کدام کنسول؟

به نظر شما کدوم کنسولِ نسل جدید بهتره ؟

• Play Station 4

رای‌ها: 64 57.7%
  • Xbox One

رای‌ها: 36 32.4%
  • Wii U

رای‌ها: 0 0.0%
  • PS Vita

رای‌ها: 2 1.8%
  • 3DS

رای‌ها: 1 0.9%
  • Ps5

رای‌ها: 7 6.3%
  • Xbox series x

رای‌ها: 2 1.8%
  • Nintendo switch

رای‌ها: 1 0.9%

• رای‌دهندگان
    111

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
پاسخ : کدام کنسول؟

تو این برنامه صفرو یک (شبکه آموزش) که پنجشنبه ها در مورد بازی صحبت می کنن می گفت تو 24 ساعت اول عرضه ی بازی کال اف: بلک اوپس ،1میلیون نفر مولتی پلیرشو تو لایو بازی کردن :O
خیلیه ها.........بعد بگین MAG. (;

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Ali Hector :
تو این برنامه صفرو یک (شبکه آموزش) که پنجشنبه ها در مورد بازی صحبت می کنن می گفت تو 24 ساعت اول عرضه ی بازی کال اف: بلک اوپس ،1میلیون نفر مولتی پلیرشو تو لایو بازی کردن :O
دقیقا
مگه ملت مرض دارن برن ops رو تو psn بازی کنن؟
وقتی میتونن تو live تجربه ی یک بازی خفن تر از mag رو داشته باشن چرا باید برن سراغ psn?

یک هفته از عرضه ی Halo Reach گذشته است و این عنوان نه تنها نظرات مثبت رسانه ها را در پی داشته , بلکه طرفداران این سری را نیز راضی کرده است به طوری که در 24 ساعت گذشته 2 میلیون و پانصد هزار نفر در سرور های بانجی مشغول بازی کردن هیلو بوده اند !

اما امروز بانجی ضمن قدردانی از تمام کسانی که تا به حال ریچ را به صورت آنلاین بازی کرده اند آمار و ارقام هفته ی نخست عرضه ی ریچ را ارائه داده است که واقعا شگفت انگیز به نظر می رسد .

در هفته ی نخست بیشتر از 70 میلیون بازی آنلاین انجام شده است !!
بیشتر از دو میلیون فایل در سرور های بانجی آپلود شده !
به طور خالص 5,901 واحد در مقیاس man-year صرف بازی کردن هیلو ریج شده است !
20 میلیون چلنج روزانه به اتمام رسیده !
709,840 چلنج هفتگی انجام شده است !!
165 میلیارد Credit توسط بازی کنندگان جمع آوری شده است !!
بیشتر از 235 میلیون بازی توسط بازی کنندگان انجام شده !

طبق گزارش بانجی تنها پس از یک ساعت و نیم از عرضه ی ریچ , تعداد بازی کنندگان آنلاین ریچ درست به اندازه ی تعداد بازی کنندگان Halo 3 در مدت یک هفته ی گذشته شد

در مقایسه با هفته ی اول عرضه ی هیلو 3 نیز ریچ توانسته برتری 65 درصدی خود نسبت به هیلو 3 را کسب

بازم بگین MAG
ظرف 24 ساعت 2میلیون

• شروع کننده موضوع

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

نکات انحرافی در مورد دو پست قبلی:
1- مگ 1 بازی بی اصل و نسبه در حالی که هیلو و کال آو بازی هایی هستند با قدمت زیاد طبیعتا فروش بیشتری تو اوایل انتشار و حتی در بعدش دارن
به نقل از Ali Hector :
اگه می تونی لطف کن آمار مربوط به روز لول مگ رو هم در بیار ولی نکته انحرافی اینجاست همونطر که گفتم مگ بی اصل و نسبه به خاطر همین طبیعتا مردم تو روز اول براش صف نمی کشن در مجموع اینو در مورد بازیای دیگه هم می شه گفت مثلا فروش gta IV در هفته اول خیلی بیشتراز فروش شماره قبلی این سری بود.
2- علت این که می گم مگ بهتره نه به خاطر تفنگاشه که امروزین و فضایی نیستن، نه بخاطر گرافیکش که حرفی برای گفتن نداره و..... بلکه به خاطر اینه که 256 نفر می تونن همزمان تو یه بازی باشن! واقعا درک کجاش سخته که من داشتم راجع به چی صحبت می کردم؟ بله هیلو یکی از بهترین بازی های این هزاره ولی آیا 256 نفر ساپورت داره؟ نه!

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Black fire :
1- مگ 1 بازی بی اصل و نسبه در حالی که هیلو و کال آو بازی هایی هستند با قدمت زیاد طبیعتا فروش بیشتری تو اوایل انتشار و حتی در بعدش دارناگه می تونی لطف کن آمار مربوط به روز لول مگ رو هم در بیار ولی نکته انحرافی اینجاست همونطر که گفتم مگ بی اصل و نسبه به خاطر همین طبیعتا مردم تو روز اول براش صف نمی کشن در مجموع اینو در مورد بازیای دیگه هم می شه گفت مثلا فروش gta IV در هفته اول خیلی بیشتراز فروش شماره قبلی این سری بود.
2- علت این که می گم مگ بهتره نه به خاطر تفنگاشه که امروزین و فضایی نیستن، نه بخاطر گرافیکش که حرفی برای گفتن نداره و..... بلکه به خاطر اینه که 256 نفر می تونن همزمان تو یه بازی باشن! واقعا درک کجاش سخته که من داشتم راجع به چی صحبت می کردم؟ بله هیلو یکی از بهترین بازی های این هزاره ولی آیا 256 نفر ساپورت داره؟ نه!
اصلا MAG فقط برای PSN ساخته شده عزیز اما OPS و HALO توی کمپینگ داستان هم دارن خوب مسلمه که MAG نیاز به یک همچین چیزایی داره [-(
مسلمه که کسی نمیاد برای HALO و OPS این همه نفرات بذاره

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Black fire :
1- مگ 1 بازی بی اصل و نسبه در حالی که هیلو و کال آو بازی هایی هستند با قدمت زیاد طبیعتا فروش بیشتری تو اوایل انتشار و حتی در بعدش دارناگه می تونی لطف کن آمار مربوط به روز لول مگ رو هم در بیار ولی نکته انحرافی اینجاست همونطر که گفتم مگ بی اصل و نسبه به خاطر همین طبیعتا مردم تو روز اول براش صف نمی کشن در مجموع اینو در مورد بازیای دیگه هم می شه گفت مثلا فروش gta IV در هفته اول خیلی بیشتراز فروش شماره قبلی این سری بود.
دقیقآ جناب namak درست میگه.شما اون قابلیت مگ رو باید با یه بازی مقایسه کنی که فقط واسه لایو باشه و چون لایو و بازیاش همینجوری شاخن دیگه مایکروسافت دلیلی نمیبینه یه بازی مثل مگ بسازه.

• شروع کننده موضوع

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

لطفا حرف خودم رو به خودم نگید!
به نقل از Black fire :
مگم که خدا رو شکر آفلاین نمی شه زد
در ضمن لایو شاخ نیست و به همین دلیل تعداد زیاد رو ساپورت نمی کنه ولی بازیاش آره خیلیاشون شاخن

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

من نمیدونم چرا تو این تاپیک اینقدر به پلی استیشن و PSN بد و بیراه گفتین ولی یه چیزی رو خوب میدونم اونم اینه که مگ یه بازی جدیده و مثل کال آف که قبل خودش 6 تا دیگه اومده شناخته شده نیست [-(
در ضمن تبلیغاتی که واسه کال آف میشه قابل مقایسه با هیچ بازیی نیست پس نباید انتظار بیخودی و زیاد از حد از یه بازی شبکه جدید که انحصاری هم هست داشت

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از NADIMATRIX :
من نمیدونم چرا تو این تاپیک اینقدر به پلی استیشن و PSN بد و بیراه گفتین ولی یه چیزی رو خوب میدونم اونم اینه که مگ یه بازی جدیده و مثل کال آف که قبل خودش 6 تا دیگه اومده شناخته شده نیست [-(
در ضمن تبلیغاتی که واسه کال آف میشه قابل مقایسه با هیچ بازیی نیست پس نباید انتظار بیخودی و زیاد از حد از یه بازی شبکه جدید که انحصاری هم هست داشت
ما اینجا داریم میگیم کدوم کنسول بهتره و درباره ی کنسول ها بحث میکنیم کسی به هیچی بد و بیراه نمیگه
خوب عزیز وقتی کسی داره میگه mag شاختره ما ساکت شیم چیزی نگیم؟

• شروع کننده موضوع

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از namak :
خوب عزیز وقتی کسی داره میگه mag شاختره ما ساکت شیم چیزی نگیم؟
بابا منظور وقتی می گم شاخه اینه که تو زمینه خودش شاخه عین اینه که گاد آو وار رو بخوای با جی تی ای مقایسه کنی! O0 اصلا زمینه هاشون به هم ربط نداره من دارم می گم این شاخه یعنی تو زمینه ی خودش شاخه یعنی بین بازی های مولتی پلیر در زمینه مولتی پلیر جنگی تفنگی مدرن شاخه نه در ضمینه هوا فضای هیلو که تفنگ پلاسمایی داشته باشی!(شایدم لیزری :-" )

• شروع کننده موضوع

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

راستی وسم یه سوالی پیش اومده:
تو کینکت چطور 2 نفره بازی می کنن؟ عین موو باید یه سری جدید خرید یا نه یه کینکت 2 نفر رو ساپورت می کنه؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Black fire :
تو کینکت چطور 2 نفره بازی می کنن؟ عین موو باید یه سری جدید خرید یا نه یه کینکت 2 نفر رو ساپورت می کنه؟

یک دستگاه تا دو نفر رو میتونی پشتیبانی کنه. (فکر کنم تا 4 تا هم میشد ولی مطمئن نیستم)

Nima_MO360

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانش
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد سکوت(نفر اول)
دانشگاه
هر جا خدا بخواد............

به نقل از Black fire :
تا هشت نفر رو به راحتی ساپورت میکنه.....

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Nima_MO360 :
تا هشت نفر رو به راحتی ساپورت میکنه.....
چی چی رو تا هشت نفر رو به راحتی ساپرت میکنه ؟؟؟ :O
اصلا چه بازی ای میخوان بسازن که هشت نفر به راحتی توش بازی کنن !!!
تو کنفرانس مایکروسافت تو نمایشگاه E3 سال 2010 خودشون گفتن در حالت عادی 2نفر و بعضی بازی های خاص (که البته نگفتن چه بازی هایی) تا 4نفر

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

من تو تریلر هایی که دیدم داشتن 3 نفره میرقصیدن
فکر کنم تا 4 نفر بشه

ps2 از نظر یکی از دوستان
یک سطل اشغال بخرید یک dvd رام بذارین روش میشهps2

(این تیکه برای خنده بود)

Nima_MO360

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانش
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد سکوت(نفر اول)
دانشگاه
هر جا خدا بخواد............

به نقل از NADIMATRIX :
چی چی رو تا هشت نفر رو به راحتی ساپرت میکنه ؟؟؟ :O
اصلا چه بازی ای میخوان بسازن که هشت نفر به راحتی توش بازی کنن !!!
تو کنفرانس مایکروسافت تو نمایشگاه E3 سال 2010 خودشون گفتن در حالت عادی 2نفر و بعضی بازی های خاص (که البته نگفتن چه بازی هایی) تا 4نفر
تو برو یک سری از عکس ها رو نگاه کن تو گوگل سرچ کن.....
دیدی که دیدی ندیدی به من ربطی نداره....
هشت نفر ساپورت میکنه

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Nima_MO360 :
تو برو یک سری از عکس ها رو نگاه کن تو گوگل سرچ کن.....
دیدی که دیدی ندیدی به من ربطی نداره....
هشت نفر ساپورت میکنه
من که هرچی سرچ کردم چیزی ندیدم . خواهشن اون عکسهایی رو که میگی تا 8 نفر رو ساپرت میکنه بزار تو همین تاپیک بقیه هم ببینن

nima007

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
مدال المپیاد
کوشا

عمرا تا 8 نفر رو ساپورت نه [-(
تا 4 نفر رو ساپورت میکنه

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

من این موضوع رو تو بازی نما مطرح کردم و این جوابی بود که به من داادن

Kinect تا حداکثر 4 نفر رو پشتیبانی میکنه اما در ان واحد فقط 3 نفر می تونند با هم بازی کنن!
(البته اونجا گفتن 2 نفر باهم بازی میکنن اما من یک تریلر دیدم داشتن 3 نفره danc بازی میکردن)

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از namak :
من این موضوع رو تو بازی نما مطرح کردم و این جوابی بود که به من داادن

Kinect تا حداکثر 4 نفر رو پشتیبانی میکنه اما در ان واحد فقط 3 نفر می تونند با هم بازی کنن!
(البته اونجا گفتن 2 نفر باهم بازی میکنن اما من یک تریلر دیدم داشتن 3 نفره danc بازی میکردن)
درسته . فعلا که بیشتر 4 نفر رو پشتیبانی نمیکنه
تو ایران اومده ؟ تاریخ عرضه جهانیش کی بود ؟

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از NADIMATRIX :
درسته . فعلا که بیشتر 4 نفر رو پشتیبانی نمیکنه
تو ایران اومده ؟ تاریخ عرضه جهانیش کی بود ؟
یک هفته میشه اومده (قیمتش 220هزار تومان هست که خیلی گرونه)

بالا