• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
پاسخ : سمپادی های اصفهان

به نقل از hananeh y :
از اول ینی کی ؟ چون کلن این برنامه هارو قرار بود شورا انجام بده. حالا این چیزا خیلی مهم نیست ، پارسال گذشته دیگه :) امسال مجمع خیلی خودشو درگیر کارای اصلی مدرسه نکنه بهتره ، همون جلسه دینی بذاره بحث کنن بچه ها با هم بیشتر به نفع مدرسس. (;
اره منم عضو شورا بودم
نظرسنجی کنین ببینین بچه ها برنامه های کیو بیشتر دوست دارن!
ولی حالا چون شما گفتی چشم (;

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

مجمع یه جو فکری کاملا خاص و مشخص داره!
خط فکریشون کاملا واضحه. و چیزهایی که میخوان القا کنن مشخصه کاملا!
ربطی هم به شخص حورا نداره اصلا.
مجمع کاملا" عقیدتیه و کاملا" یه طرفه :D یعنی من هر چی آدم تو کلاسمون بود میرفتن اونجا تو مجمع یه جور دیگه بودن بیرونش دوباره حالت عادیشونو میگرفتن :D
البته یه سری هم هستن واسه با هم بودنش و درست کردن Community (مای گاد!) میان اونجا که با هم باشن و از هم جدا نشن و اینا من احساسم اینه که مثلا hermes واسه همین میره اونجا
اتفاقا" من حس میکنم تو ، و خیلی از همکلاسیات کسای بودین که جلسه گروهی هارو مشغول فوتبال بودین و یا به هر دلیلی شرکت نمیکردین ، و از برنامه پیروی نمیکردین.مثلا" خود تو و همکلاسیات، چه قد از برنامه پیروی کردین؟و انوقدری که انتظار داشتین به پای حرفتون بشینن، به پای حرفشون نشستین؟
اکثر اوقات که بچه ها آزادن ، یعنی مشعول ورزش و مسابقه و اینجور چیزان ، حداقل ِحداقل1محفل بحث هست ، وقتی مجمع هست هرجای مدرسه ممکنه افرادی رو ببینی که دارن بحث میکنن.
فک میکنم افرادی که به هوای درست کردن به اصطلاح Community میان مجمع ، اکثرا از نسل های بزرگ تر بودن،حداقل من تو هم سن هام نمیشناسم همچین کسی رو
ایشالا حالا که همکلاسیات میرن دانشگاه دیگه نمیان مجمع و یا متفاوت ظاهر میشن :D

داشتن رابطه با همکلاسی هام هم چیزی نیست که بخوام بخاطرش مجمع بمونم...شاید مهم ترین دلیل اینکه "مسجد" رو ، من و خیلی های دیگه ترجیح نمیدیم ، اینه که ترجیح دادیم تو یه محیط آشنا تر بمونیم ، با افراد شناخته شده از قبل.به نظر من محیط فکری مساجد به مراتب بسته تر و محدود تره مجمعه.
مثلا تو بحث دینی مذهبی ،توی مسجد تو کم میتونی روحانی یا طلبه ای رو پیدا کنی که بتونه طبق نیاز های تو ، و بچه های هم سن و سال شبیه به خودت رفتار کنه.در عوض تو یه مجمع طلبه چی به تعداد زیاد هست،که ضمن اشتغال به تحصیلات حوزوی ، حداقل لیسانس یه رشته نظری رو هم داره.
(مثن همین سرگروه سابق ما ، شبا طلبه بود ، روزا دانشجو برق ، صنعتی اصفهان.فوقشو گرفته.)

اتفاقا" اصلا یک طرفه نیست ، یه فضای باز فکری دوستانه هست ، اما ممکنه اشخاص اکثرا یه فکر خاص رو داشته باشن!دلیل نمیشه کل افراد مجمع هم تابع همون خط فکری باشن.
Mrشما کدوم مناظره های اون گنده های مجمع رو بودی؟ :D مناظره های قبل انتخابات؟قضایا88؟و....؟
(توقضایا88 ، یک سری از بچه ها-به انضمام سرگروه هاشون-در حالی که علاوه بر مدیر مدرسه ، بزرگ های مجمع هم بودن ، گفتن ما پشت آقای X وای نمیسیم نماز بخونیم!!)

