• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گیمر موفق

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من در حد آماتور و تفریح دنبال میکنم گیم رو، اما سوال مهم برام اینکه چطور میشه این مسیر گیم رو تو ایران دنبال کرد(یک فرد نه شرکت های بازی سازی) که وارد فضای گیمر های خارجی که درآمد هنگفت دارن و مثلا با فلان شرکت همکاری دارن رسید..(با این پیشفرض که بعد مهاجرت کنه..در واقع تا وقتی ایرانه که چکاری میتونه بکنه)
ببین چرا دروغ بگم بت . فیلترینگ کار رو واقعا خراب میکنه. ولی شما حداقل چیز های لازم رو باید داشته باشی مثل یک pc و یک وسیله برای فیلم برداری از صفحه ت . اینا حداقل ها هستن . مبحث دوم شناخت سبک گیم های مورد علاقه س . باید اکثر گیم های مورد علاقه ت رو پیدا کنی . و اینکه تلاش کنی با سبک های دیگه آشنا شی . نکاتی که گفتم رو رعایت کنی و هنر استریم ت رو به رخ بکشی که البته برای اینکار باید تجربه ت رو زیاد کنی . زیاد که شد مردم برای بازی کردنت پول اهدا میکنن . شما میتونی بعد از یه مدت مهاجرت کنی و محدودیت هات تا حد زیادی کم میشه . این چیزها که من گفتم تدریجیه و باید صبور بود برای معروفیت. موفق باشی

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
ببین چرا دروغ بگم بت . فیلترینگ کار رو واقعا خراب میکنه. ولی شما حداقل چیز های لازم رو باید داشته باشی مثل یک pc و یک وسیله برای فیلم برداری از صفحه ت . اینا حداقل ها هستن . مبحث دوم شناخت سبک گیم های مورد علاقه س . باید اکثر گیم های مورد علاقه ت رو پیدا کنی . و اینکه تلاش کنی با سبک های دیگه آشنا شی . نکاتی که گفتم رو رعایت کنی و هنر استریم ت رو به رخ بکشی که البته برای اینکار باید تجربه ت رو زیاد کنی . زیاد که شد مردم برای بازی کردنت پول اهدا میکنن . شما میتونی بعد از یه مدت مهاجرت کنی و محدودیت هات تا حد زیادی کم میشه . این چیزها که من گفتم تدریجیه و باید صبور بود برای معروفیت. موفق باشی
ی سوالی ک برام پیش اومد این بود ک مگه داداش من گف میخوام برم استریمر یا یوتوبر شم ؟
داداش گلم شما باید توی تورنومنت های مختلف از پایین شروع کنی و کم کم ب مسابقت بزرگ تر بری و توی تیمای مختلف جوین بشی..
شما تا ی جایی میتونی توی ایران رشد کنی و باید از ی جایی ب بعد مهاجرت کنی تا بتونی ی گیمر در سطح جهانی باشی و بتونی زندگیتو با گیمر بودن بچرخونی..

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
مثل هر کار دیگه ای نیاز به تمرکز ، وقت گذاشتن و استعداد داره که من توصیه نمیکنم اگه تو زندگی هدفی دارید برید دنبال گیمر شدن . و البته در حد یکی دوساعت اوقات فراغت در روز گیمر حساب نمیشه.

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام
خب اول باید گیمر هارو به دو دسته قدیمی و جدید تقسیم کنیم. خودم به عنوان گیمر قدیمی که الان صرفا یک سری از بازی های جدید رو اونم اگه فرصتش باشه بازی کردم باید بگم دوره ما مهارت فردی خیلی اهمیت داشت، اینکه چه کنسولی داشتی یا سیستمت چقدر قوی بود تاثیری روی عملکردت نداشت و صرفا دایره گیم هایی که میتونستی بازی کنی یا گرافیک بهتری داشته باشی رو تعیین میکرد. الان وضعیت کاملا متفاوته، شما علاوه بر کنسول یا سیستمت، حتی اگه بهترین مهارت رو داشته باشی مادامی که نمایشگرت FPS لازم رو نداشته باشه، اینترنت خوبی نداشته باشی و تجهیزاتت اوکی نباشه به نظرم نمیتونی "گیمر" موفقی در حوزه "حرفه ای" باشی؛ یا لااقل در زمینه بازی های انلاین. حالا استثنا همیشه هست، مخصوصا برای گیم هایی که شرایطشون برای همه گیمرها برابره؛ به نظر من در کل این روزا گیمر بودن خیلی به فاکتور توانایی مالی و امکاناتی که برات فراهمه گره خورده و مهمتر از همه اینه که توو ایران به دلایل مختلف تا یه حدی میشه رشد کرد و بسترش فراهم نیست.

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
جیمز موفق کسیه که پیشرفت کرده نسبت به گذشته اش نه یه حرفه ای...مثلا من ۱ ماه پیش تو پابجی سوپر نوب بودم الان یه نوب عادیم....پس پیشرفت کردم....

بالا