• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور شب‌نشینی اعلام نتایج

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
چجوری نذارم خب؟ مثلا اگه پیش اومد خونواده من اومدن خوابگاه و بعد نگهبان و چمیدونم بچه‌ها منو دیدن که حالت عادی اونجوریم و الان اینجوری، شر میشه یا نه؟ تو دبیرستان کسی اهمیت نمی‌داد
نظرات اگه در حد نظر بمونن مهم نیست واسم. همین الان دارم زندگی میکنم وسطشون
من بیشتر منظورم حرف بچه ها بود. در اون حالت تجربه ای نداشتم ولی معمولا بچه ها چیزی نمیگن ولی مسئولای خوابگاه(بخصوص اگه باهاشون لج باشی) ممکنه طعنه ای چیزی جلوی خانواده بزنن،بازم نمیدونم خیلی به ادم ها بستگی داره

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
حساسیت های حراست دانشگاه به چیان :»؟
مسئولای خوابگاه(بخصوص اگه باهاشون لج باشی) ممکنه طعنه ای چیزی جلوی خانواده بزنن،بازم نمیدونم خیلی به ادم ها بستگی داره

Mahdi ostoori

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آيت الله خامنه اي
شهر
سيرجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
ع.پ.کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
چنتا مسئله پیش میاد
سال بالایی خرخون رو چجوری پیدا کنیم؟
چجوری روش تاثیرگذار باشم که حداقل مارو دوست خودش بدونه؟
ترم یک رو یه جوری سر کنید

به هر حال معلوم میشه ، تو سالن مطالعه خوابگاه ، حرف بچه ها و فلان
اول میری جلو به بهونه سوال درسی و فلان بیسار ، بعدش کم کم اوکی میشه

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
کلا ترم اول زیاد صمیمی نشین، اطلاعات راجع به خودتون و خونواده ندین، اعلام موضع و اظهار نظر زیادی نکنین، از دور نگاه کنین، ترمای بعدی واسه صمیمی شدن وقت هست...

f@him

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فاتح
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT
چنتا مسئله پیش میاد
سال بالایی خرخون رو چجوری پیدا کنیم؟
چجوری روش تاثیرگذار باشم که حداقل مارو دوست خودش بدونه؟
من نمیدونم رشتت چی قراره باشه و اینا ولی مثلا توی مهندسیا یه سری کلاسا سال بالایی‌ها و پایینی‌ها با همن ( بسته به این که اون درسو کی دارن بر میدارن) و اون فرصت خوبیه که مثه هر جور دیگه که توی کلاس دوست پیدا میکنی باهاشون دوست بشی

توی کارای فوق برنامه مثه گروه کوه، محیط زیست، جمعیت امام علی ( اگه هنوز باشه؟) و این جور جاهام میتونی باهاشون دوست شی
خوابگاهیم باشی تو محیط خوابگاه موقعیت‌هایی پیش میاد... ( مثلا توی راه رفت/برگشت)

دانشگاه ما مثلا یه برنامه داشت که اردوی ورودی میذاشت و توی اون سر گروهای اردو ترم بالایی هات بودن. ( فک کنم یه شرط حداقل معدلم داشت که اون سرگروه ها الگو باشن برای بچه‌ها)
روزای اولم یه سال بالایی میفرستاد اتاق بچه‌ها که باهاشون دوست شه و بچه‌ها پنیک نکنن و سوال اینا دارن بپرسن. بعد بهش میگفتی مثلا توی فلان رشته یه ادم معرفی کن هم می‌کرد.

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
امکانش صفر نیست. ولی من ادم لو دهنده و خبرکش و اینا اطراف خودم ندیدم واقعا و یا داستان این مدلی نشنیدم از ملت. مگه اینکه یکی رو اذیت کرده باشن و دشمن اینا باشه باهاشون و بخواد تلافی کنه :-"

ولی در مورد این مدلی که دوست داری باشی هم اگه ۱۰ درصد حس میکنی خانواده میتونن بپذیرن با هاشون حرف بزنی به نظرم خوبه.

