• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیزهوشان قبول شدم!

• شروع کننده موضوع hany
  • تاریخ شروع

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
تیزهوشان قبول شدم!
قرار بود یه چیزایی بخرن....
گفتن یادمون نمیاد چنین جیزی گفته باشیم....

آرتمیس

...Tired
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1403
موقع اعلام نتایج ما مسافرت بودیم . وقتی هم که رسیدیم دیروقت بود من فقط رفتم که بخوابم.
فرداش صبح زود مامانم از سرکار زنگ زد بهم گفت قبول شدم<D=
از اونجایی هم که هنوز خواب بودم حدود 2 دقیقه طول کشید تا بفهمم جریان چیه!

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
خوب راستش رو بخوای نتیجه پایه دهم امروز اومد و من قبول شدم. البته که چند وقت پیش عضو سایت شده بودم اگه اشکالی نداشته باشه!
و اما در مورد عکس العمل:
خوب من بیشتر پست های این تاپیک رو خونده بودم و به واکنش خودم فکر می کردم؛اما اصلا اونجوری نشد
چیزی که من تصور می کردم کلی شادی کردن بود و این که کل روز رو بازی می کنم و میریم بیرون شام می خوریم و ...
ولی خوب این قدر لفتش دادن که اصلا حسش رفت،همه هم فکر میکردن نتایج دوشنبه میاد.
البته که من خیلی استرس داشتم،نه برای اینکه قبول بشم،می ترسیدم قبول نشم!
و فکر کنم اولین نفری هستم که نتایج رو دید و تنها واکنشم یه لبخند ملیح بود الان هم برم به زندگیم برسمh-:
اگه دوستام هم قبول بشن اون موقع فکر کنم ولی اینجوری بشمP:>:D:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
بابا سرکار بود و مامان هم خونه ی یکی از فامیلا
برادرم هنوز عصرها می خوابید
یکی از بچه ها که هیچ‌وقت فکرشم نمیکردم زنگ بزنه خونه‌مون،خبر داد که نتیجه ها اومده،از صبح زمزمه ی اومدن نتایج به راه بود و همه منتظر بودیم
رفتم توی سایت و آیه الکرسی خوانان،روی ورود کلیک کردم
کامپیوتر توی اتاق داداشم بود،انقدر بالا و پایین پریدم و جیغ زدم که اون طفل معصوم ۵ ساله بدخواب شد،زنگ زدم به مامان و خبر دادم
تا اومدنش نتیجه ی چندنفر رو که شماره شناسنامه‌شون رو داده بودن رو هم چک کردم و خبر دادم
به بابا هم زنگ زدم و تا گفتم،از اون طرف رو کرد به همکاراش و گفت بهاره قبول شده،داشتم صدای تبریک بقیه رو گوش میدادم که خداحافظی کرد
مونده رو دلم که این شادی رو برای کنکور هم تجربه کنم...

Melishanka

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
روز اعلام نتایج من خوابیده بودم ساعت۸صبح بود که یادمه همش میگفتن میاد بعد نمیزدن ماهم بیخیال؛ که قافلگیر شدیم
معلممون پیام داده بود که قبول شدم مامانم دیده بود اومد تو اتاق یه جیغی زد که من پریدم قشنگ اینقدر ترسیده بودم که روی تخت بایه قیافه ای وایستادم:))
بعد گف قبول شدی و منم اولش باورم نمیشد دیدین در شدت هیجان اصن نمیفهمی چیکار میکنی!دقیقا همین بودم اصن انگار بهم انرژی جنبشی داده بودن نمیتونستم بشینم همش میپریدم

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
یادمه که شب بود. هوا تاریک بود. منم وقتی هوا تاریک شه دیگه باید بخوابم (چون بخوام یا نخوام صبح زود بیدار میشم. ژن کارمندی :|) مامان بابام پای لپ تاپ بودن گفتن قبول شدی! منم گفتم ایول. بعد رفتم خوابیدم.
وقتی رفتم مدرسه رو دیدم فهمیدم چه قدر اهمیت داشته. آره دیگه همین.

یه تیز هوش

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دوره اول
شهر
کاشمر
سال فارغ التحصیلی
1403
من خودم که خواب بودم مامان بابام رفتن تو سایت نگاه کردن بعد داداشم اومده بالا سرم که منو بیدارکنه هی میگه پاشو قبول شدی پاشو قبول شدی منم گیجو منگ وقتی ویندوزم اومد بالا تازه فهمیدم چیشده یه جیغ بنفش کشیدم که همسایمون اومدبود ببینه چی شده =))

Ramzi

خسته از درهای بسته
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
قبرستون
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
هعی زندگی
من صبح به طرز معجزه آسایی پا شدم و رفتم تو سایت یهو دیدم نتایجو و داد زدم مااااااااااااامااااااااااااااان فک کنم قبول شدم ، بعد مامانم پا شد به بابام گفت پاشو امیر قبول شده . بابام گفت آفرین بهش و اون وری خوابید:)):)):)):))

