• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت (سری ۱۰)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@Maia
مائده پرشور و فعاله
بی اعصاب و بی حوصله است
گوش به حرف بقیه نمیکنه چه برسه نصیحت:"
مغرور جذاب طوری :)) (اهنگه تو ذهنمه الان)
اهل ریسک و خطره فکر کنم
شیرینی دوست نداره و به ترشی‌جات علاقه وافر داره(هاها)
علاقمند به فرفری؟
...گنگ و سکرت حالت
بقیه شم نمیدونم :))
:) سوهان/فلافل من رو کی میاری برام؟

@uwu
سحر^^
مهربون و با همه میجوشه
آبی دوست داری؟
قد متوسط رو به بالا (قد بلند بودی فکر کنم ولی خب تصورم این بود)
چشمای درشت شاید

Κaren@​

درونگرا، سرد و مغرور طوری
فعال و علاقمند به سرمشغولیت:)
حساس؟
عصبی بشه بد میشه:"

من تصورم نمیاد دیگه ببخشید :))

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
@Maia
فکت:معرفتش از کل بچه های سایت بیشتره
تصورم: گنگ، باحال، به وقت خودش پر جنب و جوش و یه ذره بیخیال.
احتمالا رفیق خوبی باشه

@..Mehrab..
گل میکشه، از اوناست که هرجا دعوا بشه خودشو میندازه وسط تا طرفین رو جدا کنه، به مخدر علاقه داره و به قیافش می‌خوره هروئین بزنه :))
ولی تا حالا لب به سیگارم نزده:rolleyes:
@uwu
تا وقتی که لازم نباشه دوست داره ساکت بمونه، ذهن خلاقی داره و احتمالا شخصیت درونگرایی داره

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
@Κaren
خوب اولین چیزی که در مورد کارن به ذهن من میاد، بنظرم یه دختری که با توجه به پتانسیل های داره چه علمی و به خصوص اون منش و تفکر آزادی داره و اصلا آدمی کاملا با افکار مدرن بدون تظاهر و … بنظرم بدرد جایی مثل ایران که هیچ خاورمیانه هم نمیخوره ایشالا آرزو دارم کشور های اروپایی امریکای جایی که درخور ایشون باشه ببینمش چیزی تو مایه های مریم میرزاخانی !
بنظرم این سطح آزادانه فکر کردن صرفا مطالعه تنها نمیخواد یه جورایی شهامت هم میخواد که خودت از اون چهارچوب های اعتقادی و سنتی که همه ما به عنوان ایرانی باهاشون درگیر هستیم فراتر از اون فکر کنیم.
خصوصیات دیگه از ایشون میبینم سخت کوشی هست آدم پیگیر هست واقعا به اهدافش تمرکز میکنه و دنبالش میره
جنبه دیگه ای از شخصیت کارن برای من جالب بود اونجاست که وقتی میگه عاشق فیزیک هستم میدونم اینو قلبا میگه و یه حسی هست که تا شما به یکی از شاخه های معرفت بشری علاقه زیاد پیدا نکنید واقعا اون حس کارن در اثر یاد گیری و آموختن که منجر به بیشتر شدن اون عشقش به اون حیطه از علوم میشه رو خوب درک نمیکنید
با توجه به رفتارش پتانسیل این داره در آینده کار های مدیریتی و پیچیده رو از عهده آش بر بیاد
تک بعدی نیست ! آدمی هست که به جنبه های مختلف زندگی نگاه میکنه موسیقی هنر فرهنگ فلسفه علم و …

متاسفانه بقیه دوستان رو خوب نمیشناسم (افتخار آشنایی نداشتم البته ) ایشالا فرصت بشه بیشتر آشنا بشیم که بتونم حداقل حدسیات در موردشون بزنم

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
@karen
برداشت جزئی که دارم از حرفات باهوشی ولی به خودت اعتماد نداری جسورتر باش
یک ذره هم به خودت اسون تر بگیر یعنی زیاد قانون نداشته باش برا خودت

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
@Maia
مائده خانم بسیار احساساتی -.-
شما هم بحث احساس وسط باشه یه پس گردنی به عقل میزنید و میگید کیلو تو چندی اصلا : ))))
واقعا دختر بااستعدادیه به شدت قسمت استعداد نواختنش رو دوست دارم و امیدوارم موفق باشه.
اگه مثل یه شخصیت بود بنظرم ایمی تو دختر گمشده بود.چون اگه واقعا چنین اتفاقی بیفته مائده میتونه همونقدر ترسناک و قدرتمند در حکم یه بانوی درگیر احساس باشه.

@uwu
خب سحر؛
اول از همه برچسب فمینیست میزنم که متعادلش خیلی هم خوبه اگه اشتباه نکنم تو بعضی نظرات هم نظر نبودم اما دال بر این نیست که ممکنه حرفش غیرمنطقی بوده.به هر حال قدرت گفتگو و بحث خوبی داره و استنباط های خوبی میکنه.
گربه دوستی هم که از کسی پنهان نیست. درسش قطعا مهمه براش و از اتفاقات دوران تحصیلیش چه بد چه خوب تاثیرپذیر بوده.
مجموعا امیدوارم موفق باشی : )))
بنظرم اگه یه شخصیت بودی "ست مایرز" میبودی.
همونقدر موفق در حوزه کاری و البته فمینیسم.
یه جمله جالبی هم تو یکی از مصاحبه هاشون گفتن با چنین مضمونی:
=زمانی که تو با زنان قدرتمند کار می کنی، تازه می فهمی که چقدر رفتار افرادی که می خواهند به جای زنان تصمیم بگیرند، وحشتناک است=

@..Mehrab..
خب محراب با ح جیمی --.--
سنجیده عمل کردنو میپسندم.اینکه همیشه فکر هراتفاق نیفتاده ای رو بکنی باعث میشه بخش زیادی از اتفاقات بد نیفته.
درس خون؟!عمرا .___.
من بعید بدونم محراب با اراده قلبی بشینه سر درسش مگر ۱)جبران نمره افتضاح ۲)سرش به یه پاره سنگ بزرگ بخوره.
شایدم واقعا یه خرخونه که از چشم من پنهانه .--.
اخلاقش بسیار خوبه.قید بسیار رو همه جا نباید استفاده کرد اما اینجا حتما لازم بود.در کل دوست فوق العاده ای میتونه باشه.
امیدوارم بتونیم تا کلی سال بعد نگه ت داریم : )))))
اگه یه شخصیت بودی خیلی دوست داشتم شخصیتی مثل ژان رنو رو بهت پیشنهاد بدم ولی لعنتی جیم کری یه چیز دیگه س : )))))))

@karen
یاسمن.
خواهر مادر فیزیک؟! : )))))
علاقه و عطش به یادگیریش خیلی جذاب جلوه میکنه اما قبول کنیم که هیچ چیز غیر از فراگیری فرانسوی نمیتانه جذابترین باشه .---.
در کنارش کنکور هم براش مهمه بخاطر اینکه خب قطعا تو آینده و دانشگاهش هم موثره.
بنظرم یکم بداخلاق و کم حوصله باشه ولی با اطرافیان خودش اوکیه همیشه : ))))
حالا از سایت شوتمون نکنی بیرون : )))))
بنظرم اگه یه شخصیت بودی شبیه دکتر لاله حق وردی همونقدر پرتلاش و موفق میشدی.

یادتون باشه هیچ کدومتون تصورم نکردید:-<
[زهر خود را میریزد و جمع را سوسکی ترک میکند]

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
@Maia
یه دختر با احساسات زیبا..قدرتمند..اگه بخواد احساساتش رو نادیده بگیره و بر طبق منطق پیش بره کسی نمیتونه جلودارش بشه..صداشم نگم دیگه*.*..مسئولیت پذیر به نظر میاد..
کنجکاو از نوع مثبت یعنی چیزایی که مفیده رو دنبال میکنه...از ول گشتن خوشش نمیاد مگر با دوستاش :-"
@..Mehrab..
دوست و رفیق باحال و بامرام..اگه پای کسایی که دوسشون داره در میون باشه با همه درمیوفته..پرتلاش..تجربه زیادی داره و از هر کدومش هم درس گرفته و به جا از تجربه هاش استفاده میکنه..از بدقولی کردن هم بدش میاد :-"
@uwu
به نظر مهربون و یه دختر خوش سلیقه میاد..حواسش جمعه اکثر وقتا..شایدم یکم فراموشکاره..از آواتارش حدس میزنم که گربه رو خیلی دوست داره..خوش صحبت هم هست احتمالا :-"
Karen
خیلی پشتکارش قویه..عاشق فیزیک بودنشم از هیچ کس پنهون نیست..از بی توجهی بدش میاد..در نظر اول یکم خشن و سرد به نظر میرسه ولی احتمال میدم یکم بهش نزدیک بشی پشیمون میشی از نظرت..و خب جاش اینجا نیست و امیدوارم بالاتر ها ببینیمت :)

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
@Maia
فکت:معرفتش از کل بچه های سایت بیشتره
تصورم: گنگ، باحال، به وقت خودش پر جنب و جوش و یه ذره بیخیال.
احتمالا رفیق خوبی باشه

@..Mehrab..
گل میکشه، از اوناست که هرجا دعوا بشه خودشو میندازه وسط تا طرفین رو جدا کنه، به مخدر علاقه داره و به قیافش می‌خوره هروئین بزنه :))
ولی تا حالا لب به سیگارم نزده:rolleyes:
@uwu
تا وقتی که لازم نباشه دوست داره ساکت بمونه، ذهن خلاقی داره و احتمالا شخصیت درونگرایی داره
بزار از قول مرحله آخر رد شیم
Karen
آی دیش غلط انداز بود :-"
تا همین چند وقت پیش فکر می‌کردم پسره و زیادی باهاش راحت حرف می‌زدم تازه خودمم نفهمیدم یکی دیگه بهم گفت پسر نیست :-" ، اون اوایل فکر می‌کردم گوشه گیره و از اجتماع دوری می‌کنه ولی الان نظرم عوض شده، حس می‌کنم آرمانی فکر می‌کنه و موقع عمل میفهمه چه خبره، از بیکار بودن خوشش نمیاد باید یه جا بند باشه و...
من دیگه نمیام سایت خدافظ :)) :-"

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
@Maia نمیدونم... ولی به نظر میاد یذره زودجوش باشه... با توجه به ح.ب هاش.

@..Mehrab..
خب ظاهرا چون الان بن شده‌ن تگ نمیشن:)

بابای خوبی میشه. یه بابای حامی و خونگرم میشه. (خانواده سمپادیا(بله بازی ما هنوز ادامه داره))
ورزشکاره... نسبت به سنش خیلی مستقله... شوخ و شنگه... ولی جدی هم میتونه باشه. رفیق باز نیست ولی به رفیقاش خیلی اهمیت میده. خونگرمه و با همه میجوشه. از طرفداران منش پهلوانیه.علاقه زیادی به شیرینی گرفتن داره(@رعـنـا @Asal_frz ) از این که سرکار بذارنش هم خوشش نمیاد.

Karen

اسطوره ای برای من در ابتدای ورود، سختکوش و پشتکاردار(!) گاهی مهربان، جدی، پایبند به مقررات، رابطه ای که میتونه با افراد شاعرمسلک برقرار کنه در حد تار مو هم نیست، دارای ذهنی منطقی و ریاضی و قدرتی بالا در استدلال و منطق، فیزیک دوست،

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@..Mehrab..
دیگه تو رو دروایسی موندم :"

بچه خوبیه، نمیدونم چرا تو تصوراتم قوی نیست و مظلومه:))
حامی و اهل کمک به همه است
خوش قوله و اگه قولی بده تا تهش همراهی میکنه
رفیق نیمه راه و اینا نیست
هی گیر میده به یه چیز و میشه تیکه کلومش :/
نمیدونم ناراحت نمیشه یا ادا ناراحت نشده ها رو در میاره...(سواله)
رفیق باز؟ (نچ نچ)
اهان راستی همت و پشتکار بالایی داره
و درس مرس هم تعطیل :))

خوبه فرزندم؟ (نگاه چپ چپ)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی امیر کبیر
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
@Maia عجب صدایی ، رو دستش فقط یکی هس
@..Mehrab.. خب نزدیک به شیش ساله میشناسمش. صدایه ارومی داره، زیاد ندیدم داد بزنه کلا بچه ارومیه .عصبانی بشه بد عصبی میشه تنش به تنم خورده. ورزشکاره با اراده ایه دست و دلباز شک نکنین کسی نیس که بیجا درس بخونه یعنی فقط برا امتحانا درسشو میخونه (به کسایی که زیاد درس میخونن بر نخوره ) خاکیه و در بعضی موارد زود رنج اهل کامپیوتره و شناخته خوبی از اون داره .ندیدم دعوا کنه ولی اعتماد به نفسه خوبی داره تو دعوا که باعث میشه بزن بهادری باشه . ببخشید دیگه شناختی از بقیه ندارم روانشناسم نیستم نتونستم از ح ب هاتون شناختی پیدا کنم

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
@Maia
مائده خوش صدا
درونگراست. در نگاه اول آروم به نظر میاد ولی یکم که بگذره شیطنت‌هاش رو میشن. محتاطه. کمی کمالگرا و این باعث میشه تصمیم گیری براش سخت بشه. احساساتیه ولی سعی میکنه منطقی باشه. سعی میکنه شرایط رو بپذیره و درک کنه. دلسوزه.
@Κaren
ابرازگره و این میتونه نشونه برونگرایی باشه ولی از طرفی با تنهایی هم خیلی مشکل نداره و کنار میاد ولی در کل بیشتر برونگراست در نظرم. وقتی بحثی پیش میاد گزاره‌هایی که در نگاه اول بدیهی به نظر میرسن رو زیر سوال میبره. منطقی و رکه و این رک بودن باعث شده انتقادپذیر باشه. بلند پرواز و سختکوشه، برای پیشرفت در زمینه های مورد علاقه‌اش تلاش میکنه. ریسک پذیره و اعتماد به نفس خوبی داره گاهی هم خجالتیه. از کنار اتفاقات به راحتی نمیگذره و در موردشون فکر میکنه. شرایطش رو با گذشته مقایسه میکنه و تلاش میکنه خودش رو بشناسه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
@uwu
منطقی
باهوش و بامزه
اعتماد به نفسش پایین
ظاهری هم صورت گرد چشمای قهوه ای فکر میکنم موهاشو کوتاهه ولی مدل دخترونه
@Maia
بنظرم صداش عالیه برای مجری گری تو برنامه هایی که حالت روایی داره مثل هزار داستان، و اگه یه برنامه رادیویی بزنه و داستان تعریف کنه واقعا کارش باحاله
ساعیه و تلاش میکنه
واقعا مهربونه
تو نه گفتن یکم سختشه
شیطونه ولی دنبال حاشیه نیست
عاشق کتاب و فیلم
از چیزای فانتزی خوشش میاد
در برابر هر آدمی که در حقش بدی میکنه سکوت میکنه و آنچنان قوی میمونه که انگار اون آدما بود و نبودشون براش هیچ فرقی نداره
ظاهر زیباش رو که دیدم. قد بلند و نسبتا لاغر وخوش هیکل در کل
@https://www.sampadia.com/forum/members/32036/
خیلی بیشعوری ملعون که بن کردی خودتو -_-
مهربون
گوگولی
کشتی گیر
صداش برای طنز گویی عالیه
مدارا میکنه با مردم
خواهر دوسته
سفر رفتن باهاش حال میده
گیمره
ادیتور حرفه ای
برات وقت می ذاره و آن انیمه
صادقه
رخ مبارک شما نیز رویت شد (=
@karen
واقعا باهوش و با پشتکار
مهربون
اصلا اهل رئیس بازی نیستی
شاید گاهی اوقات حساس
اعتماد به نفست رو بیار بالا دختر
جنگجو
زیبا رو که هستی ^_^
و فکر میکنم قدت حدود ۱۶۱ ۱۶۲ ایناس

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
کارن (نتونستم تگت کنم)
دیگه در مورد فیزیک که لازم نیست چیزی بگم؟
یه خورده به نظرم اوضاع روحیش این اواخر به هم ریخته بوده.
برونگراست، ولی خیلی خونگرم و اجتماعی و پرحرف به نظر نمیرسه، احتمالا از این دسته از ادماست که تو نگاه اول خشنن ولی وقتی باهاشون دوست میشی کلا عوض میشن.
اگه یه کارکتر باشه به نظرم هولدن کالفیلد توی ناطوردشته، خصوصا چند وقتی هست که فکر می‌کنم مثل هولدن دچار ترس از آینده و گذر زمان شده
بدیهیات رو زیر سوال میبره، ولی خیلی راحت با زیر سوال بردن بدیهیات خودش برخورد نمیکنه
آدم واقعا منطقی ای به نظر میاد ولی همونطور که گفتم احساساتشو بروز میده
عصبانیتش ترسناک به نظر میرسه و احتمالا در صورتی که عصبانی بشه باید فقط دنبال سنگر بگردی که ترکش بهت نخوره
به شدت پایبند به قوانینه، ولی یه جورایی که انگار قوانینو خودش وضع میکنه. (حس میکنم منظورمو نمیتونم خوب برسونم)

@uwu
بر کسی پوشیده نیست که فمنیسته، ولی به شدت از افراطی شدن دوری میکنه.
آدم خونگرم و اجتماعی ایه، علاقه مند به شنیدن طرز فکرای مختلفه
یه جورایی assertive عه (معادل فارسیش خیلی خوب بیان نمیکرد)
خیلی آدم بچه دوستی نیست (در این مورد به شدت باهاش هم نظرم) ولی عاشق گربه هاست.
احتمالا برونگراست.
اهل طولانی نویسی نیست و کلا خلاصه می نویسه و صحبت میکنه.
موقع بحث خیلی جدی میشه، در همه نوع.
ادم با اعتماد به نفسیه خلاصه.
هر وقتم میخوام تصورش کنم یه گربه تصور میکنم :)) هیچ تصویری ازت ندارم

@Maia
صدای قشنگی داره
بی حوصله و بی اعصاب به نظر میرسه
به ادبیات فارسی خیلی علاقه داره و به نظرم شاعر مورد علاقه اش حافظه.
خیلی احساساتشو بروز نمیده.
بیخیال.

@..Mehrab...
مثلا خودشو بن کرده که درس بخونه.
یه خورده زیادی رفیق بازه
با معرفت و زودجوشه.
شوخ و با جنبه است.
به شدت بچه دوسته.
اخلاقیات گوگولی ای داره
کشتی گیره و به شدت به کشتی علاقه داره، اخلاق ورزشیم داره
مهربونه.
بلند پرواز و تلاشگره.
احتمالا عصبانیتش ترسناکه
از اون دسته از آدماست که دوست خوبی میشه.
صداشم قشنگه.
آستانه تحملش بالاست.

پ.ن: برای همتون مفصل نوشتما

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
مرسی از همتون
درونگرا، سرد و مغرور طوری
فعال و علاقمند به سرمشغولیت:)
حساس؟
عصبی بشه بد میشه:"
مغرور و سرد واقعا بستگی به موقیعت روانی و مود و طرف متقابل و طول مدت آشنایی بستگی داره
ولی آره فعال و علاقه مند به سرمشغولیت هستم
عصبی بشم بد میشه
آره دیگه چاک و بست برام نمیمونه

مغرور.سرد.تلاشگر.ادم خنثی ییه.و به نظرم بزرگتر از سنش میزنه...
مغرور و سرد رو بالا گفتم به خیلی از عوامل بستگی داره ولی آره در برخورد اولیه اینطورم
بزرگتر از سنم که اکثر هم نسلیای ما اینطورن نه؟ زیاد میبینیم زیاد میشنویم زود بزرگ میشیم

خنثی صفت قشنگی بود مرسی

خوب اولین چیزی که در مورد کارن به ذهن من میاد، بنظرم یه دختری که با توجه به پتانسیل های داره چه علمی و به خصوص اون منش و تفکر آزادی داره و اصلا آدمی کاملا با افکار مدرن بدون تظاهر و … بنظرم بدرد جایی مثل ایران که هیچ خاورمیانه هم نمیخوره ایشالا آرزو دارم کشور های اروپایی امریکای جایی که درخور ایشون باشه ببینمش چیزی تو مایه های مریم میرزاخانی !
بنظرم این سطح آزادانه فکر کردن صرفا مطالعه تنها نمیخواد یه جورایی شهامت هم میخواد که خودت از اون چهارچوب های اعتقادی و سنتی که همه ما به عنوان ایرانی باهاشون درگیر هستیم فراتر از اون فکر کنیم.
خصوصیات دیگه از ایشون میبینم سخت کوشی هست آدم پیگیر هست واقعا به اهدافش تمرکز میکنه و دنبالش میره
جنبه دیگه ای از شخصیت کارن برای من جالب بود اونجاست که وقتی میگه عاشق فیزیک هستم میدونم اینو قلبا میگه و یه حسی هست که تا شما به یکی از شاخه های معرفت بشری علاقه زیاد پیدا نکنید واقعا اون حس کارن در اثر یاد گیری و آموختن که منجر به بیشتر شدن اون عشقش به اون حیطه از علوم میشه رو خوب درک نمیکنید
با توجه به رفتارش پتانسیل این داره در آینده کار های مدیریتی و پیچیده رو از عهده آش بر بیاد
تک بعدی نیست ! آدمی هست که به جنبه های مختلف زندگی نگاه میکنه موسیقی هنر فرهنگ فلسفه علم و …
آقا ما با این همه هندونه چه کنیم؟
لطف داری واقعا
ولی آره تک بعدی بودنو دوس ندام
و اینکه نه واقعا با اینکه ذاتا یه قدرت طلبی خاصی توم وجود داره ولی تهش اون تنبلیه و ناتوانی تو کار گروهی احتمالا نمیزاره زیاد پدیر خوبی بشم
برداشت جزئی که دارم از حرفات باهوشی ولی به خودت اعتماد نداری جسورتر باش
یک ذره هم به خودت اسون تر بگیر یعنی زیاد قانون نداشته باش برا خودت
لطف داری♡
آره جدیدا یکم اون اعتماد ب نفسه نوسانی شده و گاهی نیست واقعا
سعی میکنم آسون بگیرم ولی وقتی زندگی رو راحت میگیرم افسرده میشم

یاسمن.
خواهر مادر فیزیک؟! : )))))
علاقه و عطش به یادگیریش خیلی جذاب جلوه میکنه اما قبول کنیم که هیچ چیز غیر از فراگیری فرانسوی نمیتانه جذابترین باشه .---.
در کنارش کنکور هم براش مهمه بخاطر اینکه خب قطعا تو آینده و دانشگاهش هم موثره.
بنظرم یکم بداخلاق و کم حوصله باشه ولی با اطرافیان خودش اوکیه همیشه : ))))
حالا از سایت شوتمون نکنی بیرون : )))))
بنظرم اگه یه شخصیت بودی شبیه دکتر لاله حق وردی همونقدر پرتلاش و موفق میشدی.
باز لطف داری
آره با ادمایی که کمتر باهاشون آشنام شاید یکم بداخلاق باشم
عاشق تشبیه شدم
امیدوارم
خیلی پشتکارش قویه..عاشق فیزیک بودنشم از هیچ کس پنهون نیست..از بی توجهی بدش میاد..در نظر اول یکم خشن و سرد به نظر میرسه ولی احتمال میدم یکم بهش نزدیک بشی پشیمون میشی از نظرت..و خب جاش اینجا نیست و امیدوارم بالاتر ها ببینیمت :)
آره از بیتوجهی بدم میاد
و بقیه شم درست بود دیگه
بازم لطف داری
آی دیش غلط انداز بود :-"
تا همین چند وقت پیش فکر می‌کردم پسره و زیادی باهاش راحت حرف می‌زدم تازه خودمم نفهمیدم یکی دیگه بهم گفت پسر نیست :-" ، اون اوایل فکر می‌کردم گوشه گیره و از اجتماع دوری می‌کنه ولی الان نظرم عوض شده، حس می‌کنم آرمانی فکر می‌کنه و موقع عمل میفهمه چه خبره، از بیکار بودن خوشش نمیاد باید یه جا بند باشه و...
من دیگه نمیام سایت خدافظ
طبیعیه چون نان باینرم
تصورای سری پیشم میخوندی میدیدی که خیلیا تو سایت اینطور فکر میکردن
گوشه گیر نمیشه گفت ولی اجتماع گریز بودم دارم سع یمیکنم بهترش کنم
وای وای یه غلطی میکنم تو عمل عین خر گیر میکنم تو گل
آره بسکار بودن افسرده ام میکنه
بیا بابا بدون خُنُک بازیات نمیچسبه
اسطوره ای برای من در ابتدای ورود، سختکوش و پشتکاردار(!) گاهی مهربان، جدی، پایبند به مقررات، رابطه ای که میتونه با افراد شاعرمسلک برقرار کنه در حد تار مو هم نیست، دارای ذهنی منطقی و ریاضی و قدرتی بالا در استدلال و منطق، فیزیک دوست،
کاملا درست به جز اون پارت شاعر مسلکا
اصلا تایپ اصلی من برای انتخاب دوست و پارتنر این شاعر مسلک بودنه
و لطف کردی
ابرازگره و این میتونه نشونه برونگرایی باشه ولی از طرفی با تنهایی هم خیلی مشکل نداره و کنار میاد ولی در کل بیشتر برونگراست در نظرم. وقتی بحثی پیش میاد گزاره‌هایی که در نگاه اول بدیهی به نظر میرسن رو زیر سوال میبره. منطقی و رکه و این رک بودن باعث شده انتقادپذیر باشه. بلند پرواز و سختکوشه، برای پیشرفت در زمینه های مورد علاقه‌اش تلاش میکنه. ریسک پذیره و اعتماد به نفس خوبی داره گاهی هم خجالتیه. از کنار اتفاقات به راحتی نمیگذره و در موردشون فکر میکنه. شرایطش رو با گذشته مقایسه میکنه و تلاش میکنه خودش رو بشناسه.
خوب بین برون گرایی و درون گرایی خودمم تکلیفم مشخص نیس
برای برونگرا بودن بیش از حد تو جمع اذییت میشم برای درونگرا بودن بیش از حد ابرازگرم
آره کلا دوس دارم بدیهیات رو به هم بریزم و نسبت به دیدگاه خودم بسازم
آره آره گاهی خیلی خجالتیم
به طور کلی زیبا بود مرسی

واقعا باهوش و با پشتکار
مهربون
اصلا اهل رئیس بازی نیستی
شاید گاهی اوقات حساس
اعتماد به نفست رو بیار بالا دختر
جنگجو
زیبا رو که هستی ^_^
و فکر میکنم قدت حدود ۱۶۱ ۱۶۲ ایناس
ارمغان یه ده سانت خطا داشتی
قدم ۱۷۱ عه
و مرسی لطف داری

دیگه در مورد فیزیک که لازم نیست چیزی بگم؟
یه خورده به نظرم اوضاع روحیش این اواخر به هم ریخته بوده.
برونگراست، ولی خیلی خونگرم و اجتماعی و پرحرف به نظر نمیرسه، احتمالا از این دسته از ادماست که تو نگاه اول خشنن ولی وقتی باهاشون دوست میشی کلا عوض میشن.
اگه یه کارکتر باشه به نظرم هولدن کالفیلد توی ناطوردشته، خصوصا چند وقتی هست که فکر می‌کنم مثل هولدن دچار ترس از آینده و گذر زمان شده
بدیهیات رو زیر سوال میبره، ولی خیلی راحت با زیر سوال بردن بدیهیات خودش برخورد نمیکنه
آدم واقعا منطقی ای به نظر میاد ولی همونطور که گفتم احساساتشو بروز میده
عصبانیتش ترسناک به نظر میرسه و احتمالا در صورتی که عصبانی بشه باید فقط دنبال سنگر بگردی که ترکش بهت نخوره
به شدت پایبند به قوانینه، ولی یه جورایی که انگار قوانینو خودش وضع میکنه. (حس میکنم منظورمو نمیتونم خوب برسونم)
این اواخر آره یکم زیاد تحت فشار بودم
والا برونگرا نمیتونم باشم ولی همچین درونگرا هم نیستم یه چیزی اون میانه
ماطور دشتو نخوندم ولی میخونم بهت میگم
آره کلا دوس دارم بدیهیات رو به هم بریزم و نسبت به دیدگاه خودم بسازم
و خوب شاید این دلیل اصلی اینکه زیاد زیر بار بهم ریختن بدیهیات خودم نمیرم معمولا ماه ها با خودم کلنجار میرم تا به نتیجه برسم
رو ابراز احساسات دارم کار میکنم
آخ آخ آره از اونایی ام که عصبانی بشم بد میشم
پایبند قوانین؟ بستگی داره بیشتر پایبند منطق خودمم

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
خب اول از همه سلام h-:
محراب بخاطر وضعیت اکانتو ایناش نتونست بیاد برای جمع بندی ولی ی ویس پرکرده که جوابتونو بده چون برای وقتی که گزاشتین قطعا ارزش قائله :-"
screenshot_۲۰۲۱۰۷۳۰-۱۴۱۷۰۱_whatsapp_hcxf.jpg

اینم محراب گفت بزارمو دیگ خلاصه طولش ندم
https://uupload.ir/view/ss_r674.mp3/
اینم لینک ویسه
اینم لینک اون پستی ک توی ویس گفت :-"
ممنون از وقتی که گزاشتین :-b

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
@Maia
مائده پرشور و فعاله اگه حوصله اش باشه بله
بی اعصاب و بی حوصله است نيستم ولی به نظر هستم :))
گوش به حرف بقیه نمیکنه چه برسه نصیحت:" بله بله :-"
مغرور جذاب طوری :)) (اهنگه تو ذهنمه الان) مغرور بودن رو نظری ندارم ولی ميگن هستم :-"
اهل ریسک و خطره فکر کنم آره تا حدودی
شیرینی دوست نداره و به ترشی‌جات علاقه وافر داره(هاها) دقيقا
علاقمند به فرفری؟ بلی :))
...گنگ و سکرت حالت لطف داری
بقیه شم نمیدونم :)) مرسی اومدی (:
:) سوهان/فلافل من رو کی میاری برام؟ ايشالا ميتينگ :))
@Maia
فکت:معرفتش از کل بچه های سایت بیشتره مرسی مرسی (:
تصورم: گنگ، باحال، لطف داری به وقت خودش پر جنب و جوش آره حس و حالش باشه پر چنب و جوش ميشم و یه ذره بیخیال. درسته بيخيالم :))
احتمالا رفیق خوبی باشه
نميدونم نميدونم، ممنون اومدی (:
@Maia
تصوراتی که ازش دارم بیشتر مربوط به یک جلسه زوزه کشی اشتراکیه...
به نظرم ادم مهربونی میاد نميدونم واقعا :-".خجالتیه یه کوچولو. آره كمی تا حدودی و اینکه پایه س.پر شر و شوره.گفتم ديگه حسش باشه پر شورم و همین دیگه. مرسی اومدی (:
@Maia
مائده خانم بسیار احساساتی -.- هعیی متاسفانه
شما هم بحث احساس وسط باشه یه پس گردنی به عقل میزنید و میگید کیلو تو چندی اصلا : )))) دقيقا
واقعا دختر بااستعدادیه به شدت قسمت استعداد نواختنش رو دوست دارم و امیدوارم موفق باشه. مرسی ازت و اميدوارم تو هم موفق باشی عسل عزيز ((:
اگه مثل یه شخصیت بود بنظرم ایمی تو دختر گمشده بود.چون اگه واقعا چنین اتفاقی بیفته مائده میتونه همونقدر ترسناک و قدرتمند در حکم یه بانوی درگیر احساس باشه. آممم فيلم رو نديدم [ولی خواهم ديد] و به هرحال ممنون اومدی (:
@Maia
یه دختر با احساسات زیبا..مرسی (: قدرتمند..انقدری كه بايد باشم نيستم اگه بخواد احساساتش رو نادیده بگیره و بر طبق منطق پیش بره کسی نمیتونه جلودارش بشه..درسته و خب در اين مورد دارم پيشرفت ميكنم و تا حالا منطق بهم آسيب نزده و ترجيحش ميدم صداشم نگم دیگه*.*.[:*] .مسئولیت پذیر به نظر میاد.. تاحدودی، قبلا مسئوليت پذير تر بودم ):
کنجکاو از نوع مثبت یعنی چیزایی که مفیده رو دنبال میکنه..هم بله و هم نه .از ول گشتن خوشش نمیاد مگر با دوستاش :-" همينطوره و ممنون اومدی (:
@Maia نمیدونم... ولی به نظر میاد یذره زودجوش باشه... با توجه به ح.ب هاش. اكثر مواقع خونسردم ولی بستگی به مودم داره گاهی زود جوشم، مرسی اومدی (:
@Maia عجب صدایی ، رو دستش فقط یکی هس مرسی مرسی لطف داری (:
@Maia
مائده خوش صدا مرسی >:D<
درونگراست. انگار هستم در نگاه اول آروم به نظر میاد ولی یکم که بگذره شیطنت‌هاش رو میشن. يخم آب بشه رو ميشم :)) محتاطه. آره به نظرم هستم و به نسبت قبل بيشتر شده کمی کمالگرا و این باعث میشه تصمیم گیری براش سخت بشه. كاملا درسته احساساتیه ولی سعی میکنه منطقی باشه. آره با منطق بيشتر كنار ميام سعی میکنه شرایط رو بپذیره و درک کنه. فكر ميكنم ميتونم زود بپذيرم و خودم رو با شرايط وفق بدم [البته يه سری استثنا هم وجود داره] دلسوزه. كمی هستم و مرسی اومدی برف عزيز ^^
@Maia
بنظرم صداش عالیه برای مجری گری تو برنامه هایی که حالت روایی داره مثل هزار داستان، و اگه یه برنامه رادیویی بزنه و داستان تعریف کنه واقعا کارش باحاله مرسی ^^
ساعیه و تلاش میکنه سعی ميكنم تلاش كنم
واقعا مهربونه ممنون :*
تو نه گفتن یکم سختشه آره خب
شیطونه ولی دنبال حاشیه نیست سعی ميكنم با حواشی كاری نداشته باشم
عاشق کتاب و فیلم بله بله :)
از چیزای فانتزی خوشش میاد مگه ميشه بدون چيزای فانتزی زندگی كرد؟ :-"
در برابر هر آدمی که در حقش بدی میکنه سکوت میکنه و آنچنان قوی میمونه که انگار اون آدما بود و نبودشون براش هیچ فرقی نداره راستش ترجيح ميدم اعصابم رو بابت آدم های بی ارزش خراب نكنم به هرحال مگه چقدر زنده ايم؟!
ظاهر زیباش رو که دیدم. قد بلند و نسبتا لاغر وخوش هیکل در کل خيلی مرسی و ممنون اومدی :)
@Maia
صدای قشنگی داره مرسی
بی حوصله و بی اعصاب به نظر میرسه خيلی بهم ميگن ولی نيستم :))
به ادبیات فارسی خیلی علاقه داره و به نظرم شاعر مورد علاقه اش حافظه. بله كاملا درسته
خیلی احساساتشو بروز نمیده. آره ولی خب بيشتر تلاش ميكنم به احساساتم اهميت ندم
بیخیال. خيلی زياد :-" و ممنون اومدی (:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
@h@dis
قیافه نازی داره..منطقیه..از تجربه ها استفاده میکنه چه تجربه خودش باشه چه تجربه دیگران..آرومه..به سلامتی اهمیت میده..درونگراست..استرسیه..به همون اندازه که اهمیت میده دوست داره خودشم مهم باشه..در سکوت و آرامش کار کردنو دوست داره
@رعـنـا
چیتو تصور کنم :)) زرنگ..استرسیه ولی تازگیا خیلی بیخیال شده..خوش خنده..مُصر( مثلا باااید بگی چته و چرا و حرفتو پس نگیر اصلا)..گل دوست داره خیلی..میتونه از عهده مسائل بربیاد..ریاضیش قویه): ..وقتی بگه فلان کارو میکنم میکنه واقعا
@zeynabgol
اونجوری که نشون میده نیست..یکم بد اخلاق شده جدیدا و مثل اولا نیست..امید به زندگیش زیاده..محیط زیستو دوست داره..خشمشو بروز نمیده میریزه تو خودش..محتاطانه عمل میکنه..مذهبی و عقایدشو دوست داره
@phoenix_s9
دایره لغاتش در زمینه فحش ماشالله زیاده و از هر کدوم هم استفاده میکنه..میخواد بد باشه یا بد نشون بده خودشو و تا حدودی هم شاید موفقه ولی حقیقتش اینجوری نیست..شایدم از اوناست که پدر و مادرا میگن باهاش رفیق نشو..بامرامه ولی..

whale

Parisienne moonlight
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
@h@dis
رکه، نه گفتن براش سخت نیس مگه بین اطرافیان نزدیک و عزیزانش
منطقی و درونگراس
ریاضی دوس‌ داره
به ظاهر نظر مردم براش مهم نیس ولی تو تنهاییش خیلی بهشون فکر میکنه
قد متوسط، چشما و موهای قهوه‌ای داره.
@رعـنـا
خوب.. شناخت چندان زیادی ندارم
مهربون و فداکاره، حاضره هر بلایی سر خودش بیاد ولی یه تار مو از سر عزیزانش کم نشه
قد بلند، چشمای عسلی و موهای حالت‌دار قهوه‌ای داره.
@zeynabgol
بیشتر احساسی عمل میکنه، خانواده براش خیلی مهمه
اگه با کسی دوست بشه سعی میکنه بهترین رابطه رو فراهم کنه
به اعتقاداتش پایبنده
قد متوسط و موهای متوسط مشکی داره
@phoenix_s9
توی دوستی خیلی فداکار و از خودگذشته‌س
باطنش پاک‌تر از ظاهرشه
اگه از طرف مقابلش توی رابطه رفتار بدی ببینه میره و دیگه به راحتی برنمیگرده
قد بلند، موهای قهوه‌ای تیره و چشمای مشکی داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.