دیسکو گرافی (سری چهارم)

armaghannn

عروس مرده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1401
...........
1.فیلم موردعلاقه ملی و راه های نرفته آش
2.بازیگر مورد علاقه طناز طباطبایی 3.آهنگ مورد علاقه؟
دقیقه هام از علیرضا طلیسچی 4.خواننده مورد علاقه؟
انیتا و شایع و تیلور سوییفت و سلنا گومز5.کتاب مورد علاقه؟
قصه آلبالو پلو6.نویسنده ی مورد علاقه؟
رولدال7.شهر محل تولد؟
بندرعباس 8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
A 9.داخل حموم آواز میخونی؟
اره انقدر میخونم که مامانم میگه زوزه نکش10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
تمام کسایی که تو تنهایی پشتم بودن , زیادن تگ کنم ظلمه در حق اونایی که نام برده نمیشه 11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ایکس باکس
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟
اینکه تو فامیل یا غریبه کسی راجع به بابام حرف بزنه ، جدی خیلی بدم میاد حرف مفت پشت سر کسی که دستش از دنیا کوتاهه13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟
کلاس ششم ، فوت بابام14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟
مایده و مریم هستن اکثرا
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟
پی اس 16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن
به یکی که فک میکردم دختره تو سایت جلو توست دخترش گفتم گلم تو چت روم اب شدم ینی17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
بچه یتیم ، خیلی بدم میاد چیه اشاره میکنن به این اسم 18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
الماس قلبممم19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن.
ترجیح میدم باهاشون صحبت کنم تا خودشون اصلاح کنن تا بن
و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
زندگی با گریه میگذره با خنده هم میگذره ، خب قشنگتر نیست بخندیم تا بگذره؟

لو:)

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
1.فیلم مورد علاقه؟12angry man_memento سری یاران اوشن و پرستیژ و سه تا hang over :)) :D
2.بازیگر مورد علاقه؟بندیکت کامبربچ. جرج کلونی.دواین جانسون8->
3.آهنگ مورد علاقه؟ اینجا جای موندن نیست(سیروان) _change
4.خواننده مورد علاقه؟سیروان خسروی و سلنا و ویتنی هوستون
5.کتاب مورد علاقه؟ کل کتابای فردریک بکمن.جین ایر. سه دختر حوا. یک عاشقانه ارام.ابله.جز از کل
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ فردریک بکمن و استاد نادر ابراهیمی
7.شهر محل تولد؟ همدان;;)
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) _
9.داخل حموم آواز میخونی؟ جاست فالوو می، دونت اور تینک:))
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)_
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟شکلات تلخ:RedHeart
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ زور دیدن یا شنیدن
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ نور اور:))
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟مهدیس
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟_
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن: من تازه اومدم خب. اما مدت زمان زیادی به معنی پ.خ و ح.ب فک کردم:(
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟نمک نشناس و احمق
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟دورت بگردم
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن.

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
انسان تنها وقتی میتواند خوشبختی را
در آغوش گیرد
که از همه توانایی ها و قابلیت های خود
استفاده کند.
/ارسطو/

PD

سنگ خارا
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
D:
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ ندارم ولی اخیرا تلقین و فرمان گمشده رو دیدم و خوشم اومد
2.بازیگر مورد علاقه؟ ندارم
3.آهنگ مورد علاقه؟ از o fortuna خیلی خوشم اومده
4.خواننده مورد علاقه؟ ندارم به جاش آهنگساز میگم هانس زیمر و جسپر کید و برایان تیلر و واگنر
5.کتاب مورد علاقه؟ ماوس نوشته ارت اسپیگلمن
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ ارت اسپیگلمن و آلن مور و دیمیتری گلوخوفسکی
7.شهر محل تولد؟ پاریز
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) :///////////////
9.داخل حموم آواز میخونی؟ نه
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)
همه بچه های سایت باحالن اما اونایی که یه لول دیگن
@Leo
@آرش.
@armin_att
@احسان از نوع قیچی ساز
@boodika

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ میکروسکوپ
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ درکل خیلی ناراحت نمیشم ولی وقتایی که به قولم عمل نمی کنم به هم میریزم
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ تا الان سال پیش
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ بینشون فرقی نمیزارم امیر و شهاب و ممد(تازه این ممد یه تیر و سه نشونه)
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ فک کنم کسی کادو هامو قبول نکنه ولی یه سفید و کمی چاق و اندکی داف میزاشتم تو یه کارتون بزرگ میفرستادم برا @maleck :)
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن. چم
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ والا نمیدونم
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ استاد
://///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

این ماله mw2
The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is it's last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom

Sayuri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
.فیلم مورد علاقه؟ don't know
2.بازیگر مورد علاقه؟no one
3.آهنگ مورد علاقه؟ don't know
4.خواننده مورد علاقه؟ don't know
5.کتاب مورد علاقه؟ don't know
6.نویسنده ی مورد علاقه؟:-" don't know

7.شهر محل تولد؟ تهران

8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) -____- >:P>:P

9.داخل حموم آواز میخونی؟ کم و اگه هم بخونم خیلی یواشه، درحد زمزمه ست.

10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) دوستان اشاره کردن معنای "باحال" خیلی واضح نیست. ولی خب
@Magnesium

@Mindy
@Sara.kh
@صفر بتوان صفر
دوستِ @psychotrop

خودِ @psychotrop
:-"

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ خوب یادم نیست ولی احتمالا کتاب.

12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ خیانت و این حرفا :‌)) البته فکر نکنم دیگه مثل قبل برام مهم باشه :‌))

13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ همین برهه ای که الان دارم تظاهر میکنم اومدم بیرون ازش. (شایدم واقعا اومدم) خلاصه از اواخر نهم تا دیروز مزخرف ترین برهه زندگیمو گذروندم :‌))

14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ مریم ^__^

15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟به @فاطمه 2005 عروسک میدم. ^^

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کنیادم نیست زیاد. فکر کنم یه بار داشتم تو چتروم درباره مطهری غر میزدم بعد آنلاین شد |:

17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟نمیدونم |:

18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟چمیدونم |: خب برای هرکس میتونه متفاوت باشه. این سواله یجوریه انگار باید بگردم دنبال یه کلمه که بهتر از اون نباشه تو ذهن من. و خب هرچی میگردم هیچ کلمه ای رو در اون حد خفن پیدا نمیکنم.

19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. به این نتیجه رسیدم که بودن یا نبودن افرادی که دوسشون ندارم فرقی به حالم نمیکنه چون به هرحال ایگنورن :)) پس فقط هرکس که از سر خصومت شخصی میخواد من یا یکی از دوستام بن شیم ^_^

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ به نظرم زیادن. یکیشون که جذاب بود |:
stars cant shine without darkness

:-"
از وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، سپاسگزاریم.خواهش.

آخرین ویرایش:

ehsan.AK

جناب کیانوش
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ کاگه‌موشا، مجموعه استاروارز ، قطار شبانه‌ لیسبون ، دروغگو دروغگو و آخرین مجرد:|:)):))
2.بازیگر مورد علاقه؟ خارجی:هریسون فورد و جیم کری ، ایرانی:مجید صالحی و سیامک انصاری:))
3.آهنگ مورد علاقه؟ صبحت بخیر عزیزم از معین و کوچه سار شب از شجریانِ پدر و نفرین از ستار
یه آهنگ گیلکی هم بگم و دیگه شر رو کم کنم:))

چقد جنگلأ خوسي
4.خواننده مورد علاقه؟ معین - غلامحسین بنان - شجریانِ پدر
5.کتاب مورد علاقه؟ رمان: نگهبانان و بقیه کتاب های جان کریستوفر - قلعه حیوانات ، تاریخی: بامداد اسلام(که هنوز تموم نشده -_-)
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ جان کریستوفر - عبدالحسین زرین‌کوب - حسن پیرنیا(مشیرالدوله)
7.شهر محل تولد؟ رشت
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) فعلا روی ایموجیِ (;;)) کراش سنگین دارم و کل توجه‌م معطوف به اونه:))
9.داخل حموم آواز میخونی؟ من حمومم دو ساعت طول میکشه. توش فکر میکنم ، برنامه ریزی میکنم ، آواز میخونم و هزار کار دیگه.
تعدادشون زیاده منم حال ندارم تگ کنم پس شمارو ارجاع میدم به افرادی که فالو کردم و جمعی دیگر که یادم رفته فالو کنم (البته اونایی که سر رو در وایستی فالو کردم حساب نیس:)))
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ کادو که زیاد گرفتن برام ولی کادویی که بگم این با بقیه فرق داره و خیلی خاصه و اینا یادم نمیاد
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ دروغ ، خالی‌بندی ، دورویی ، غیبت و بعضی کارای بدِ دیگه
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ مرداد ۹۸ تا الان البته اصولا خیلی بروز نمیدم پس اوضاع و احوالم چه قبل و چه بعد مرداد ۹۸ از نظر بقیه خیلی تفاوتی نکرده
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ رضا ( که از مهر ۹۸ تا الان بخاطر تغییر محل سکونتشون به تهران فقط یه بار دیدمش)): ) - پویا(ما بهش میگیم گاسم:))) - یه احسانِ دیگه:)) - آرمان
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ به @karen.m بلیط خرم آباد-قزوین:))(نه حالا جدا از شوخی یه سیستم کامپیوتر خیلی خیلی خفن)
به @dinsiora زیتون پرورده:))
به @A M I N یه عالمه کونوس و پرتقال:))
به @تیهو تهامی بستنی^_^
به @amir78 اون ماشینه که یک ساعت تعقیبش کرد و من اسمش یادم نیست و ازش خوشش میاد:))
به @زمستون مصطفی پلاستیکی:D
به @خودم آدمیت و خوب بودن و اَلُق نبودن:|:))
بقیه هم هر چیز
معقولی خواستن تقبل میکنیم:))
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن
داخل خود فروم چیزی یادم نی ولی داخل یکی از گپای تلگرامی با بچه های فروم اشتباها یه فحش خیلی بد رو به جای اینکه یه جای دیگه بفرستم اونجا فرستادم و علی رغم اینکه سریع پاکش کردم سین خورد و چندنفر دیدنش :|:|
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
اسم فاعلِ(:|:))) "همون چیزایی که بالا گفتم عصبانیم میکنه" به علاوه احمق(و معادل‌هاش)
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟
رفیق - فلانی آدم خیلی خوبیه(پشت این کلمه‌ی خیلی خوب ، صفت های خوب زیادی وجود داره)
مطمئنا وارد هر اجتماعی که میشیم افراد مزخرفی هم وجود دارن که البته تعدادشون خیلی زیاد نیس ولی شما همه جا جار نمیزنی که از فلانی خوشم نمیاد . جار میزنی؟:|
پس منم نمیگم

خب تا حالا فک نکرده بودم کدومشون مهم‌تره برام و بخوام انتخابش کنم ولی فعلا دو تا حدیث خوب و یه مصرع شعر یادمه که فک نکنم بد باشن
۱-«الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم» (حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم هرگز)
۲-((قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ"))
( ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می‌دارد.)
۳- می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن:)

از وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، سپاسگزاریم.
خب باش:)

آخرین ویرایش:

آ.ا

Professional procrastinator
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
پزشکی
1.فیلم مورد علاقه؟
The green mile
2.بازیگر مورد علاقه؟
وودی هارلسون،رونی مارا،جیمز استوارت
3.آهنگ مورد علاقه؟
Dusk-Anathema
I promise -Radiohead
Endlessly-Muse
خواب در بیداری _فرهاد
...

4.خواننده مورد علاقه؟
ویسنت کاوانا،تام یورک
5.کتاب مورد علاقه؟
سرچشمه(origin)،جنگل نروژی،سقوط
6.نویسنده ی مورد علاقه؟
هاروکی موراکامی
7.شهر محل تولد؟
تهران
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) هیچکدوم
9.داخل حموم آواز میخونی؟
شاید با آهنگی که پخش میشه همخونی کنم
اگه معنی باحال آدم هایی باشن که در کنارشون خوشحالی : Orelia , Specialgirl
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ اولین کامپیوترم
اینکه دستِ کم گرفته بشم
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟
تابستون ۹۴،۹۵،۹۶،۹۷،۹۸
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟
الهه
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ نمیدونم
من تک تک پست های ۱۳ سالگیم تو اینجا رو سوتی حساب میکنم.
ضعیف ، احمق
ارتباط خوبی با کلمات ندارم شاید عمیق
ایده ای ندارم
سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟
از شاملو
من امیدم را در یأس یافتم ،مهتابم را در شب

نام مرکز سمپاد
شیخ مفید
شهر
پاکدشت
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟مکانیک||=||

2.بازیگر مورد علاقه؟دیکاپریو/اما واتسون/...

3.آهنگ مورد علاقه؟آهنگ زیاد دوست دارم اما با Souvenir زیاد حال میکنم:)/m\

4.خواننده مورد علاقه؟سلناگومز،بیلی آیلیش،علی یاسینی و شادمهر:):-b

5.کتاب مورد علاقه؟تفکر و سبک زندگی:/>)

6.نویسنده ی مورد علاقه؟سید بشیر حسینی=))

7.شهر محل تولد؟تهران:D

8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) نوموگم><

9.داخل حموم آواز میخونی؟تا دلت بخاد ولی فک نکنم کسی شنیده باشه:>:>

10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)کلن دیر به دیر میام اینجا بخاطر همین اطلاعات کافی یُخ!8->

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟همشون خوب بودن ولی از مامانم یه چی گرفتم امسال دارم باهاش خیلی حال میکنم ولی نمیشه اینجا بگم:D

12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟اینکه خلاف نظر من باشه البته اگه یه هدفم نرسم افسرده میشم از الان گفته باشما

13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟یه بخشایی از بچگیم.

14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟غزل جونی:D:RedHeart

15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟@armaghannn کتاب بهش میدم;;)

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن..خب تو اینجا کم حرف میزنم ولی دلم نمیاد دوتااز سوتی هایی که خودم باهاش حال کردم اخیرا رو نگم...اولیش سوتی مامانم بود که خیلی به جناب مرحوم مایکل جکسون گفت "جایکل مکسون" و تا مدتها در افق بودیم...دومیش سوتی بابام بود که تو راه وقتی داشتن از یه جاده میومدن بابام میخاست بگه اون چوپونرو نگاه کنین یه شلوارلی ای پوشیده ولی از دل غافل گفت اون شلوارلی عه چه چوپونی پوشیده!=))=))=))

17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟نمیدونم ولی از ضعیف بودن میترسم:(

18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟انسان بودن:-<

همشون خوبن ولی یکیو باید بنویسم تا حالش جا بیاد پسر بد(@skyfall>))(اسکای فال جان نگی کینه ای عم الان فقط تورو یادم اومد)X_X

ﻋﯿﺐ ﺭﻧﺪﺍﻥ ﻣﮑﻦ ﺍﯼ ﺯﺍﻫﺪ ﭘﺎﮐﯿﺰﻩ ﺳﺮﺷﺖ
ﮐﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﺩﮔﺮﺍﻥ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻧﻮﺷﺖ
ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻧﯿﮑﻢ ﻭ ﮔﺮ ﺑﺪ ﺗﻮ ﺑﺮﻭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎﺵ
ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺁﻥ ﺩِﺭﻭَﺩ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﮐﺎﺭ ﮐﻪ ﮐﺸﺖ
ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﻃﺎﻟﺐ ﯾﺎﺭﻧﺪ ﭼﻪ ﻫﺸﯿﺎﺭ ﻭ ﭼﻪ ﻣﺴﺖ
ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺧﺎﻧﻪ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﭼﻪ ﻣﺴﺠﺪ ﭼﻪ ﮐﻨﺸﺖ

(اینو خیلی دوست دارم البته شاید خیلی شنیده باشید ولی خب این همون شعریه که موقع دفن حافظ یه کودکی از کتابش فال میگیره...(البته که مذهبیای اون دوره چون حافظ سراب میخورده حاضر به دفن اون نمیشدن تا این شعر خونده شدو دهنشونم بسته!)>:P

خوب دیگه من مدادرنگیامو جمع کنم برم:)):))

تامام:D:-h

زمستون

فراخ الملوک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ خب خیلی فیلم ندیدم ولی از لانتوری خوشم اومد و چرنوبیل
2.بازیگر مورد علاقه؟ شهاب حسینی و پیمان معادی و نوید محمد زاده مثلا
3.آهنگ مورد علاقه؟ نگفتمت نرو از شاهین نجفی - هم خواب از محسن چاووشی - چون موی تو از غزل شاکری - لیلی از سینا حجازی - سیه مو از علی زندوکیلی
بسه دیگه :))

4.خواننده مورد علاقه؟ خواننده همین آهنگ هایی که گفتم مخصوصا زندوکیلی و نجفی و چاووشی
5.کتاب مورد علاقه؟ پایتون 2 علامه حلی :)) :)) خیلی جیگرمه:-":)) حالا جدی تر بخوام بگم از خوندن کتاب یک عاشقانه آرام ( اثر نادر ابراهیمی ) خیلی لذت بردم
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ نادر ابراهیمی
7.شهر محل تولد؟ سبزوار
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) :|
9.داخل حموم آواز میخونی؟ اگه قبلش آهنگی گوش داده باشم که تو ذهنم باشه اره شاید ولی معمولا نه
@karen.m خیلی گرم میگیری و دوستانه رفتار میکنی
@***Paradise تو اینو دریاب : " زیبایی جهان به خنده های قشنگ توست ، بخند که جهان زیبا شود هر صبح ز خنده های تو "
@ehsan.AK یه آدم خوب و با جنبه :))
@mostafa13840231 اصلا ایترنال لاو تگ نشه نمیشه که :))
کاربرای باحال زیادن صد در صد ولی خب فعلا همینا به ذهنم رسید

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ یه جفت دستکش که خیلی دوسشون دارم از طرف @reihony . البته کادو ولنتاین بود
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ در صدر همه چیز ها ، ناراحتی افرادی که خیلی برام مهمن واقعا بیشتر از همه چی ناراحتم میکنه و از دست کسایی که اونا رو ناراحت کردن (که خب طبیعتا بعضی وقت ها هم این میتونه خود من باشه ) هم بیشتر عصبی میشم
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ تابستون پارسال :-"
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ ریحانه
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ اگه در نظر بگیرم خب من کلی پول دارم و پولام هم اضافی کرده :)) :
@Karin پورشه :)) توقعت بالاس چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :))
@ehsan.AK یه عروسک پاندای بزرگ و نرم ;;) :)) و یه نمونه متحرک از همین ایموجی ( ;;) ) :))
@karen.m قطعا نمونه ای به زیبایی همون پیکانی که کشیدی :))
@Aliovski (نیستی البته ) ولی یه ست قشنگ از لوازم التحریر رنگی رنگی
@reihony یه ماگ با طرح باب اسفنجی یا هر چی دیگه که خواستی با طرح باب اسفنجی :))
در اخر هم یه قلیون به خودم :)) :))

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن یکی از شهرکرد بود و بخاطر کرد بودنش ذوق کردم :|
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ بی احساس
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ صدا و سیما :-":)) اصلا خدای لقبه
* خب اینو من بعد قرنی خوندم یه اشتباهی رخ داده :)) جواب سوال میشه : یه دوست خوب یا حالا یه آدم خوب ( و این به این معنی نیست که این همه اخلاقاش مورد پسند منه و خوبه و اینا ، نه . یه سری اخلاقای خوب داره که حس میکنم دونه دونه اگه بیان شه از ارزششون و خوب بودنشون کم میشه و همینطور وقتی میگم فلانی آدم خوبیه یه اخلاق بدی هم داره که اون خوبی ها میتونن پوشش بدن )

=)
بسیاری از نخسین ها توهم است ؛ نخسین روز ، نخسین ساعت ، نخسین نگاه ، نخسین کلمات عاشقانه ...
یاد ، عین واقعه نیست ، تخیل آن است ، یا وهم آن
یاد فریبمان میدهد . حتی عکس ها هم راست نمیگویند . حتی عکس ها . چیزی بیش از یاد ، بیش از عکس ، بیش از نامه های عاشقانه ، بیش از تمام نخسین ها عشق را زنده نگه می دارد : جاری کردن عشق : سیلان دائمی آن . در گذشته ها به دنبال آن لحظه های ناب گشتن ، آشکارا به معنی آن است که آن لحظه ، اینک وجود ندارد .
آتشی که خاکستر شده ، عزیزم من ، دیگر آتش نیست حتی اگر داغ داغ باشد
و شاید هم این :
تو هرگز به خاطر وطنی که به عادت دوست داشتنش مبتلا شده یی ، به جان نخواهی جنگید .
هرگر به خاطر مردمی که به مهرورزی به ایشان ، عادت کرده ای ، زندگی نخواهی داد .
نمازی که از روی عادت خوانده شود ، نماز نیست ، تکرار یک عادت است : نوعی اعتیاد . حرفه ای شدن ، پایان قصه خواستن است.
عادت ، رد تفکر است و رد تفکر ، آغاز بلاهت است و ابتدای ددی زیستن .
انسان هر چه دارد ، محصول تمامی هستی خویس را به اندیشه سپردن است.
هر دو بخشی از کتاب یک عاشقانه آرامن

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

YekroW

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1404
1.فیلم مورد علاقه؟جهان با من برقص!
2.بازیگر مورد علاقه؟ Lucas jude Zumman,Timothy Shalami
3.آهنگ مورد علاقه؟ Lovley
4.خواننده مورد علاقه؟Billie Eilish
5.کتاب مورد علاقه؟ یادت نرود که...
6.نویسنده ی مورد علاقه؟دونا گفارت
7.شهر محل تولد؟ اهواز
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) شخص خاصی رو نمیشناسم که بخوام بگم :D
9.داخل حموم آواز میخونی؟ قبلا اره ولی الان نه:))
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ تنها کادویی که از اطرافیان دریافت میکنم کتابه:||
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ اینکه تنبلی میکنم یا وقتی عصبی میشم بی اختیار بغضم میگیره:))
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ اونقدری بزرگ نیستم که بخوام دوره ای رو بگم هنوز ی نوجوونم
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ هستی
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ هیچکسو نمیشناسم
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن اممم من ی تازه واردم اما اوایل برام سوال بود که پ.خ چیه و رفتم ب یکی تو 'پیام خصوصی' گفتم پ.خ چیه:>
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ خودخواه!
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ دوست:))
کسایی که اسپم میزنن حالا میخواد هرکسی باشه :|
《ی شعر که اتفاقا اولین بار داخل تایپیک(؟ )مشاعره دیدمش شده یکی از راه های زندگیم؛
دوستت دارم و دانم که تویی دشمن جانم/از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم》

Ramzi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
1.فیلم مورد علاقه؟ interstellar
3.آهنگ مورد علاقه؟ imagine از جان لنون
4.خواننده مورد علاقه؟ جان لنون
5.کتاب مورد علاقه؟ بیشعوری
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ نیچه
7.شهر محل تولد؟اصفهان
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)no comment
9.داخل حموم آواز میخونی؟ نع نع نع نع
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)کاربر جدیدم نظری ندارم
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ بهترین دوستم بهم یه کتاب داد
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ اگه یه فرصتو از دست بدم
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ همین سال نهم . گیر آدمای ناجور افتادم
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ علیرضا
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ no comment
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن خداروشکر تا حالا چیزی نبوده
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ بی معرفت - شایدم بی شعور و نفهم
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ تلاشگر بودن واقعا تلاشگری بهترین صفته
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. ------

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ زندگی مثل دوچرخه روندنه در صورتی تعادل داری که همیشه در حال حرکت باشی

marone

مروان
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1400
1.فیلم مورد علاقه؟خیلین، آخرین فیلمی که دیدم into the wild بوده و خیلی دوست داشتم
2.بازیگر مورد علاقه؟ دیکاپریو، aaron paul در نقش جسی پینکمن
3.آهنگ مورد علاقه؟ اینم یکی نیست :/ چندتایی از چاوشی، ه.شجریان و کویر محمد معتمدی(؟)
4.خواننده مورد علاقه؟ بالاییا
5.کتاب مورد علاقه؟ سووشون، سمفونی مردگان و...
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ سیمین دانشور/ بهرام بیضایی
7.شهر محل تولد؟ رفسنجان
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) 8-> اَ :)) ترجیح میدم باهاش دوست باشم، حالا اگه ازدواج اجباریه...
9.داخل حموم آواز میخونی؟ یه وقتایی
کسایی که برام جذابن
@NEURAE , @پهلوی یه وقتاییم @maleck :) باحاله

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ کتاب صدسال تنهایی، حتی نتونستم بخونمش از بس دوسش نداشتم، ولی مهم نفس کادویی بود که اون بهم داد
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ از اجبار دیگران و تنبلیام
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ از اول تا دهم بدتر و از دهم تا الان بد
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ فا
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ کل فرهنگ لغت دهخدا + فرهنگ ریشه یابی سخن (یه همچین چیزی بود) به خودم! منم کاربر این سایتم دیگه!
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن امیدوارم سوتی ای نداده باشم :-??
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ احمق، بی اراده، دورو، دروغگو، مزخرف، بی هویت، بیشعور *همشون منم :(
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ وای فلانی خیلی خوبه، من عاشقشم!
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. وا...

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ ابر میبارد و من میشوم از یار جدا/ چون کنم دل به چنین روز ز دلدار جدا/ ابر و باران و من و یار ستاده به وداع/ من جدا گریه کنان ابر جدا یار جدا
(اولین شعر قشنگی که یادم بود)

از وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، سپاسگزاریم.♡ منم بخاطر زمانی که صرف خوندن چرندیات من کردین بهتون تسلیت میگم

آخرین ویرایش:

AMIR8181

...an empty bottle in the ocean
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
1.فیلم مورد علاقه؟قیصر؛joker;سریال هم فرندز و پیکی بلایندرز
2.بازیگر مورد علاقه؟ناصر ملک مطیعی؛بهروز وثوقی؛آلن ریکمن
3.آهنگ مورد علاقه؟Famous blue raincoat و سفارشی از یاس
4.خواننده مورد علاقه؟یاس،لئونارد کوهن
5.کتاب مورد علاقه؟شاهنامه؛کونت مونت کریستو
6.نویسنده ی مورد علاقه؟خیام نیشابوری و فردوسی
7.شهر محل تولد؟اراک
9.داخل حموم آواز میخونی؟آره چرا که نه:))
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)@karen.m
@maleck :) @سزیم

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟عطر حرم:)))
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟اینکه کلی به ینفر لطف کنی و سر یه اشتباه کوچیک از طرف تو باهات مثل متهم برخورد شه
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟کلاس چهارم(ینی جهنم بودا فرستاده بودنم مدرسه قرآنی):))
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟علی اکبر
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟به @zhrw.ms یه کتاب خیلی قشنگ هدیه میدم
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کناون اولا که اومده بودم خیلی با سایت آشنا نبودم و هرچی چیز نامربوط و چرت و پرت بود رو تو بانگم نوشتم الانم فک کنم یکمیش باقی مونده باشه:))
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟بی عرضه
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟صمیمی ترین رفیق:/
و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟گر شاخ بقا ز بیخ بختت رست است
ور بر تن تو عمر لباسی چست است
در خیمه تن که سایبانیست ترا
هان تکیه مکن که چارمیخش سست است

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
1.فیلم مورد علاقه؟ ندارم

3.آهنگ مورد علاقه؟
نامجو یه آهنگ‌ داره میگه آدم بدون غم نمیشه...، قِری باشه مورد علاقم میشه

4.خواننده مورد علاقه؟
محسن نامجو، بانو هایده

5.کتاب مورد علاقه؟
زیاده، سال‌بلوا، سووشون، مرد محروز، جز از کل، خون‌خورده و...

6.نویسنده ی مورد علاقه؟
عباس معروفی، سیمین دانشور

7.شهر محل تولد؟ تهران

8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
با یکی‌شون مزدوجم :))

9.داخل حموم آواز میخونی؟
نه این که چهچه بزنم ولی بله، کلا دائم‌الآوازم

اکیپ شبگردی

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
یه شاخه گل رز آبی_بنفش

12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ دروغ گفتن و ایگنور کردن

13.بدترین دوره‌ی زندگیت چه برهه ای بوده؟
یادم نمیاد

14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ محدثه

15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی،به کی، چی میدی؟
به ملک یک بانوی سفید و کمی چاق

16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن.
تو سایت نبود، ولی با سایت مرتبطه:
تو مدرسه‌مون به‌بهانه نمایشگاه مدرسه تو کتابخونه بودم و پای کامپیوتر با علمی داشتیم درمورد شبگردی برنامه می‌ریختیم. دوستم رو خواستم صدا کنم بلند گفتم "علی" :| :))
مسئول کتابخونه و معاون پرورشی هم حضور داشتند.

17.کریه‌ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟
نمیدونم، چقدر سخته سوالا :))

گوگوجی! :-"

از اونجایی که مدت زیادی نبودم کسی مورد نظرم نیست‌. (حس غریب بودن:-<)
هرچیز که در جُستن آنی، آنی! :x

Sara.kh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
2021
1.فیلم مورد علاقه؟ black swan
2.بازیگر مورد علاقه؟ ___
3.آهنگ مورد علاقه؟ خیلی زیادن و نمیشه انتخاب کرد از بینشون
4.خواننده مورد علاقه؟ ابی
5.کتاب مورد علاقه؟ یا این یا آن، بوف کور
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ سورن کی‌یرکگور، کافکا
7.شهر محل تولد؟ تهران
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) الف
9.داخل حموم آواز میخونی؟ نه
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) باحال یعنی cool؟ نمی‌دونم. ولی کاربران خفن اینان: @Radikal @Pan @zhina @incognito @aventador
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ هیچکدوم خوب نبودن .--.
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ زیاد و بلند حرف زدن، نظر دادن درباره چیزی که تخصصش رو ندارن
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ راهنمایی
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ منصوره
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ به پهلوی مجسمه‌ی کوچیک هایده می‌دادم
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن. سوتی ندادم
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ زشت
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ مورد اعتماد
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. @Bounded Infinity @Aliovski و جمعی از ارزشی‌ها

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی ؟ شاید عشق چیزی نباشد جز قدردانی از خوشی.

آخرین ویرایش:

sara-bu

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
1.فیلم مورد علاقه؟After
2.بازیگر مورد علاقه؟فعلا هیچکس/:
3.آهنگ مورد علاقه؟I want you
4.خواننده مورد علاقه؟ندارم
5.کتاب مورد علاقه؟هنوز کتابی رو نخوندم که علاقه بهش پیدا کنم
6.نویسنده ی مورد علاقه؟هیچکس/:
7.شهر محل تولد؟بوشهر
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)با هیچکس|:
9.داخل حموم آواز میخونی؟بعضی وقتا
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد)@فاطمه 2005 @Sayuri @armaghannn
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟نقاشی:)
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟اینکه یکی ازم ناراحت باشه اما دلیلشو نگه
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟9-10 سالگی و 12-13 سالگی
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟فاطمه
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟به @فاطمه 2005 کتاب
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کنیادم نمیاد
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟بی معرفت/:
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟آرامشم:)

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟تو همیشه بهترین خودتی

Ss_Zahra

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟عمو بوتنات (جدی نگیرید :)))
2.بازیگر مورد علاقه؟شهاب حسینی
3.آهنگ مورد علاقه؟در مقاطع مختلف تغییر میکنه:)
4.خواننده مورد علاقه؟فعلا محسن ابراهیم زاده
5.کتاب مورد علاقه؟یکی از ما دروغ می گوید
6.نویسنده ی مورد علاقه؟شارلوت برونته
7.شهر محل تولد؟قم :) => :/
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) :/
9.داخل حموم آواز میخونی؟بله
@مانیـا
@ehsan.AK :))
@A M I N
@مار
@پرنیان.ک

11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟لپتاپ
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟بیشعوری بعضیا
13.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟سال ششم که تو دوستی اشتباه کردم و تا الان دارم تاوانشو میدم :(
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟مینا
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟@Reyhan81 یه یوزر دیگه :)) (خودش منظورمو میفهمه :)))
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن سوتی زیاده کدومو بگم :))
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟تفلونِ حسود
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟با ارزش
19. پنج نفر از کاربرها که دوست داری بن کنی تا هیچ وقت نتونن بیان رو تگ کن. :/ چرا آخه؟

و سوال اخر ، 20 : یکی از تاثیر گذارترین جملات/اشعار/متن آهنگ / ترجمه هایی که تابحال خوندی و قرار هست با اسمت تو دفترچه ی کسی بعنوان یادگاری از تو ثبت بشه چی هست؟ من زیستنم قصه مردم شده است...

آخرین ویرایش:

karen._.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ خوب من دایورجنت ها دو دوس داشتم کلا
2.بازیگر مورد علاقه؟ کریستین استوارت
3.آهنگ مورد علاقه؟ زیاده ولی ( insomnia zayn )
4.خواننده مورد علاقه؟ هالزی
5.کتاب مورد علاقه؟ اونم زیاده ولی تاثییر گذارش فک کنم وقت نویس میچ آلبوم بوده باشه
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ فک نکنم انقدر کتاب خونده باشم که لگم سبک فلانی خوبه ولی آنا گاوالدا کتاباش به دل میشینه
7.شهر محل تولد؟ تهران
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) d
9.داخل حموم آواز میخونی؟ بلی با اینکه صدای هوبی ندادم
اسکیپ خواهم کرد
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ سنتور
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ از شکسته شدن اعتمادم ناراحت میشم ولی اعصبانیت زیاده کلا اکثر احساسات منفی تو من با افصبانیت بروز میکنه
۱۳ ۱۴ سالگی
سخت شد که... ای بابا... آوا
من کلا هدیه کتاب میدم و تو سایت کلا خیلیا هستن که بخوام بهشون کتاب بدم
آخ آخ ساعت ۵ بود تازه چتم باهاش تموم شده بود بعد گیج میزدم یه متن نسبتا عاشقانه ای رو به جای ح.ب تو این پ.خ ای که برا بچه های ده به یازدهه گذاشتم
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ شاید متعصب
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ شاد
وااای اسکیپ میکنم منو چه به این کارااا
زندگی جرقه ایست بین دو سیاهی بی نهایت

NEW_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
1.فیلم مورد علاقه؟ (Spectre‎ (2015 و مطمئنم عاشق فیلم NO TIMT TO DIE میشم که هنوز نیومده :) و مری و مکس (2009) انیمشین ... بهترین انیمیشن تاریخ از نظر من
2.بازیگر مورد علاقه؟
پیمان معادی، خارجی هم دنیل کریگ
3.آهنگ مورد علاقه؟ ....
4.خواننده مورد علاقه؟ JONY & شجریان پدر & چاووشی
5.کتاب مورد علاقه؟ 1984 & دنیای سوفی & مثنوی & دیوان شمس
6.نویسنده ی مورد علاقه؟ مولانا (شعر) اورول
7.شهر محل تولد؟ قم اصالتا آبادانی
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:) ترجیح میدادم ازدواج نکنم
9.داخل حموم آواز میخونی؟ نه :|
10.طبق نظر شخصیت ، باحال ترین کاربران سمپادیا چه کسایی هستند؟(حداقل 3 مورد) بنظرم نظرات @melika.84 جالبه البته که زیاد فعال نیست ... @mitokondry هم خوبه @a.khakpour77
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟ میکروسکوپ و تبلت .... و بدترین: دیجیتال تلوزیون و تلوزیون اختصاصی ... چندین سال پیش
12.از چه چیزی بیشتر ناراحت یا عصبی میشی؟ بی شعوری
3.بدترین دوره ی زندگیت چه برهه ای بوده؟ سال ششم دبستان که گیر بدترین انسان هایی که تو عمرم دیده بودم افتادم، چیزهایی رو یاد گرفتم که نباید یاد میگرفتم. واقعا بدترین و وحشتناک ترین دوره زندگیم بود و مطمئنم هر اتفاقی تو زندگی ام بیوفته به اون نمیرسه
14.اسم یکی از بهترین دوست هات؟ سهیل (حقیقی)
15.اگر قرار باشه به یکی از کاربران سایت کادو بدی ،به کی ، چی میدی؟ به @melika.84 یه کتابی که اسمشو نمی گم. به @mahdiar84 هم پی اس فور با جعبه خالی که سرکارش بذارم :)) :)) به سزیم هم عینک :)) حضور ذهن ندارم ولی به خیلیا چیزای باحالی میدم :)
16.یکی از سوتی های بدی که توی سایت دادی رو تعریف کن یه پستی با اکانت قبلی که سی دقیقه بعدش پاک شد خداروشکر
17.کریه ترین کلمه ای که میترسی باهاش توصیف بشی چیه؟ بی شعور در معنای حقیقی. خودم زیاد میگم بی شعور اما همیشه حالت شوخی داشته و از معنای اصلی خارج بوده ... اینو هم چندین بار به کسایی که بهشون میگم گفتم
18.زیباترین و ارزشمند ترین لقبی که میتونی به کسی بدی؟ مونس، امید دهنده، خوش فکر

هر چیز که در جستن آنی آنی

گر در طلب گوهر کانی کانی
گر در هوس لقمه نانی نانی

از وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، سپاسگزاریم.

:)

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام
1.فیلم مورد علاقه؟
swing kids
2.بازیگر مورد علاقه؟
دو کیونگسو
3.آهنگ مورد علاقه؟
فعلا هرچی که خواننده زیر خونده

4.خواننده مورد علاقه؟
D.O
5.کتاب مورد علاقه؟
مزایای منزوی بودن، النور و پارک، ستون دنیایم باش و.... زیاده واقعا کتابایی در یه حد برام لذتبخش بودن
6.نویسنده ی مورد علاقه؟
کلا کارای یه نفر خاص رو نمیرم دنبالش فقط موضوع کتاب فعلا برام مهمه اما قبلا فقط آرمان آرین و جان کریستوفر و دارن شان بودن که فقط برا اسم نویسنده همه کتاباشون رو خوندم.
7.شهر محل تولد؟
تهران
8.اگر قرار بود با یکی از کاربران سایت ازدواج کنی ، با چه کسی ازدواج میکردی؟ (حرف اول اسم کافیست"-:)
A
9.داخل حموم آواز میخونی؟
تو ذهنم فقط
@mohad_z
@حمیده
@پرنیان.ک
11.بهترین کادویی که تابحال از کسی دریافت کردی چی بوده؟
گردنبد و انگشتر چون تنها کادویی بود واقعا سورپرایزی بود دو دوست خوابگاهی برام گرفته بودن

خواهرم ساعت هوشمند گرفت برام

آدم بی شعور، کار یهویی که برنامه م رو بهم بزنه که برنامه ام فقط تنبلی و خوابه البته :)) ، اجبار
عید کنکور
دی پارسال که پسره همگروهیم سر بیمار پروتز یه کارایی کرد که من گفتم حتی اگه بیفتم دیگه پام رو تو بخش نمیذارم و نرفتم دیگه سر مریض! و یه ماه اعصابم خرد بود!
اسفند دو سال پیش...از ترس ترمیمی علائمی گرفته بودم که فگر کردم ام اس دارم :))

مهراز
محدثه،کتاب
سوتی نیس یا نه نمیدونم اما من همیشه دوست داشتم تو یه چیزی موفق بشم تا روی صندلی داغ بشینم و پارسال دیدم که پیام سال ۹۵ م رو که به خاطر کنکور بهم گفتن میای صندلی رو دیدم و آتیششش گرفتم....نمیدونم چه طور شده که اون سال ندیدم این پیام رو ؛(
از دماغ فیل افتاده، خودخواه
جان....هیچکس به این مقام نرسیده
وا؟؟؟؟؟؟
و سوال اخر ، 20 :

روزگار عجیبی است...مرغمان تخم نمی گذارد اما گاومان هر روز می زاید!
حسین پناهی

تو این دوره هیچ متن امید بخشی به ذهنم نمیاد....

بالا