• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و ادبی فعالیت می کردم یه زمانی
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
پاسخ : سمپادی های اصفهان

به نقل از inspiration :
آره بابا
ما که خیلی استقبال کردیم :D
تازه بعضی دوستاشم میان داریم گسترشش میدیم!!
کلا مدرسه شما تو چیزای غیر درسی خیلی فعاله. شنیدم کلاسای مهارت های اجتماعی و اینا می ذارن.
ولی خوب حورا هم عقایدش خاص بود .

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

به نقل از soofy :
کلا مدرسه شما تو چیزای غیر درسی خیلی فعاله. شنیدم کلاسای مهارت های اجتماعی و اینا می ذارن.
ولی خوب حورا هم عقایدش خاص بود .
یکی از دوستامم که دوستش بود میگفت اینو ولی الان که عقاید خیلی خاصی ازش ندیدیم :D
این کلاسای مهارت های اجتماعی فک کنم با آقای صفایی پور باشه اونم خیلی آدم باحالتریه :D منتها من نمیتونم برم سر کلاسش :(
من که ندیدم کسی زیاد کار درسی انجام بده بجز این تجربیای چیزمون که فقط درس میخونن :))

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از inspiration :
یکی از دوستامم که دوستش بود میگفت اینو ولی الان که عقاید خیلی خاصی ازش ندیدیم :D
این کلاسای مهارت های اجتماعی فک کنم با آقای صفایی پور باشه اونم خیلی آدم باحالتریه :D منتها من نمیتونم برم سر کلاسش :(
من که ندیدم کسی زیاد کار درسی انجام بده بجز این تجربیای چیزمون که فقط درس میخونن :))
خوب به بچه های مدرسه ما نمی خوره.یه خط فکری مشخصی دارن.
صفایی پور باز بهتر بود یه مدت کلاسای آشنایی با فلسفه می ذاشت. من می رفتم. باز اونم خیلی استقبال نشد
مدرسه ما یا تو کار 2 رقمی ان یا هیچی.

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

من مجمع هستم.
مستر ، تو مجمع فقط فوت بال بازي ميكردي؟؟يا چي؟;d
من برام مفيد بود.
فروز بخش ها هم خيلي خوبن8-> آخرين بار خانوم فروزبخشو براي همايش آينه حسن ديدم،خ زحمت كشيدن.

يكي شما فرزانگانيا كار درسي زياد انجام نميدين،يكي اين اژه اي٢ ها:-"

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

صفایی پورم من به شخصه می پسندم :D سال اول پرورشیمون بود و همین فلسفه و اینا رو یه چیزایی میگفت .... عید پارسال و تابستون پارسالم با مقیمی و خود صفایی پور که دو تا شونو دعوت کرده بودیم رفتیم پارک یه 20 نفر آدم هماهنگیاش با یکی از بچه هامون بود که سال اول و کمی از دوم مجمع بود .... . دیگه ندیدمش تا همین دم دمای کنکور که تو کتابخونه میدیدمش نمیدونم چی میخونه تو چه مقطعی :-?

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

صفایی پور عالی بود!من کلاس تفکر انتقادی (همین بود آیا؟! :D ) رو می رفتم تو مدرسه.آشنایی با منطق!واقعا عالی بود!!

حورا دختر خیلی خوبیه.اما خب واقعا عقایدش چیزی نبودن که من دوست داشته باشم!
برادرش هم اومد مدرسه مون 4 سال پیش.واسه مراسم ورود به دبیرستان بچه هایی که امسال فارغ التحصیل شدن!(همین کنکور 91 یها !)
اونم من خوشم اومد از حرف زدنش.ولی مطمئنا عقایدش مثل خواهرش بوده!
خاله شونم که معلم دینی سوممون بود!خانم نجفی! خودش رو بینهایت دوست داشتم.ولی خب عقاید اون هم... :D

مجمع جای باحالیه!اهداف قشنگی داره ولی حیف که این عقاید متفاوت بدش میکنه... یه بار 1 سال پیش به من گفتن بیا فعالیت کن تو مجمع فرزانگان2 من به همون خاطر نرفتم...

