• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Come out(کام اوت)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
چون آدم تضاد میبینع پسر خوب،واسه ی دیدگاه جامعه به ی اقلیت توی این دهه اخیر چقدر هزینه میشه؟آی حقوق بشر آی حقوق بشر،خب از اون طرف هزاران نفر از یمن و فلسطین و... از تعرض و استثمار و جنگ میمیرن کسی نمیگه حقوق بشر؟
من از تو میپرسم،نگران برابری حقوقن باشه اوکی قوانینی مثل«نپرس و نگو» رو لغو کردید باشه،چرا تبلیغات همجنس بازی این همه هست،از رژه های همجنس بازی،از شبکه های اجتماعی،این همه اقلیت مورد ظلم دیگه،چرا سکوت...؟
هزاران دلیل واهی,که آی این ژنتیکه هرکسی کمی جستجو کنه میبینع هیچ ژن مسئولی برای همجنس بازی نیست،آی در حیوانات هم هست،خب آی بیوه سیاه هم جفتشو میخوره چ ربطی داره،اگر مشکلی نیست بگید قانع شیم چرا داستان سرایی؟
فرانسه وقتی ازدواج همجنس بازا به رسمیت شناخت،کاخ الیزه توسط صدها هزار نفر محاصره شد،شعار چی بود؟گادز مریج وان وومن اند وان‌من و...مهد دموکراسی چرا اینا رو نادیده گرفت؟
علتش چیه،هزاران چیز!!!
یه شبه اومدن گفتن metoo،از خواننده و بازیگر و پارلمانی،چیشد ی‌شبع فهمیدن بهشون تجاوز شده این همه سال سکوت چی بود؟ی دفعه میبینی داره ی شکاف بزرگ بین مرد و زن پیش میاد،مرد اینه مرد اخه،وحشیه فلانه و...
اونایی که واسه ی دلار هم هزار فکر اقتصادی میکنن،چیشده ی دفعه علیه ی چیز مقبول اکثریت،میلیون ها دلار هزینه و هزاران فیلم و...میسازن؟کسایی ک با راه انداختن داعش و... هزاران نفر می‌کشن چطور الان نگران چند نفر شدن،این هزینه چطور میخواد برگرده؟
و هزاران مورد دیگه ک اگر دیدی و فکر کردی و سوال پیش نیومد بحثش جداست...!همون کارتنه ک میگی میشه ک باید بشینی و نگاه کنی
چرا همجنس بازی؟از اقتصاد تا قدرت؟
۱.فروش همجنس بازی!
سرمایه داری اساسش چیه؟ازادی از هرگونه قید و شرط،امروز تو جامعه غربی زن لخت تکراری شده،یه تغییر هویت فردی چقدر سود میتانه بیاره؟اساس سرمایه داری هنجارشکنیه،عادت شکنیه،از توریسم های همجنس بازی تا هزاران مورد دیگه
و ده ها علت دیگه که مخالف های زیادی خواهد داشت من جمله
چ بخوای چ نخوای کسایی ک در قدرتن در هر کشوری فلسفه ی ابرانسانی نیچه رو پیاده میکنن،قشر خاکستری باید تا حد ممکن تضعیف بمونه،و درگیر سطحی ترین مسائل بشن،
مثلا همین الان کشور ما،اکر بخواد یک هفته تمام شبکه های قاچاق مواد مخدر رو می‌تونه شناسایی و جمع کنه،اما چرا نمیشه؟دستگیری سر شبکه های توزیع مواد هر محله کار سختیه؟نه بجز بحث سود،بحث اینه ک برای کشوری مثل ایران با این حجم بیکاری و...اون مسئول بی مادر میاد میگه ک این دو جوون معتاد باشن صبح تا شب درگیر دو گرم و خمار،خطرش کمتره واس من تا اینک فردا بفهمه دورش چ خبره و خیلی از مسائل ک موقعیتش بخطر بندازع
چه بخوای چ نخوای از بعد روانشناختی فرد همجنس باز یک فرد پذیرنده است که آماده پذیرش هرگونه خواسته و دستوریه فقط کافیه به همجنس بازهای معروف عرصه سیاست و هنر نگا کنی...

#یه متلکی وسط بحث جدی

تو حرفات ارتباطی بین این که ذهن مردم رو درگیر حواشی کنن و نابودی بنیان خانواده پیدا نکردم.

گادز مریج وان وومن اند وان من؟؟ این جمله اصلا معنی داره؟ :-?

زن لخت تکراری شده؟ فکر نمیکنم بیشتر مردای دنیا باهات هم نظر باشن :))

چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا؟ :)) به شخصه از حرفات آنگوزمان شدم.