ممکنه تو مجمع اشخاص یا افرادی باشن که ترجیح بدن عقایدشون رو القا کنن ، و بچه ها رو جذب کنن ، اما این به قدری نیست که بگی کل مجمع اینطوریه.
بحث های عقیدتی-سیاسی(و حتی فلسفی هاش) که بود و من ازش طلاع دارم اینطوری نبود که هدف راضی کردن و جذب کردن طرف مقابل باشه.طرفین شرح میدن ، بعد از هم سوال میپرسن و بحث میکنن.

مگه قراره آخره هر بحثی ، هر2طرف به یه عقیده ی واحد برسن؟هوم؟:)

نظر همه محترم هست ، مجمع خیلی فایده داره، و به نظر من خیلی خوب کار کرده، کارهایی که تو چشم هم نمیان.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به Hermes:
اون تیکه ای که از حرف من نقل قول کردین رو یه توضیحی بدم.من مجمع مدرسه شما رو تا حدی که شناخت دارم از آدماش خیلی دوست دارم و به آدمایی که ازش میشناسم هم بینهایت احترام میذارم.
اما مجمعی که تو فرزانگان 2 تشکیل شد رو تک تکشون رو میشناسم و خط فکریهاشون رو میدونم و باهاشون کارهای گروهی انجام دادم تو مدرسه خودمون(مراسم محرم 3 سال) و میدونم کاملا که چه مدلین....من مجمع فرزانگان2 رو به هیچ وجه تایید نمیکنم.هرچند فلسفه وجودیش بسیار خوبه و اگه درست اجرا بشه واقعا همون چیزیه که تو مدارس و حتی دانشگاه ها خلا ش حس میشه.

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

من نمیدونم تو چند جلسه از جلسات مجمع مارو دیدی که به هیچ وجه تاییدش نمیکنی.
این بچه هایی که من دیدم که اومدن و این مجمعو توی مدرسه ما ایجاد کردن عقایدشون هرجوری باشه لااقل مثل خیلیای دیگه ننشستن بگن دبیرستانا چرا این جوریه و چرا بچه ها فلانن و بیسار، آستیناشونو زدن بالا و یه جاییو فراهم کردن واسه بچه هایی که دلشون میخواست فکر کنن و نمیخواستن همین جوری بار بیان.خدا واقعا خیرشون بده.امسالم نسبت به سال قبل اعضای مجمع خیلی بیشتر شدن و همه جور آدمیو میتونی توش ببینی از مذهبی مذهبی تا ... معنیش اینه که اصلا جو یکطرفه و متعصبانه ای نداره حق همه هم توی بحث یکسانه.
اینم نمیدونم شما که چند سال پیش حورا رو دیدینش و الانشو ندیدین چجوری در مورد الانش قضاوت میکنین :-?? [-(
در ضمن اینم بفرمایید که هرکی عقایدش با ما جور نبودو نباید تایید کنم دیگه؟ شما که متعصب ترین!!!!
والله!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از inspiration :
من نمیدونم تو چند جلسه از جلسات مجمع مارو دیدی که به هیچ وجه تاییدش نمیکنی.
این بچه هایی که من دیدم که اومدن و این مجمعو توی مدرسه ما ایجاد کردن عقایدشون هرجوری باشه لااقل مثل خیلیای دیگه ننشستن بگن دبیرستانا چرا این جوریه و چرا بچه ها فلانن و بیسار، آستیناشونو زدن بالا و یه جاییو فراهم کردن واسه بچه هایی که دلشون میخواست فکر کنن و نمیخواستن همین جوری بار بیان.خدا واقعا خیرشون بده.امسالم نسبت به سال قبل اعضای مجمع خیلی بیشتر شدن و همه جور آدمیو میتونی توش ببینی از مذهبی مذهبی تا ... معنیش اینه که اصلا جو یکطرفه و متعصبانه ای نداره حق همه هم توی بحث یکسانه.
اینم نمیدونم شما که چند سال پیش حورا رو دیدینش و الانشو ندیدین چجوری در مورد الانش قضاوت میکنین :-?? [-(
در ضمن اینم بفرمایید که هرکی عقایدش با ما جور نبودو نباید تایید کنم دیگه؟ شما که متعصب ترین!!!!
والله!!
من دیگه به این بحث ادامه نمیدم.

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

اولنش من نگفتم مسجد رو به مجمع ترجیح میدم گفتم همچین جاهایی امتحانش بد نیست ممکنه آدم خوشش بیاد ... ولی اینکه مجمع واسه ما بهتر از مسجده چون آشنان که کسی خلافشو نگفت
به نقل از hermes :
اتفاقا" اصلا یک طرفه نیست ، یه فضای باز فکری دوستانه هست ، اما ممکنه اشخاص اکثرا یه فکر خاص رو داشته باشن!دلیل نمیشه کل افراد مجمع هم تابع همون خط فکری باشن.
Mrشما کدوم مناظره های اون گنده های مجمع رو بودی؟ :D مناظره های قبل انتخابات؟قضایا88؟و....؟
(توقضایا88 ، یک سری از بچه ها-به انضمام سرگروه هاشون-در حالی که علاوه بر مدیر مدرسه ، بزرگ های مجمع هم بودن ، گفتن ما پشت آقای X وای نمیسیم نماز بخونیم!!)
من فقط مناظره که نمیشه گفت، یکی از بحث های مجمع رو بودم که بعد از قضیه ی نوشته ی اونجا رو دیوار به رنگ سبز، خود اژه ای گذاشت و پنجشنبه بود اکثرن بچه های مجمع هم بودن بحثشم فایده نداشت چون یه سری دانشجو در کنار بچه های دبیرستان که خیلیاشونم اولی بودن و یه سوالاتی می پرسیدن که ربطی نداشت به بحث بیشتر تاریخی بود(که صدر اسلام فلانی چیکار کرد حالا ربطش بدیم به الان .... اصن این مورد رو اگه بخوان تاریخیش کنن باید از همون اول انقلاب رو بررسی کنن نه صدر اسلام) تا اینکه بخوان به انتخابات سال 88 بپردازن

یکی دیگشم توی بحث نبودم اما بچه هامون میخواستن توی مجمع درمورد فارسی 1 و سایر رسانه ها یه چیزایی بگن ...متنشون رو خوندم و داشتن تمرین می کردن ... حالا فارسی 1 رو که همه میگن آشغاله و درسته اما یه تعداد رسانه های دیگه رو یه دلیل هایی می اوردن که TV خودمون میاره و اصن به دل آدم نمی چسبه از این جهت میگم یه طرفست که معنای جدیدی رو به آدم القا نمی کنه .

دومنش اونایی که پنجشنبه ها میمونن فوتبال بازی میکنن هم به دنبال همون Communtity هستن، واسه یه عده ای که بحث های مجمع ارضاشون نمیکنه از لحاظ فکری، پرداختن به حواشی مجمع بهتره چون حداقل یه اوقاتی رو با هم هستن ....

اتفاقا یکی از مثبت ترین نکات مجمع همون فوتبالشه و مسائلی از اون قبیل و مثبت ترین نکته همون Community هست ! ( روی این کلمه خیلی تاکید دارم :-" )

این تصمیماتی که مجمع میگیره اعصاب خورد میکنه یه نمونش همین عاشورا که جای غذا نون و پنیر میدن که پولش بره واسه نیازمندان خب اینکارو چرا میذارن شام غریبان؟!! خب بذارن هفتم محرم بهتر نیست؟!

منم نگفتم جای بدیه مجمع ... حالا من باش جور نیستم .... خیلیا جورن ... ولی اوناییم که جورن فکر نکنید خیلی طالب بحث های عقیدتی و اینای مجمع هستن

بعدشم اینا که یه سری نماز پشت کی میخوندن و نمیخوندن که تحت تاثیر جو بوده ... :-" ... اونوقتا هم تو همین سایت میزگرد سیاسی میذاشتن منم شرکت میکردم.... خانوم مهســـــا اونوری بودن منم اینوری بودم .... تعداد ما ها که اینوری بودیمم خیلی کم بود .... خب من الان با افتخار میگم اونوقت جوگیر بودم .... البته اونورم میشد به یه دلایلی بازم همین طور میشد ...

