• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت (سری ۱۰)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
@dinsiora
خیلی آدم رک و راستیه قد بلنده فکر میکنم موهاش کوتاهه چشم ابرو مشکیه
@Ɩαyα
آشپزی دوست داره
آدم مهربون و خونگرمیه برونگراست دلش میخواد با همه ارتباط داشته باشه دوستای زیادی داره در کل آدم خوبیه :)
@D.S.P
به نظرم درونگراست
قد نسبتا بلندی داره موهاش بلند و قهوه ایه
@mastermind81
آشپزیش خیلی خوبه
قد بلنده اهل رفاقته
@mostafa84
نمی شناسمش بخاطر همین تصور خاصی ازش ندارم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
@dinsiora دنیز *__*
خیرخواهه، عاشق طبیعته و حیووناست، می‌تونه همه‌جوره از پس خودش بربیاد، غالبا مراعات اطرافیانش رو می‌کنه، اجتماعیه و اکثر اوقات برون‌گرا، اگه حقی ازش ضایع بشه حتما اعتراض می‌کنه. حوصله‌ی فیلم‌های طولانی و این‌چیزها رو نداره احتمالا. اگه کسی بهش بگه تو نمی‌تونی فلان کار رو انجام بدی، یا کلا باهاش مخالفت بی‌جایی بشه؛ حتما اون‌کار رو انجام می‌ده.:)
پتانسیل بالایی داره در فشرده انجام دادن کاری که تو دراز مدت باید انجام می‌شده (با همون کیفیت) و شاید بشه گفت دقیقه نودی‌ه.
خوش‌صحبته، راحت با آدم‌های جدید و محیط‌های جدید کنار میاد. نون‌خامه‌ای دوست داره، گربه‌ها و سگ‌ها رو دوست داره.
طنز ظریف و گاها تلخی داره.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
@پرواز اشپز با استعداد .لطف داری عزیزمی خلاق.مانتو بلند و شالای متری دوست داره.
مرسی که شرکت کردی >:D< :RedHeart
مانتو بلند زیاد دارم اتفاقا:)
شال متری بلد نیستم جمع جورش کنم یدونه دارم اصفهانم هوا گرمه اکثرا شال متری آدم موهاش می پزه. ;))
اسپم نشه
@mastermind81
خوش خنده و اهل حال
یکم از نظر اینکه آدمی باشه که درکش کنه تنهاس.(اصن جمله بندییُ)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
لعیا: صداشُ :RedHeart چهرشُ x: و فکرشُ :* خیلی دوست دارم مرسی عزیزم لطف داری.حتی گاها وقتی بهش فکر می کنم؛ مثل یه ماهی با پولک های کیوته شیطون و پر انرژی و خوش قلب و مهربون و بسیار دل پاک :RedHeart عزیزمی اگه بگم همش درسته نمیگین چه اعتماد به سقفی داره !؟:))
مرسی که اومدی فاطمه :RedHeart
لعیا جان ببخشید هیچ شناختی ازتون ندارم وگرنه تصورت میکردم... :)) کاش یه دو کلمه مینوشتی
ایشالله قسمت بشه بیشتر با هم آشنا بشیم.مرسی :RedHeart
@Ɩαyα آیدیش رو با قصد مردم آزاری انتخاب کرده،درست کردمش دیگه :)) آدم نیست:-" ممنونم :))دوست دارم اذیتش کنم ولی دلم نمیاد، :)) بهترین کارو میکنی دوران طفولیت از این بچه ها بوده که دیوار راست رو می‌گرفته می‌رفته بالا،اگه تنها بودم آره ولی وقتی همه جمع بودن تنها ادب من بود که تعریف میشد تو جمع :)) آها راستی آدم نیست فرشتست:RedHeart مرسیی لطف داری:GreenHeart
مرسی که اومدی محمدرضا :RedHeart

مهربون و اهل کمک هستم
قوی به نظر میرسه...(یا تلاش میکنه) به اون حد نرسیدم ولی آره تلاش میکنم قوی کنم خودمو
قد حدودا 167 و خورده نه یه ۱۳ تا کم کن ازش :))
چشم ابرو مشکی یا قهوه ای یه کم تیره مشکی :D
لاغر یا متوسط گویا که لاغرم :-"
اصلا نمیتونم تپلی تصورت کنم :)) چون نیستم
آشپزیت بد نیست عالی هم هم نیست (نمیدونم چرا) چنان آشپزی نکردم ولی همون سه چهار تا غذایی هم که پختم واقعا خوشمزه بودن:-"
مرسی که اومدی زهرا:RedHeart
خب:-":)).:))ایشون از اوناست که وقتی با یکی حرفش میشه نمیتونه کامل جواب بده و میاد در پشت صحنه به رگبار میبنده:-"آره دقیقا.پی وی تو هم همون پشت صحنه است.سه سال پیش ژن خوابش بسیار بسیار زیاد بود و سر کلاس همش چشم هاش در حالت خواب بودن،تا اینکه بغل دستی من شد و تمام ژن ها رو به من انتقال داد:-"اما بعد اومدن کرونا گویا دوباره ژن ها دوان دان سرجای خودشون برگشتن و همچنان داره در حالت نیمه خواب به سر میبره:-" :))آره گاهی وقتا دوباره فعال میشه
به شدت به آشپزی علاقه منده و دوست داره ساعت ها وقت خود را در آشپزخانه سپری کنه،آشپزی عشق است عشق 8->اما به تازگی مشاهده شده که به شغل باغبانی علاقه پیدا کرده،اینو هم که دیگه نگمم ماهه اصلا در نتیجه این بشر،بشریست که نمی شود به صورت صددرصد روی حرف هایش حساب باز کرد[-| :)) آره بابا اصلا رو حرفام حساب باز نکنید..ولی جددا ترکیب یه آشپزخونه و باغبانی کردن میشه بهشت8->
نوشتن رو دوست داره آره خیلی و دنیای کوچیک خودش رو زیبا میبینه چون زیباست و درونگراست شدیدا،توانایی دی جی حرفه ای شده رو داره:-" :))مرسی بهش فکر نمیکنم چون ممکن پذیر نیست :) (وی مدتی دی جی مجازی در تلگرام بوده است:-") :))گروه البته..فکر کردم چقدر حرفه ایم من خلوت کردن رو دوست داره عاشقشم و بعضی دیدگاه هاش مثل خودمه:-" :))بعضی! درسته
قدش به نسبت کوتاه، :))نسبتا چیه..کوتاهم دیگه دارای ابروان پیوندی کلفت که در مشاهده اول چهره وی،فقط ابروهاش بولد میشن و دیگر اجزای صورتش رو مشاهده نخواهید کرد:-":)) :))زهرمار عزیزم..کم شده ها ولی :))
روزانه به تعداد نسبتا بیشماری کراش زده و تا 24 ساعت از او ناامید شده و دست میکشد و تصمیم میگیرد سینگل به گور باشد،اما اشتباه نکنید،این چرخه همچنان ادامه دارد:-" :))اینم بشدت درسته
مرسی که اومدی رعنا:RedHeart
@Ɩαyα
قلِ رعناس x:
ازونجایی ک رعنا ی دختر با وقار و زیباست ، لعیا هم همین‌قدر با وقار و سنگینه :) :* لطف داری عزیزدلم..خوشحالم که اینجوری میبینی
مرسی که اومدی ساحل :RedHeart
@Ɩαyα
آشپزی دوست داره بسیااار
آدم مهربون بله و خونگرمیه احتمالا در برخورد اول به نظر نرسم اما آره برونگراست نه درونگرام دلش میخواد با همه ارتباط داشته باشه تقریبا دوستای زیادی داره آره میشه گفت در کل آدم خوبیه :) مرسی عزیزم :RedHeart
مرسی که اومدی عسل :RedHeart
@Ɩαyα
تصورم از لعیا یه دختر ریزه میزه ریز تر از منم هست ولی آره :))و چشمای درشت بود نه زیاد درشت نیست و موهای کوتاه فعلا یکم بلنده ولی کوتاهش میکنم...با قد کوتاه درسته و ریزه میزه :)) و عینک ته استکانی عینکی نیستم ):
اشپزی بیشت بیست نه ولی خوبه :)) و دست پخت خیلی خوب ولی نیست:)) :)) هست بابا هست..خوشمزه میشه غذاهام :-"
گیتار میزنه ندارم): و همیشه رو بالکنه اگه بزارن آره از صبح تا شب پلاس میشم :))و ماگش از دستش نمیوفته رو میزمه اکثرا و عاشق کتاب خوندن بسیاار و فیلم دیدن نه اکثرا ولی فیلمو آره دوست دارم و اهنگای 6 و 8 ... آره آره
دورش شلوغه ولی یکی دو تا دوست صمیمی بین اون لشکر ادم داره کاملا درسته
قوی وایمیشته و قدم بر میداره آره واقعا سعی میکنم کارامو با قدرت انجام بدم ولی از اینده ترس داره خیلییی
بزنه به سیم اخر اهمیت همه چی براش میریزه و پوچ میشه همه چی دقیقاااا :))
پتانسیل نابود کردن دستسازه ی 12 سالشو هم داره اگه اعصابم خیلی خراب بشه چرا که نه :))
اتاقش مرتبه ولی نه اونجوری که مامانا دوست دارن آره همیشه مرتبه اتاقم.مامانا چجوری دوست دارن مگه :)) :-?
در عین شلوغی خودش میدونه چی کجاست همین براش کافیه و از نظرش ترتیب و نظم یعنی همین.. آره درسته..و خوشحالم بابت این اخلاقم
مرسی که اومدی بهار :RedHeart

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
@dinsiora
عاشق طبیعت..برونگرا..حرفاشو رُک میگه..ترسی نداره از کسی..استعداد مستقل زندگی کردنو داره..میتونه کاراشو خودش راه بندازه(کارای اداری و بیرون منظورمه).
اگه بخوام خیلی خودمو تحویل بگیرم و از خودم تعریف کنم باید حرفاتو تایید کنم(: ولی جدا از شوخی کاملا صحیحه.یا حداقلش از دید خودم صحیحه.
@dinsiora
صداش در عین کلفتی قشنگه و یه رگه و خش خیلی جذابی داره.قدیما گویا رزمی کار بوده و از لحاظ بدنی قویه.از لحاظ روحی هم که اصن شکی توش نیس.قوی مستقل باهوش و عاقل.قیافه ش یه جورایی خشنه ولی خب زیباست.بی پروا و جسور.عاشق حیوونا و دامپزشکی.امیدوارم امسال کنکورتو خوب بدی و موفق باشی:)
بابا اینطوری از ادم تعریف میکنید ادم فیوزش میپره که(: راجع به صدام نظری ندارم فقط میدونم بابام از صدام بدش میاد((:
آره قدیما رزمی کار بودم ولی الان قوی نیستم.بیماری و تمرین نکردن و اینا خیلی ضعیفم کردن.
روحی هم که من قویم؟؟از نظر روحی من ضعیف ترین ادم روی زمینم احتمالا(((: شایدم نباشم((: نمیدونم((:
عاقل که نیستم انصافا کامان. خدا کلا یادش رفته تو افرینش من اپشن عقل اضافه کنه(((: هوش هم همینطور(((((((:
چاکرم.منم امیدوارم موفق و خوشحال باشی

@dinsiora

خیلی زیاد با هم صحبت نداشتیم متاسفانه،ولی تاجایی که می تونم میگم.دختر خیلی رک و راستی هست و ویژگی ای که خیلی می پسندمش،چشم ابرو سیاه،با موهای سیاه کوتاه،فکر میکنم که قد بلنده.بنظرم اعتماد به نفس خوبی داره یا شایدم تلاش میکنه که خوبش کنه.فکر کنم قبلا رزمی کار بوده و بدن قوی ای داره.در عین خشن بودن لطیفه
ضمن عرض خوش امد و این صوبتا
رک و راست که هستم حقیقتا(((: منشا اش هم همون اهمیت ندادنست((:
چشم ابروم سیاه نیست حقیقتا(((: چشمام یه سم عسلی سبز قهوه ای طوریه موها و ابروهامم یکم خرمایی روشن اینان(:
قد بلندم که نیستم خیلی.معمولیم.172 173 این حدود
راجع به اعتماد بنفس نظری ندارم((((:
و اینکه اری رزمی کار بودم ولی در حال حاضر قدرت بدنیم در حد یه پیرزن هفتاد سالست((((:
ماچ
دنیز ک دوس دخترمه تصوراتم ازش تکمیله و ب اشتراک هم نمیگذارم ک بماند
ما از اون خانواده هاش نیستیم ابله.دوست دختر چیه.تو زنمی.
مسلمونیم خیر سرمون^_^
@dinsiora
خیلی آدم رک و راستیه قد بلنده فکر میکنم موهاش کوتاهه چشم ابرو مشکیه
تشکرات بابت تصورات و این صوبتا
قدم معمولیست چشم ابرومم یه رنگ نامشخصیه متاسفانه مشکی نیست((:
@dinsiora دنیز *__*
خیرخواهه، عاشق طبیعته و حیووناست، می‌تونه همه‌جوره از پس خودش بربیاد، غالبا مراعات اطرافیانش رو می‌کنه، اجتماعیه و اکثر اوقات برون‌گرا، اگه حقی ازش ضایع بشه حتما اعتراض می‌کنه. حوصله‌ی فیلم‌های طولانی و این‌چیزها رو نداره احتمالا. اگه کسی بهش بگه تو نمی‌تونی فلان کار رو انجام بدی، یا کلا باهاش مخالفت بی‌جایی بشه؛ حتما اون‌کار رو انجام می‌ده.:)
پتانسیل بالایی داره در فشرده انجام دادن کاری که تو دراز مدت باید انجام می‌شده (با همون کیفیت) و شاید بشه گفت دقیقه نودی‌ه.
خوش‌صحبته، راحت با آدم‌های جدید و محیط‌های جدید کنار میاد. نون‌خامه‌ای دوست داره، گربه‌ها و سگ‌ها رو دوست داره.
طنز ظریف و گاها تلخی داره.
سلااام.لانگ تایم نو سی.بند اول تا حد خیلی زیادی صحیحه(:
ولی با اون پتانسیله مخالفم(((: من هیچ پتانسیلی جز کدو تنبل بودن ندارم متاسفانه(((:
خوش صحبتم که اگه بودم این همه تو تنهایی دست و پا نمیزدم(((:
نون خامه ای و هر مدل حیوونی جزئی از وجود منن اصلا(((:
طنز ظریف؟دوستام بهش میگن ک*نمک بودن(:
@dinsiora
بهترین واژه ای که میتونه توصیفش کنه بنظرم cool عه!
نسبت به چارچوب های اجتماع بی اعتناعه و دوست داره راه خودشو بره(یه جورایی دوس داره مردم دست از سرش بردارن).
از تجملات بیزاره،ساده و بی آلایشه و حرف دلشو میزنه. فک کنم تو دنیای حقیقی سخت باشه که خودشو ابراز کنه.
اگر بخوام خودمو اذیت نکنم و منصف باشم میتونم بگم آری.بجز جمله اول که بستگی به نظر بقیه داره بقیش تقریبا درسته

ماچ به کله های همتون که تصورم کردید.تشکرات بسیار.دینگ دینگ

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
@mastermind81
سرآشپز..خونگرم..شخصیت آرومی داره شاید..مغرور نیست..میتونه احساساتشو راحت بیان کنه..درونگرا..بامعرفت..
ما کمک اشپزیم :))
بله خونگرمم و زود با ادما میجوشم...
هیچ کس فکر نمیکنه من آرومم :))
خودم رو مغرور نمیدونم ولی خیلی اعتماد به نفس بالایی دارم حقیقتا :))
اصلا درونگرا نیستم و فقط تو فضای مجازی راحت احساساتم رو بیان میکنم...
معرفت داشتنم رو هم دوستان باید بگن...
ممنون :RedHeart
@mastermind81
مردی خانه دار و آشپز.از اون اصلاح طلبای چسکی.علاقه عجیبی به اعراب داره :) کلی فیلم صحنه دار سراغ داره و نگا کرده.اطلاعاتش در مورد چیزای جنسی فوق العادس.یعنی یه دایره المعارفیه واسه خودش:)) حیف که فرصت اجرایی کردنشو نداشته تاحالا:)) :)) محتاطه و زود اعتماد نمیکنه.پسر آرومیه و کلا زیاد فحش نمیده و گوگولیه
لعیا جان ببخشید هیچ شناختی ازتون ندارم وگرنه تصورت میکردم...
خانه دار نه ولی آشپز آری...
سعی میکنم رو خودم لیبل نزارم مخصوصا لیبل سیاسی :))
جدیدا به فرهنگ و زبان عربی علاقه پیدا کردم...
کی گفته من دنبال فیلم صحنه دارم؟؟؟ :)) :)) :))
نه آقا اینا همش شایعست...
ولی اطلاعات جنسیم حقیقتا خوبه :))
نه خیلی اهل فحش دادن نیستم مگر در مواقع اضطرار...
راستش این چند وقت دقت کردم و دیدم اره دیر اعتماد میکنم...
@termind81 بچه باحال و خوش ذوقیه، علاقه زیادی به جرعت‌حقیقت و مافیا و از اینجور بازیا داره، میشه ازش چیز میز یاد گرفت ولی زیاد نزدیک نشید یهو ممکنه انگشتتون کنه:)) در کل بچه خوب و بامرامیه میشه باهاش رفیق شد :RedHeart
هاهاهاها، نظر لطفتونه :)) :)) :))
اصلا مافیا دوست ندارم ولی با ج.ح حال میکنم...
ولی مرد حسابی من کی تو رو انگشت کردم که میای تهمت میزنی ، پسر خوشگلای سایت رو میترسونی؟؟؟ها؟؟؟ :)) :)) :))
@mastermind81
خب،بنظرم محمد جزو اون دسته از آدم هایی هست که توانایی اینکه یه مجلس رو به دست بگیره و سخنرانی کنه و یا افراد رو جوری مشغول کنه که گذر ساعت ها رو فراموش کنند،رو داره.صدای خیلی خوبی داره و میتونه خیلی خوب ازش استفاده کنه،توانایی بیانش بالاست.اهل خجالت نیست و رک و راست حرفش رو میزنه.آشپزی رو دوست داره.معتقده بین دختر و پسر فرقی نیست ولی منتظره یه دختر پیشقدم بشه و رل بزنه و از وضعیت سینگلی و پادشاهی اش دربیاد:-":))
هدف مشخصی داره و براش تلاش کرده و همین دیگه((
بله فکر میکنم که میتونم مجلس گرم کنم‌...
مجالس دوستانه رو هم گرم کردم ولی تو مجالس رسمی بعضا فقط مجری بودم، انشاالله تجربه ی سخنرانی هم پیش بیاد :))
اصلا اهل خجالت نیستم و راحت حرفمو میزنم :))
معتقد به تفاوت بین دختر و پسر هستم اما فکر میکنم باید حقوق و وظایف برابر داشته باشند :))
راستش اساسا فکر میکنم اکثر دخترا وقتی یه پسر باهاشون شروع به صحبت میکنه ، اون پسر رو مزاحم در نظر میگیرن ، پس ترجیح میدم یه دختر سراغم بیاد تا این که من برم سراغش، اساسا از دختری هم که جلو بیاد خوشم میاد...
خیلی ممنون :RedHeart
@ind81
آشپزیش خیلی خوبه
قد بلنده اهل رفاقته
اشپزی رو دوست دارم ولی آشپزیم خیلی عالی نیست تازه شروع کردم و برای یه تازه کارم وضعیتم خوبه...
اهل رفاقتم بله ;;)
قدم نه بلنده نه کوتاه، متوسطه تقریبا...
@ind81
خوش خنده و اهل حال
یکم از نظر اینکه آدمی باشه که درکش کنه تنهاس.(اصن جمله بندییُ)
بله خوش خندم :)) :)) :))
فک نمیکنم اساسا هیچ کس وجود داشته باشه که کس دیگه ای رو درک کنه...
ولی خوب تو بعضی از ابعاد ادمایی هستن که فازم رو درک کنن...
ولی خوب آره خیلی کمن...

@mastermind81حاج آقا بسیجی و سخنران مجلس
اخه تو که منو میشناسی چرا این حرفو میزنی؟؟؟ :)) :)) :))

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
@mostafa84
یه گوله خودکشی :|
اصن یه تیکه گوشت نا امید و ناراحت
سعی زیادیم کردم بهش امید بدم ولی ب راه راست هدایت نمیشه دیگ
تنها کاری ک میتونم بکنم اینه ک گوش شنوا برا درد و دلاش باشم
قبول دارم

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
خوش سلیقه بافکر یکم کمال گرا و
همه از نظر خودشون خوش سلیقه ان :))
نه آدم کمالگرایی نیستم در بیشتر زمینه ها
صمیمی..خوش سلیقه..دلسوزه..شوخ طبعه..کسی نمیتونه به پر و پاش بپیچه..از اسمت اینجوری برداشت میکنم که یکم شیطنت داری..
صمیمی: نمی‌دونم شاید
خوش سلیقه: همون که بالا گفتم :))
دلسوز: نه اصلا
شوخ طبعیم که بر کسی پوشیده نیست
اره خیلی راحت با به پروپام پیچیدن برخورد نمیکنم
از کدوم اسم؟ درسا که والا ما تاثیری روش نداشتیم، انتخاب ننه بابام بوده، دی اس پیم که مخفف اسم و قامیلیمه
واقعا روش کراش دارم.خیلی بامزه و شیطونه گویا و خیلی حس سرزنده و بانشاط بودن بهم میده.اصن شور و شوق زندگی توش موج میزنه
لطف داری حقیقتا :)) الان من با اینهمه هندونه چه کنم؟
ذهن خلاقی داره، کلا غم و ناراحتی بهش نمیاد، از این دختراییه که باید بزاری پشت شیشه فقط نگاشون کنی حس سرزندگی بگیری و این که اعتقادات باحالی داره، رپ دوست داره، احتمالا اشتراکات اعتقادی زیادی باهم داشته باشیم:-" بیشتر از سنش میفهمه:-??:RedHeart
ممنون
شاید واسه همینه کلا کسی ناراحتیامو جدی نمیگیره :))
پشت شیشه ای بودن به ما نمیاد :-"
اعتقادات چجوری میتونن باحال باشن؟ :))
رپ علاقه نیست، اعتقاده :)) (ایموجی عینک آفتابی)
شاید، به نظر منم داریم
چند نفر دیگم بهم گفتن، نمی‌دونم، شاید
شیطون و پایه و بامزه
با انرژی
غرغرو
اجتماعی و فعال
عروس بی حیا که دعوا با مادرشوهرشو دوست داره (گیر دادما:)))
اهل شوخی و باجنبه ^^
حس میکنم پرسپولیسیه -_- (الان می‌بینم که حس چیه اسمشو دیده بودم:)))
خب زرد دوست داری؟
قدت کوتاهه حدود 164،5 هم ورژن تپلی ازت دارم هم ناتپلی
مرسی
اره خیلی
از نظر خودم که غرغرو نیستم ولی باید از بابام بپرسی، نظر اون حتما فرق میکنه :))
اره میشه گفت یه جورایی اجتماعیم، یا شایدم بودم، در دوران قبل از کرونا
اره بابا :)) اصلا مادرشوهر من سعادتی بود که نسیبت شد، این دوره بی سعادت شدی :)) بیا از دوره های بعدی حتما یکی از پسرات مال من :))
^^
نه بابا، تیم فقط تیم ملی
رنگ مورد علاقه ام نیست ولی دوستش دارم
۱۶۵ کوتاهه؟؟؟ :-< نه ‌ادم کوتاهی به حساب نمیام، متوسطم
همون ورژن ناتپلی
درسا جزو اون شخصیت هایی هست که دوستشون دارم.اونطوری که فکر میکنم سعی میکنه به مسائل با دید باز و چند جانبه نگاه کنه و جزو اون افرادی هست که عقیده داره سن فقط یک عدده و نمیتونه میزان درک فراد رو مشخص کنه.فیلم دیدن رو دوست داره و حرف های چرت بقیه براش اهمیتی نداره و دوست داره که آینده خوب و آرومی داشته باشه و براش تلاش میکنه.قدش نه کوتاه و نه بلنده،بلکه بنظرم قد متوسطی داره،موهای قهوه ای و نسبتا بلندی داره.پوستش سفیده و بنظرم درونگراست.
مرسی ^^
اره خیلی سعی می‌کنم از همه جهات نگاه کنم به قضایا
نمیشه گفت شد فقط یه عدده، ولی درک افرادم مشخص نمیکنه
زیاد فیلم نمیبینم
خیلی سعی می‌کنم که اهمیت نداشته باشه
آینده اروم؟
Do I look like a girl who wants a simple future?
اره متوسطم
موهام کوتاه و قهوه ایه
نه سفید نیستم خیلی
نمی‌دونم دقیقا، بین درونگرایی و میانه گرایی در نوسانم
مرسی که تصورم کردی ^^

باید بگم ک یوزر شما رو دو.س.پسر میخونم هر وقت چشمم میوفته :-"
تصور خاصی ندارم چون برخورد زیادی نداشتم باهاش
:)) نگاهم به مخفف اسم و فامیلیم عوض شد :)) برم عوضش کنم
بازم مرسی که نظرت در مورد یوزرمو به اشتراک گذاشتی :)
به نظرم درونگراست
قد نسبتا بلندی داره موهاش بلند و قهوه ایه
نمی‌دونم دقیقا، بین درونگرایی و میانه گرایی در نوسانم
متوسطم
موهام بلند نیست ولی قهوه ایه
برنامه نویس سی پلاس پلاس(اگه درست یادم مونده باشه)
پسرم این الان تصور بود؟ :)) اره سی پلاس پلاس
درسا *-*
یه اعترافی بکنم...واقعا ازش خوشم میاد! بیشتر از سنش میفهمه. خیلی نمیتونه با محیط اطرافش کنار بیاد. طرز تفکر مستقل خودش رو داره ولی هنوز به ثبات نرسیده(طبیعیم هست). خیلی احساساتش رو بروز نمیده یا شاید بهتره بگم احساساتش بروز پیدا نمیکنن! یه جورایی دست خودش نیست فقط نمیتونه از یه حدی بیشتر ابراز نگرانی و ناراحتی کنه. زیاد از طرف خانواده‌اش درک نمیشه.
مرسی ^^ ^^
نمی‌دونم، شاید میفهمم
دقیقا
اره به ثبات عقیده نرسیدم هنوز، خیلی راه مونده
اره کلا ابرازگر نیستم، احساساتیم نیستم
اره یه خورده سر این قضایا باهم مشکل داریم :) ولی نوجوونیه دیگه
مرسییی از همتون، فکر نمیکردم اینهمه آدم تصورم کنن، منت سر چشممون گذاشتید، در مورد سهمیه ۱/۴ همسر دولتی هم که قولشو داده بودم تا خانواده بعدی اخبارشو به اطلاعتون میرسونم :)) مرسییی بوس بوس

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
@حَنا
خوش‌قول، شوخ، پشتکار بالایی داره و از وقت آزادش نهایت استفاده رو میبره...
@sp.ring
اعتماد به نفس=منفی صد، درحالی که توانایی های زیادی داره، فک میکنه کسی دوسش نداره ولی قضیه برعکسه، اکثرا بی حاله، به نظر میاد خوش قیافه باشه:-? بعضی مواقع یه حرفایی میزنه که دلم می‌خواد یه دل سیر بزنمش تا یه ذره اعتماد به نفسش بره بالا...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
@Ali.D7
پایبند اخلاقیات و منطق. می‌تونید در نظر بگیرید که بی‌منطق یا بی‌اخلاق، فحش بزرگی براش محسوب می‌شه. =‌‌)))) با این‌حال، در بعضی از مواقع خلاف اخلاقیات یا منطق رفتار می‌کنه.
ولی از اونجایی که قدرت کلام بالایی داره، می‌تونه اقدامش رو توجیه کنه.
موضع‌ش نسبت به آدم‌ها مشخص نیست. یعنی آدمِ رُکی محسوب نمیشه که اگر از شما بدش بیاد، داخل ارتباط باهاش خودتون متوجه بشید.
علاوه بر اون، داخل بعضی از جمع‌ها شل‌تره، داخل بعضی جمع‌ها فاخرتر. این رو دوست ندارم به شخصه. اینکه بر اساس آدم‌های اطرافت رفتار کنی و رفتارت در جمع‌های متفاوت، تفاوت کنه. -.-
دوست نداره خودبزرگ‌‌بین و خودفاخربین باشه ولی بعضی وقت‌ها این ویژگی‌ها داخل رفتارش نمود پیدا می‌کنند.
بنظر میاد مقداری هم لوس باشه. -.- حساسیت زیادی نداره روی مسائل و آدم راحتیه در کل. ولی درگیری‌هایی هم داره با خودش و مسئله‌هایی با اطرافیانش که احساس می‌کنم در برهه‌های مختلف، احوال و رفتارش رو عوض می‌کنند.
گوش‌هاش هم شبیه آینه‌های اتوبوسه. :-` دیگه تخریب دیگه‌ای به ذهنم نرسید. -.-

ب.ن: خیلی مین روب بازی میکنه.

