• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گیمر موفق

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
به نظرتون یک گیمر خوب و موفق چه ویژگی هایی داره و برای حرفه شدن چه کارایی باید انجام داد ؟

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
به نظرتون یک گیمر خوب و موفق چه ویژگی هایی داره و برای حرفه شدن چه کارایی باید انجام داد ؟
ب نظرم مهم ترین چیز واسه ی گیمر اسکیلش توی بازیاس..
هرچی توانایی بیشتری داشته باشه طبیعتن موفقیتای بیشتری هم داره..

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
اول از همه خب مهارت لازمه، مهارت مثلا موومنت توی بازی های شوتر، بازی خوانی و چیدن استراتژی، تصمیم گیری توی لحظه و...
البته که توی ژانر های مختلف بازیها، مهارت های مختلفی لازمه و بر اساس گیمی که بازی میکنیم باید مهارت هارو یاد بگیریم. برای یادگیری مهارت ها هم میتونیم به استریمر ها یا یوتیوبر های بازی مورد نظر برای تیپ های مختلف مراجعه کنیم.
از طرفی هم شناخت با نحوه بازی، و چگونگی کار مکانیزم بازی هم لازمه. از طرفی هم نیازه که با دیوایسی که بازی میکنیم(پیسی، کنسول، موبایل) آشنا و راحت باشیم تا بتونیم بهترین عملکرد رو داشته باشیم.
توی بازی های شوتر هم معمولا شناخت حریف یا meta(بهترین تاکتیک/گان حاضر در بازی) هم لازمه.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
خب من چند تا ویژگی که از نظرم مهمه اینان : ادعا نداشتن؛ ساعی بودن تو بازی ؛ خلاقیت ؛ صبور بودن و نباختن خود با دیدن یه چالش تو بازی ؛ خب چرا دروغ بگم پول هم یه تاثیری داره . ولی از نظر من تداوم تو یه گیم از همه چی مهم تره؛ کم کم با گذشت زمان نقشه ها رو از حفظ بلدی ؛ فعالیت ها و کارهایی که باید انجام بدی ولی اگه ولش کنی یادت میره و باز باید تمرین کنی

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
خب من چند تا ویژگی که از نظرم مهمه اینان : ادعا نداشتن؛ ساعی بودن تو بازی ؛ خلاقیت ؛ صبور بودن و نباختن خود با دیدن یه چالش تو بازی ؛ خب چرا دروغ بگم پول هم یه تاثیری داره . ولی از نظر من تداوم تو یه گیم از همه چی مهم تره؛ کم کم با گذشت زمان نقشه ها رو از حفظ بلدی ؛ فعالیت ها و کارهایی که باید انجام بدی ولی اگه ولش کنی یادت میره و باز باید تمرین کنی
آره خب، پی تو وین بودن بازی ها خیلی تاثیر داره. مثلا توی بعضی گیم ها، بهترین گان یا تول فقط با پول قابل دسترسیه‌. شناخت مپ ها و همچنین کلا آشنا بودن با بازی هم نکته جالبیه که گفتی

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
گیمر خوب و موفق و حرفه ای رو تعریف میکنی؟
ببین موفق بودن یک گیمر چیز کمّی ای نیستش ولی کیفی ش رو میتونیم حس کنیم چجوری؟؟؟ پیشرفت دوستمون تو گیم رو میبینیم. کسی که یک ذره بازی بلد نبوده کم کم وارد شده به بازی ؛ اما این موفقیت از نظر من مختص به خود فرده . منظورم از تاپیک اینه اونهایی که راهشان رو پیدا کردن و پیشرفت کردن نسبت به قبل چه ویژگی هایی داشتن

نام مرکز سمپاد
۱
شهر
فارس
سال فارغ التحصیلی
1394
من در حد آماتور و تفریح دنبال میکنم گیم رو، اما سوال مهم برام اینکه چطور میشه این مسیر گیم رو تو ایران دنبال کرد(یک فرد نه شرکت های بازی سازی) که وارد فضای گیمر های خارجی که درآمد هنگفت دارن و مثلا با فلان شرکت همکاری دارن رسید..(با این پیشفرض که بعد مهاجرت کنه..در واقع تا وقتی ایرانه که چکاری میتونه بکنه)

نام مرکز سمپاد
۱
شهر
فارس
سال فارغ التحصیلی
1394
تو بعضی بازی ها فهمیدن کشور حریف و سبک بازی اون منطقه هم مهمه ، مثلا تو بازی های شرکت سوپرسل سبک بازی کشورهای شرقی با اروپایی خیلی فرق داره و برای هر کدوم استراتژی خاصی میخواد،
یکی دیگه هم پیگیر اون بازی باشی و تو نت و کانال های مرتبط بازی از تغییرات و تجربه های که کاربرا به اشتراک میزارن استفاده کرد، و اینکه مثلا تو طول یکسال ترفند ها و روش بازی ممکنه که دو سه بار تغییر کنه و اون به سبکی قبلی بازی کردن جواب نمیده دیگه

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
برای یه گیمر خوب شدن دو تا چیز لازمه: 1_پول 2_ مهارت ؛ مهارت به صورت تجربی و با صرف کردن وقت به دست میاد ولی پول هم به شدت مهمه :-"

k1a

None
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
برا گیمر خوب شدن فقط امکانات مهمه
مخصوصا نت قوی که دیگه گیر نمیاد

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020

k1a

None
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
فقط امکانات نیس مهارت م مهمه
مهارت بدست آوردنیه
کسی از اولش پرو نبوده

ولی نته قوی حداقل چیزی که یکی که تازه کاره باید داشته باشه
همونایی ام که اولش بدون امکانات بودن حداقل اون اولش نتشون از ما بهتر بوده

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
مهارت بدست آوردنیه
کسی از اولش پرو نبوده

ولی نته قوی حداقل چیزی که یکی که تازه کاره باید داشته باشه
همونایی ام که اولش بدون امکانات بودن حداقل اون اولش نتشون از ما بهتر بوده
آدمی که تمام امکانات گیم رو داشته باشه حتما ممکن نیست مهارت داشته باشه و تداوم لازم رو براش

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
آدمی که تمام امکانات گیم رو داشته باشه حتما ممکن نیست مهارت داشته باشه و تداوم لازم رو براش
ولی آدمی که امکانات نداشته باشه صد در صد امکان نداره بتونه درست بازی کنه.

البته من فکر کردم اینا دیگه جزء بدیهیاته و قراره راجع به خود بازی و بازی کردن صحبت کنیم.

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
اگه گیمر خوب و موفق یعنی پرو گیمر (که با توجه به پستای تاپیک به نظرم منظور اصلیه):
باید برنامه بریزه. مهارتای متفاوتی که توی یه بازی نیاز هست رو ببینه چیاس. پیگیر روش های جدید باشه. برنامه ریزی کنه این مهارت ها و روش ها رو تمرین کنه روی روتین. اخبار بازی رو پیگیر باشه ببینه چیا عوض شدن. جزء یه کامیونیتی باشه که روش ها و اخبارا رو از اون ها هم بتونه بگیره و با افراد حرفه ای دیگه هم تیمی بشه یا حتی بهتر، رقابت کنه و از هم یاد بگیرن.
پیگیر مسابقه ها و تورنومنت ها باشه و شرکت کنه. بازی های حرفه ای تورنومنت ها رو هم ببینه ازشون یاد بگیره.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
ولی آدمی که امکانات نداشته باشه صد در صد امکان نداره بتونه درست بازی کنه.

البته من فکر کردم اینا دیگه جزء بدیهیاته و قراره راجع به خود بازی و بازی کردن صحبت کنیم.
اینجا گفتم پول بی تاثیر نیست

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
آقا من اصن معنی گیمر رو درک نمیکنم. الان هرکی زولا بازی میکنه گیمره؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
آقا من اصن معنی گیمر رو درک نمیکنم. الان هرکی زولا بازی میکنه گیمره؟
ببین کلمه ی گیمر یعنی بازیکن بازی های کامپیوتری ولی اگه بخوای حقیقت رو ببینیم نمیتونم هر آدم بی مهارتی رو گیمر بدونیم. زولا هم یک گیمه و اگه خوب بازی کنه طرف گیمر حقیقی ه

بالا