• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پروژه تفریحی بلاگ ریدر سمپادیا

• شروع کننده موضوع

msabaeian

Mammad
نام مرکز سمپاد
شیخ مرتضی انصاری
شهر
دزفول
سلام و امیدوارم ایام به کامتون باشه
تا اونجایی که میدونم اکثر برنامه نویسا برای یادگیری یه زبان برنامه نویسی جدید یا یه روش جدید معمولا میان و یسری تست پروژه ها برای خودشون مشخص میکنن و انجام میدن، منم بر حسب علاقم به روش (و حتی میشه گفت زبان) جدید برنامه نویسی موبایل با React Native تصمیم گرفتم اینکارو انجام بدم و برای دومین تست پروژه بلاگ سمپادیا رو با Wordpress REST API که اینم تقریبا تازه اس و تا حالا تستش نکرده بودم رو هدف قرار دادم....

بیشتر هدفم از اینکه این پروژه مسخره (پروژه مسخرس نه موضوعش :) ) رو اوپن سورس کردم و روی گیت هاب قرار دادم آشنا شدن بیشتر بچه های علاقه مند انجمن با RN بود که خفن بوده از همون اول و روز به روز داره خفن تر میشه...
پس اگر دوست داشتید سورس رو ببینید یا حتی توسعه بدید حتما سری به ریپو زیر بزنید
https://github.com/msabaeian/SampadiaBlog

اگر کسی اکانت توسعه دهنده اپل داره و مشکلی نداشت خروجی IOS اپ رو هم بگیره برای بچه ها بزاره شاید بکار کسی اومد

Main.PNG

Post.png

----------------------------
توضیحات برای دوستان علاقه مند به برنامه نویسی که هنوز شروع نکردن
React Native یه روش جدید برنامه نویسی کراس پلتفرم (چند سکویی) هست که توسط فیسبوک ارائه داده شده.
شعار شسته و رفته اش هم اینه: یکبار بنویسید ، خروجی های نیتیو(برای اندروید JAVA و برای اپل Swift) بگیرید
پس اگر دوست دارین شروع کنین برنامه نویسی موبایل رو سراغ این روش برین یا حداقل نیم نگاهی بهش داشته باشید چون من قبلا جاوا و B4A و فون گپ کار کردم و بنظرم واقعا هیچ روشی به اندازه این سریع نیست چون با یادگیری ساده JavaScript و چنتا ویدئوی آموزشی میتونین اولین اپ های خودتون رو بنویسید (تنها مشکلش بنظرم حجم نسبتا زیاد برنامه هاشه)
اپ های معروفی هم تا حالا ساخته شده با این روش مثل اینستاگرام و ایربی ان بی و ...

بالا