به عنوان موجودی که در خانواده‌ای عرزشی چشم به جهان گشوده میگم که موثر بوده حرف زدن : )
خب بعد ثبت نام اولیه و اینا بعدا کلا اگه آدم آتیشی نسوزونه شرایطی پیش نمیاد که پای خونوادش به دانشگاه و خوابگاه باز بشه دیگه نه؟ فوقش واسه جابجا کردن چارتا وسیله
دبیرستان که نیست؟ 😂
یا مثلاً زنگ نمیزنن که بگن دخترتون که فلان بود الان بیساره؟ :-"
سه سال ذره ذره تلاش کردم حرف بزنم. حتی یه باریکه‌راه هم وجود نداره. فقط درصورتی که فکر کنن ۱۰۰ درصد همون چیزیم که میخوان ول میکنن.(همینم به گفته خودشون مجبور شدن و از سال دیگه میخوان انتقالی بگیرن بیان😔)

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
حساسیت های حراست دانشگاه به چیان :»؟
حراست دانشگاه واسه خانما معمولا به مانتو و اینا ممکنه گیر بده هنگام ورود، معمولا هم میخواد کارت چک کنه.
در مواقعی ممکنه یکی یچیزی بگه بیان چک کنن، یجاهایی به نشستن پسر و دختر پیش هم گیر بدن..
کلا بعد یمدت میفهمی حراست کدوم در ایزی تره ازون ورود میکنی.
حراست خوابگاه دخترا هم به سیگار و تاخیر ورود و کوتاهی مانتو و اینا گیر میده.
کلا گشت ارشادن :/
ولی خب معمولا به شهر و دانشگاهت خیلی بستگی داره

f@him

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فاتح
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT
خب بعد ثبت نام اولیه و اینا بعدا کلا اگه آدم آتیشی نسوزونه شرایطی پیش نمیاد که پای خونوادش به دانشگاه و خوابگاه باز بشه دیگه نه؟ فوقش واسه جابجا کردن چارتا وسیله
دبیرستان که نیست؟ 😂
سه سال ذره ذره تلاش کردم حرف بزنم. حتی یه باریکه‌راه هم وجود نداره. فقط درصورتی که فکر کنن ۱۰۰ درصد همون چیزیم که میخوان ول میکنن.(همینم به گفته خودشون مجبور شدن و از سال دیگه میخوان انتقالی بگیرن بیان😔)
ما اینجوری بود که شب دیر میومدی زنگ میزدن خانوادت : ))
یا در واقع باید خانوادت زنگ میزد و میگفت که بچم میخواد دیر بیاد. بعد اگه اونا زنگ نمیزدن بعد چند بار که دیر میومدی و اینا به خونوادت میگفتن که میدونی دخترتون داره چه غلطی میکنه ؟: ))
ولی حضوری بخوانشون نه. ( اره خوشبختانه دبیرستان نیست)

ولی این که زنگ بزنن بگن از مقداد به عمار، دخترتون با فلان پسر دیده شد مثلا رو من شاهدش نبودم و قصه‌ای هم نشنیدم درین باره. یا دیروز با مانتو اومد امروز با چادر

و فک میکنی اگه یهو جوری که واقعا هستی ببیننت چه اتفاقی می‌افته؟

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
دبیرستان که نیست؟ 😂
موقع ثبت نام یسری شماره میدی که اگه چیزی بشه به اونا زنگ میزنن، اگه امکانش هست شماره ی اعضایی از خونوادت که کمتر حساس ترن رو بنویس.
درکل یچیزی هست تحت عنوان کمیته انضباطی، مثلا اشتباهی انجام بدی میبرنت اونجا تهش تهعد میدی و اینا. تازه تو یسری مسایل خوابگاه باید چندبار مثلا تاخیر ذاشته باشی تا بری اونجا.
و فک کنم تا اخراج نشی به خانواده چیزی نگن. مگر سر خوابگاه مثلا یه شب نیای شاید زنگ بزنن بهشون یا چیزای این چنینی

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
یک و یک و یک

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
و خب خوابگاه ما دیر میومدیم زنگ نمی زد. صرفا اسمتو مینوشت و دلیل و مقدار تاخیرتو، از یه حدی بیشتر میشد میرفتی کمیته.
ولی خب یبار همگی خواستیم بریم مسافرت خروج رو که ثبت کردیم و فهمید میخوای بریم مسافرت زنگ زد به پدر بچه ها.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
موقع ثبت نام یسری شماره میدی که اگه چیزی بشه به اونا زنگ میزنن، اگه امکانش هست شماره ی اعضایی از خونوادت که کمتر حساس ترن رو بنویس.
اگر اولیا بیان واسه ثبت نام
شماره رو هم همونا می دن:"

