• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خطوط قرمز انضباطی

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : خطوط قرمز انضباطی

به نقل از peg0a2h1 :
تازه معاون ما بعضی وقتا یه سر میاد تو کلاسا به چشما نگاه میکنه بعد اگه یکم سیاه باشه میگه دیشب مهمونی بودی؟!
به مو هم پارسال تذکر میدادن الان دیگه براشون مهم نیست
یعنی چی ،
سیاه بودن چشم ها چه ربطی به مهمونی داره ؟
بعدم اصلا به مدرسه چه که دیشب شما کجا بودی؟ فکر کنم شما از لحاظ قانونی می تونین پیگیر باشین

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از امير :
یعنی چی ،
بعدم اصلا به مدرسه چه که دیشب شما کجا بودی؟ فکر کنم شما از لحاظ قانونی می تونین پیگیر باشین

چرا از لحاظ قانونی ؟ اگه مادر یا پدرشون رو بیارن مدرسه که با ناظمه دعوا کنه ، درست می شه. ما هم یه ناظم داشتیم ، سال اول ، که به همه چیز گیر می داد ! می رفت موبایل های بچه ها رو جمع می کرد ، بعد توشون رو می گشت !! :O :))
یه روز که گوشی یکی از بچه ها رو گرفت و توشو گشت ، باباش اومد مدرسه ، شروع کرد به داد زدن سر ناظمه که "تو بیخود کردی گوشی بچه من رو گشتی ! عکس خانوادگی اون رو بوده ! من تو رو از این مدرسه اخراجت می کنم !" و از این حرفا ! بعد ناظمه هم خیلی ترسید ، دیگه تا آخر سال به کسی سر هیچ موردی گیر نمی داد !! :)) :)) :D

شما هم یه بار امتحان کنید ، جواب می ده ! :D

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

به نقل از پارسا :
چرا از لحاظ قانونی ؟ اگه مادر یا پدرشون رو بیارن مدرسه که با ناظمه دعوا کنه ، درست می شه. ما هم یه ناظم داشتیم ، سال اول ، که به همه چیز گیر می داد ! می رفت موبایل های بچه ها رو جمع می کرد ، بعد توشون رو می گشت !! :O :))
یه روز که گوشی یکی از بچه ها رو گرفت و توشو گشت ، باباش اومد مدرسه ، شروع کرد به داد زدن سر ناظمه که "تو بیخود کردی گوشی بچه من رو گشتی ! عکس خانوادگی اون رو بوده ! من تو رو از این مدرسه اخراجت می کنم !" و از این حرفا ! بعد ناظمه هم خیلی ترسید ، دیگه تا آخر سال به کسی سر هیچ موردی گیر نمی داد !! :)) :)) :D

واقعا ممنون...چه روش توپپی خیلی حال کردم...راه بسیار بسیار مناسیبه!
ولی امیرم راس میگه اصلا به مدرسه مربوط نیس که طرف دیشب کجا بوده!!

sara jo0on

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
اگه خدا بخوادoxford

ما پارسال مدیرمون گوشی پیدا میکرد صاف مینداخت تو چاه دستشویی.شوخی هم نداشت

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از امير :
یعنی چی ،

وقتی میپرسن انتظار ندارن که ما جواب بدیم فقط میخوان یه چیزی بگن که پس فردا از دستشون در نره هر کاری خواستیم بکنیم
گیر میدن ولی نه در اون حد که بخوایم پیگیری کنیم

به نقل از پارسا :

مدرسه ما تو موبایل رو فکر نکنم بگرده در مورد چیزای دیگه هم شده مامانا بیان بگن من دلم میخواد مانتو بچه ام کوتاه باشه
مسئولا هم میگن " تقصیر ما چیه؟ از اداره میان به ما گیر میدن برای ما که فرقی نمیکنه ..."

ما روش های مسالمت آمیز رو ترجیح میدیم :D
به نقل از persianboy1373 :
واقعا ممنون...چه روش توپپی خیلی حال کردم...راه بسیار بسیار مناسیبه!
ولی امیرم راس میگه اصلا به مدرسه مربوط نیس که طرف دیشب کجا بوده!!

من یه دور دیگه میگم که ایهامی نباشه وقتی میپرسن نمیخوان ما جواب بدیم
میخوان غیر مستقیم بگن که باید با ظاهر دانش آموز بریم مدرسه کاری ندارن ما کجا بودیم

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از امير :
یعنی چی ،
منظور از سیاه بودن چشم مداد و ریمله!!...بعد ازون جایی که اگه به بچه بگی چرا چشات سیاهه چشمم روشن و این حرفا میگه دیشب مهمونی بودم پاک نشد!!...اینا هم دیگه خودشونو راحت کردن قبل این که طرف بگه خودشون میگن که به قول پگاه فقط یه چیزی گفته باشن و این که مثلا ما حواسمون هست!!نه این که تو چرا دیشب مهمونی بودی!

clever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Kerman's Farzanegan high school
شهر
Kerman

توي مدرسه ي ما به همه چي گير ميدن...اصلا هيچي نگم بهتره...خودتون در جريان هستين ديگه....
از نوك سر تا كفش ها...
قرار بود معاون گيرمون بره كه نرفت... :((

kaboos

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
راهیابی به المپیاد واتر لو کانادا و کسب مقام اول

تو دبیرستان ما فقط موبایل ممنوعه.
اثلانم به لب تاب و مو و لباش و ریش گیر نمی دن یه مدرسه خوبیه .
بچه هاهم که تعطیل می شن چون فرزانگان پشت مدرشمونه سریع میرن.... دیگه نمی شه بگم خودتون بفهمید ... :D

pOuYa.N

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
شریییییییییییف
رشته دانشگاه
مکانیک

هفته ی پیش فقط کلاسه مارو تو کل کلاسا یه دفعی اومدن تو برا بچه هارو بگردن.اول گفتن هرکی موبایل داره بده .از 30 نفر 4 نفر دادن.بعدشم بقیه رو نگشتن.
:Dبرا مو و لباسم گیر میدن ولی کسی گوش نمیده.!!!!!!!1

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از pOuYa.N :
هفته ی پیش فقط کلاسه مارو تو کل کلاسا یه دفعی اومدن تو برا بچه هارو بگردن.اول گفتن هرکی موبایل داره بده .از 30 نفر 4 نفر دادن.بعدشم بقیه رو نگشتن.
:Dبرا مو و لباسم گیر میدن ولی کسی گوش نمیده.!!!!!!!1
برای ما هم یه بار اینجوری شد اول گفتن هر کی موبایل داره بده...بعد هیچ کی نداد... :D معاونمونم اومد گفت هر کی هر چی تو جیباش و کیفشه بریزه بیرون...یکی از بچه ها کفششم درآورد گذاشت رو میز...ولی معاونمون تنها جایی رو که نگشت تو کفشا بود...از شانسش چند نفر موبایلشون تو کفششون بود...2 نفرم گذاشته بودن پشت شوفاژ... :D...ولی یه چیزی هم کشف کرد که اینجا خوبیت نداره بگم...بچه های خودمون میدونن!! :))

kaboos

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
راهیابی به المپیاد واتر لو کانادا و کسب مقام اول

برای ما هم یه بار اومدن ما هم با معلم فیزیک داشتیم و اون معلم پایه ای بود همگی کوشی یامون رو دادیم به اون بعضی ها هم گذاشتن پشت عکس امام...... :-&

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از kaboos :
برای ما هم یه بار اومدن ما هم با معلم فیزیک داشتیم و اون معلم پایه ای بود همگی کوشی یامون رو دادیم به اون بعضی ها هم گذاشتن پشت عکس امام...... :-&
خوش به حالتون چه معلمای باحالی دارین! :))
ما خیلی کم پیش میاد معلمامون ببینن کسی موبایل دستشه سر کلاس و نگیرن ازش...ما که متاسفانه عکس امامون چسبیده به دیوار اون بالابالاها! :D
یه بار دبیر جغرافیمون صدای موبایل یه بنده خدایی رو شنید گفت اونی که موبایل دستشه خاموش کنه...یکی از بچه ها هم گفت کدوم یکیمون منظورتونه؟ :))

lost

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس
شهر
بندرعباس
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

