• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دیسکو گرافی (سری چهارم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
1.فیلم مورد علاقه؟ 1917 و تک تیرانداز
2.بازیگر مورد علاقه؟ کامبیز دیرباز ، جیسون موموا، سام درخشانی،سیلورستراستالونه
3.آهنگ مورد علاقه؟ تنها منشین افتخاری
4.خواننده مورد علاقه؟ حامد همایون
5.کتاب مورد علاقه؟ هنر جنگ
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ محمد رضا حدادپور جهرمی
7.شهر محل تولد؟ اصفهان
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) چون شناخت کافی از هیشکی ندارم هنوز نمیدونم بعدن میام ادیت میکنم :)
9.داخل حموم آواز میخونی؟ ن ، بیشتر فکر میکنم :))
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) @m_s578 ب خاطر اینکه بعضی اخلاقاش مث حمیده
@armaghannn ب خاطر تفاوتش با بقیه
@Asal-2004 و @neginMM ب خاطر اعتماد بنفس خوبشون

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ حدود چهار پنج سال پیش بابام ی سیستم دسته دوم خسته برام خرید ک همون باعث شد کم کم خودم ی کیس خفن ببندم ک دوسال پیش سوخت و ب خاک رفت :/ ولی خب دوباره دارم کار میکنم بخرم دوباره
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ دروغ ، ازبین بردن اعتماد و صداقت نداشتن، دورویی
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ فک میکنم الان توشم از وقتی رفیقم فوت شد تا الان ..
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ حمید
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ @Cillian اگ بتونم بهش یکم اعتماد ب نفس و بیخیالی بعضن هدیه میدم
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن.. هنوز فک نکنم داده باشم
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ بی معرفت
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ با معرفت یا بامرام
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. فلن فقط یکی هست ک بخاطر حرفای منفی و این داستانایی ک میزنه ک احتمالن خودشم میدونه ولی خب تگ نمیکنم ناراحت نشه ( البته یبار تو همین متن تگش کردم :/ )

20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ داداش بمولا تعصبتو میکشم تا اخرش باهاتم ب مرتضی علی بدخواه مدخواه داشته باشی با دندونام جرش میدم :)) :))

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
1.فیلم مورد علاقه؟ ارباب حلقه ها، مخصوصا بازگشت پادشاه
2.بازیگر مورد علاقه؟ جانی دپ، ویگو مورتنسن، اورلاندو بلوم و....
3.آهنگ مورد علاقه؟ در حال حاضر "اون روزا ما دلی داشتیم" و "یه شب مهتاب"(خواننده ی یه شب مهتاب رو ساواک بخاطر این آهنگ گرفت! بعد انقلاب هم خوانندش بخاطر مارکسیست بودن دوباره زندانی شد. بنده خدا کلا گیر افتاده بود)
4.خواننده مورد علاقه؟ گروه ABBA (قدیمین میدونم) و کلا دیگه خواننده ای رو دنبال نمیکنم شعر برام مهم تره
5.کتاب مورد علاقه؟ هزاران تا کتاب مورد علاقه دارم:)
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ خارجی، تالکین و ایرانی، صادق هدایت رو می پسندم
7.شهر محل تولد؟ یه سوال اسون:) مشهد
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) دوباره سوال سخت:) باشه چند سال دیگه جواب میدم.
9.داخل حموم آواز میخونی؟چجورم:)
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
@armaghannn
@..Mehrab..
@ShAkIbA08
@D.S.P

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ لپ تاپم. (وی زیاد کادو نمیگیرد)
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ اینکه بهم بگن کوچولو(فک کنم فقط خواجه حافظ شیرازی اینو نمیدونه)
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟همینی که الان توشم:)
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ ستایش
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ @armaghannn یه سبد دل خوش / @Cillian یه وانت امید (بهش نیاز داره)
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن من یا سوتی نمیدم یا سوتی جهانی میدم همه میفهمن:) نه تاحالا سوتی ناجور ندادم. خزبازی و حربازی دراوردم ولی سوتی ندادم.
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ کوچولو:):))
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ انسان
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. بن کنم نیان سایت؟ یعنی به نوعی کاربریشون بسته شه؟
پنج تا نیستن، من ادم مهربونیم
@breeze
@mastermind81
همینا، دیگه به ذهنم نمیاد.