شوهر خورا هم یه دوره مثل اینکه رئیس مجمع اژه ای بوده.اسمشو من یادم نیست.

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

به نقل از مهســـــــــــــا :
صفایی پور عالی بود!من کلاس تفکر انتقادی (همین بود آیا؟! :D ) رو می رفتم تو مدرسه.آشنایی با منطق!واقعا عالی بود!!

حورا دختر خیلی خوبیه.اما خب واقعا عقایدش چیزی نبودن که من دوست داشته باشم!
برادرش هم اومد مدرسه مون 4 سال پیش.واسه مراسم ورود به دبیرستان بچه هایی که امسال فارغ التحصیل شدن!(همین کنکور 91 یها !)
اونم من خوشم اومد از حرف زدنش.ولی مطمئنا عقایدش مثل خواهرش بوده!
خاله شونم که معلم دینی سوممون بود!خانم نجفی! خودش رو بینهایت دوست داشتم.ولی خب عقاید اون هم... :D

مجمع جای باحالیه!اهداف قشنگی داره ولی حیف که این عقاید متفاوت بدش میکنه... یه بار 1 سال پیش به من گفتن بیا فعالیت کن تو مجمع فرزانگان2 من به همون خاطر نرفتم...

شوهر خورا هم یه دوره مثل اینکه رئیس مجمع اژه ای بوده.اسمشو من یادم نیست.
شوهرش فکر میکنم سید علی ثابتی یا یه چیزی تو این مایه ها باشه
آخه مجمع اصلا بر پایه عقاید حورا نمیچرخه که ما بخوایم به خاطرش نریم. هممون بحث میکنیم در مورد خیلی چیزایی که لازمه یه جوون :D در موردش بحث کنه کسیم عقایدشو به اون یکی تحمیل نمیکنه.واقعا یه همچین چیزی لازمه واسه بچه های دبیرستانی.
من که خودم بعد فارغ التحصیلی بازم توی مجمع فعالیت میکنم.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

چقدر این مجمع مهمه انگار بیشتر دینی عقیدتیه بحثاش؟

طوبی تو مدرسه ما کی بوده از اینا؟ :D بحث های فلسفی؟!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از پگاه :

مجمع کاملا" عقیدتیه و کاملا" یه طرفه :D یعنی من هر چی آدم تو کلاسمون بود میرفتن اونجا تو مجمع یه جور دیگه بودن بیرونش دوباره حالت عادیشونو میگرفتن :D
البته یه سری هم هستن واسه با هم بودنش و درست کردن Community (مای گاد!) میان اونجا که با هم باشن و از هم جدا نشن و اینا من احساسم اینه که مثلا hermes واسه همین میره اونجا

مراسم مذهبی مدرسمون مثه مراسم محرم دست ایناس هم خوب کار می کنن هم بعضی تصمیم گیریاشون اعصاب آدمو خورد میکنه

خوبه آدم البته با این محیط ها هم آشنا باشه من خودم یه 3-4 بار یکی از نزدیک ترین دوستام بردم اونجا خب خوشم نیومد اما بازم بد نبود ... که خود دوستم از اونجا اومد بیرون .... مجامع فرهنگی مساجد هم خیلی خوبه همین دوستم منو برد تو یکی از مساجد شهر که خودش اونجا بود خیلی از بچه ها مدرسمون اونجا بودن خودشم اونجا بود اونجا رو خیلی پسندیدم یه چند تا دوست هم پیدا کردم اونام رشتشون ریاضی بود

ولی خب حالشو نداشتم برم اونجا :D اما هر از چند گاهی میرفتم مثلا" همین تابستون یکی از دوستان جدید مسجدی که تا دو سال پیش رشتش ریاضی-فیزیک بود گفت برم ببینمش رفتم دیدم طلبه شده و خلاصه بعد کنکور هم بود من اوج دپ بودن هم بودم حال هیچی نداشتم، 3 ساعت بحث و گفتگو باش داشتم که چرا علم چیه و ما چی یاد میگیریم و اینا و اون آخرا هم بهم گفت شما پتانسیلش رو داری حوزوی بشی ، منم از این که این اینقدر میدیدم با این اوضاعم چه فکری چه روحی همچین استعداد هایی دارم واقعا" به وجد اومدم 8->

