• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربه‌ی گروهی بازی‌های مختلف (؟؟!:)))

• شروع کننده موضوع Pan
  • تاریخ شروع

با کدوم بازی شروع کنیم؟

• The Cave

رای‌ها: 0 0.0%
  • Little Nightmares

• Chicago 1930

• Men of War: Assault Squad

• Oxenfree

• Portal

• از همین اول ترتیبی بریم جلو (لیست مدنظرتون رو پست کنین)

• رای‌دهندگان
    4
  • Poll closed .
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
crysis رو بازی کردید آیا؟
آری
سیستم ذوب کنه، بیشتر محوریتش روی گرافیکه بعد روی گیمپلی و گانپلی و درنهایت روی داستان(البته من از داستان کل سه نسخه(البته به جز ریمستر چهار نسخه داره) خوشم اومد ولی ممکنه پسند همه نباشه)

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
من احتمالا شرکت نکنم ولی نظرمو میدم
بهتره بازیایی رو بازی کنین که داستان وابسته‌ای نداشته باشن و طولانی نباشن تا اونجایی که یادمه بایوشاک داستان خیلی پیچیده‌ای داره(اما کاملا غنی و جالبه)
حتی deus ex هم که خودم معرفی کردم الان حس میکنم داستانش الکی پیچیده‌ست و خب باید نسخه های قبلی رو بازی کنین تا کاملا متوجه بشین که چی بود و چی شد

اگه می‌خواین شوتر بازی کنین به نظرم بازیی مثل spec ops the line بد نباشه خودمم بازیش نکردم ولی چک که کردم احتمالا بشه تو چهار ساعت سر و تهشو هم آورد.
پ.ن: خب شت مثل اینه که با راش کردن چهارساعت و نیمه، معمولی شش ساعت بیشتر نیست
هدف فقط بازی کردن نیست آخه. میخوایم درباره‌ش صحبت کنیم در واقع :)) بازی‌ای که داستان نداشته باشه(یا داستانِ ضعیفی داشته باشه) واقعاً قابلِ بحث نیست به نظرم :-" اتفاقاً به این دلیل بایوشاک رو معرفی کردم که کلاً محتوای بحث‌برانگیزی داره!
crysis رو بازی کردید آیا؟
امروز ظهر 3ش رو تموم کردم. خیلی خوب بود، ولی یه مقدار سیستمِ سنگین میخواد و شاید برای تجربه‌ی گروهی جوابگو نباشه :-"

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
آقا بیاید همون بایوشاک رو شروع کنیم خب :)) فارغ از داستان و روایتِ خیلی خفنی که داره، گیم‌پلی‌ش هم دقیقاً به اندازه‌ی قوی‌ترین بازی‌های امروز جذابه. سیستمِ استفاده از سلاح‌ها و تعامل با محیطش، یه ترکیبی از Farcry و Crysisه تقریباً. چی میخواید دیگه؟ :)) گرافیکش هم نسبت به سالی که بازی رو درست کردن، واقعاً قابلِ تحسینه!
(در واقع منظورم اینه "من که شروع کردم، شما هم شروع کنید!" :)))

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
آقا بیاید همون بایوشاک رو شروع کنیم خب :)) فارغ از داستان و روایتِ خیلی خفنی که داره، گیم‌پلی‌ش هم دقیقاً به اندازه‌ی قوی‌ترین بازی‌های امروز جذابه. سیستمِ استفاده از سلاح‌ها و تعامل با محیطش، یه ترکیبی از Farcry و Crysisه تقریباً. چی میخواید دیگه؟ :)) گرافیکش هم نسبت به سالی که بازی رو درست کردن، واقعاً قابلِ تحسینه!
باشه احتمالا امشب براش تاپیک بزنم.:-"
یه بازی بگین با آی‌پدم بشه بازی کرد....
من نمیدونم کدوم بازیا برای آیپد میشه دقیقا شما هم پیشنهادی دارید بدید.:-? حالا احتمالا این حرکتو هر دو سه هفته برای یه بازی جدید انجام بدیم اگر همچنان کسی باشه.:)) این دفعه چون خیلی دیر شد همینجوری بایوشاک انتخاب شد دفعه بعد چندتا بازی بگیم و نظرسنجی بذاریم.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
خب تو تاپیک bioshock احتمالا حرف اینا زده بشه بیاین این دفعه پیشنهاد اینا بدیم و نظرسنجی بذاریم.:-" خب این دفعه یه چیزی که رو موبایل بشه رو انتخاب کنیم که شاید فقط شاید کس دیگه‌ای شرکت کنه.:)) خب بیاین بازی‌هایی که رو موبایل هم میشه پیشنهاد بدین ژانرش اهمیتی نداره فقط اینکه رو پلتفورم‌های موبایل یعنی اندروید و ios باشه و اینکه داستانی چیزی داشته باشه که راجع بهش حرف زد مثلا یا اگه داستان نداره گیمپلیش بحث برانگیز باشه.:)) من پیشنهاد خودم دوباره oxenfreeیه که فکر کنم خوب باشه.

• لایک
امتیازات: Leo

CourierVi

no to ncr
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1402
بایوشاک + هف لایف > 90 درصد بازی هایی که تابحال آمدن(بجز عناوین rpg و crpg طبیعتا)

• دیسلایک
امتیازات: ----

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
خب تو تاپیک bioshock احتمالا حرف اینا زده بشه بیاین این دفعه پیشنهاد اینا بدیم و نظرسنجی بذاریم.:-" خب این دفعه یه چیزی که رو موبایل بشه رو انتخاب کنیم که شاید فقط شاید کس دیگه‌ای شرکت کنه.:)) خب بیاین بازی‌هایی که رو موبایل هم میشه پیشنهاد بدین ژانرش اهمیتی نداره فقط اینکه رو پلتفورم‌های موبایل یعنی اندروید و ios باشه و اینکه داستانی چیزی داشته باشه که راجع بهش حرف زد مثلا یا اگه داستان نداره گیمپلیش بحث برانگیز باشه.:)) من پیشنهاد خودم دوباره oxenfreeیه که فکر کنم خوب باشه.
نظرِ منم همین oxenfreeه. ولی خب برای تنوعِ بیشتر اگه بخواید نظرسنجی بذارید، مثلاً Valiant Hearts: The Great War و Inside هم خوبن. به هر حال نهایتاً با oxenfree اوکی‌ترم!
(آها تعدادِ مشارکت‌کننده‌ها خیلی مهم‌تر از خودِ بازی هستش به نظرم :-")

بایوشاک + هف لایف > 90 درصد بازی هایی که تابحال آمدن(بجز عناوین rpg و crpg طبیعتا)
حالا درسته که بایوشاک و هف لایف بازی‌های خیلی خوبی‌ هستن، ولی به نظرم خیلی داری به صنعتِ گیم کم‌لطفی میکنی :)) بازی‌های به خوبیِ اینا و حتی بهتر از اینا هم واقعاً زیاد داریم :-"

• لایک
امتیازات: Pan

CourierVi

no to ncr
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1402
حالا درسته که بایوشاک و هف لایف بازی‌های خیلی خوبی‌ هستن، ولی به نظرم خیلی داری به صنعتِ گیم کم‌لطفی میکنی :)) بازی‌های به خوبیِ اینا و حتی بهتر از اینا هم واقعاً زیاد داریم :-"
بجز عناوين rpg و crpg داريم كه از اين بهترن؟ چند تاشون رو نام مي‌برين؟

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
بجز عناوين rpg و crpg داريم كه از اين بهترن؟ چند تاشون رو نام مي‌برين؟
این «بهتر» بودن رو چی تعیین میکنه خب؟ مثلاً من دو تا نسخه‌ی بازیِ Ori رو از هر بازیِ دیگه‌ای بیشتر دوست دارم! یه سری میگن فرنچایزِ Metal Gear که کوجیما ساخته. بعضیا کلاً با بازی‌های indie و مستقل بهتر کنار میان. و الی آخر!
خلاصه که تا نیای و یه معیارِ مناسب برای «بهتر» بودن معرفی نکنی، کلاً قراره از سلایقمون صحبت کنیم :)) به هر حال جای این بحث اینجا نیست و پیام خصوصی بده بی‌زحمت :-"

• لایک

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
ماینکرافت چطوره؟(جاوا ادیتشن)برای بعدا؟

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
چند وقت پیش این پست رو تو ح‌ب گذاشته بودم و بعد کلا یادم رفت:

خب نظرتون چیه؟ کسی شرکت میکنه؟ میتونیم بازی‌ از ژانرهای مختلف انتخاب کنیم و یا بازی‌های مستقل کمتر شناخته شده رو امتحان کنیم و به طور کلی تجربمون از بازی‌ها رو بیشتر کنیم یا یه همچین چیزی!:-"
میدونم مربوط نیست اما این بازی رو اگر میزاشتی باحال میشد
بازی های sword with sauce و karlson خیلییییییی باحالن و توی سبک اسلیر،بازی خیلی سریعه و باحاله،حرکتای باحال میتونیم بزنید و توی یه زمانی کل انمی هارو دیفیت کنین،چلنج داره که توی هرکدوم از دیفیکالیتی هاش انمی ها کارهای بیشتری انجام میدن و جونشون و دمیجی که وارد میکنن زیاد میشه،دوتا بازی توی یه سبکن ولی کارلسون هنوز توی استیم نیست و فقط میتونید ویشلیستش کنید.
کارلسون رو هم یه یوتیوبر معروف به اسم dani ساخته و خیلی باحاله،یادتون باشه که توی استیم ویشلیستش کنید(الان رتبه اش توی ویشلیست ها 18 ام هست)
این ژانر رو هم اگه اضافه میکردی عالی میشد:)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
خب واسه این میگم که مثلا کسی که ios داره بتونه شرکت کنه و لازم نباشه پول بده:-?
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر
دو سری قبلی رو همین کارو کردیم یکیش پلتفورمر بود یکیش fps ولی کلا دو نفر شرکت کردن:)) خودم و leo. برای همین گفتم این دفعه پورت موبایل داشته باشه شاید افراد بیشتری شرکت کردن ژانرش مهم نیست. ولی حالا اصن نمیدونم برگذار بشه یا نه.:))

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
کسی علاقه‌ای نداره باز هم اینکارو بکنیم؟:)) از اونجایی که خودم معمولا شرکت‌کننده اصلیم بازی‌هایی که خودم قصد دارم تو همین چند وقته بازی کنمو میگم هرکی علاقه به هرکدوم داشت بگه براش تاپیک بزنیم.:)) سری wolfenstein‌ رو تازه شروع کردم و بعد از اینکه کل اونا تموم شد dishonored رو شروع می‌کنم این دو تا سری هرکس خواست بگه. و به علاوه اینا کنارشون before your eyes که از بهترین بازی‌های مستقل امسال (یا همیشه) خیلی وقته می‌خوام بازی کنم که چون بازی با پلک زدنه نور مناسب می خواد برای همین سخته رفتن سراغش چند بارم سعی کردم ولی باید کلا جای لپتاپو تغییر بدم.:)) subnautica هم شروع می‌کنم در کنار اینا.

اگر کسی پیشنهاد دیگه‌ای داشته باشه هم اگر بازی کوتاه باشه شرکت می‌کنم ولی بازی طولانی و سری دیگه‌ای به جز wolfenstein و dishonored بازی نکنم الان احتمالا.

کسی توضیح بیشتری راجع به اینایی که گفتم خواست هم بگه که بگم. همشونم بازی‌های کامپیوتر و کنسول هستن از اونجایی که انتخاب بازی‌های موبایلی برای شرکت آدمای بیشتر تاثیر نداشت.:))

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
کسی علاقه‌ای نداره باز هم اینکارو بکنیم؟:)) از اونجایی که خودم معمولا شرکت‌کننده اصلیم بازی‌هایی که خودم قصد دارم تو همین چند وقته بازی کنمو میگم هرکی علاقه به هرکدوم داشت بگه براش تاپیک بزنیم.:)) سری wolfenstein‌ رو تازه شروع کردم و بعد از اینکه کل اونا تموم شد dishonored رو شروع می‌کنم این دو تا سری هرکس خواست بگه. و به علاوه اینا کنارشون before your eyes که از بهترین بازی‌های مستقل امسال (یا همیشه) خیلی وقته می‌خوام بازی کنم که چون بازی با پلک زدنه نور مناسب می خواد برای همین سخته رفتن سراغش چند بارم سعی کردم ولی باید کلا جای لپتاپو تغییر بدم.:)) subnautica هم شروع می‌کنم در کنار اینا.

اگر کسی پیشنهاد دیگه‌ای داشته باشه هم اگر بازی کوتاه باشه شرکت می‌کنم ولی بازی طولانی و سری دیگه‌ای به جز wolfenstein و dishonored بازی نکنم الان احتمالا.

کسی توضیح بیشتری راجع به اینایی که گفتم خواست هم بگه که بگم. همشونم بازی‌های کامپیوتر و کنسول هستن از اونجایی که انتخاب بازی‌های موبایلی برای شرکت آدمای بیشتر تاثیر نداشت.:))
من نسخۀ اول dishonored رو چند ماه پیش بازی کردم ولی خب تجربه‌ای از نسخۀ دومش ندارم اگه تاپیک داشته باشه مشتاقم سراغش برم :-" از dishonored 1 هم یه چیزایی هنوز یادمه می‌تونم راجع بهش صحبت کنم.

• لایک

evilboy

☯☩ evil of the darkness ☩☯
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان تبریز
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402
وارزون پلیر داریم ؟!

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من اومدم اینجا بگم بیاین هفت سنگ بازی کنیم:)
مدرنهای نچسب:-<

evilboy

☯☩ evil of the darkness ☩☯
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان تبریز
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1402

بازی معلومه قدیمیشو دوس داری
گیم half life که دیگه برهمه آشکاره که شاهکاره . اگه بازی کردی یکی دیگشو بگم اگه نکردی حتما بازی کن

بالا