AMIRALI .T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1405
من دوستم بهم گفت .
خودم پریدم هوا :D
مامان و بابام هم خیلی خوشحال شدن
تازه دیروز فهمیدم قبول شدم

Arrow

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1408
من دیروز دوستم بهم خبر داد که جوابا اومده
اول فک کردم ایسگاهه ولی بعد که دیدم...

victor:/

vIctor is loser:/
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
دیروز جوابا اومد :| داشتم گیم میزدم:|یدفعه دختر خالم زنگ زد گفت نتایج اومده:|
رفتم تو سایت دیدم قبول شدم:|داد زدم : خدایا خیلی مخلصیم :| بعد دوباره رفتم گیم زدم:|
ولی وقتی فهمیدم رفیقام قبول نشدن:D خیلییییییییییییییییییییی حال کردم:D
پ.ن)بسیار عقده ای:D

آخرین ویرایش:

S.Alamdari

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
حضرت زینب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
خب من امسال آزمون تیزهوشان ورودی هفتم دادم وسط کرونا :|:|:|
الان ۹ روز می گذره از اعلام نتایج
خب من قبول شدم:D
حالا بیاین بگم چجوری فهمیدم و عکس و العملم چی بود
خب من تو اتاق داداشم بودم و داشتیم با داداشم تعریف می کردیم ( داداشم ۱۰ سال از من بزرگتره:|) بعد یه دفعه مامانم اومد تو اتاق داداشم بعد پرسید چی کار دارین می کنین گفتیم تعریف می کنیم بعد همینطوری بدون اینکه چیزی بگه رفت بعد داداشم رفت ببینه چی شده وقتی اومد گفت هیچی مامان می خواست ببینه چی کار می کنیم
نگو که مامانم تو یکی از گروه ها دیده بود که نتایج سمپاد اعلام شده و اومده به داداشم بگه که بره نگاه کنه ببینه قبول شدم یا نه
خب ما هم بی خبر از همه چیز دوباره شروع کردیم به تعریف با داداشم:-"
داداشم هم همینطور که صحبت می کرد سرش تو لپ تاب هم بود (این یه چیز عادیه که سرش تو لپ تاب هم باشه:rolleyes:)
خب داشتم می گفتم همینطور تعریف می کردیم که یه دفعه گفتتتتت
ثمیییین تیزهوشان قبول شدی
من گفتم چیییی:Oops::Oops::Oops:فکر کردم سر کاریه آخه عصرش هم منو سر کار گذاشت گفت نتایج اومده
رفتم نگاه کردم و دیدم بله:DP:> و با سرعت میگ میگ حمله کردم به سمت هال گفتم ماااااماااان قبول شدممممممP:>:-b
مامانم کلا شوکه شده بود گفت واقعااااا افریینx::-b
بابام هم داشت تلفن صحبت می کرد گفتم قبول شدم اولش کلا گیج شد آخه تلفن صحبت می کرد بعدش تلفن قطع کرد گفت آفرین و تبریک و من گفتم که تو هوش استعدادت بالا هست و قبول می شی
گفتم بخون که نتیجه شیرینه و ...
بعدشم زنگ زدم به اون یکی داداشم که رفته بود آرایشگاه موهاش کوتاه کنه (۱۵ سال ازم بزرگتره:| ) اونم تبریک گفت و اینا و بعدشم تو گروه خانوادگی عمه ها و عمو هام بهم تبریک گفتن8-> و .... کلا هنوزم بحث قبولی من هست البته بابام و مامانم و داداشم مطمئن بودن قبول می شم
ولی خب لحظات شیرینی بود و هستx:8->

S.Alamdari

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
حضرت زینب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
خب من امسال آزمون تیزهوشان ورودی هفتم دادم وسط کرونا :|:|:|
الان ۹ روز می گذره از اعلام نتایج
خب من قبول شدم:D
حالا بیاین بگم چجوری فهمیدم و عکس و العملم چی بود
خب من تو اتاق داداشم بودم و داشتیم با داداشم تعریف می کردیم ( داداشم ۱۰ سال از من بزرگتره:|) بعد یه دفعه مامانم اومد تو اتاق داداشم بعد پرسید چی کار دارین می کنین گفتیم تعریف می کنیم بعد همینطوری بدون اینکه چیزی بگه رفت بعد داداشم رفت ببینه چی شده وقتی اومد گفت هیچی مامان می خواست ببینه چی کار می کنیم
نگو که مامانم تو یکی از گروه ها دیده بود که نتایج سمپاد اعلام شده و اومده به داداشم بگه که بره نگاه کنه ببینه قبول شدم یا نه
خب ما هم بی خبر از همه چیز دوباره شروع کردیم به تعریف با داداشم:-"
داداشم هم همینطور که صحبت می کرد سرش تو لپ تاب هم بود (این یه چیز عادیه که سرش تو لپ تاب هم باشه:rolleyes:)
خب داشتم می گفتم همینطور تعریف می کردیم که یه دفعه گفتتتتت
ثمیییین تیزهوشان قبول شدی
من گفتم چیییی:Oops::Oops::Oops:فکر کردم سر کاریه آخه عصرش هم منو سر کار گذاشت گفت نتایج اومده
رفتم نگاه کردم و دیدم بله:DP:> و با سرعت میگ میگ حمله کردم به سمت هال گفتم ماااااماااان قبول شدممممممP:>:-b
مامانم کلا شوکه شده بود گفت واقعااااا افریینx::-b
بابام هم داشت تلفن صحبت می کرد گفتم قبول شدم اولش کلا گیج شد آخه تلفن صحبت می کرد بعدش تلفن قطع کرد گفت آفرین و تبریک و من گفتم که تو هوش استعدادت بالا هست و قبول می شی
گفتم بخون که نتیجه شیرینه و ...
بعدشم زنگ زدم به اون یکی داداشم که رفته بود آرایشگاه موهاش کوتاه کنه (۱۵ سال ازم بزرگتره:| ) اونم تبریک گفت و اینا و بعدشم تو گروه خانوادگی عمه ها و عمو هام بهم تبریک گفتن8-> و .... کلا هنوزم بحث قبولی من هست البته بابام و مامانم و داداشم مطمئن بودن قبول می شم
ولی خب لحظات شیرینی بود و هستx:8->
ولی مدرسه مون حتی یه تبریک خشک و خالی هم نگفت:rolleyes::-/:-/
تو شهر هم فقط خودم قبول شدم

Nikoo mzt

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
امسال بخاطر کرونا زمان امتحان 3 بار تغییر کرد و زمان دقیق اعلام نتایج هم معلوم نبود فقط می دونستیم که تا اخر هفته ی اول شهریور میاد .دیگه از چهارشنبه داشتم هر نیم ساعت یک بار سایت رو چک میکردم و میزد (سامانه در حال به روز رسانی ) و من هم استرسم بیشتر می شد ~X(خلاصه تا پنج شنبه ساعت 7 هم سایت رو چک کردم ولی خبری از نتایج نبود من هم بیخیال نتایج شدم و برای اینکه یادم بره رفتیم بیرون .یک ربع نگذشته بود که برای مامانم پیام اومد که نتایج اومده و من هم داشتم از استرس میمردم :-ss[-o<تا اینکه تونستم وارد سایت بشم و زد قبول شدم ولی کجا نمی دونم :-??خلاصه تونستم پیدا کنم که کجا قبول شدم و بله زده بود فرزانگان 2 یعنی اولویت اولم .نمی دونستم از شدت خوشحالی چیکار کنم فقط یه جیغ بنفش کشیدم=))بعدش هم زنگ زدم به چند تا از دوستام و بهشون خبر دادم8-> ولی وقتی رسیدم خونه متوجه شدم یکی از دوستام صمیمی م قبول نشده و خیلی ناراحت شدم :(( :(( تا یک هفته بعد از اعلام نتایج هنوز هیجان داشتم :))x:;))رفتم پروندم رو از مدرسه ای که فعلی ثبت نام کرده بودم گرفتم و رفتم فرزانگان2 ثبت نام کردم8->x:

Helios Sam

Helios :)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
خب من خیلی ذوق داشتم
یک سال و خورده ای تنها ارزوم بود
امسال نتایج رو خیلی دیر . ما شمال بودیم. تو سایت که دیدم زده پذیرفته شده شروووووع کردم دویدن و داد زدن قبول شدمممممممم✊

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
موقعی که گفتن جوابا اومده خیلی هیجان زده شدم . رفتم تو سایت که نتیجه رو چک کنم و انقدر استرس داشتم که دو سه بار اطلاعات رو اشتباه زدم :| بعد رفتم دیدم که بله قبول شدم . انقدر ذوق زده شدم که نگو
رفتم به مامانم گفتم مامان قبول شدم ، بعد مامانم فکر کرد سرکارش گذاشتم :| و تا موقعی که خودش نتیجه رو ندید باور نکرد
دقیقا روز تولدم نتیجه اومد و من خیلی خوشحال شدم = ))))

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
یکی از بهترین لحظات زندگیم :RedHeart
وقتی شنیدم فریاد زدم :
سمپاددد قبوللللللللل شدممم:D:-jP:>
یک سال تمام براش زحمت کشیده بودم و کلی خوشحال شدم :-"

آخرین ویرایش:

Sarvenaz_H

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
به شخصه تازه یازدهم بودم که اینجا رو بعد پنج سال سمپادی بود پیدا کردم :)) همگی موفق باشین x: منو که کلا تو همه ازمونای مهم زندگیم بقیه بهم خبر دادن :)

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
واکنش ها/
خودم :|
بابام<D=<D=>:D<:*x:P:>
مامانم:-l:-w(وظیفه اته میخواستی واقعا قبول نشی؟؟:-l)

بالا