• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خطوط قرمز انضباطی

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : خطوط قرمز انضباطی

وع :-&
چه مدرسه های بیخودی
در مدرسه ی ما چیزی به نام گیر وجود نداره
فقط مدیر(جدید اومده) مدرسمون اول سال گفته بود دانش آموزا بهتره لباس آستین کوتاه نپوشن
که اجباری نبود
البته نسبت به بخشنامه ی آموزش و پرورش (پیراهن سفید ساده و شلوار پارچه ای سیاه به همراه کفش ساده) بسیار عادلانه ست
موبایل هم باید بدیم به ناظم آخرش که می ریم ازش بگیریم
آوردن سی دی و... تعهد می گیرن که نیارید ولی گیری نمی دن چون نمیشه چون خودشون می دونن به راحتی میشه با فلش فایل ها رو جابه جا کرد
مدل مو و ریش و این ها هم که مساله ای نیست
من که خودم با یه تی شرت و کاپشن شدیدا کوتاه می رم مدرسه

AMIN_GaSspiTt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همدان
مدال المپیاد
مطالعه برای شرکت در المپباد شیمی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

به نقل از persianboy1373 :
بله من همیشه گفتم شما تهرونیا از خلق جدایین! :D
ولی خدایی تو این 5،6 ماهه باور کردم که حقتونه...چون جراتتونم خیلی زیاده...نوش جانتون.... :D
من تهرانی نیستم
ولی با اون نظرت که هر چی دارن نوش جونشون موافقم!

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

به نقل از hmd_eye :
آوردن سی دی و... تعهد می گیرن که نیارید ولی گیری نمی دن چون نمیشه چون خودشون می دونن به راحتی میشه با فلش فایل ها رو جابه جا کرد
مدل مو و ریش و این ها هم که مساله ای نیست
نه تو مدرسه ی ما که به سی دی و فلش اصلا گیر نمیدن...اگه اینم نذارن بیاریم که دیگه کلاس کامپیوترمون مالیدس...چون معلم کامپیوترمون برنامه ها رو فقط از روی فلش و سی دی تحویل میگیره...

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

امروز کلاسمون معلم نداشتیم ، یعن اینکه نصف کلاس رفته بودن اتاق کامپیوتر ، ما تو کلاس خیلی عادی موبایل در آورده بودیم ، دوستان آهنگ عباس قادری گذاشتند و ما هم داشتیم فایل رد و بدل می کردیم یهویی زرتی ناظم اومد من پشتم بهش بود همینجوری اومد وسط کلاس و من هم هول شده بودم هی میزاشتم تو کتاب تاریخم هی میوفتاد بیرون : ))
اوضاع عجق وجقی شده بود ... البته فکر کنم آخرش هم فهمید ولی چیزی نگفت . در کل ضایع بود ... بعدش هم فیلم اره 6 گذاشتیم ؛ حالم بهم خورد اساسی ، صد رحمت به اره 1-2-3 ... این فاجعه بود ... اه اه اه !

negar73

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی (تخصص :قانونی)

تو مدرسه ما هم میدونن همه میارن ولی چیزی نی گن ولی اگه جلوشون در آری گیر میدن وازت میگین وی زنگ بعد تحویل میدن .ولی دبیر ها میگن می تونیین از گوشی به عنوان ماشین حساب و...استفاده کنین .قربونشون برم اگه ما دخترا بدون مقنعه بیایم گیر میدن یه دابا شلوار لی یه ععده مانتو مشکی ناخن ها بلند .لاک ....قنعه جلوی دبیرای مرد دور گردن ... خیلی شیر تو شیر .کل فاز میده ها...

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

آره بابا اوضاع فرزانكان مشهد خيلي بهتر از هاشمي نزاده. البته اكه ابرو هامون رو برداريم بايد تعهد بديم كه تكرار نشه
اينا فقط تهديد ميكنن و ميكن نمره انضباط كم ميكنيم و دبيرستان بي دبيرستان و اينا. ولي شرط ميبندم آخرش هممون ميريم اونور

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از torobche :
آره بابا اوضاع فرزانكان مشهد خيلي بهتر از هاشمي نزاده. البته اكه ابرو هامون رو برداريم بايد تعهد بديم كه تكرار نشه
اينا فقط تهديد ميكنن و ميكن نمره انضباط كم ميكنيم و دبيرستان بي دبيرستان و اينا. ولي شرط ميبندم آخرش هممون ميريم اونور
البته اینجوری که بچه هاتون میگن دبیرستانتون خیلی داغونه...دبیرستان ما که زیاد بد نیس...×××

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

البته اینجوری که بچه هاتون میگن دبیرستانتون خیلی داغونه...دبیرستان ما که زیاد بد نیس...×××
شما ظاهر ميبينين هيشكي از باطنش خبر نداره
نه دبيرستان شما به اين خوبياس نه دبيرستان ما به اين بديا

ßehianoa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

مدرسه ما یه ناظم داره اندازه خرس قطبی البته بلا نسبت!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

تو مجتمع ما نه به مو گیر میدن نه به مدل ریش و نه به لباس و رنگش و گشادی و تنگیش و نه به آستین کوتاه و....
به موبایلم طبق رسم دیرین سالهای قبل مثلا گیر میدن که اونم خیلی ها میارن.