اصن کلا" تجربیاتم و گستردگیش رو که می بینم، احساس انعطاف پذیری فوق العاده ای می کنم 8->

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

به نقل از پگاه :

من میرفتم. توی انتخابات 88 اومدم بیرون چون عقاید جالبی تلقین میکرد حورا. اس ام اس های تحریک کننده میداد بعد از مناظره ها و ... اینو بگم که در این حد بود که مامان و خواهرم فرمودند که فاصله بگیر از این قضیه.
راضیم هستم واقعا. بحث هایی که با پگاه و نگار میکنیم حتی مفید تره. :)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

از اون نظرش که خب آره من با شناختی که از خودم دارم میدونم اصلا به من نمیخوره این جور بحث ها و عقاید :D

واسه این پرسیدم که من اصلا نمیدونستم از این چیزا هم داشته مدرسه مون! اینش جالب بود واسه ام نه اینکه قصد شرکت داشته باشم :D

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

هیچی فهمیدم. کور بودم گویا :D

مدرسه ما چه های کلاس بوده چه چیزایی داشته ما خبر نداشتیم! مرسی اطلاع رسانی!

tanha17

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

کلن مجمع یه چیز خاصیه :|، تو مدرسه ما که هر تصمیمی می گیری باید مجمع تایید کنه کلن ،این آقای فروزبخشم عقایدش بی نهایت خاصه و فقط مختص خودش ، در کل فک نمی کنم چیزه مفیدی باشه واسه مدرسه ، [-( هست ایا؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از پگاه :
از اون نظرش که خب آره من با شناختی که از خودم دارم میدونم اصلا به من نمیخوره این جور بحث ها و عقاید :D

واسه این پرسیدم که من اصلا نمیدونستم از این چیزا هم داشته مدرسه مون! اینش جالب بود واسه ام نه اینکه قصد شرکت داشته باشم :D
:D
مدرسه ما مجمع نداره.فارغ التحصیلای ما مجمع رو برای فرزانگان 2 تشکیل دادن.چون جو مدرسه ما کشش وجود همچین چیزی رو نداشت!!!
ولی کلاسای فلسفه و منطق آقای صفایی پور رو حورا جور می کرد واسه مدرسه.من خودم دوم بودم شرکت میکردم.بعدش دیگه تشکیل نشد.
شماها فکر کنم اول بودید یا دوم که حورا یه سری کلاس گذاشت تو مدرسه که 4-5 نفر بیشتر ازش استقبال نکردن.
کلا مدرسه ما تحمل نمیکنه این عقاید رو!
به نقل از inspiration :
آخه مجمع اصلا بر پایه عقاید حورا نمیچرخه که ما بخوایم به خاطرش نریم. هممون بحث میکنیم در مورد خیلی چیزایی که لازمه یه جوون :D در موردش بحث کنه کسیم عقایدشو به اون یکی تحمیل نمیکنه.واقعا یه همچین چیزی لازمه واسه بچه های دبیرستانی.
من که خودم بعد فارغ التحصیلی بازم توی مجمع فعالیت میکنم.
مجمع یه جو فکری کاملا خاص و مشخص داره!
خط فکریشون کاملا واضحه. و چیزهایی که میخوان القا کنن مشخصه کاملا!
ربطی هم به شخص حورا نداره اصلا.

• لایک
امتیازات: soofy

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

خب باید بگم که این طور که معلومه عملکرد حورا توی مجمعی که واسه شما گذاشته اصلا خوب نبوده(یعنی خیلی متعصبانه رفتار کرده). ولی خب نمیشه بر اساس رفتار های گذشتش در مورد الانشم قضاوت کرد.من که قبلا حورا رو ندیدم ولی طبق گفته های دوستم که هم کلاسیش بود الان هم ظاهرش خیلی عوض شده هم رفتار و برخوردش.
من فقط مجمع مدرسه خودمونو دیدم برای این میگم برام مفیده که 1.باعث شده با آدمایی مثل آقای صفایی پور آشنا بشم 2.باعث شده آدمایی رو ببینم که مثل خودم از کنار مسائل دینی، اعتقادی،چیزایی که تو جامعه عرف شده،فلسفی و ...راحت رد نمیشن و میخوان بدونن وقتی میگیم یه کاری درسته و داره تو جامعمون اجرا میشه آیا واقعا درسته یا ما برامون این طور جا افتاده 3.برای این میگم مفیده که لااقل یاد میگیریم پس فردا که رفتیم دانشگاه یه جای بزرگتر و قرار شد تصمیمات بزرگتری رو بگیریم راحت همه چیزو قبول نکنیم و جوگیر نباشیم 4. خارج از مجمعم در مورد خیلی چیزا با بچه ها بحث میکنیم(بدون حورا که بخواد جلسه رو کنترل کنه)
همه اینا به خاطر اینه که یه زمانی رو عقایدمون بحث کردیم و اونا رو به چالش کشیدیم
عقایدیم که مطرح میشه رو شما میتونی قبول کنی میتونی قبول نکنی
در ضمن اگه 100% مجمع این جوری نباشه حداقل ایده الش اینه و جای کار داره تا به این ایده ال برسه.وجود همچین چیزی توی مدارس لازم نیست؟؟!!
hananeh y تو توی امین 1ی یا 2؟ اگه 2ی چه تصمیمی بوده که مجمع باید تایید میکرده؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بله ایده آلش همینه و من برایا یده آلش کاملا ارزش قائلم!
یه سری آدمایی هم که تو مجمع شهید اژه ای هستن و میشناسمشون رو خیلی بهشون احترام میذارم.
اما متاسفانه بچه هایی که از مجمع فرزانگان میشناسم با وجودیکه خیلی دوستشون دارم، عقایدشون برام غیر قابل تحمله.

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از پگاه :

سال اول که بودیم صفایی پور بعد از ظهرای 5 شنبه کلاسای نحوه ی اندیشیدن و منطق و تو این مایه ها می ذاشت من می رفتم بد نبود ولی بعد دیگه تشکیل نشد. بعد یه بارم سال 88 بعد انتخابات اومد درباره نظام اسلامیو اینا حرف می زدو تو هم بودی یادمه که بحث سر این بود که این صفایی پور چپیه یا راستی.
سال دومم هم من و نیایش و 2 تا دیگه از بچه ها تو مجمع حورا بودیم. ملیکا مثل اینکه قبل من بوده بعد رفته . منم خوب دیگه این اواخر با عقاید حورا خیلی مشکل پیدا کرده بودم. بچه ها هنوزم مثل اینکه باش رابطه دارن . من نه دیگه

tanha17

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

من فرزانگان 2 ام .
همه ی تصمیمایی که قرار بود مثلن شورا بگیره رو باید مجمع تائید می کرد . مثلن روز سمپاد یا مراسم محرم و اینا...

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

به نقل از hananeh y :
من فرزانگان 2 ام .
همه ی تصمیمایی که قرار بود مثلن شورا بگیره رو باید مجمع تائید می کرد . مثلن روز سمپاد یا مراسم محرم و اینا...
روز سمپاد و محرم و اینا رو از اول قرار بود مجمع بگیره تمام مجریا و دست اندر کاراشم بچه های مجمع بودن.شورا هیچ نقشی نداشت
انگار از بچه های شورایی نه؟؟!!

tanha17

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

از اول ینی کی ؟ چون کلن این برنامه هارو قرار بود شورا انجام بده. حالا این چیزا خیلی مهم نیست ، پارسال گذشته دیگه :) امسال مجمع خیلی خودشو درگیر کارای اصلی مدرسه نکنه بهتره ، همون جلسه دینی بذاره بحث کنن بچه ها با هم بیشتر به نفع مدرسس. (;
اره منم عضو شورا بودم

بالا