جوگیری آدم ها هم به خاطر اینه که توی سن کم میخوان در این موارد اظهار نظر کنن ولی نمیتونن .... من خودم مثلا" اینطور بودم الان میبینم هم اشتباه کردم هم تا پایان عمر واسم مهم نیست کجا چی میشه که اینم دلیل داره

+هی هم به من نگو تو و هم کلاسیات پیروی نمی کردین! من اصن مجمعی نبودم که پیروی کنم! :-" دور ور ندار

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

:D صلوات بفرستید :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

این تصمیماتی که مجمع میگیره اعصاب خورد میکنه یه نمونش همین عاشورا که جای غذا نون و پنیر میدن که پولش بره واسه نیازمندان خب اینکارو چرا میذارن شام غریبان؟!! خب بذارن هفتم محرم بهتر نیست؟!
شام غریبان که بهتره که!تعداد بیشتری آدم میان اون روز به نسبت روزهای قبل.من اتفاقا این کارشونو خیلی خیلی دوست دارم!

به نقل از :|.Mr :
بعدشم اینا که یه سری نماز پشت کی میخوندن و نمیخوندن که تحت تاثیر جو بوده ... :-" ... اونوقتا هم تو همین سایت میزگرد سیاسی میذاشتن منم شرکت میکردم.... خانوم مهســـــا اونوری بودن منم اینوری بودم .... تعداد ما ها که اینوری بودیمم خیلی کم بود .... خب من الان با افتخار میگم اونوقت جوگیر بودم .... البته اونورم میشد به یه دلایلی بازم همین طور میشد ...
تایید تایید :D چه دعوایی می کردیم :-" حالا خوبه من کلا هیچ وری نبودم الکی دعوا میکردم فقط :))
یادش بخیر! 8->

اون صلوات ملیکا لایک!
صلوات بفرستید و این غائله (املاشو تازه یاد گرفتم :D )رو ختم به خیر کنید! منم دیدم داره دعوا میشه گفتم دیگه ادامه نمیدم...

nilufar77

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد اصفهان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اونور اب......هرجا شد

من راهنمایی فرزانگان امین 2 اصفهان هستم.......اگه کسی هست بم پیام بده (;

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق

هر چی فکر میکنم میبینم اینجا کلا میتینگ نداشتیم در حالی که ما با بچه ها میریم میگردیم در تعداد بالا مثلا دفعه آخر 20 نفر شدیم
نتیجه1=بچه باحال هامون به سمپادیا اعتقادی ندارند :))
نتیجه2=تا 100 سال دیگه هم تو اصفهان میتینگ نداریم :-<
ما که قرار هامون رو رفتیم شما ها فقط تنها موندید :-"

• لایک
امتیازات: n.r

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

منم فرزانگان 1 اصفهان...كسي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-w

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

آقا بولینگ غیر از پردیس کجا ها هست ؟ لیست کامل بدین :D

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و ادبی فعالیت می کردم یه زمانی
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

آقا بولینگ غیر از پردیس کجا ها هست ؟ لیست کامل بدین :D
کوه صفه هم هست.

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و ادبی فعالیت می کردم یه زمانی
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

کفشاش که مثه پردیس نیس؟ X_X
از چه نظر؟چن تا سایز داره. بد نیس

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از soofy :
از چه نظر؟چن تا سایز داره. بد نیس

از نظر نکبت بودن :D اصن کفشا سرزمین عجایب با کفشا پردیس زمین تا آسمون فرق داره :D معضل بزرگیه

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من دو تاشو که رفتم به نظرم کفشاشون شبیه بودن #-o صفه رو البته خیـــــلی وقت پیش!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

آخه من نمیدونم اینا کفشا خودشون از کفشای ما خیلی نکبت تره ، حتی کَفِش ... دقیقا تو مخشون چیه :|

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

آخه من نمیدونم اینا کفشا خودشون از کفشای ما خیلی نکبت تره ، حتی کَفِش ... دقیقا تو مخشون چیه :|

من این صفت مبهمه برام مقادیری :-" چشه خب؟ :-"

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از پگاه :
من این صفت مبهمه برام مقادیری :-" چشه خب؟ :-"
اینو یکی از بچه های ما تو دهنمون انداخت شایدم مال اونه
ولی جدا" کفشای سرزمین عجایب خیلی بهتره البته اونم من خیلی خیلی وقت پیش رفتم اما کفشاش به اینا شرف داشت

نکبت نکبته دیگه یعنی آکله گرفته :-"

بالا