حسن عباسی و رائفی پور آینده خودتی 👍

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
۱)نیازه مجدد بخونی
۲)
yzccfaekdzcmg8t2dz66.jpg
۳)در ایران ارع،ولی خارج از اینجا دسترسی آسان با هزینه ی کم،علت تغییر ذائقه عمومی برای سرمایه داریه
۴)منم بهت پیشنهاد میکنم بزنم شبکه پویا و وارد این مسائل نشو

۲. این جماعت میتونن ازدواج خدایی خودشون رو داشته باشن، کسی مجبورشون نکرده با همجنس خودشون ازدواج کنن. این که دیگران بخوان با همجنس یا جنس دیگری ازدواج کنن ربطی به اینا نداره، چه تعدادشون صد نفر باشه چه کل جمعیت کره ی زمین منهای دو.

۳. خارج از ایران که ارتباط با همجنس راحت تره. میری گی کلاب و همون شب میری خونه :))

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
چون آدم تضاد میبینع پسر خوب،واسه ی دیدگاه جامعه به ی اقلیت توی این دهه اخیر چقدر هزینه میشه؟آی حقوق بشر آی حقوق بشر،خب از اون طرف هزاران نفر از یمن و فلسطین و... از تعرض و استثمار و جنگ میمیرن کسی نمیگه حقوق بشر؟
من از تو میپرسم،نگران برابری حقوقن باشه اوکی قوانینی مثل«نپرس و نگو» رو لغو کردید باشه،چرا تبلیغات همجنس بازی این همه هست،از رژه های همجنس بازی،از شبکه های اجتماعی،این همه اقلیت مورد ظلم دیگه،چرا سکوت...؟
هزاران دلیل واهی,که آی این ژنتیکه هرکسی کمی جستجو کنه میبینع هیچ ژن مسئولی برای همجنس بازی نیست،آی در حیوانات هم هست،خب آی بیوه سیاه هم جفتشو میخوره چ ربطی داره،اگر مشکلی نیست بگید قانع شیم چرا داستان سرایی؟
فرانسه وقتی ازدواج همجنس بازا به رسمیت شناخت،کاخ الیزه توسط صدها هزار نفر محاصره شد،شعار چی بود؟گادز مریج وان وومن اند وان‌من و...مهد دموکراسی چرا اینا رو نادیده گرفت؟
علتش چیه،هزاران چیز!!!
یه شبه اومدن گفتن metoo،از خواننده و بازیگر و پارلمانی،چیشد ی‌شبع فهمیدن بهشون تجاوز شده این همه سال سکوت چی بود؟ی دفعه میبینی داره ی شکاف بزرگ بین مرد و زن پیش میاد،مرد اینه مرد اخه،وحشیه فلانه و...
اونایی که واسه ی دلار هم هزار فکر اقتصادی میکنن،چیشده ی دفعه علیه ی چیز مقبول اکثریت،میلیون ها دلار هزینه و هزاران فیلم و...میسازن؟کسایی ک با راه انداختن داعش و... هزاران نفر می‌کشن چطور الان نگران چند نفر شدن،این هزینه چطور میخواد برگرده؟
و هزاران مورد دیگه ک اگر دیدی و فکر کردی و سوال پیش نیومد بحثش جداست...!همون کارتنه ک میگی میشه ک باید بشینی و نگاه کنی
چرا همجنس بازی؟از اقتصاد تا قدرت؟
۱.فروش همجنس بازی!
سرمایه داری اساسش چیه؟ازادی از هرگونه قید و شرط،امروز تو جامعه غربی زن لخت تکراری شده،یه تغییر هویت فردی چقدر سود میتانه بیاره؟اساس سرمایه داری هنجارشکنیه،عادت شکنیه،از توریسم های همجنس بازی تا هزاران مورد دیگه
و ده ها علت دیگه که مخالف های زیادی خواهد داشت من جمله
چ بخوای چ نخوای کسایی ک در قدرتن در هر کشوری فلسفه ی ابرانسانی نیچه رو پیاده میکنن،قشر خاکستری باید تا حد ممکن تضعیف بمونه،و درگیر سطحی ترین مسائل بشن،
مثلا همین الان کشور ما،اکر بخواد یک هفته تمام شبکه های قاچاق مواد مخدر رو می‌تونه شناسایی و جمع کنه،اما چرا نمیشه؟دستگیری سر شبکه های توزیع مواد هر محله کار سختیه؟نه بجز بحث سود،بحث اینه ک برای کشوری مثل ایران با این حجم بیکاری و...اون مسئول بی مادر میاد میگه ک این دو جوون معتاد باشن صبح تا شب درگیر دو گرم و خمار،خطرش کمتره واس من تا اینک فردا بفهمه دورش چ خبره و خیلی از مسائل ک موقعیتش بخطر بندازع
چه بخوای چ نخوای از بعد روانشناختی فرد همجنس باز یک فرد پذیرنده است که آماده پذیرش هرگونه خواسته و دستوریه فقط کافیه به همجنس بازهای معروف عرصه سیاست و هنر نگا کنی...

