• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

• شروع کننده موضوع Nz
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

Nz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان + تهران
سلام دوستان
مطمینم به همون اندازه که من نگرانم ، شما هم نگرانین ...
اوضاع خرابه ... کمر به نابودیمون بستن ... می خوان از بین ببرنمون ....
سمپاد ...
چرا ساکتین ؟ ...
هیچ وقت انقدر به نابودی نزدیک نبودیم ... از یه چیز مطمینم ... اونم اینه که نباید بذاریم بی سر و صدا سمپادمونو ازمون بگیرن ...
این تغییر تحولا ... این ....
نمی تونم ساکت بشینم وقتی می بینم راحت ، بدون هیچ دردسری دارن کم کم سمپادمونو می بندن ...
مگه شما ها بچه های سمپاد نیستین؟
چرا ساکتین؟
نباید بذاریم کار از کار بگذره بعد صدامون در بیاد ...
تو رو خدا یه کاری بکنین ...
یه کاری بکنیم ...
سمپادیا ! با شمام .... :(

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

سلام
به قول خودم پیشنهاد راهبردی و کاربردیتون چیه؟

atefeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خوشبختانه فرزانگان قم!
مدال المپیاد
نمی گم ریا نشه

شما چرا انقدر ناامیدید :(
اینا هیچ کاری نمی تونن بکنن
مثلا مارو از مدرسه بندازن بیرون؟ :D
یا امکانات مارو به بقیه ام بدن؟
تازشم وقتی این خبر جدی می شه که دیگه آزمون ورودی نگیرن.
بعدشم ما تحسن می کنیم.
تازه مگه ما چی کار به کار بقیه داریم؟
جامعه ما مثلا دو تا مدال جهانی و اینام که می ده همه سمپادین
مگه از خیر تموم نخبه هاشون گذشته باشن که سمپاد ما رو منحل کنن :'(

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
یه زمانی فرزانگان تهران بودم!
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

سلام من اومدم سايت اين تايپيكو باز كنم ديدم باز شده انگار شما از خيلي چيزا خبر نداريد اكثر شهرستانا تقربا از سمپاد خارج شدن و النا ديگه تيزهوشاني ندارن تدريسم كه تقريبا شده كتاباي وزارتي تازه به ما گفتن كه تا الان خيلي مقاومت كردن شايد ديگه نتونن تحمل كنن و كلا مدارس سمپاد بره زير نظر اموزش پرورش اون موقع اگر سازماني باشه كه بعيده به صورت سوريه اين يعني نابودي هممون من نمي خوام اين طوري بشه الان چند روزه بچه هاي ما از جمله خودم دپسورده شديم تا اسم كارگاهو فرزانگان مياد مي زنيم زير گريه نبايد اين طوري شه ما بايد سمپادو نگه داريم به هر قيمتي كه شده فارغ التحصيالا ي ما ميگن الان سمپاد نسبت به سالاي پيش تقريبا فرو ريخته ولي ما بايد دوباره بسازيمش ترو خدا كمك كنيد

atefeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خوشبختانه فرزانگان قم!
مدال المپیاد
نمی گم ریا نشه

اینی که شما می گید درسته
ولی دلیل اونام یه چیز دیگه است
اشکال از خود بچه هاست
بچه ها فعالیتشون کمه
اینم که زیر نظر آموزش پرورش بره خیلی بده
یعنی چی؟
من پایه ام بیاید یه سری طرح بدیم که مدارسمون به سمپاد نزدیک تر باشه

chatton

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan

والا ما که چیز خاصی از سمپاد ندیدیم...مدارسش هم مثل خیلی از مدارس غیر انتفایی و یا حتی کمتر از اون...من فقط دلم براش تنگ میشه...نه هیچ چیز دیگه :( :D

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

عاطفه به بچه ها ربط داره ولي بيشترش دست مسئولينه اين كسي كه به جاي دكتر اژه اي اومده يه كم داره گند مي زنه يه كمم رئيس اموزش پرورش و خصوصا مدير ما كاشكي ديروز بوديدو مي ديديد بچه هاي ما فقط گريه مي كردن همه شوكه بودن كارگاه ما رو يه هفته انداختن جلو كه چي ثابت كنن فرزانگاني مي تواند گند زدن به همه چي روز بازديد عمومي ما شده 22 بهمن ساعت 1 بعد از ظهر تا هشت شب همه چيزو خراب كردن اوزا داغونه واااااااااااايي ترو خدا سمپادو نجات بديد تا جاييكه من خبر دارم مي خوان همه چيزو بدن دست اموزش پرورش بايد شروع كنيم ترو خدا ايده بديد من دارم ديوونه مي شم نبايد سمپاد از بين بره مي گن همه با وجود سازمان مخالفن

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

روز سه شنبه وزیر یک بازدید از دبیرستان علامه حلی خواهند داشت. گویا ایشون یک شبه تصمیم گرفته اند بیایند حلی و نمایشگاه و طرح ببینند ! بچه های مدرسه ماهم دارند یک نمایشگاه رو برپا می کنند. هیچ دلیل و مناسبتی برای این بازدید ذکر نشده .

مرضیه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم

به نظرم اول باید ببینیم که اونا دقیقاً با چه راهکاری می خوان سمپاد رو منحل کنن .
اگه کسی دقیق خبر داره بگه .

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

يكي از دلايلي كه واسه جلو افتادن نمايشگاه ما بيان كردن همين بازديد وزير از حليه گفتن وزير بايد تو دهه فجر از فرزانگانم بازديد كنه
همين رويه اي كه پش گرفتن اونا رو به هدفشون يعني منحل شدن سمپاد نزديك مي كنه دارن سازمانو تحت فشار قرار مي دن همين هماهنگ شدن امتحانا ي ما با اموزشو پرورش تدريس كتاباي وزارتي بيشتر از قبل محدوديت هايي كه واسه سمپاديا اللخصوص مراكز دخترونه واسه شرت تو جشنواره ها و مسابقات قرار دادن همين كاري كه وزير امسال با مدرسه ما كرد يعني گفت مي خواد حتما تو دهه فجر از مدارس بازديد كنه و....

• شروع کننده موضوع

Nz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان + تهران

ببینید بچه ها ... یه چیزی مسلمه ... اونم اینه که سازمان در خطره ...
کسی که می گه از مدارس ما چیزی ندیده ، به نظر من بهتره اول یه سر به جاهای دیگه بزنه ، بعد سازمانو بکوبه ....
الآن بهترین موقع است که خودمونو نشون بدیم .... بگیم هستیم ...
الآن که کارگاه نزدیکه ... اول از همه باید یه کارگاه خوب ارائه بدیم ( تا کور شود هر آنکه نتواند دید!)
دوم اینکه در مقابلشون کوتاه نیایم ... گوش به زنگ باشیم ... ببینیم چی کار می خوان بکنن ....
یه موضوع دیگه : به زودی یه وب در مورد همین قضیه راه اندازی می کنیم و بیانیه می دیم ... تو همین جا سایتشو اعلام می کنم .... بیشتر با فارغ التحصیلام: آخه ماها دستمون باز تره ... طفلک بچه های مدرسه به اندازه کافی فشار روشون هست .... نوبت ماست که خودمونو نشون بدیم ....
من می دونم وضع شهرستانا خیلی خرابه .... الآن تنها کار ممکن اینه که نذاریم تهرانم بلای شهرستانا سرش بیاد ... بعد یه فکری واسه کل سمپاد می کنیم ... نباید بذاریم همه چیز نابود شه ...
بچه های شهرستان ... با شمام .... کمکمون کنین ... تا سازمان سر پاس امید هنوز هست .... اگه نابود شه همه چیز نابود می شه ... می دونم چقدر ناراحتین ... اما تا دستامونو به دست هم ندیم هیچ اتفاقی نمی افته .... هر بلایی بخوان سرمون میارن ...
دوستان کمک ....
اولین مرحله اتحاده ....
منتظر آدرس وب باشین ....

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

تظاهرات- وبلاگ ها- مدرسه- پوستر- مجله سمپاديا -و...
راه هاي تبليغ سمپاد و برانگيخته كردن بچه هاست
ما اگه بخوايم مي تونيم جلوي انحلال سمپاد رو بگيريم
البته اگر هم سمپاد منحل بشه به حال ما فرقي نمي كنه چون توي برنامه انحلال فقط ورودي جديد نمي گيرن يعني سمپاد 3 سال ديگه منحل ميش شود(به طور رسمي) ولي خوب آيندگان ما هم نياز به همچين جايي دارن
جالبه بر خلاف كشور هاي ديگه كه از دوسالگي بچه هاي مستعد رو گلچين مي كنن تو كشور ما يك جا هم كه براي پرورش دانش آموزان مستعد بود اونم داره منحل مي شه واقعا تو اين كشور چه اتفاقي مي افته؟؟؟؟؟
البته مي توان به سال ديگه و تحولات داخل كشور اميدوار بود

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Nz :
ببینید بچه ها ... یه چیزی مسلمه ... اونم اینه که سازمان در خطره ...
کسی که می گه از مدارس ما چیزی ندیده ، به نظر من بهتره اول یه سر به جاهای دیگه بزنه ، بعد سازمانو بکوبه ....
الآن بهترین موقع است که خودمونو نشون بدیم .... بگیم هستیم ...
الآن که کارگاه نزدیکه ... اول از همه باید یه کارگاه خوب ارائه بدیم ( تا کور شود هر آنکه نتواند دید!)
دوم اینکه در مقابلشون کوتاه نیایم ... گوش به زنگ باشیم ... ببینیم چی کار می خوان بکنن ....
یه موضوع دیگه : به زودی یه وب در مورد همین قضیه راه اندازی می کنیم و بیانیه می دیم ... تو همین جا سایتشو اعلام می کنم .... بیشتر با فارغ التحصیلام: آخه ماها دستمون باز تره ... طفلک بچه های مدرسه به اندازه کافی فشار روشون هست .... نوبت ماست که خودمونو نشون بدیم ....
من می دونم وضع شهرستانا خیلی خرابه .... الآن تنها کار ممکن اینه که نذاریم تهرانم بلای شهرستانا سرش بیاد ... بعد یه فکری واسه کل سمپاد می کنیم ... نباید بذاریم همه چیز نابود شه ...
بچه های شهرستان ... با شمام .... کمکمون کنین ... تا سازمان سر پاس امید هنوز هست .... اگه نابود شه همه چیز نابود می شه ... می دونم چقدر ناراحتین ... اما تا دستامونو به دست هم ندیم هیچ اتفاقی نمی افته .... هر بلایی بخوان سرمون میارن ...
دوستان کمک ....
اولین مرحله اتحاده ....
منتظر آدرس وب باشین ....
البته در شهزستان ها زياد تغييري به چشم نمي خوره و حتي مسئولان هيچ خبري ندارن تازه تو مجموعه ما دارن يه ارم سمپاد با ارتفاع 6 متر درست مي كنن

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

هر چند سال یکبار این جور خبرهای از وزیر می رسید
اما هر بار با حمایت مقام رهبری این اتفاق ها نمی افتاد چون هر بار آقای اژه ای از رهبر درخواست کمک می کرد

این بار هم ما زورمون به آموزش پرورش نمی رسه
مسئولین خودمون هم زورش و ندارن که جلوی انحلال و بگیرن مخصوصا مدیر جدید به اندازه اژه ای قدرت نداره
ما هم باید از رهبری کمک بگیریم اگه اوضاع داغون شد

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

سلام تو اين كارگاه جطوري تو از اوضاع ما خبر داري ديدي چطوري دايم زحمت مي كشيم مي دوني خيلي از بجه ها جا زدن كارشون اشتباهه ولي حق دارن همه چي ريخته به هم

fatemeh.ir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
قبولی در مرحله ی اول المپیاد فیزیک 88

به نقل از امير :
تظاهرات- وبلاگ ها- مدرسه- پوستر- مجله سمپاديا -و...
راه هاي تبليغ سمپاد و برانگيخته كردن بچه هاست
ما اگه بخوايم مي تونيم جلوي انحلال سمپاد رو بگيريم

دقیقا موافقم که اگه ما بخوایم میتونیم جلوشو بگیریم.....
ولی تظاهرات؟؟؟

تظاهرات خیلی کار سازه! ولی عملی شدنش کمی غیر ممکنه!!نیست؟!
ولی شما ها مطمئنین این رئیس جدید قدرت کمتری داره؟!
ما تو شهرستان خبر چندانی از اوضاع سمپاد به گوشمون نمی خوره!اگه شماهایی که تو تهرانین خبرایی که میشنوین سریع به ماها هم بگین!
چرا که نه!
سمپاد برای همه ی ماهاست!
ماها هم هستیم!تا آخرش!

تا وقتی هممون با هم هستیم، سمپاد هیچ اتفاقی براش نمیفته!
ولی مشکل اصلی اینجاست! تو شهرستان بچه ها چندان اوون احساس سمپادی بودنو ندارن! و خیلی هاشون کلا یادشون رفته...
و به خاطر همین! اگه الان بهش این خبر و بدی! شاید بگه: به من چه!!!!!!(.........)

اول بیایم یه کاری کنیم تا بچه ها سمپاد رو بفهمن! بعد اتحاد!
چون تا وقتی اوونا هم دارن سمپاد رو فراموش میکنن چه انتظاری هست که حاظر بشن برای بودن سمپادمون کاری بکنن؟!

• شروع کننده موضوع

Nz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان + تهران

من همیشه فکر می کردم روح سمپاد تو همه مدرسه هاش جاریه .... فکر می کردم کافیه در خطر باشه تا هممون به هم بریزیم .... اما ....
اشکال نداره .... واسه کسانی می گم که هنوز مدرسه شون واسشون مهمه .... زورکی که نمیشه!
من با تعدادی از بچه ها صحبت کرده ام .... می شه گفت همه گوش به زنگن ....
مهم ترین کار ممکن خوب از آب در اومدن این کارگاهه ... پس بچه ها! با همه وجودتون کار کنین ....
کار دوم اینه که آدرس اینجا رو به همه هم دوره ای هاتون بدین ( هم اس ام اس هست هم میل و هم هزار تا راه دیگه!) .... اگه به هم دسترسی داشته باشیم خیلی بهتره ....
هر ایده ای دارین بدین .... ما استقبال می کنیم ....
تظاهرات جالبه ... اما الآن ضرورتی نداره .... فقط جو رو الکی به هم می ریزه ... نمی خوایم که شورش کنیم ... می خوایم سازمانمونو حفظ کنیم ...
باید فارغ التحصیلای سال های دور رو هم پیدا کنیم .... هر کی به هر کسی دسترسی داره بهش خبر بده ....
بچه های شهرستان:
فعلا ما هم خیلی اخبار دقیقی نداریم ... اما از اونجایی که جو متشنجه و پر از شایعه ( که اکثرشون منطقین و اینجا جای بازگو کردنشون نیست ) و از اونجایی که پیش گیری بهتر از درمانه دست به کار شدیم .... شاید لازم باشه آماده باشیم ....
شاید فکر کنین شلوغش کردم اما واقعا لازمه ....
لازمه که به فکر باشیم ...

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

سلام
فكر كنم بهتر باشه از فارق التحصيلا هم كمك بگيريم اونا حتما پيشنهادات خوبي واسه كمك ه نگه داشتن سازمان دارن
بايد فعاليتامونم زياد كنيم همون تو همه شهرا از كاراي علمي تا مسابقات بايد خودمونو بالا بكشيم نشون بديم سمپادي هستيم بعدشم بايد تو همكلاسيامون جنبش ايجاد كنيم يه جورايي تحريكشون كنيم به تلاش بيشتر

fatemeh.ir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
قبولی در مرحله ی اول المپیاد فیزیک 88

با انجام کار علمب زیاد تر موافقم!

ماها اگه خودمونو خوب نشون بدیم و فعال تر بشیم! و اوونا ببینن که ما ها لیاقت جدا بودن از بقیه رو داریم.خودمون هم احساسی سمپادی بودن پیدا میکنیم!!

به نقل از Nz :
من همیشه فکر می کردم روح سمپاد تو همه مدرسه هاش جاریه .... فکر می کردم کافیه در خطر باشه تا هممون به هم بریزیم .... اما ....

ولی متاسفانه باید بگم که همه جا اینطور نیست!

و اوونا هم قسمتی از سمپادیها هستن که باید توجیح بشن....حالا چه جوری؟!

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

اگه تو مدرسه اتون كاري واسه بهتر شدن اوضا انجام داديد اينجا بنويسيد كه بقيه هم شروع كنن ما الان داريم سعي مي كنيم بقيه هم كلاسيامونو توجيه كنيم رو ذهنشون كار مي كنيم

بالا