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
FFI
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
مهندسی برق
@sp.ring
درونگرا و کم حرفی
باهوش و آدم منطقی ایی هستی
ترجیح میدی تنها باشی تا اینکه توی جمع باشی
حس میکنم یکم زود رنجی
به ظاهرت توجه میکنی، فک کنم قدت متوسط باشه و تقریبا لاغر باشی
خونسردی
توانایی حل مسئله رو در کمال خونسردی داری
اهل کتاب و موسیقی هستی

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
@Asal_frz :
خوشرو، خندان، شاداب و پرانرژی.
اهل خیال‌پردازی، باوفا، امیدوار و مثبت اندیش.

آرام، درونگرا، یه اکیپ چند نفره‌ی دوستانه دارین که جو خیلی صمیمی و همدلانه‌ای داره.
استقلالی.
به چیزی علاقه‌مند نمیشی ولی اگه بشی دیگه ولش نمیکنی.

به نظرم نقاشی میکنی و نقاشی و دوست داری.
از حضور در مدرسه لذت میبری و از اینکه مدارس غیرحضوری شدن ناراحتی.
+ اهل چیزای رنگی رنگی هستی.

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
@Asal_frz :
خوشرو، خندان، شاداب و پرانرژی.
اهل خیال‌پردازی، باوفا، امیدوار و مثبت اندیش.

آرام، درونگرا، یه اکیپ چند نفره‌ی دوستانه دارین که جو خیلی صمیمی و همدلانه‌ای داره.
استقلالی.
به چیزی علاقه‌مند نمیشی ولی اگه بشی دیگه ولش نمیکنی.

به نظرم نقاشی میکنی و نقاشی و دوست داری.
از حضور در مدرسه لذت میبری و از اینکه مدارس غیرحضوری شدن ناراحتی.
+ اهل چیزای رنگی رنگی هستی.
زیاد نقاشی نمی کنم ولی نقاشی رو دوست دارم
ممنون ♡

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
@Ali.D7
پایبند اخلاقیات و منطق. می‌تونید در نظر بگیرید که بی‌منطق یا بی‌اخلاق، فحش بزرگی براش محسوب می‌شه. =‌‌)))) با این‌حال، در بعضی از مواقع خلاف اخلاقیات یا منطق رفتار می‌کنه.
ولی از اونجایی که قدرت کلام بالایی داره، می‌تونه اقدامش رو توجیه کنه.
موضع‌ش نسبت به آدم‌ها مشخص نیست. یعنی آدمِ رُکی محسوب نمیشه که اگر از شما بدش بیاد، داخل ارتباط باهاش خودتون متوجه بشید.
علاوه بر اون، داخل بعضی از جمع‌ها شل‌تره، داخل بعضی جمع‌ها فاخرتر. این رو دوست ندارم به شخصه. اینکه بر اساس آدم‌های اطرافت رفتار کنی و رفتارت در جمع‌های متفاوت، تفاوت کنه. -.-
دوست نداره خودبزرگ‌‌بین و خودفاخربین باشه ولی بعضی وقت‌ها این ویژگی‌ها داخل رفتارش نمود پیدا می‌کنند.
بنظر میاد مقداری هم لوس باشه. -.- حساسیت زیادی نداره روی مسائل و آدم راحتیه در کل. ولی درگیری‌هایی هم داره با خودش و مسئله‌هایی با اطرافیانش که احساس می‌کنم در برهه‌های مختلف، احوال و رفتارش رو عوض می‌کنند.
گوش‌هاش هم شبیه آینه‌های اتوبوسه. :-` دیگه تخریب دیگه‌ای به ذهنم نرسید. -.-

ب.ن: خیلی مین روب بازی میکنه.
دوست داشتم راهی برای انکار بعضیاش باشه ولی نیست، دقیق بود. و البته واقعاً با خوندنش خندیدم. :))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا