• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Attack On Titan

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
اتک شخصیت منفی نداره نمیدونم چرا بعضیاتون میگید شخصیت منفی داستان فلانیه و فلانی
اتفاقا نقطه قوت بزرگ داستان یکیش اینه همه از دم خاکسترین عین دنیای واقعی
اینجا که گفتیم «دشمن». دشمن و شخصیت منفی هم لزوما یکی نیستن.

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
من تازه فصل دومش رو شروع کردم. منتها دارم از فیلیمو میبینم و حس میکنم ممکنه یه چیزایی رو سانسور کرده باشن. رابطه ارن و میکاسا دقیقا چیه؟ چیزی هست که سانسور شده باشه؟
در کل به نظرتون همین فیلیمو رو ادامه بدم یا نسخه اصلی خیلی فرق داره؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
من تازه فصل دومش رو شروع کردم. منتها دارم از فیلیمو میبینم و حس میکنم ممکنه یه چیزایی رو سانسور کرده باشن. رابطه ارن و میکاسا دقیقا چیه؟ چیزی هست که سانسور شده باشه؟
در کل به نظرتون همین فیلیمو رو ادامه بدم یا نسخه اصلی خیلی فرق داره؟
اتک زیاد چیزای سانسوری نداره فکر کنم، اما من اگه بودم ۱۰۰ بار تماشا از نسخه‌ی اصلی رو به فیلیمو ترجیح می‌دادم.
رابطه‌ی ارن و میکاسا کمی پیچیده‌ست، باید تا پایان ببینی.

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
آرمین دختره یا پسره؟ یه جا بهش میگن دختر ولی حقیقتا هیچ شباهتی به دخترا نداره. نکنه ترنسه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
آرمین دختره یا پسره؟ یه جا بهش میگن دختر ولی حقیقتا هیچ شباهتی به دخترا نداره. نکنه ترنسه؟
نه همون پسره. فقط چون قیافه‌ش یکم دخترونه‌‌ می‌زنه گاهی ازش به عنوان دختر استفاده می‌کنن :‌))

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
اگه قسمت ۲۲ فصل ۴ رو که جدید اومده ندیدید نخونید

قسمت جدید بنظرم بدک نبود از اون قسمتی که تایتان میکشتن خیلی خوشم اومد ولی قشنگ میشد حس کرد که دارن سعی میکنن گبی رو بی گناه نشون بدن و تقدیسش کنن اما یه اتک فن همیشه این جمله ورد زبونشه
فاک یو گبی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
وااای چقدر این قسمتی خوب بود +____+
فاک یو :)) گبی الان محبوبمه :`› اونجا که اون دختره رو نجات داد عالی بود -.-
الان که بقیه‌ی کاراکترا هم تاثیرگذار می‌شن و حتی اون دختره هم از غلافش دراومده و مردم به یه نقشه‌ی جایگزین نیاز دارن، داستان خیلی جذاب می‌شه. همه‌ی اعتراضاتی که بهش داشتم برطرف شد :‌‌-"

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
هی، از این کوئیزا :-“

https://brainfall.com/quizzes/which-attack-on-titan-character-are-you/

گاددمیت. می‌دونستم :‌))

screenshot_20220214-122339_chrome_ve90.jpg

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
وااای چقدر این قسمتی خوب بود +____+

فاک یو :)) گبی الان محبوبمه :`› اونجا که اون دختره رو نجات داد عالی بود -.-
الان که بقیه‌ی کاراکترا هم تاثیرگذار می‌شن و حتی اون دختره هم از غلافش دراومده و مردم به یه نقشه‌ی جایگزین نیاز دارن، داستان خیلی جذاب می‌شه. همه‌ی اعتراضاتی که بهش داشتم برطرف شد :‌‌-"
منکه مانگا خوندم ولی اسپویل نمیکنم اما بنظرم شدیدا در تلاش بودن که گبی رو یکم مثبت ترش کنن :))
البته مانگا که خوندم یادم نمیاد این جزئیات رو گمانم اون تیکه که مثل هیرو میپره وسط رو خودشون اضافه کردن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
آیم هانجی هاهاها

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
ایول بالأخره Annie برگشت :)) خیلی منتظر بودم دوباره Female Titan رو ببینم. علاوه بر این‌که خود کاراکتر آنی رو دوست دارم، تایتانش هم تایتانِ موردعلاقۀ منه واقعاً حیفم می‌اومد این همه وقت از داستان خارج شده بود.
چقدر آهنگای خفنی داره این فصل. من هر کدوم از سکانس‌های اکشنش رو حداقل چند بار نگاه می‌کنم تا سیر شم. مثلاً تو این قسمت اون تیکه‌ای که جمع شدن تایتانا رو کُشتن واقعاً آدرنالینِ خالص بود!

دوشنبه‌ها یوتیوب و توئیتر و اینستاگرامم پُر از محتوای مربوط به اتک آن تایتان می‌شه. امروز این ویدئوی جالب رو دیدم که یه Mash-Up از آهنگ تیتراژ AoT و Arcane بود و بسیار لذت بردم :-" به قولِ این سیاسی‌های برانداز، "نوری کورکننده و نعره‌ای کرکننده" بود :)) البته صرفاً جهت اطلاع بگم که هر دو سریال رو به شدت اسپویل می‌کنه.

+ الآن متوجه شدم که آرمین در واقع تو این قسمت اولین تایتانش رو کُشت :-" که از قضا، فرمانده پیکسیس بود.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
یه سوال. مگه نه که وقتی یه غول عادی یه غول هوشمند (یکی از نه تا غول) رو میخوره تبدیل میشه به انسان و قدرت اون غول هوشمند رو به دست میاره؟
چرا پس اون غولی که ارن رو خورد تبدیل به آدم نشد و برعکس ارن ازش بیرون زد؟

شما چطوری این همه تا قسمت بعدی صبر میکنید؟

اه یلنا کیه چیه؟ خیلی عجیب غریبه.

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
یه سوال. مگه نه که وقتی یه غول عادی یه غول هوشمند (یکی از نه تا غول) رو میخوره تبدیل میشه به انسان و قدرت اون غول هوشمند رو به دست میاره؟
چرا پس اون غولی که ارن رو خورد تبدیل به آدم نشد و برعکس ارن ازش بیرون زد؟

شما چطوری این همه تا قسمت بعدی صبر میکنید؟

اه یلنا کیه چیه؟ خیلی عجیب غریبه.
اون غول در صورتی تبدیل به غول هوشمند میشه که مایع نخاعی تایتان قبلی رو کامل بخوره و بکشش اون فقط دست و پای ارن رو کند اما نکشتش

به سختی :))

یلنا هم نظری راجبش ندارم :))

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
آخه من حتی انیمه های غیر تخیلیشون هم که میبینم روابط بین آدماشون در جامعه ما حداقل حقیقی نیست. چه روابط عاشقانه و چه روابط دوستی ها. هر چند تا جایی که از دوستای مقیم ژاپنم هم پرسیدم بهم گفتن روابط واقعی خودشون هم به این شکل نیست. نمی گم بده ولی این روابط برای من قابل درک نیست.
البته شاید تک و توک هم بینشون پیدا بشه که اینجوری نیستن. ولی به قول شما کلیت همینه
مدفن کرم های شب تاب رو دیدی؟ وقتی مارنی آنجا بود رو چطور؟
من قدیما از انیمه به خاطر زیادی فانتزی بودنش خوشم نمیومد ولی دو سه تا انیمه سینمایی که دیدم خیلی خوشم اومد. این دوتا هم در صدرشون بودن. اصلا فوق العاده بودن این دوتا. به شدت طبیعی و هیجان انگیز و غافل گیر کننده.
اتک آن تایتان اولین سریالی بود که دیدم و خب من از اینکه اومده مفاهیم دنیای ما رو اینطوری نمادین نشون میده خیلی خوشم اومد. توی هر قسمتش هم اشاره میکنه به یه سری چیزا که هیجان انگیزترش میکنه و دوست دارم بدونم سیر داستان چیه و تهش چی میشه.
پر از مفاهیم و نگاه تازست. پر از خلاقیت، چیزایی که شاید کمتر به ذهن کسی خطور کنه.
در مجموع خیلی بهتر از فیلم های هالیوودی هست. و وقتی فیلم های هالیوودی بیخود اونقدر طرفدار دارن چرا باید انیمه کمتر طرفدار داشته باشه؟

• دابل‌لایک
امتیازات: f@him

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
نَّمک :‌|

اینو یه سایته نوشته بود و فکر نکنم بیشتر از این، چیزی ازش بدونیم: -.-

یلنا (Yelena) رهبر سربازان ضد-مارلی است که زیر نظر زیک یگر فعالیت می‌کند.

تاریخچه
یلنا در یک خانواده ساده در مارلی متولد شد که بعدها از کشور خود ناامید شد. او پس از ملاقات با زیک یگر، طرحی را برای تحکیم خود در تاریخ و کمک به زیک در نجات جهان ابداع کرد.

یلنا یک پیش‌زمینه دروغین از خود ایجاد کرده بود و ادعا می‌کرد که وطنش توسط مارلی مورد حمله قرار گرفته و فتح شده است. او به زور به عنوان یک سرباز برای جنگ در ارتش مارلی فراخوانده شد. او در آنجا با سربازانی با تفکر مشابه خود روبرو شد و آن‌ها را برای جنگ علیه مارلی سازمان‌دهی کرد.

ولی این یلنا از منفورترین شخصیت‌های اتک‌آن‌تایتانه برام :‌<
طرحشون هم همون عقیم‌سازی الدیایی‌ها اینا بود. :-`

اینطوری که یهو ورق برمیگرده، فک کنم دو سه قسمت دیگه یلنا از محبوب ترین شخصیت ها بشه
:))
در واقع هنوز یه شخصیت ناشناختس و خیلی بهش پرداخت نشده.
مثلا زیک هم تا حدود قسمت ۱۸-۱۹ فصل ۴ خیلی منفور بود ولی خب به نظرم بیشتر چون زیاد درموردش نمیدونستیم اینطوری بود. الان ته قسمت ۲۲ من بیشتر دلم واسش میسوزه تا اینکه بگم شخصیت بدیه.

بالا