• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

واکسن کرونا؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
فامیل پدریم فقط بابام رفت زد خب چرا؟ چون یکی از اقوام خونش لخته شده سکته کرده.حقیقتا دارن حرص میدن
یه نفر هم بعد مدت ها از نوبت واکسنش سکته کرد میگن به خاطر واکسن بوده چه ربطی داره؟
میتونه بخاطر واکسن استرازنکا باشه . خود انگلستان اعلام کرد بالا ۶۰ سال استرا زده نشه چون ریسک انعقاد رو بالا میبره بعد تو ایران ب سن بالا ها استرا میزدن یه سریا سکته کردن یا فوت ولی سینوفارم و اسپوتنیک این عارضه رو نداره . بخاطر علم کمشونه ک رو ب واکسن نمیارن یکم پرس و جو میکردن درست میشد .

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
فایزر بلژیکی تایید شد بعد از اینکه هزاران جون عزیز بخاطر توهم یه کفتار پیر رفت. هزاران جون عزیز پای توهمی به اسم برکت رفت، تا جیب ستاد پر پول شه.

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
پیشنهادی دارین برای افراد ضد واکسن که آگاهشون کنیم واکسن بزنن ؟
فقط این که بگید آگاهی کافی نیست فکر میکنم کلی منابع مختلف اون بیرون هست تا حالا ویدیو ویس یا منبعی بوده که به کسی نشون بدین و گاردش در برابر واکسن کم بشه؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
فقط این که بگید آگاهی کافی نیست فکر میکنم کلی منابع مختلف اون بیرون هست تا حالا ویدیو ویس یا منبعی بوده که به کسی نشون بدین و گاردش در برابر واکسن کم بشه؟
پیج دکتر سام Sam.pournezhad دیگه همچی رو گفته

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
پزشکی
یه مسئله ای هم که هست اول باید نادرستی شایعات و افرادی که بهشون اعتماد کردن رو بهشون ثابت کنید و گرنه سخت به اطلاعات جدید و درست روی خوش نشون میدن.

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
یه مسئله ای هم که هست اول باید نادرستی شایعات و افرادی که بهشون اعتماد کردن رو بهشون ثابت کنید و گرنه سخت به اطلاعات جدید و درست روی خوش نشون میدن.
درسته خیلی برای من عجیبه این روزا همه بدون اعتبار به فرد ، حرف کسی که میگه واکسن درست نیست رو معتبر میدونن اما مقاله ها و دکتر هایی که اعتقاد دارن واکسن درسته نامعتبره از نظرشون
باید یه راهی برای اینم باشه یوتیوب چند ماه پیش اعلامیه زد که هر کسی فکر میکنه ویدیوهایی بدون اعتبار در مورد کرونا پخش شده تو یوتیوب گزارش بده و حجم زیادی شون کم شد اگه اینستاگرام و بقیه هم همچین آپشنی داشته باشن خیلی خوب میشه

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
والا مخالفت با واکسن بیشتر به جنبه‌های روانی طرف بر میگرده. ترس، بی اعتمادی، توهم توطئه و ... چیزایی نیستن که با آگاهی بخوان برطرف بشن. وگرنه با این همه اطلاعات معتبر کسی سراغ اطلاعات غلط نمی‌رفت. به نظرم بیشتر باید بهشون احساس امنیت بدیم تا از فواید واکسن آگاهشون کنیم.

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
من یه خبر خوندم درباره‌ی اینکه چند هزار نفر از کادر درمان فرانسه به واکسن زدن تن ندادن و کارشون و از دست دادن!! نظرتون؟

• لایک
امتیازات: uwu
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
من یه خبر خوندم درباره‌ی اینکه چند هزار نفر از کادر درمان فرانسه به واکسن زدن تن ندادن و کارشون و از دست دادن!! نظرتون؟
شغلشونو از دست ندادن، بدون پرداخت معلق شدن. فرانسه ۲.۷ میلیون کادر درمان داره و کسایی که معلق شدن ۳۰۰۰ نفرن، تعداد پزشک و پرستار توی این نفرات خیلی کمه.
به نظرم معلق شدنشون بد نیست، هم سلامت خودشون حفظ میشه و هم سلامت بقیه.

بالا