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟

اندازه ی بالها و عدد سنت مهم نیست
این اندازه قلبته که اهمیت داره!

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ شوالیه تاریکی به ذهنم رسید
2.بازیگر مورد علاقه؟ تام کروز در حال حاضر
3.آهنگ مورد علاقه؟ ساموان لایک یو ادل در حال حاضر
4.خواننده مورد علاقه؟ ادل تو انگلیسی ها و اگه فارسی باشه میگردم دنبال اهنگ تا اینکه ببینم فلان خواننده چه اهنگی خونده
5.کتاب مورد علاقه؟ خیلی سخته انتخابش
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ این یکی سخت ترعه
7.شهر محل تولد؟ دزفول
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) زیاد نمیشناسم تازه واردم
9.داخل حموم آواز میخونی؟ 1000 سال یه بار
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) تازه واردم هنوز
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ دفتر خاطراتم از مامانم با وجود اینکه زیاد توش نمی نویسم ولی حس خوبیه
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ لاشی بودن دوست جماعت
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ الان همین دوره ای که میگن باید بهترین دوره زندگیم باید باشه 16 و 17 و پراببلی 18، دوران دبیرستان
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ ابتسام
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ نمی دوم خالی میذارم
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن. ندادم تا حالا تازه واردم وگرنه من و سوتی ندادن!؟! امکان نداره! البته نمی دونم این سوتی منه یا نه ولی یه مدت بود میخواستم دوستمو بکشم تو سایت بلخره موقعیت پیش اومد و با خط قرمزش راصی اش کردم که قرار شد بیاد منو لایک کنه اونم لطف کرد اومد پیام من رو نقل قول کرد و خالی پستش کرد و هنوزم هستش و نتونستم راضیش کنم بیاد پاک کنه!
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ لاشی
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ صاف
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. وجود نداره چون خیلی تازه واردم ولی کلا از این کار بدم میاد

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ عیب رندارن مکن ای زاهد پاکیزه سرشت....که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی کردستان
رشته دانشگاه
پزشکی عمومی
تلگرام
اینستاگرام
1.فیلم مورد علاقه؟ والله زیاد اهلش نیستم ولی بین اونایی که دیدم wolf of wallstreet
2.بازیگر مورد علاقه؟ کاترین لنگفورد
3.آهنگ مورد علاقه؟ خاطره های قبلی امیر علی ای 2
4.خواننده مورد علاقه؟ همایون شجریان
5.کتاب مورد علاقه؟ پدر پولدار پدر بی پول
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ میدونم عجیبه ولی خب دونالد ترامپ (کتاباشو بخونید بعد قضاوت کنید:) )
7.شهر محل تولد؟ رشت
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) بی جواب
9.داخل حموم آواز میخونی؟ معلومه که آره مگه کسی هست نخونه؟
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) زیاد نمیشناسم بچه ها رو
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ ماشینم که کادوی قبولیم بود
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ از اینکه یکی یه بحث رو شروع کنه بعد که میخواد تعریف کنه بگه هیچی و بیخیال و بره و من تو خماری بمونم
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ تو فاصله بین اعلام رتبه ها و نتیجه نهایی
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ رزگار
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ به کوثر کتاب میدم :) چون میدونم خیلی دوست داره
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن اینقدر فعالیتم کم بوده تا الان کلا سوتی موتی ندادم
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ بی معرفت
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ داداش یعنی از همه به من نزدیک تر
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. واقعا نمیشناسم بچه ها رو زیاد

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
تو زندگیت همیشه گوشتو ببند کارتو بکن (استاد کاهانی )

Atbin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
سمرقند و بخارا
سال فارغ التحصیلی
1400
1.فیلم مورد علاقه ؟ پدرخوانده ، 1917 ، مالهالند درایو ، فیوری ، 3 گانه کریستوفر نولان
2.بازیگر مورد علاقه ؟ تام هاردی
3.آهنگ مورد علاقه ؟ تصنیف در کوچه سار شب ( آلبوم جام تهی ) و بیداد ( آلبوم زمستان ) استاد شجریان
4.خواننده مورد علاقه ؟ استاد شجریان
5.کتاب مورد علاقه ؟ مردی به نام اوه ( فردریک بکمن )
6.نویسنده ی مورد علاقه ؟ جلال آل احمد
7.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی ؟ اونقدر شناخت ندارم اما خیلی خوب میدونم با کدوما ازدواج نمیکردم :D:-j
8.داخل حموم آواز میخونی ؟ خیلی خیلی کم
9.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده ؟ یه هودی از خواهر کوچیکم . میدونم نزدیک 4 ماه براش پول جمع کرد :)
10.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی ؟ وقتی کسی زیر بار یه موضوع کاملا بدیهی چون به نفعش نیست نمیره !!!
11.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده ؟ شهریور 98 تا مرداد 99
12.اسم یکی از بهترین دوست هات ؟ بابک
13.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی ؟ @Orelia دیوان حافظ
14.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن . سوتی ندادم تا حالا
15.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی ؟ {{ عشقم }}
16. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن . از کسی بدم نمیاد

و سوال اخر : یکی از تاثیر گذارترین اشعاری که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست ؟
آب و آتش نسبتی دارند دیرینه
آتشی که آب می‌پاشند بر آن، می‌کند فریاد
ما مقدس آتشی بودیم ، بر ما آب پاشیدند
آب‌های شومی و تاریکی و بیداد ...

آخرین ویرایش:

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
1.فیلم مورد علاقه؟
دزدان دریای کارائیب :) اسکویید گیم :)) و معمولا فیلمایی که جانی دپ توش بازی کرده...
2.بازیگر مورد علاقه؟
دیکاپریو,جانی دپ,داکوتا جانسون,مریلین مونرو,آدری هپبورن:)
3.آهنگ مورد علاقه؟
معمولا آهنگی که ریتم و محتوای معناییش زیبا و جذاب باشه:)
4.خواننده مورد علاقه؟
انریکه,تیلور سویفت...
5.کتاب مورد علاقه ؟
کتاب زیاد خوندم و میخونم و اکثرشون رو دوس دارم کتاب خیلی خاصی تو ذهنم نیس...
6.نویسنده ی مورد علاقه؟
من فقط روزبه معین رو میشناسم و یه سالی تو نمایشگاه کتاب تهران از نزدیک دیدمش و باهاش عکس انداختم:)
7.شهر محل تولد؟تبریز
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
فک نکنم بخوام همچین کاری رو بکنم ولی شاید پ :)):-"
9.داخل حموم آواز میخونی؟داخل حموم نه ولی وقتی تو خونه تنهام تا دلت بخواد:))
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)هنوزم احساس میکنم شناختم از کسی در حدی نیس که بخوام اینو بگم...
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟گوشی موبایل:) و خب اون عروسک پنبه ای کرگدن:)):-"
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟نداشتن صداقت...
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟از خرداد امسال تا اواسط شهریور امسال...
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟پارمیدا :)
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟دیوان شمس یا مثنوی به@Kinky :) بیا باهم بریم توش غرق بشیم :)
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کنبصورت کلی پیش کسی سوتی ندادم ممکنه پیش یه نفر حالا موقع حرف زدن سوتی داده باشم و الان یادم نیس...
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟دروغگو
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟تو بی نظیری..:)
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن فک کنم 5 تا کمی کمه!ولی دوس ندارم اسمشون رو بگم الانم چن نفری هم تو بلاک هستن و خواهد و بود...:))

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟جملات زیادی رو ثبت کردم من:)):-"ولی جمله هایی که برا بقیه نوشتم رو یادم نمیاد خیلی زیاد...:-"

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
1.فیلم مورد علاقه؟
امم... خیلی فیلم میبینم و خیلی فیلم مورد علاقه دارم، اما: Us, A discovery of witches,the lord of the rings, vampire diaries. ایرانی ها: شب واقعه، در چشم باد، پایتخت، قهوه تلخ و باغ مظفر رو هر وقت گیر بیارم می بینم. انیمیشن هم زوتوپیا، هتل ترانسیلوانیا، عصر یخبندان، پاندای گنک فو کار و مولانگ رو میبینم(عاقا این اخریه خیلی بامزس!)

2.بازیگر مورد علاقه؟
جانی دپ(هزاران بار جانی دپ)، یان سامرهلدر هم بازی خوبی داشت توی ومپایردایریز اما فیلمهای زیادی بازی نکرده. اورلاندو بلوم تمام فیلمهاش عالی هستن، و ایرانی هم پژمان جمشیدی رو می بینم حتما:))

3.آهنگ مورد علاقه؟
در حال حاضر فهمیده م که آهنگ های AlexanderRybak (انگلیسی هاش) خوب و باحالن، تعدادی از آهنگ های سلینا گومز رو هم دوست دارم، آرورا رو دنبال میکنم، موسیقی بی کلام هم که همیشه هست. خلاصه دعوتتون میکنم به شنیدن اینها:
europe skies- alexander rybak
into a fantasy-alexander rybak
fairytale-alexander rybak
dream it possible
de una vez- selena gomez
who says- selena gomez
worrior- aurora
شب انتظار

و به دنبال یاد گرفتن زبان سینداری(الفی)، آواز زیبای عبور الفها: the passing of the elves
4.خواننده مورد علاقه؟
alexander rybak selena gomez غلام حسین بنان aurora

5.کتاب مورد علاقه؟
ارباب حلقه ها، هری پاتر، قصه های همیشگی، کشف جادوگران، بوی سنبل بوی کاج، غرور و تعصب و هزاران کتاب دیگر...

6.نویسنده ی مورد علاقه؟
تالکین، جی کی رولینگ و صادق هدایت.

7.شهر محل تولد؟
مشهد

8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
با یکی از اینا: الف ب پ ت ث جیم چ ح خ دال ذال ر ز ژ سین شین صاد اد طا ظا عین غین ف قاف کاف گاف لام میم نون واو ه ی
:-":))

9.داخل حموم آواز میخونی؟
بلی اهنگ درخواستی هم میپذیرم!

به نام خدا
@Armaghannn
@رایحه ツ
@kimia+_+
@NeginMM
@asal_a
@Artin...
@amir_
@..Mehrab.. که تگ نمیشه
@mammadreza

یادُم نَمیااااد!

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
یه شاخه گل مریم، از طرف بهترین دوستم.

12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟
از اینکه بفهمم بهم دروغ گفته ن

13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟
دوره بد نداشتم خدا روشکر، به طور نسبی دوران کرونا

14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟
ستایش(چه جالب قبلا هم که به این تاپیک جواب دادم همین بود و خواهد بود.) بهتره نازی رو هم اضافه کنیم.

15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟
به @kimia+_+، بلیط ورود به دنیای خودم.

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن
نچ نچ نچ :))

17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
برام مهم نیست چی توصیفم کنن اصن! ما ادما معمولا اون چیزی که خودمون هستیم رو توی بقیه می بینیم

18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
انسان- وطن پرست.

19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن.
هیچ کس نیست.

همیشه شاد باشی مثل باران
رفیق خاک باشی مثل باران
غبار سینه ها را میتوان شست
اگر چالاک باشی مثل باران

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
1.فیلم مورد علاقه؟ red notice
2.بازیگر مورد علاقه؟ Ruby Rose
3.آهنگ مورد علاقه؟ Shape Of My Heart
4.خواننده مورد علاقه؟ Mohammad Motamedi
5.کتاب مورد علاقه؟ Ema
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ Jain Austin
7.شهر محل تولد؟ Ahvaz
جررر هیشکی .---. خارج از سایت میشه؟ م. شاید
9.داخل حموم آواز میخونی؟ خیر .--.
تیهو تهامی / Sayuri / Albrecht / فاطمه / نورا
اممم...سرویس خواب جدید
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ایگنور شدن
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟۱۳ سالگی
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ نیکا
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ نورا ، یه کتاب نوت جدید و خفن خوبه؟
یادم نمیاد جدا...نمیدونم...
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ والا چیزی نیست بارم نکرده باشن...بی احساس ، بی‌هویت...اینم گفتن البته...ولی خب گریه کردم کلی سرش
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ دوست داشتنی
آقا دشمن تراشی میشه که :‌) تگ نمیکنم
Maleck و هم فکرانش

ینی مال یکی دیگه باشه و من به یکی گفته باشم؟درست نفهمیدم سوالو...اون شعر سعید بیابانکی ، ای آنکه دوست میدارم اما ندارمت...

مجهولツ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یه جای دور ...!
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟
بچه مهندس o_o
2.بازیگر مورد علاقه؟
احتمالا ساناز سعیدی!
3.آهنگ مورد علاقه؟
بی سر و پا
4.خواننده مورد علاقه؟
احسان خواجه امیری / مسیح آرش
5.کتاب مورد علاقه؟
شرمنده نباش دختر : )
6.نویسنده ی مورد علاقه؟
ریچل هالیس
7.شهر محل تولد؟
تهران ...
استغفرالله ×-× شاید بقول دوستان یدونه "م" داره **
9.داخل حموم آواز میخونی؟
آری
@kimia+_+ @_sahar_

@zeynabgol. @Kinky
@Sety . @Karenn
@Armaghannn
@R(HM.l)
چند تا برادرمون هم نگفتم حاشیه پراکنی نکنید:///

کربلا
قضاوت شدن :/ سوختن غذام ^^
۲ تا ۱۷ سالگی (آه)
سحر
به @kimia+_+ چادر و ست روسری
زدن یه تاپیک فاقد معنی که خداروشکر سریع جمع شد :/
بی احساس / دم دمی مزاج
تو دلبرو ، دوست داشتنی ، صبور ، منطقی
فکر نمیکنم بعد تگ زنده بمونم : ))
که داند جز ذات پروردگار که فردا چه بازی کند روزگار : ))

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
1.فیلم مورد علاقه؟
پدرخوانده،پنجره عقبی،سکوت بره ها

2.بازیگر مورد علاقه؟
چندتایی هستن،مثل براندو و اینا.

3.آهنگ مورد علاقه؟
الهه نازاز مرحوم بنان

4.خواننده مورد علاقه؟
گلپا،بنان،دلکش

5.کتاب مورد علاقه؟
اصلا نمیشه گفت در هر حوزه ای متفاوته.

6.نویسنده ی مورد علاقه؟
بازهم در هر موضوعی فرق داره،مثلا در رمان هدایت و داستایفسکی

7.شهر محل تولد؟
تهران

عجب سوالی

9.داخل حموم آواز میخونی؟
خیر

والا باحالی رو خیلی نمیدونم ولی احتمالا خانم بودیکا و شیخ المثال و ح.ب های اقای PD هرچند همیشه باهاشون موافق نیستم ولی شامل کلمه باحال هستن.

کتاب و دسته گل

جهل و حمق

نمیدونم چون هیچ وقت بهبودی چندانی حاصل نشده.

بهترین دوستی نمیشه گفت دارم،اما احتمالا رضا

به @MO-REZA و @اسدالهی کتاب های موسیقی ایرانی(تالیف مرحوم خالقی) و باز هم به هردوشون کتاب افسانه ها از سعیدی سیرجانی.

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن.
با یکی از مدیران که نام کاربریشو عوض کرده بود از مدیریت ها انتقاد می کردم:))

از کلمه خائن نفرت دارم.

وطن پرست،منطقی،عادل

من کسی رو بن نمی کنم.

و سوال اخر
دست از طلب ندارم
تا کام من بر آید
یا جان رسد به جانان
یا جان ز تن بر آید

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
1. فیلم مورد علاقه؟
فیلم بین نیستم زیاد، ولی بادیگارد جز بهترین ها بود
2.بازیگر مورد علاقه؟
تیم مهران مدیری کلا و سریال هاشون:))
3.آهنگ مورد علاقه؟
کلا اهل آهنگ و اینا نیستم زیاد
4. خواننده مورد علاقه؟
با اینکه اهنگ گوش نمیدم ولی محمد معتمدی. بیشتر از شخصیتش خوشم اومد
5.کتاب مورد علاقه؟
به خاطر المپیاد این 6و7 ماهه فقط کتاب علمی خوندم اکثرا که همه شون هم مورد علاقه م بودن
ولی خب قبلا چندتا کتاب داستانی خوندم که به نظرم یکی از بهترین هاش ابنبات هل دار بود(امیدوارم اسمشو درست یادم باشه -__-) به علاوه داستان های ترسناک ار ال استاین
6.نویسنده مورد علاقه؟
ار ال استاین
7. شهر محل تولد؟
ساری
هع زکی، اون ناشناس تا حد مرگ تلاش کرد ولی من نگفتم، اون وقت بیام الان بگم؟ بیخیال این چیزا
9.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
همه کسایی که تو سایت فالو شون کردم+ چندین نفر که اگه تگ کنم حاشیه سازی میشه
10.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
وقتی بچه بودم، داییم برام یه ازین دروازه فوتبال کوچیکا گرفت. خیلی خوشحال شدم بابتش
11.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟
ظلم به مظلوم
12. بد ترین دوره زندگیت؟
الحمدالله نداشتم
13. اسم یکی از بهترین دوستات؟
بزار همه رو بگم دیگه:
مهدیار ایلیا محمدحسن جواد امیرمهدی حامد ماهان پارسا
14.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟
به @Artin... یه لپتاپ گیمینگ:))
15.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن.
فکر نکنم سوتی ای داده باشم
16.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
بستگی داره کی منو توصیف میکنه
اگه عزیز ترین کسم باشه خب هر صفت بدی که بگه ناراحت میشم
17.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
امام خوبی ها:)):))
نه ولی جدا از شوخی بین صفات خوب فرقی قائل نمیشم زیاد
18.پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن.
هیچ کس

19.داخل حموم آواز میخونی؟
گاهی وقتا بعله

عاشق زندگی باش. با همه خوبی ها و بدیاش (قافیه رو:)))

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
1. فیلم مورد علاقه؟
The Matrix Trilogy
2. بازیگر مورد علاقه؟
Tom Hanks
3. آهنگ مورد علاقه؟
خیلی زیادن
4. خواننده مورد علاقه؟
Sia - Ava Max
5. کتاب مورد علاقه؟
null
6. نویسنده ی مورد علاقه؟
null
7. شهر محل تولد؟
آمل
8. اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
هیچکس
9. داخل حموم آواز میخونی؟
خیر
10. طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
نمی‌دونم، نسل فعلی سایت رو نمی‌شناسم و حتی با اکثرشون در حد یه کامنت هم معاشرتی نداشتم، اما فکر کنم این کاربرها جالب باشن: @آ.ا @Karenn @Ali.D7 @Leo @PD @Kallinu
ممکنه عده‌ی دیگه‌ای هم باشن که الان به ذهنم نرسیده باشن
11. بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
یه لیوان
12. از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟
بدقولی، دورنگی
13. بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟
دوران دانشجوییم
14. اسم یکی از بهترین دوست هات؟
محمد
15. اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟
احتمالاً به خودم، چون نمی‌دونم کی چی دوست داره آخه
16. یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن
اون قدیما که تازه تو سایت عضو شده بودم سوتی زیاد می‌دادم خاطرم نیست دقیق
17. کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
راستش من یه عادتی که دارم اینه که تو برخی موقعیت‌ها سکوت می‌کنم و مخاطب از سکوتم برداشت‌های مختلف و بعضاً بدی می‌کنه که خب خوشایند نیستن، البته بهشونم حق میدم چون منم جاشون بودم همین‌طوری قضاوت می‌کردم
18. زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
صادقه و باهوشه، چیزی که الان کم پیدا میشه
بیخیال :‌)) ولی تعدادشون به پنج تا نمی‌رسه
20. یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
جملات تأثیرگذار زیاد شنیدم تا حدی که هیچ‌کدومش یادم نمیاد و فکر می‌کنم همین که این جملاتِ تأثیرگذار، نهایت تأثیرشون مال همون ثانیه‌ای بوده که شنیدمشون و بس، خودش می‌تونه یه نشونه باشه و اونم اینه که این جملات معمولاً کمک شایانی به ما نمی‌کنن و ما باز همون کاری رو می‌کنیم که می‌کردیم

+ سوالات این دوره زیاد جالب نبودن.

asal_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
0
1. فیلم مورد علاقه؟
پایتخت:-"
2. بازیگر مورد علاقه؟
گلزار
3. آهنگ مورد علاقه؟
همه چی گوش میدم فرقی نداره
4. خواننده مورد علاقه؟
زیادن ولی خب شادمهر
5. کتاب مورد علاقه؟
هری پاتر
6. نویسنده ی مورد علاقه؟
ندارم
7. شهر محل تولد؟
کرمان
8. اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
واقعا جوابی ندارم
9. داخل حموم آواز میخونی؟
بیشتر میرم تو فکر تا آواز خوندن
10. طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
ماشالله زیادن
@zeynabgol
@Sety
@kimia+_+
@siba
@amirvictor
و ...

11. بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
یه کتابی بود که رفیقم بهم داد
12. از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟
دروغ گویی
13. بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟

این دو سال اخیر
14. اسم یکی از بهترین دوست هات؟
آیلین
15. اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟
نمیدونم کی چی دوست داره بخاطر همین نظری نمیدم
16. یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن
سوتی خاصی ندادم
17. کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
دورو
18. زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
راستگو،مهربون،با معرفت
کسی نیست
20. یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
هیچ وقت از زندگی نا امید نشو و به حرف بقیه اهمیت نده

f.hn

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زمین شناسی
جواب این سوالا خیلی متغیره ولی علی الحساب:

1.فیلم مورد علاقه؟
واندر وومن(wonder woman)
2.بازیگر مورد علاقه؟
شهاب حسینی
3.آهنگ مورد علاقه؟
چیز خاصی مدنظرم نیست ولی مثلا آروم جونم_ امیر خوشنگار
4.خواننده مورد علاقه؟
نمیدونم!
5.کتاب مورد علاقه؟
کتاب منم کورش اثر الکساندر جووی و خیلی کتاب های دیگه....
6.نویسنده ی مورد علاقه؟
فی البهداهه بخوام بگم "نیک آرنولد" نویسنده مجموعه کتاب های علوم ترسناک
7.شهر محل تولد؟
تهران
نمیدونم!
9.داخل حموم آواز میخونی؟
نه زیاد. بیشتر برای خودم سخنرانی میکنم
علی پاشا_ ارمغان _دیگه [فعلا] خاطرم نیست..
یه دفترچه خاطرات که برگای کاهی و جلد چوبی داشت.اونموقه خیلی برام خاص بود
عصبی میشم از شوخیای خطرناک ، حرفای بی منطق و نگاه جنسیت گرایانه و...
سال هشتم وقتی همش سعی داشتم چیزی رو از خانوادم مخفی کنم...
مبینا
دوست دارم به @kimia+_+ و @siba دیوان خیام بدم
اون اول که اومده بودم ادمین تو یه پ.خ ادم کرده بودن که اگر سوالی راجب سایت داریم بپرسیم توش
یه بار ریپلای کرده بودم نوشته بودم سلام
و دوباره گفته بودم: سلام برای المپیاد باید کمپل و سولومون و وریون هم بخونیم؟:-??

فک کنم حسود
دوست_ مهربون
هیچکس!
20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
راجبش فکر نکردم... یکم فک کنم بعد میگم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا