مدرسه رو قوی تر کنیم .
یه نمونه شم که اینه که تو المپیادا ترکوندیم.
امروز و فردا و پس فردا هم تو م2 نشون میدیم.
پانزدهم هم تو آزمون بین مدارس نشون میدیم.
ایشالله سال بعد هم دوباره تو نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی نشون میدیم.
بابت این اشتباه ببخشید.
راستی ماها تمام تلاشمون رو میکنیم که ورودی های سال بعد با انرژی و با پشتکار بالا دوباره پرچم حلی ۱ رو مثه قبل بالا ببریم .
(البته همین الان از همه ی سمپادا قوی تره.)
..........................................................
متاسفانه آزمون رو ندادیم .
زیاد مهم نیس .
راستی.هر کی میگه .مدرسه ـش خوبه.
تو عمل باید نشون بده.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از m-hadi :

حالا جدا از بحث حلی بودن و اینا , ما دو ساله داریم همه سعیمونو میکنیم همین کارو کنیم , ولی آخرش چی شد؟؟؟ میریم صحبت کنیم , همچین غیر منطقی حرف میزنن که انگار میخوان بخورن ما رو , از یه طرف هم چی ؟ معلمایی که اصلا حالیشون نیست ( البته بگم تعداد اینا نسبتا زیاد نیست , ولی هستن )
دقیقا باید چیکار کنیم ؟! :-??

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از F@|-|!mEh :
حالا جدا از بحث حلی بودن و اینا , ما دو ساله داریم همه سعیمونو میکنیم همین کارو کنیم , ولی آخرش چی شد؟؟؟ میریم صحبت کنیم , همچین غیر منطقی حرف میزنن که انگار میخوان بخورن ما رو , از یه طرف هم چی ؟ معلمایی که اصلا حالیشون نیست ( البته بگم تعداد اینا نسبتا زیاد نیست , ولی هستن )
دقیقا باید چیکار کنیم ؟! :-??
شما فک میکنین تو مدرسه ما مسکل نداشتیم ؟ به تعداد مو های سرمون با مدیر و مسئول پژوهشی دعوا کردیم ، هنوز سایمون رو با تیر میزنن تو مدرسه !!
ولی خب این دلیل نمیشه که عقب بکشه آدم ...
الان من باز مدرسه ی خودمون رو که میدونم میگم ، یعنی چی که ساعت مطالعه ی دوم ها تو سالی که سمینار دارن از مایی که هیچکاری نداریم بیشتره ؟ این یعنی اینکه کلن 20-30 نفر درگیر سمینار بقیه دارن درس میخونن ، خب برادر من شما که میخواستی فقط درس بخونی برا چی پاشدی اومدی تو حلی ، خب میرفتی انرژی ، علامه طباطبایی ، هم بیشتر درس میخوندی ، هم جوش جوری بود که هدف درس خوندنه ، برا چی اومدی فضای یه مدرسه ای که اینهمه جا برا پژوهش داره رو پر کردی ؟
واقعن من درک نمیکنم اینکه میگم مدرسه باهام همکاری نمیکنه ، خب مدرسه اگه میخواست پژوهشی قوی باشه که خودش قویش میکرد ، لازم نبود شما کاری کنین ! شما وظیفتون اینه این اشتباه نو ساختار مدرسه رو درست کنین !

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از m-hadi :
شما فک میکنین تو مدرسه ما مسکل نداشتیم ؟ به تعداد مو های سرمون با مدیر و مسئول پژوهشی دعوا کردیم ، هنوز سایمون رو با تیر میزنن تو مدرسه !!
ولی خب این دلیل نمیشه که عقب بکشه آدم ...
الان من باز مدرسه ی خودمون رو که میدونم میگم ، یعنی چی که ساعت مطالعه ی دوم ها تو سالی که سمینار دارن از مایی که هیچکاری نداریم بیشتره ؟ این یعنی اینکه کلن 20-30 نفر درگیر سمینار بقیه دارن درس میخونن ، خب برادر من شما که میخواستی فقط درس بخونی برا چی پاشدی اومدی تو حلی ، خب میرفتی انرژی ، علامه طباطبایی ، هم بیشتر درس میخوندی ، هم جوش جوری بود که هدف درس خوندنه ، برا چی اومدی فضای یه مدرسه ای که اینهمه جا برا پژوهش داره رو پر کردی ؟
واقعن من درک نمیکنم اینکه میگم مدرسه باهام همکاری نمیکنه ، خب مدرسه اگه میخواست پژوهشی قوی باشه که خودش قویش میکرد ، لازم نبود شما کاری کنین ! شما وظیفتون اینه این اشتباه نو ساختار مدرسه رو درست کنین !

حرفت کاملا درسته , ولی بازم یه سوال دارم من , با اینجوری بچه ها باید چجوری برخورد کرد؟؟؟ چجوری باید بهشون بفهمونیم ؟ :-??

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

دارن راستی راستی سمپاد رو منحل میکنن

sogolii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حالا فرزانگان يه شماره يي ماله ط
شهر
طهران
مدال المپیاد
المپياد شيمي مي خونم

اين واضحه كه اين همه مراكز همه از نظر كيفي يكي نيستن ولي خوب همه سمپادن ولي هر چيطي كه به كميتش زيادي اضافه بشه از كيفيتش كم مي شه

N@R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان♥♥♥
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

یه جورایی، میدونین 1 زمانی با آب و تاب میگفتی من 1 سمپادیم، و همه فکشون باز میموند
اما حالا...
خداییش تهران به اندازه 10 تا فرزانگان و 11 تا حلی تیزهوش داره؟! :-/ (من که اینجور فکر نمیکنم)

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از F@|-|!mEh :
حرفت کاملا درسته , ولی بازم یه سوال دارم من , با اینجوری بچه ها باید چجوری برخورد کرد؟؟؟ چجوری باید بهشون بفهمونیم ؟ :-??
ببینید لازم نیس با افراد جوری برخورد کنید ، جو پایه رو میتونید درست کنید ، وقتی 20-30 نفر جدن بچسبن به سمینار و بچه ها هم بخاطر کم کاری برا پروژه هاشون جدی بازخواست بشن همه چی خوب پیش میره ، جو رو خودتون میتونید ایجاد کنید ، لازم نیس افراد رو تک تک کاری باهاشون بکنید.
یه چیزی بگم خیالتون رو راحت کنم
قاره تو تهران هر منطقه 4 تا حلی داشته باشه ، یعنی 80 تا حلی تو تهران...

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از m-hadi :
ببینید لازم نیس با افراد جوری برخورد کنید ، جو پایه رو میتونید درست کنید ، وقتی 20-30 نفر جدن بچسبن به سمینار و بچه ها هم بخاطر کم کاری برا پروژه هاشون جدی بازخواست بشن همه چی خوب پیش میره ، جو رو خودتون میتونید ایجاد کنید ، لازم نیس افراد رو تک تک کاری باهاشون بکنید.
یه چیزی بگم خیالتون رو راحت کنم
قاره تو تهران هر منطقه 4 تا حلی داشته باشه ، یعنی 80 تا حلی تو تهران...

در مقابل کی مورد بازخواست قرار بگیرن آخه ؟؟؟ مسئولین پژوهش مثلا؟؟؟

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از F@|-|!mEh :
در مقابل کی مورد بازخواست قرار بگیرن آخه ؟؟؟ مسئولین پژوهش مثلا؟؟؟
تو مدرسه ی ما یه نمره پژوهش میدادن تاثیری تو هیچجا نداشت ولی بعضی خرخون ها رو مجبور میکرد اندکی کار کنن :D
کلن بیشترش همون جویه که باید به پایه بدید ، نمیدونم چجوری باید بهتون یاد بده یکی جو دادن رو ، جو مدارس دخترونه رو هم کلن آشنا نیستم من

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی

به نقل از m-hadi :
تو مدرسه ی ما یه نمره پژوهش میدادن تاثیری تو هیچجا نداشت ولی بعضی خرخون ها رو مجبور میکرد اندکی کار کنن :D
کلن بیشترش همون جویه که باید به پایه بدید ، نمیدونم چجوری باید بهتون یاد بده یکی جو دادن رو ، جو مدارس دخترونه رو هم کلن آشنا نیستم من
دقیقا مشکلی که ما تو مدرسمون داریم دقیقا خیلی دوست دارم بدونم چه شکلی باید جو پژوهش رو داد!
خودم به اجبارش علاقه نشون دادم ولی ظاهرا خوب نیست!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از m-hadi :

مسئولین پژوهش (!) ما هم نمره پژوهش گذشتن , ولی واقعا نمیدونم بر چه اساسی نمره میدن ؟ خیلی ها که زیاد کار نکردن هم نمره بدی نمیگیرن که بخوان بخاطر اون هم که شد بیوفتن تو کار پژوهش ...
حالا شما جو دادن تو مدارس خودتو بگو , ما شبیه سازی میکنیم تو مدارس دخترونه !!! :-"

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

والا جو تو مدرسه ی ما اینجوری داده میشد که یه سری روز شمار زده بودن درودیوار که خیلی سریع اعدادش تغییر میکرد ( مثلن صدم ثانیه) بعد این دیدنش باعث میشد بچه ها حس کنن که سمینار چقد نزدیکه ، برنامه ی شب موندن هم بد جواب نمیداد ، بچه ها بخاطر خوردن دست پخت علی آقا و شب تا صب بیدار بودن با دوستاشون میموندن مدرسه و این باعث میشد رو پروژه هاشون کار کنن ، یه بخشی هم معلمین مدرسه هستن که تو مدرسه محبوبن ، اگه اونا بعد از ظهر ها بمونن کمک کنن به بچه ها ، شبا بمونن پیش بچه ها ، جو خوبی میشه کلن.
این کار ها به ذهن من رسید که تو سمینار ما بود و به نظر خوب بود ، دیگه من نمیدونم خودتون میتونید راه های دیگه پیدا کنید

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب اینایی که شما گفتی واسه روز های نزدیک به سمینار و کارگاه و اینا خوبه , ولی چیزی که برای زمان قبلترِ این برنامه ها مناسب باشه چی؟ واسه وسط سال , اوایل سال و ... که بشه این جو رو مدرسه بوجود اورد که به پژوهش اهمیت زیادی بدن ؟

banj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
یه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
cs
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک

:)) :D
واقعا یه لحظه به این خبر مخصوصا بخش قرمزش که توسط سمپاد منتشر شده دقت کنید
سمپاد به تعداد افراد کره زمین[/size]!!!!!!!!!!!!! :-ss
واقعا تعداد گربه های تهران بیشتره یا تعداد سمپادیش؟؟؟؟

:
صبح جمعه 20/2/139۲ خانم سويزي رئيس مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان با حضور در دبستان دخترانه رازي (آموزش و پرورش منطقه3 شهر تهران)، از نحوه برگزاري آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي بازديد كردند.

در اين بازديد آقاي هاشمي نكو (مديركل آموزش و پرورش منطقه 3) ، آقاي حسيني( معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران) ، آقاي هيبتي(رئيس اداره استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان شهر تهران) وي را همراهي مي كردند .

خانم سويزي در حاشيه اين بازديد اعلام كرد: در راستاي تحول بنيادين در آموزش و پرورش و نظام نوين آموزشي، تعداد مدارس استعدادهاي درخشان آموزش و پرورش شهر تهران در سال تحصيلي جديد(93-92) از 30 مدرسه به 37 مدرسه افزايش خواهد يافت.

خانم سويزي در پايان گفت: همچنين امروز 20/2/1392 براي اولين بار دانش آموزان علاقه مند به ادامه تحصيل در رشته ادبيات و علوم انساني(پايه دوم دبيرستان) در مدارس استعدادهاي درخشان، در سراسر كشور به رقابت پرداختند.

خبر منتشر شده از سمپاد
~X(

بالا