برای ما هم یه بار اینجوری شد اول گفتن هر کی موبایل داره بده...بعد هیچ کی نداد... :D معاونمونم اومد گفت هر کی هر چی تو جیباش و کیفشه بریزه بیرون...یکی از بچه ها کفششم درآورد گذاشت رو میز...ولی معاونمون تنها جایی رو که نگشت تو کفشا بود...از شانسش چند نفر موبایلشون تو کفششون بود...2 نفرم گذاشته بودن پشت شوفاژ... :D...ولی یه چیزی هم کشف کرد که اینجا خوبیت نداره بگم...بچه های خودمون میدونن!! :))
چه خشن باهاتون رفتار میکنن!

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از پارسا :

بابا پارسال دوربین منو گرفتن تمام عکسا رو هم نگاه کردن منم از ترس اخراج شدن جرات نداشتم چیزی بگم اونم به روی خودش نیاورد چه عکسایی هم بودن :D
به نقل از clever :
توي مدرسه ي ما به همه چي گير ميدن...اصلا هيچي نگم بهتره...خودتون در جريان هستين ديگه....
از نوك سر تا كفش ها...
قرار بود معاون گيرمون بره كه نرفت... :((
میگه می خواهم کمک معاونا باشم بعضی چیزا رو یادشون بدمآخه کمک یه روز دو روز نه 3 ماه

niloofar n

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
mashhad
دانشگاه
????????

واقعا زياد گير نمي دن اگر هم گير بدن كسي توجه نمي كنه

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از niloofar n :
واقعا زياد گير نمي دن اگر هم گير بدن كسي توجه نمي كنه
آره...اون که تو همه ی مدرسه ها اینجوریه...خوده معاونا هم دیگه خسته شدن...فقط گیر میدن که داده باشن...رفع مسئولیته بیشتر...

AMIN_GaSspiTt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همدان
مدال المپیاد
مطالعه برای شرکت در المپباد شیمی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

ما تو مدرسمون اصلا چیزی به نام گیر وجود نداره!یه مدیر داریم ماه جلوش با گوشی حرف بزنی هم هیچی نمی گه!
خداییش خیلی ماهه

• شروع کننده موضوع

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از AMIN_GaSspiTt :
ما تو مدرسمون اصلا چیزی به نام گیر وجود نداره!یه مدیر داریم ماه جلوش با گوشی حرف بزنی هم هیچی نمی گه!
خداییش خیلی ماهه
بله من همیشه گفتم شما تهرونیا از خلق جدایین! :D
ولی خدایی تو این 5،6 ماهه باور کردم که حقتونه...چون جراتتونم خیلی زیاده...نوش جانتون.... :D

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ما هم تقریبا مثل این تهرانی ها هستیم
مثلا با گوشی فیلم می گیریم

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از AMIN_GaSspiTt :
خداییش خیلی ماهه

بله من همیشه گفتم شما تهرونیا از خلق جدایین! :D
ولی خدایی تو این 5،6 ماهه باور کردم که حقتونه...چون جراتتونم خیلی زیاده...نوش جانتون.... :D

البته من اشاره کنم که این دوستمون علامه حلی تهران نیست !

تو مدرسه ما ، اگه گوشی داشته باشی گیر نمی دن. ولی می گن در ساعات درس + زنگ تفریح ها ، از جیبتون در نیارید. برای همین تا زنگ خونه رو می زنن ، می بینی 700 نفر دارن با گوشی صحبت می کنن و از کلاس می آن بیرون کسی هم چیزی نمی گه.
ولی در مورد استفاده از گوشی تو ساعت مدرسه خیلی حساسن ! البته ما که اهمیت نمی دیم و هر وقت دلمون بخواد استفاده می کنیم. ولی ناظم ها در این مورد حساسن !

بالا