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
درکل یچیزی هست تحت عنوان کمیته انضباطی، مثلا اشتباهی انجام بدی میبرنت اونجا تهش تهعد میدی و اینا. تازه تو یسری مسایل خوابگاه باید چندبار مثلا تاخیر ذاشته باشی تا بری اونجا.
و فک کنم تا اخراج نشی به خانواده چیزی نگن. مگر سر خوابگاه مثلا یه شب نیای شاید زنگ بزنن بهشون یا چیزای این چنینی
مثلا واسه خوابگاه، به جای شماره پدر شماره خودتونو بنویسید:-‌"

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
ما ثبت نام حضوری نداشتیم اصلا :-"
و خب انقدر شلوغه که میتونی صرفا بگی خودم انجام میدم تموم شد زنگ میزنم بیاین دنبالم.

کلا از همون اول سعی کنید مستقل باشید و کنترل زندگیتونو هرچند اندک به دست بگیرید

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
منظورم بیشتر رسیدن خبر و حرف به خونوادمه
حرف پشت سرمو و اینا مهم نیست خیلی
ما تو خوابگاه ارشد یه نگهبان داشتیم که به ظاهر خیلی دوستانه و مهربون بود. بعدا متوجه شدیم آمار تک تک اعمال ما رو به حراست میده و اونام میذارن کف دست خانواده‌ها.

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
و فک میکنی اگه یهو جوری که واقعا هستی ببیننت چه اتفاقی می‌افته؟
احتمالا مجبور بشید اسممو به عنوان دختری که توسط غیرت پدرش کشته شد ترند کنید؟
یه بار دیدنم تو خیابون ولی فرار کردم. فرصت نکردن مطمئن بشن خودمم. نمیخوام حتی بهش فکر کنم
مثلا واسه خوابگاه، به جای شماره پدر شماره خودتونو بنویسید:-‌"
جدی میشه که مثلا شماره دوستامو بدم؟

f@him

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فاتح
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT
مثه مدرسه نیس ثبت نامش که گفت و گو کنی با کسی و اونا بفهمن : دی

یه سری دانشجو معمولا کارای ثبت نام ورودی ها رو انجام میدن( نمیدوم البته الان کلا اینترنتی نشده؟)، یه سری فرم میدن میری یه گوشه میشینی پر میکنی
( واسه ما حتی یادمه برای این که شلوغ میشد میگفتن خانواده‌ها داخل محوطه بمونن و فقط خود بچه‌ها بیان داخل)
اگه خانواده سرشون توی فرم باشه و نگاه کنن به چیزایی که مینویسی خب اره میبینن. ولی اگه خیلی داستان داری سر این مسئله شماره و اینا، توی شهری که قبول شدی اگه اشنا دارین و اون ادم کول تریه شماره اونو بنویسی، اگه خانوادم چیزی گفتن میگی این بیشتر به دردم میخورد. در کل میشه یه بهانه پیدا کرد که شماره کسی که میخوای رو بنویسی ولی خب کارای پنهانی (هر پنهان کردن چیزی/کسی از کسی) همیشه استرس داره. اینم در نظر بگیر.

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
اینجوری اون زمانی که قراره جلوی روی ما زنگ بزنن به اولیا
ما ضایع می شیم
خب گوشیتو جواب نمی‌دی:))

به من یبار زنگ زد، گفت کجایی اومدم حضورغیاب نبودی اتاق. گفتم سالن مطالعه بودم، چیزی نگفت.
یه مسئول دیگه‌مونم یبار زنگ زد گفت کجایی؟ گفتم دارم می‌رم خونه، یادم رفته بود خروج بزنم، گفت مراقب خودت باش.

در کل بعد از یه مدت می‌شناسنتون و می‌فهمن مثلا اهل پیچوندن و اینا نیستین، اگه ببینن دارین راستشو می‌گین کاریتون ندارن.
ولی شما هم زیاد قوانینو زیر پا نذارین، مخصوصا ورود به خوابگاه، چون کمیته انضباطی ممکنه بعدا دردسر بشه براتون...
مثلا بعضی جاها ازتون برگ تایید کمیته انضباطی می‌خوان.

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
ما تو خوابگاه ارشد یه نگهبان داشتیم که به ظاهر خیلی دوستانه و مهربون بود. بعدا متوجه شدیم آمار تک تک اعمال ما رو به حراست میده و اونام میذارن کف دست خانواده‌ها.
آقا😀😀😀😀😀😀😀😀😀

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا