• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدام کنسول؟

به نظر شما کدوم کنسولِ نسل جدید بهتره ؟

• Play Station 4

رای‌ها: 64 57.7%
  • Xbox One

رای‌ها: 36 32.4%
  • Wii U

رای‌ها: 0 0.0%
  • PS Vita

رای‌ها: 2 1.8%
  • 3DS

رای‌ها: 1 0.9%
  • Ps5

رای‌ها: 7 6.3%
  • Xbox series x

رای‌ها: 2 1.8%
  • Nintendo switch

رای‌ها: 1 0.9%

• رای‌دهندگان
    111

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
با توجه به شرایط اقتصادی؛سری اس

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
از نظر من با توجه به خریداری شدن بتسدا و مجموعه بازی های ارزشمندش و خصوصا گیم پس، Xbox series x بهتره.
ولی یک نظر دیگر هم هست که میگه ps5 و یک pc قوی. این نظر بهتره. چون توی pc میتونی بازی های Xbox series xرو بری.
اما اینجا ایرانه، و هر کسی چنین قدرت خریدی نداره، از نظر من هر 3 تا ارزش خرید دارن، هر 3 تا انحصاری های ارزشمند دارند، هر 3 تا جذابند. انقدر فن بوی بازی در نیارید، همه شون خوبن./m\
یک حسی بهم میگه امسال سونی خوب فروش نمیره. اگر Xbox series x با توجه به سخت افزار قوی تر نسبت به ps5 بتونه بازی های خوبی داشته باشه، این نسل مثل xbox 360 فروش میره. وگرنه دوباره شاهد فروش ps4 هستیم.
بشینید درستونو بخونید، میخواین تا کریسمس دعوا کنید، بعد از 1 سال پول جمع کردن کنسولو بخرید، بعد پدر مادرتون کنسولو جمع کنه، بگه: بچه بشین درستو بخون اگر خوب بودی میزارم جمعه 1 ساعت بازی کنی.=))

Heisenbergg

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1400
من ایکس باکس وان رو بخاطر گیم پسش ترجیح میدم،هر چند ps هم پلی استیشن پلاس رو معرفی کرد ولی به خوبی گیم پس نیست (تا الان)و بعضی از بازی های نسل هفت رو پوشش نمیده،و در بحث بازی های انحصاری هم فورتزا هورایزن و موتور اسپورت رو می پسندم البته سونی هم انحصاری های خوب مثل uncharted و tlou رو داره

Heisenbergg

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1400
از نظر من با توجه به خریداری شدن بتسدا و مجموعه بازی های ارزشمندش و خصوصا گیم پس، Xbox series x بهتره.
ولی یک نظر دیگر هم هست که میگه ps5 و یک pc قوی. این نظر بهتره. چون توی pc میتونی بازی های Xbox series xرو بری.
اما اینجا ایرانه، و هر کسی چنین قدرت خریدی نداره، از نظر من هر 3 تا ارزش خرید دارن، هر 3 تا انحصاری های ارزشمند دارند، هر 3 تا جذابند. انقدر فن بوی بازی در نیارید، همه شون خوبن./m\
یک حسی بهم میگه امسال سونی خوب فروش نمیره. اگر Xbox series x با توجه به سخت افزار قوی تر نسبت به ps5 بتونه بازی های خوبی داشته باشه، این نسل مثل xbox 360 فروش میره. وگرنه دوباره شاهد فروش ps4 هستیم.
بشینید درستونو بخونید، میخواین تا کریسمس دعوا کنید، بعد از 1 سال پول جمع کردن کنسولو بخرید، بعد پدر مادرتون کنسولو جمع کنه، بگه: بچه بشین درستو بخون اگر خوب بودی میزارم جمعه 1 ساعت بازی کنی.=))
شایعات هم میگه elder scrolls vi بصورت انحصاری واسه کنسولای نسل نهم منتشر میشه.خودمم به شخصه طرفدار بازی‌های rpg هستم.

※ ImMoR†aL ※

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
1404
کاش پیسی رو عم اضافه میکردی .... پیسی امامه xD
کلا خیلی با کنسول حال نمیکنم :/

*100RA*

لنگر انداخته