به تنها چیزی که گیر میدن تاخیر بیشتر از 10 دقیقه هست. اونم اسم مینویسن و آخرشم میندازن دور.
قدیما به خروج از مدرسه تو زنگ نهار اشکال میگرفتن که اونم الان حداقل برای ما آزاده.

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد

به نقل از torobche :
دبیرستان که همه میرن. همه ی اینا رو میگن که بچه ها کار های بدی انجام ندن.(مثلا تو مدرسه مواد مخدر نکشن) اما هیچ کس آدم حسابشون نمیکنه.
ولی بدیش اینه که اینارو وقتی سال تموم میشه میفهمی و کلی حسرت میخوری.

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از torobche :
شما ظاهر ميبينين هيشكي از باطنش خبر نداره
نه دبيرستان شما به اين خوبياس نه دبيرستان ما به اين بديا
ممکنه...شاید راس میگی!!
به نقل از torobche :
من فکر میکنم در مورد رفتن به دبیرستان زیادم مطمئن نباشین بهتره...احتیاط شرط عقله... :)

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

ممکنه...شاید راس میگی!!من فکر میکنم در مورد رفتن به دبیرستان زیادم مطمئن نباشین بهتره...احتیاط شرط عقله... :)
اينم حرفيه
تازه امروز مديرمون گفت با اومدن مدير جديد سمپاد احتمال برگزاري آزمون زياده!!!!
(گريه)!!!!

moozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

تو مدرسه ی ما به همه چی گیر میدن!! به موبایلم خیلی گیر میدن ولی بچه ها همه میارن!! مثلن وارد یه کلاس میشی میبینی همه سرشون پایینه دارن با موبایلاشون ور میرن!! معلم اسکل هم داره درس میده! سر بعضی از کلاس ها هم که هر زنگ گوشی 1 نفر زنگ میزنه! یکی از معاونا که خیلی باحاله مثلت پارسال یکی از دوستام داشت میدوید گوشیش از تو جیبش افتاد بیرون خووورد شد!! بعد اومد با هم جمع کردن گذاشت تو جیب دوستم یه لبخند زد رفت!! یه بارم داشتیم با گوشی آهنگ گوش میدادیم اصن حواسمون نبود که صداش خییییلی بلنده!! اومد گوشیو گرفت صداشو کم کرد گذاشت تو جیب دوستم گفت مثلا من ندیدم!!! خیلی توپه مثلن داری باهاش حرف میزنی یهو هدفونت میفته پایین.. بعد هدفونت رو برمیداره میکنه زیر مقنعه ات به حرفش ادام میده!! خیلی ماهه!! ولی اون دو تای دیگه افتضاحن! ولشون کنی میگن هدبند هم اجبارییه!!

morvarid

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساري

ما هم فرماي انضباتي داريم.هرچي ميشه سريع زنگ مي زنن خونمون.به مامان يكي از دوستام گفته بودن دخترتون خيلي بچه هارو بغل مي كنهD:

gh-r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان
شهر
تهران

ابروي برداشته(به پيشا چيزي نميگن)
موي رنگ كرده
آستين تا زده
موبايلم اگه ببينن مي گيرن
راستي معاون اجراييمون بعد از اين كه زنگ مي خوره اگه بچه ها هنوز تو حياط نشسته باشن يه دفترچه مياره اسما رو يادداشت مي كنه.

moozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از morvarid :
ما هم فرماي انضباتي داريم.هرچي ميشه سريع زنگ مي زنن خونمون.به مامان يكي از دوستام گفته بودن دخترتون خيلي بچه هارو بغل مي كنهD:
:)) :)) :)) :)) :)) :)) چه خییییت!! بچه های ما یکسره تو بغل همدیگه ان!! میدونن تو این مسائل نمی تونن به ما گیر بدن!! انقدر جو دوستی بچه ا باحاله (کلمه ی دیگه ای پیدا نکردم!!!!) نمیتونن گیر بدن! اگه هم گیر بدن بچه ها یه جواب درست حسابی بهشون میدن و ضایع (یا زایع!! نمیدونم کدومیه!) میشن!! بیچاره ها!! چه ناظمی دارین!!! :(

moozhan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

واقعا حسودیم شد...!! :D
ما هم به بچه هایی که همچین معاون گلی دارن حسودیمون میشه!! معاون ما پارسال و پیارسال خیلی بد بود ولی امسال زیاد تو دست و پای بچه ها نمیپیچه!! کلن از 5 روز هفته 3 روزشو نمیاد!! خیلی خوش میگذره!! :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

تو مدرسه ما مسئله معاون نیست
یه سری نخاله هی میرن لو میدن که کی موبایل داره
معاون هم نمیتونه بی نفاوت وایسه مجبور میشه بره بگیره
نره همون نخاله ها میگن " خانوووم، موبایلشو نمیگیرین؟؟؟؟!!! "
یه سری نخاله دیگه هم هی میرن اداره گزارش میدن

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

تو مدرسه ی ما:
موبایل ممنوع.بچه های ترسوی ما هم نمی یارن .شاید هر کلاس یک نفر اونم شاییییییییییید
اگرم تاری از موهات بیرون باشه 2 نمره از انظباط کم میشه حالا میخواد مرد تو مدرسه باشه یا حتی تا 50 کیلومتری مدرسه یه نامرمم نباشه.
بقییشم خودتون حدس بزنید...

بالا