#یه متلکی وسط بحث جدی
چون هیچ کس به قطع نمیتونه بگه صد در صد حق با منه
حتی اگر میخوای نظری بدی
سعی کن حداقل از ادبیات صحیح و رایج در دوران خودت استفاده کنی
همجنس گرایی! درسته نه همجنس بازی!
جدای از درست و غلط بودنش خیلی تصویر منزجر کننده ای داره استفاده از این عبارت

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
۲. این جماعت میتونن ازدواج خدایی خودشون رو داشته باشن، کسی مجبورشون نکرده با همجنس خودشون ازدواج کنن. این که دیگران بخوان با همجنس یا جنس دیگری ازدواج کنن ربطی به اینا نداره، چه تعدادشون صد نفر باشه چه کل جمعیت کره ی زمین منهای دو.

۳. خارج از ایران که ارتباط با همجنس راحت تره. میری گی کلاب و همون شب میری خونه :))
اتفاقا بنظرم توی ایران این مساله گاها راحت تره: )))))))
اگر مساله بروز ندادن/دادن گرایش رو در نظر نگیری
انقدر فضای خانواده های سنتی و مذهبی گرفته ست که احتمالا خیلی موقع ها شاید رابطه با همجنس راحت تر باشه : )))) چون پدر و مادر فقط و فقط به این فکر میکنن که بچمون آبرومونو نبره و خب اگر با همجنسش باشه و کام اوت نکنه بنظرت راحت تر نیست؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
#یه متلکی وسط بحث جدی
بیا من کارتو انجام میدم.

به نفع دولت ها نیست که بخوان همجنسگرایی رو "رواج" بدن چون براشون صرفه‌ای نداره و ممکنه مشکلات حقوقی درست کنه. صرفه نداره چون همینکه شانس فرزندآوری زوج دگرجنسگرا از زوج همجنسگرا بیشتره اونارو برای دولت‌ها باارزش‌تر میکنه.
اگه فرضا یه زوج همجنسگرا با روش‌هایی که الان استفاده میشه بچه‌دار بشن و بعد طلاق بگیرن، حضانت بچه با کیه؟ با پدر/مادرِ بیولوژیکیش(توی اون رابطه) یا نه؟
____
اگر میخواستی بقیه رو به چالش بکشی میتونستی از مثال‌هایی استفاده کنی که برای همه قابل فهم باشن و بشه درباره‌شون اطلاعات جمع کرد ولی وقتی بحث رو به سمت توطئه میکشی دیگه بحث جدی نیست فقط باز شده برای مغلطه، متلک و مسخره کردن.(برای توطئه نمیشه اطلاعات معتبر کسب کرد و هر اطلاعاتی که بدی با گفتنِ "اگه این خودش یه لایه از توطئه باشه چی؟" توی بحث بی‌ارزش میشه)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
این بحث سر دراز داره و نمی‌خوام تموم وقتم رو اینجا در جواب بگذرانم ولی یه حرفم به دختراس ک تقریبا اغلب دیسلایک های به پست من رو،از طرفشونه،یک لحظه خودتون رو نبینید بشینید فکر کنید به پیامدها به اثرات این رویداد،دو مردی که پس فردا سرپرستی یک دختر رو برعهده میگیرن،ایا میتانن از وجود و علت وجودی جنس مونث حرفی بزنن،جز اینکه جنس مونث رو تنزل بدن به ماشین حمل تخمک و جنین؟
و از اون طرف هم برای مردا...
درنتیجه بعد ی مدت یک نسل از کودکانی بوجود میاد که ....
پیامد این شکاف عمیق چی میشه؟!

برای مردایی که تو زندگیتن متاسفم
ولی بله
مردایی که من میشناسم اگر تصمیم بگیرن سرپرستی دختر بچه ای رو قبول کنن یا به هر گونه ی دیگه ای بچه دار بشن قطعا قبلش اطلاعات لازم رو دارن میتونن فرزندشونو به خوبی برای ورود به جامعه آماده کنن
و دیدگاه همه به مردانگی و زنانگی مثل شما نیست
حقیقتا دیدگاه دنیا به مردانگی و زنانگی این روز ها خیلی زیبا تر و عمیق تر از چیزی که بین پاشون و کمی بالاتره

پیامد این شکاف عمیق هم خوشبختانه اینه که آدمایی با عقاید شبیه شما از اجتماع رونده میشن

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
اگر رایج بودن دلیل حقانیتع،پس این تاپیک رو ببندیم و سعی کنیم از رابطه ی جنسی رایج دوران خودمون استفاده کنیم...
چون تکلیف متن با صحیح و درست مشخص نشد
درهر صورت منزجر کننده س،هر نوع که بخوابیم با این کلمات بازی کنیم...مثل بچه باز ک شد بچه خواه!
اتفاقا از نظر من این تاپیک باید بسته بشه چون اصلا دلیلی و نیازی برای باز بودنش وجود نداره!

دو تا انسان آزاد با سن قانونی به انتخاب خودشون کاری رو‌ انجام میدن ، از نظرت این‌ تفاوت نداره با پدوفیلی که بدون آگاهی یا خواست یه بچه بهش تجاوز میکنه!؟؟

برای یک اسکشوال هم‌ رابطه جنسی دو فرد استریت منزجر کننده ست پس اگر اسکشوال ها جمعیتی با قدرت زیاد داشته باشن هم اجازه دارن به استریت ها بگن منزجر کننده؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
واقعا فکر می‌کنی مقابل میلیاردها دلاری که بدست میاد چند مشکل حقوقی اهمیت داره؟
کسایی که حلقه ی‌ اصلی قدرت رو تشکیل میدن رضایت ملت رو تا رضایت مشروط عموم ادامه میدن وقتی از دایره خارج شه،و بخواد به قدرت و ثروت اونها نفوذ کنه،روی دیگه سکه رو میبینی
ایران با معترضای آبان چ کرد؟فرانسه با جلیقه زردا چکار کرد؟و آمریکا با جنبش وال استریت که علیه سرمایه داری شکل گرفت چه کرد؟
چقدر در جایی که منافع خودشان به خطر بود به خواست ملت ها اهمیت دادن؟
...
در بحث دوم هدف من چیزی ک میگی نبود،جواب یک سوال که غرب که مقابل این همه جنایات جهانی سکوت می‌کنه و دم از حقوق بشر نمیزنه،الان چیشدع همش مثل قضیه ی هلوکاست ،آی این مظلوم ها،آی این بدبخت ها میکنه؟در قبال این همه هزینه قراره چی گیرش بیاد؟
میلیاردها دلار از کجا بدست میاد؟
درسته دیزنی و کلا هالیوود به ظاهر از LGBTQ حمایت میکنن تا مخاطب جذب کنن و بعد فیلم‌هاشونو برای کشورای عربی و چین و روسیه سانسور میکنن چون پول براشون مهمتره ولی دلیل تو برای مخالفت با این قضیه این نیست که این کار غلطه اینه که تو با همجنسگرایی مخالفی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
منظور واژه های مثل مادر و ،احساسات بین اونها و...هدف های مقدس تر بود که دو مرد با توضیح هم نمیتونن اینو بفهمونن به ی دختر بچه...
نمیدونم واقعا کج فهمیدی یا عامدانه کجش کردی و بلکه کامل ۱۸۰ درجه...
تو مستقیما گفتی یک مرد برای تعریف زن اون رو به یک تخمدان کاهش میده شاید منظورت از نوشتن چیز دیگه ای بوده
بالاتر راجع به اینکه تو جامعه پست مدرن با اینکه مادرو خانواده هنوز اهمیت زیادی تو جامعه دارن
اما نقششون دیگه یک قاب سیمانی از توصیفات نیست
حالت سیال تر پیدا کرده
اما بگذریم حتی اگر بخوایم تو چارچوب کلاسیک صحبت کنیم

۱. مادرنگی و محبت احساسات غریزی اند یک دختر نیاز به معلم برای یاد گرفتنشون نداره

۲. جنس مذکر هم از مادر زایده شده قطعا احساس و ارتباط مادری رو درک کرده و قطعا میتونه به شیوه خودش اونو آموزش بده
مگه تعریف مادریت تو همه خانواده ها یکیه یا باید یکی باشه؟ هر کس به شیوه خانواده خودش این مفهوم رو درک میکنه حتی تو خانواده های هترو هم همینشکلیه درک من از مادر بودن با درک تو زمین تا آسمون احتمالا متفاوته

۳. مردها احساسات دارن خسته نشدید انقدر به حقوق و انسانیتشون تجاوز کردید؟
ی دفعه میبینی داره ی شکاف بزرگ بین مرد و زن پیش میاد،مرد اینه مرد اخه،وحشیه فلانه و...
شما که همجنسگرا نیستی "با تبلیغات علیه مرد" (ابراز خشونت های جنسی)
مخالفی چرا خودتم همینا رو میگی خوب

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
تو حرفات ارتباطی بین این که ذهن مردم رو درگیر حواشی کنن و نابودی بنیان خانواده پیدا نکردم.

گادز مریج وان وومن اند وان من؟؟ این جمله اصلا معنی داره؟ :-?

زن لخت تکراری شده؟ فکر نمیکنم بیشتر مردای دنیا باهات هم نظر باشن :))

چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا؟ :)) به شخصه از حرفات آنگوزمان شدم.

حسن عباسی و رائفی پور آینده خودتی 👍
من كارى ندارم كى اين بساطو راه انداخته،البته نيازى به اين تئورى هاى توطئه بزرگ نيست،استعداد جوونهاى ايرانى براى پذيرفتن چنين امورى با يه سرى برچسب هميشگى خيلى زياده.
ولى مسئله اى كه آقاى @Zxcv هم مطرح كرد و مهمه اينه كه ما كسانى رو داريم كه به اجسام تمايل جنسى دارن(واقعا هم داريم چنين كسانى) يا برخى به مرده ها تمايل جنسى دارن،اينا حتى در آمريكا اختلال به حساب مياد،اما جوى در مورد تمايل به جنس موافق(خصوصا در جوونها) ايجاد شده كه همجنسگرايى رو هيچكس حق نداره غيرعادى فرض كنه و حتى حق نداره وقتى كسى رو اولين بار ميبينه اين پيش فرض در ذهنش باشه كه طرف دگرجنسگراست و هركس هم چنين فكر كنه عقب افتاده است!

من مشكلى يا بغض و عداوتى با اين عده ندارم،ولى اين جو اجتماعى كه براى اين افراد راه افتاده ديگه مضحك شده.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
من كارى ندارم كى اين بساطو راه انداخته،البته نيازى به اين تئورى هاى توطئه بزرگ نيست،استعداد جوونهاى ايرانى براى پذيرفتن چنين امورى با يه سرى برچسب هميشگى خيلى زياده.
ولى مسئله اى كه آقاى @Zxcv هم مطرح كرد و مهمه اينه كه ما كسانى رو داريم كه به اجسام تمايل جنسى دارن(واقعا هم داريم چنين كسانى) يا برخى به مرده ها تمايل جنسى دارن،اينا حتى در آمريكا اختلال به حساب مياد،اما جوى در مورد تمايل به جنس موافق(خصوصا در جوونها) ايجاد شده كه همجنسگرايى رو هيچكس حق نداره غيرعادى فرض كنه و حتى حق نداره وقتى كسى رو اولين بار ميبينه اين پيش فرض در ذهنش باشه كه طرف دگرجنسگراست و هركس هم چنين فكر كنه عقب افتاده است!

من مشكلى يا بغض و عداوتى با اين عده ندارم،ولى اين جو اجتماعى كه براى اين افراد راه افتاده ديگه مضحك شده.

فلسفه قضاوت تمایلات اینه:
چیزی که به کسی (خود فرد یا دیگران و در دید کلان تر جامعه) آسیبی نزند اختلال نیست و یه تمایل خوانده میشه

حالا
چرا ما میگیم این تمایل نباید غیر عادی خونده بشه ؟
زیرا نه تنها آسیب رسان نیست بلکه در عموم مواقع به مفاهیم نسبتا متعالی همچون عشق و خانواده گره خرده

فیتیش فقط یه تمایل جنسیه در حالی که هموسکشوالیتی اینطور نیست
من اول بحث هم گفتم طبیعیه که آدما به خاطر مینوریتی بودن همه رو هترو در نظر بگیرن تا خلافش ثابت بشه
ولی نمیشه همجنسگرایی رو با فیتیش و پدوفیلی مقایسه کرد

گیو

un cattivo giovane
نام مرکز سمپاد
هیوم؟
شهر
یزد+تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
الان که دارید در رابطه با همجنسگرایی و پرچم هفت رنگشون حرف میزنید و از احترام و حق و حقوق میگید
اینم باید جزوی از احترام حساب بشه که توی عقاید یکی همجنسگرایی مریضی و اختلاله
توی عقاید یکی کاملا درسته
من خودم مخالف همجنسگرایی هستم بخاطر تبعات اجتماعی که داره ولی هیچکدام از این دو دسته مخالفین و موافقین حق نداره که حق انتخاب و زندگی و احترام را از اون یکی بگیرهه.
و بجای تیکه پرونی توی حرف بزن یامسخره کردن هم دیگه توی جواباتون ؛ بهترهه صریح تر حرفتون را بزنید
و اینکه الکی تلاش نکنید تا کسیو قانع کنید که همجنسگرایی اختلاله یا نیست چون این جماعتی که من میبینم تا اخرین قطره ی خونشون پای طرز تفکر اشتباه یا درستشون هستند
یکی دوست دارهه به همجنسگرا ها بگه کو.نی و یا برچسب هر.زه گی بزنه خب میزنه شما خودتم بکشی نمیتونی از بنیان عوضش کنی شاید بیرونش را عوض کنی ولی اون از درون خودش دوباره داره همین برچسب را میزنه ، یکی هم دوست دارهه حمایتشون کنه میکنه من متوجه نمیشم مشکلش کجاست؟

و خب یکی از تبعات اجتماعی که همجنسگرایی داره اینه که همجنسگرایی تا چند سال پیش اختلال حساب میشد که الان از نظر روانشناسی دیگه اختلال حساب نمیشه و اصلا جرم یا جنایتی محسوب نمیشه ولی مشکل اینجاست که همجنسگرایی اوکیه تا وقتی که فقط بین خودت و پارتنرت باشه مگه وقتی یه زن و شوهر با هم رابطه دارن میان اونو جار میزنن؟ یا یه دختر پسر ؟ نه نمیکنن ولی الان اغلب همجنسگرایی توی ایران نه توی دنیا به این صورته که میان جار میزنن که من همجنسگرام همین رژه ها خب روی ذهن های بچه ها تبعات بدی داره و این موضوعه که مشکله
در کل ما نمیتونیم پیش فرضها را عوض کنیم مگه این بتونیم جامع را عوض کنیم که غیر ممکنه پیش فرض دگر جنس گرا تا اخر میمونه خب اگه بخوایم این پیش فرض را عوض کنیم باید پیش فرض جنسیت را هم عوض کنیم شاید اونی که دخترهه به دنیا اومده نان باینریه یا اونی که پسر به دنیا اومده حس میکنه ترنس؛ میدونید یه چیزیه که نمیشه.
و درکل اینو بدونید که هیچ ابر قدرتی اینقدر بیکار نیست که با رژه راه انداختن بخواد مغز اون یکی کشور را نابود کنه اینا خود مردمم که تصمیم میگیرن چجوری زندگی کنن و شما نمیتونید عوضشون کنید مگه اینکه بکشیدشون.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
فلسفه قضاوت تمایلات اینه:
چیزی که به کسی (خود فرد یا دیگران و در دید کلان تر جامعه) آسیبی نزند اختلال نیست و یه تمایل خوانده میشه

حالا
چرا ما میگیم این تمایل نباید غیر عادی خونده بشه ؟
زیرا نه تنها آسیب رسان نیست بلکه در عموم مواقع به مفاهیم نسبتا متعالی همچون عشق و خانواده گره خرده

فیتیش فقط یه تمایل جنسیه در حالی که هموسکشوالیتی اینطور نیست
من اول بحث هم گفتم طبیعیه که آدما به خاطر مینوریتی بودن همه رو هترو در نظر بگیرن تا خلافش ثابت بشه
ولی نمیشه همجنسگرایی رو با فیتیش و پدوفیلی مقایسه کرد
اين كه گفتيد اصلا فلسفه قضاوت صحيح نيست. تمايل به اجسام هم آسيب رسان نيست براى جامعه،ولى اختلال محسوب ميشه.خيلى از تمايلات براى جامعه يا فرد آسيب رسان نيستن اما اختلال به حساب ميان.
من با اونها لزوما مقايسه اش نمى كنم،اما نبايد غيرعادى فرض كردن چنين تمايلى رو تبديل به يك تابو كرد.در هر صورت نميشه كسى رو كه به افراد با پيش فرض دگرجنسگرا بودن نگاه مى كنه تقبيح كرد.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
الان که دارید در رابطه با همجنسگرایی و پرچم هفت رنگشون حرف میزنید و از احترام و حق و حقوق میگید
من خودم مخالف همجنسگرایی هستم بخاطر تبعات اجتماعی که داره ولی هیچکدام از این دو دسته مخالفین و موافقین حق نداره که حق انتخاب و زندگی و احترام را از اون یکی بگیرهه.
و بجای تیکه پرونی توی حرف بزن یامسخره کردن هم دیگه توی جواباتون ؛ بهترهه صریح تر حرفتون را بزنید
و اینکه الکی تلاش نکنید تا کسیو قانع کنید که همجنسگرایی اختلاله یا نیست چون این جماعتی که من میبینم تا اخرین قطره ی خونشون پای طرز تفکر اشتباه یا درستشون هستند
یکی دوست دارهه به همجنسگرا ها بگه کو.نی و یا برچسب هر.زه گی بزنه خب میزنه شما خودتم بکشی نمیتونی از بنیان عوضش کنی شاید بیرونش را عوض کنی ولی اون از درون خودش دوباره داره همین برچسب را میزنه ، یکی هم دوست دارهه حمایتشون کنه میکنه من متوجه نمیشم مشکلش کجاست؟

و خب یکی از تبعات اجتماعی که همجنسگرایی داره اینه که همجنسگرایی تا چند سال پیش اختلال حساب میشد که الان از نظر روانشناسی دیگه اختلال حساب نمیشه و اصلا جرم یا جنایتی محسوب نمیشه ولی مشکل اینجاست که همجنسگرایی اوکیه تا وقتی که فقط بین خودت و پارتنرت باشه مگه وقتی یه زن و شوهر با هم رابطه دارن میان اونو جار میزنن؟ یا یه دختر پسر ؟ نه نمیکنن ولی الان اغلب همجنسگرایی توی ایران نه توی دنیا به این صورته که میان جار میزنن که من همجنسگرام همین رژه ها خب روی ذهن های بچه ها تبعات بدی داره و این موضوعه که مشکله
در کل ما نمیتونیم پیش فرضها را عوض کنیم مگه این بتونیم جامع را عوض کنیم که غیر ممکنه پیش فرض دگر جنس گرا تا اخر میمونه خب اگه بخوایم این پیش فرض را عوض کنیم باید پیش فرض جنسیت را هم عوض کنیم شاید اونی که دخترهه به دنیا اومده نان باینریه یا اونی که پسر به دنیا اومده حس میکنه ترنس؛ میدونید یه چیزیه که نمیشه.
و درکل اینو بدونید که هیچ ابر قدرتی اینقدر بیکار نیست که با رژه راه انداختن بخواد مغز اون یکی کشور را نابود کنه اینا خود مردمم که تصمیم میگیرن چجوری زندگی کنن و شما نمیتونید عوضشون کنید مگه اینکه بکشیدشون.
رژه پراید برای شو آف کردن سکشوالیتی نیست برای اعلام وجود و طبیعی سازی این پدیده ست
و اتفاقا خیلی عالی میشه اگه بچه ها ازشون تاثییر بگیرن
چون نسل این بچه ها نسلی هستن که دیگه لازم نیست بیان عین ما سر تمایلات دیگران بحث کنن نسلی ان که قراره ادما ها رو خیلی راحت تر قبول کنند به هر شکلی که هستند
همچنین باعث میشه مثل چیزی که @Nimbus گفت اگر بچه ای با خانواده هومو وارد جامعه شد مورد تمسخر قرار نگیره
اینا همه چیزایی ان که داره عوض میشه و پراید احتمالا اگر کار خودشو تو نسل ما بکنه نسل همین بچه هایی که میگی دیگه نیاز به برگزار کردنش ندارن

اما راجع به جندر خیلی خانواده ها هستند که آلان سعی میکنن که بچه شونو بین طرف گیری دخترانه پسرانه بزرگ کنن
من باهاش موافق یا مخالف نیستم
کاریه که جلوتر از زمان حاله و ضرر های خودشو داره و از نظر اجتماعی واقعا جایگاهش نیست
اما این ربطی به سکشوالیتی نداره مگه شما وقتی یکی به دنیا میاد راجع به سکس لایفش در آینده باهاش صحبت میکنی یا اصلا سکشوالیتی بچه مبنا تربیتیه یا مثلا از نظر اجتماعی جز هوییت بچه حساب میشه؟
نه البته که نه پس پیش فرض های سکشوالیتی تو نوجوونی به وجود میاد و بر اساس اکثریت ها شکل میگیره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اين كه گفتيد اصلا فلسفه قضاوت صحيح نيست. تمايل به اجسام هم آسيب رسان نيست براى جامعه،ولى اختلال محسوب ميشه.خيلى از تمايلات براى جامعه يا فرد آسيب رسان نيستن اما اختلال به حساب ميان.
من با اونها لزوما مقايسه اش نمى كنم،اما نبايد غيرعادى فرض كردن چنين تمايلى رو تبديل به يك تابو كرد.در هر صورت نميشه كسى رو كه به افراد با پيش فرض دگرجنسگرا بودن نگاه مى كنه تقبيح كرد.
تمایل به اجسام به خود فرد آسیب میزنه تمایل به مردگان هم هینطور
از باقی که نام نبریدید مثال ببرید تا من براتون شرح بدم دقبقا به کدوم یک از این سه دسته ای که گفتم آسیب میزنه
در ضمن خیلی از چیزا به عنوان فیتیش اند نه احتلال :)

غیر عادی نه اقلیت فرض کردن هیچ اشکالی نداره

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
رژه پراید برای شو آف کردن سکشوالیتی نیست برای اعلام وجود و طبیعی سازی این پدیده ست
چون نسل این بچه ها نسلی هستن که دیگه لازم نیست بیان عین ما سر تمایلات دیگران بحث کنن نسلی ان که قراره ادما ها رو خیلی راحت تر قبول کنند به هر شکلی که هستند
همچنین باعث میشه مثل چیزی که @Nimbus گفت اگر بچه ای با خانواده هومو وارد جامعه شد مورد تمسخر قرار نگیره
اینا همه چیزایی ان که داره عوض میشه و پراید احتمالا اگر کار خودشو تو نسل ما بکنه نسل همین بچه هایی که میگی دیگه نیاز به برگزار کردنش ندارن

اما راجع به جندر خیلی خانواده ها هستند که آلان سعی میکنن که بچه شونو بین طرف گیری دخترانه پسرانه بزرگ کنن
من باهاش موافق یا مخالف نیستم
کاریه که جلوتر از زمان حاله و ضرر های خودشو داره و از نظر اجتماعی واقعا جایگاهش نیست
اما این ربطی به سکشوالیتی نداره مگه شما وقتی یکی به دنیا میاد راجع به سکس لایفش در آینده باهاش صحبت میکنی یا اصلا سکشوالیتی بچه مبنا تربیتیه یا مثلا از نظر اجتماعی جز هوییت بچه حساب میشه؟
نه البته که نه پس پیش فرض های سکشوالیتی تو نوجوونی به وجود میاد و بر اساس اکثریت ها شکل میگیره
کاری به اون مسئله رژه ندارم. اما مواجه شدن با مسائل جنسی در سنین پایین خیلی تبعات خوبی در پی نداره. باشه میخوان اعلام کنن که ما طبیعی هستیم ایراد نداره بکنن ولی به شخصه نمی تونم مواجه کردن کودک با اینجور مسائل رو اونم توی اون سن بپذیرم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
کاری به اون مسئله رژه ندارم. اما مواجه شدن با مسائل جنسی در سنین پایین خیلی تبعات خوبی در پی نداره. باشه میخوان اعلام کنن که ما طبیعی هستیم ایراد نداره بکنن ولی به شخصه نمی تونم مواجه کردن کودک با اینجور مسائل رو اونم توی اون سن بپذیرم.
اصلا تو رژه پرید کسی از مسائل جنسی حرف نمیزنه
دیدن هومو ها هم نماد مسائل جنسی نیست
همونطور که دیدن یه زوج هترو که دست همو گرفتن تورو یاد سکسشون نمیندازه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

این که من «دوست دارم بهشون بگم کونی/هرزه» عین این می‌مونه به کسی که مبتلا به فلج اطفال شده بگی دلم می‌خواد بهش بگم افلیج و حق دارم اینو بگم و کسی هم نمی‌تونه نظر منو عوض کنه.
صرف نظر از اینکه ما از همجنسگرایی خوشمون بیاد یا بدمون بیاد، اختلال باشه یا نباشه، توهین به اونا نه تنها دردی رو دوا نمی‌کنه بلکه باعث شکاف بیشتر تو جامعه میشه. اگر بیمارن درمانشون کنین و اگر اسمش تفاوته و بیماری نیست پس بپذیریدشون چون اغلب آدمای قابل پذیرش و معقولی هستن و هیچ فرقی با استریت‌ها بجز میل جنسیشون ندارن.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
متاسفانه تاثيراتشو اينجا هم دارم ميبينم.
تمایل به اجسام به خود فرد آسیب میزنه تمایل به مردگان هم هینطور
از باقی که نام نبریدید مثال ببرید تا من براتون شرح بدم دقبقا به کدوم یک از این سه دسته ای که گفتم آسیب میزنه
در ضمن خیلی از چیزا به عنوان فیتیش اند نه احتلال :)

غیر عادی نه اقلیت فرض کردن هیچ اشکالی نداره
نه.يكى از اين اشخاص مثلا تعريف مى كرد،با لمس بدنه ماشينش حس مورد نظر بهش دست داده و ميده.در ضمن،از اين واژه فيتيش كه گفتيد اطلاع ندارم،ولى اينها اختلال به حساب ميان،حال هرجا كه باشيد.
برخى متوجه نيستن كه چون خودشون در جامعه از سنين پايين با اين مسائل آشنا شدن نبايد به بچه پنج ساله درباره همجنسگرايى بگن.و حتى براى نوجوون ها هم وقتى تعريف مى كنن صرفا با اين ديد كه "هركس ديديد مخالف همجنسگراهاست بدونيد عقب افتاده و جاهله" قضيه رو شرح ميدن.عاقبتشم شده اين.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اونوقت رابطه ی جنسی دو مرد،به مرد آسیب جسمی نمیرسانه؟ملاکت دقیقا چیه،اگر روانشناسی اگر جامعه شناسیه اگر پزشکی بدن خب بگو دقیقا تا این مورد بگیم

اگرچه هیچوقت بحثمون سبک زندگی فردی نبود ک ب ما ربطی ندارع،تبلیغ یک امر با رعایت حقوق یک امر خیلی متفاوت
نه عزیزم نمیزنه اگر رابطه درست انجام شه
همونطور که به خانوم آسیبی نمیرسه و اگر رابطه ناآگاهنه انجام شه باعث آسیب میشه اونوقت باید روابط زن و مرد هم غیر مجاز و منزجر کننده بشه دیگه چون ممکهنه به خانم آسیب برسه

و سلامت از هر سه نظر مهمه اگر مثال نقضی داری که یه تمایلی از لیست بیماری ها خارج شده ولی فلان آسیبی رو به فلان وجه انسان میرسونه خوش حال میشم بدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا