• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لاغر شویم :دی

• شروع کننده موضوع Shery
  • تاریخ شروع

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
یکی از کتابایی که خیلی خوبه برای همه زمینه های زندگی (البته خودم زیاد نخوندمش:-" ب دلیل متاگشادیسم:D)اثرمرکبه این بخشش درباره لاغر شدنه و عادت ب کم خوردن البته خط اخر صفحه قبلو تایپ میکنم
باید ب مدت ۳هفته ب ثبت وقایع این جنبه از زندگیتان بپردازید

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
چی "نخوریم" که وزن کم کنیم؟
موجودات نشاسته دار:|
برنج و نون اگ میخوری ب اندازه بخور ولی در مورد سیب زمینی ازش خیلی بد شنیدم:D
مصرف شکر رو تا جایی ک میتونی کم کن

(یکی بیاد منو مجبور کنه اینا رو رعایت کنم:|)

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
من "همه چی" میخورم ولی به خاطر کم خوردن از عید فکر کنم بیشتر از پنج کیلو کم کردم (خودمو نکشیدم اخیرا ولی آخرین بار پنج کیلو بود، الان خیلی خیلی بیشتر کم شده)
ویژگی های هر فرد فرق داره ولی این روی من جواب داده
تحرک هم نهایتا هفته‌ای یه بار پیاده رویه
فقط یه چیز مهم هست که بنده مزاجم با قند و شکر جور نیست، چایی رو تلخ میخورم به هیچی هم شکر نمیزنم
فکر کنم اینا هم موثره، هر چی خواستی بخور ولی کلا کمتر بخور، به غذا بی میلی نشون بده خودش حل میشه :D

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
من "همه چی" میخورم ولی به خاطر کم خوردن از عید فکر کنم بیشتر از پنج کیلو کم کردم (خودمو نکشیدم اخیرا ولی آخرین بار پنج کیلو بود، الان خیلی خیلی بیشتر کم شده)
خوش ب حالت
کلا پروسه ی نخوردن ب تنهایی رو من جواب نمیده:|
همراه باهاش باید ورزش هم باشه تا ی کوچولو نتیجه بده

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
چیزای مفید رو همه شو باید بخورید :-"
تنها چیزی که میتونم بگم نخورید ، یه سری خوراکی مضره که خودتون حتما میدونید چین
اما در مورد چیزای دیگه باید همه نوع ویتامین ها ، پروتئین ، کلسیم و... به بدنتون برسه ولی مهم اینه که به اندازه بخورید
و دومین نکته هم اینه که تحرک داشته باشید با برنامه

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
کالری دریافتی در روز - کالری مصرفی در روز = انرژی ذخیره شده به صورت چربی در اون روز.

هیچ چیز دیگه ای هم مهم نیست.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مهمترین چیزی که به ذهنم میرسه اینجا بگم ، زمان غذا خوردنه. بهترین زمان برای خوردن غذا تایم خنک هواست چون گردش خون گوارشی بیشترین حدّه و خون سطح بدن کمتر. یعنی صبح و شب! اما صبح نه به معنای ۱۱ صبح. بلکه ۷ اینا. شام هم حداکثر تا هفت یا هشت خورده باشین. علاوه بر توجیه گردش خونش که هضم و چربی سوزی رو بالا میبره ، توجیه هورمونی داره. هورمونها به صورت ضربانی و با ریتم مشخصی ترشح میشن که یکی از اونا هومون رشده! مهمترین هورمون برای چربی سوزی بعد از هورمونهای تیروئیدی. یه استادی میگفت از ۷ شب تا ۷ صبح فرداش خوردن ممنوع!( ببینید ینی چقدر مهمه زمان) و جالب اینه هورمون رشد برای بهتر کار کردنش نیاز به استراحت و نخوردن غذا توی تایم مشخصی مثل شب داره. ریزه خواری های شبانه بشدت ریتمشو بهم میزنه و غلظتشو کم میکنه.
نکته ی آخر، ورزش هورمون رشدو زیاد میکنه! ینی شما هرچی بیشتر ورزش کنید، علاوه بر اینکه برای تامین انرژی اون ورزش چربی میسوزونید، ریتم متابولیسم بدنتون هم در دراز مدت افزایش پیدا میکنه.

Su Señor

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بابائی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
0000
چیزی که خوردنش خیلی ضرر داره شکره چون شکر طبیعتش اعتیاد آوره ینی اگه یه تیکه خوراکی شیرین بخوری زمینه برای خوردن تیکه بعدی چیده میشه هر تیکه اشتیاق خوردن دوباره رو ایجاد میکنه و تو هی میخوری و میخوری از طرف دیگه خوراکی های شیرین احساس سیری رو بهت نمیدن ینی تو هی میخوری و هیچ وقت سیر نمیشی!!!!
این اصلی ترین تفاوت شکر و نشاستش با اینکه نشاسته هم چاق کنندس ولی سیرت میکنه و اجازه نمیده بازم بخوری ولی شکر جادوت میکنه.
البته شکر فقط شکری نیس که میبینیم خیلی از محصولات
شکر پنهان دارن مثلا نوشابه سس یا خیلی چیزای دیگه چون همین میل به خوردن شکر در بشر و سیر نشدن میتونه عامل فروش محصولات خوراکی مختلف بشه به خاطر همین به خیلی از خوراکی ها شکر اضافه میکنن
آقایون حداکثر ۹ قاشق و خانوما ۶ قاشق شکر روزانه بخورن
اگه بیشتر بخورن چربی های موضعی در ناحیه شکم ایجاد میکنه افسردگی میاره و رنگ چهره رو زرد میکنه
کلا عادت دادن معده به غذای کم باعث لاغری میشه بعد از اونم ورزش های
هوازی یا پیلاتس هم بی تاثیر نیستن مخصوصا بره خانوما

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
همه چی بخورید به جاش طناب بزنید ||=||

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
من همیشه و توی هر وزنی که بودم بین بالاتنه و پایین تنه م تناسب نبوده . سایز بالاتنه و پایین تنه م خیلی فرق میکنه و توی لباس پوشیدن همییییشه مشکل دارم . حتی مچ دستم لاغره و مچ پام چاق :)) نمی دونم چطوری غذا بخورم ، چه ورزشی انجام بدم که هیکلم مثه آدم شه :))
دنبال یه راهی غیر از اینم که بالاتنه م رو هم‌چاق کنم :))
خوب تو مشکلت اصلا با رژیم حل‌نمیشه..باید ورزش کنی حتما..اگر شکم و پهلو داری برو کلاسای شکم و پهلو ثبت نام کن با یک‌مربی خوب ، تاثیرش فوق العادست اگه به طور پیوسته بری حتما..
اگه رونات چاقن تردمیل و الپتیکال خیلی کمکت میکنن تا پاهاتو کوچیک کنی ، فقط دقت کن که برای کسی ک به قصد لاغری پا میره رو تردمیل و الپتیکال سرعت خیلی مهمه برای اب شدن چربی..ممکنه سلولیت داشته باشی ک به نطرم‌ماساژ لاغری رو سلولیت خیلی تاثیر گذار هستش..
بدنسازی برات به نظرم‌ مناسبه با یک مربی خصوصی ک کاملا با توجه به هیکل خودت بهت برنامه بده و بتونی تناسب برقرار کنی تو هیکلت...فقط مربیت باد خیلی خوب باشه تا آسیب نزنه به مفاصلت:)
رقص برای کسی خوبه ک چربی تجمعی نداره تو چند ناحیه خاص..ایروبیک هم برات خیلی مناسب نیست..بدنسازی و شکم پهلو با هوازی مناسب عالی ترینه:)
شکر تاجایی که ممکنه باید از برنامه غذاییت حذف بشه حتما..عسل ، مویز ، کشمش ، عناب و خیلی شیرینی های طبیعی میتونن جایگزین بشن..هر ماده ای با شکر و شیرینی تا حد ممکن باید حذف بشن..برنج و کلا کربوهیدرات ها شکمو بزرگ میکنن ،حقیقت اینه ک آدم با ۱۵ قاشق برنج کاملا سیر میشه تازه زیادم هست حتما کمش کن...صبحونه حتما باید خورده بشه وگرنه تایم ناهار گشنه میشی و زیاد میخوری..
شام سالاد بخور و توش حبوبات و جوانه بریز ، لوبیا سبز آبپز کن و بخور خیلی مفیده...شامو اصلا حذف نکن چون تاثیر منفی داره تو جربی سوزی شام نخوردن...
سرچ کن ببین کدوم آجیل ها کالربشون بالاست و به مقدار لازم بخور حتما..
هفته ای یکبار ناهارت سالاد باشه با جوانه ها یا سوپ سبزیجات..

همه چی بخورید به جاش طناب بزنید ||=||
به هیچ وجه درست نیست این حرف..برای کسی که زانوهاش مشکل داره یا وزنش خیلی زیاده طناب زدن ممکنه کلا خونه نشینش کنه..طناب برای هر سنی هم خوب نیست..کلا طناب برای همه واقعا مفید نیست هر چند چربی سوزی خیلیی خیلی بالایی داره..

نکته اخر اینکه واقعا ورزش کنید بچه ها..یک هیکل متناسب که باعث سلامتی روح هم‌میشه واقعا از ترکیب غذای مناسب و ورزش بدست میاد..
اگر چاق هستین خیلی زیاد و وقت باشگاه رفتن ندارین برقصین روزی نیم ساعت تو خونه..رقص های پر تحرکو امتحان کنید حتما ..اگر رقص بلد نیستید از رو سی دی اموزشی یاد بگیرین..تازه با رقص روحتونم شاد میشه حتما

اگر فقط قسمتی چاقه و قسمتی لاغر از لاغری موضعی تو باشگاه استفاده کنید..هوازی برای لاغری های غیر تجمعی خیلی عالیه و جواب میده..
شکرو حدف کنید هم دندوناتونو به فنا میده هم مضره هم‌چاق میکنه هم کلا چیز مزخرفیه..
سبزیجات آب پز واقعا لاغر میکنن و عالین..
هفته ای یکبار سوپ سبزیجات رقیق بخورین و حالشو ببرین دوستان..

این‌نکته مهمو آویزه گوشتون کنین که حتی روزی نیم ساعت ورزش کردن(حتی پیاده روی آروم)تاثیرش خیلی خیلی رو تناسب اندام زیاده..به خودتون نگین چون وقت نمیکنم سنگین ورزش کنم‌کلا ولش کنم..بچسبین به همون پیاده روی اروم ولی پیوسته و از سلامتی بدنتون کیف کنین^_^

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
هیچ چیزی نخوردن نداره، میتونید پیتزا بخورید و سیکس پک هم بیارید.
تنها نکات مهم اول همون calory deficit یا سوزوندن بیشتر از مصرفه که گفتم.
دوم این که اوایل یکم زیاده روی توی رژیم بد نیست، هم به رژیم گرفتن عادت میکنید، هم کاهش وزن رو میبینید و روحیه میگیرید. به مرور میبینید که قلقش میاد دستتون و خیلی براتون راحت میشه.
سوم این که تا وقتی سوار بر رژیم نشدید و حداقل سی چهل درصد وزنی که میخواستید کم کنید رو کم نکردین ورزش رو شروع نکنید. دلیلش هم اینه که بعد از ورزش آدم گرسنه میشه، و معمولا ملت سه برابر چیزی که سوزوندن رو میخورن، پس ورزش بدون توانایی کنترل چیزایی که میخورید میتونه اثر معکوس بذاره. اما وقتی رژیم گرفتنو یاد گرفتید ورزش رو شروع کنید.
چهارم این که از یه جایی به بعد به آدم خوش میگذره و ممکنه بخواد سریع تر وزن کم کنه. ولی زیاده روی نکنید چون عضلاتتون و بدتر از اون استخوانتون ضعیف میشن.

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
هیچ چیزی نخوردن نداره، میتونید پیتزا بخورید و سیکس پک هم بیارید.
تنها نکات مهم اول همون calory deficit یا سوزوندن بیشتر از مصرفه که گفتم.
دوم این که اوایل یکم زیاده روی توی رژیم بد نیست، هم به رژیم گرفتن عادت میکنید، هم کاهش وزن رو میبینید و روحیه میگیرید. به مرور میبینید که قلقش میاد دستتون و خیلی براتون راحت میشه.
سوم این که تا وقتی سوار بر رژیم نشدید و حداقل سی چهل درصد وزنی که میخواستید کم کنید رو کم نکردین ورزش رو شروع نکنید. دلیلش هم اینه که بعد از ورزش آدم گرسنه میشه، و معمولا ملت سه برابر چیزی که سوزوندن رو میخورن، پس ورزش بدون توانایی کنترل چیزایی که میخورید میتونه اثر معکوس بذاره. اما وقتی رژیم گرفتنو یاد گرفتید ورزش رو شروع کنید.
چهارم این که از یه جایی به بعد به آدم خوش میگذره و ممکنه بخواد سریع تر وزن کم کنه. ولی زیاده روی نکنید چون عضلاتتون و بدتر از اون استخوانتون ضعیف میشن.
نه اتفاقا از همون اول که قصد لاغری داری باید ورزش های چربی سوزو شروع کنی..پیاده روی خیلی خیلی آروم یا رقص سبک ورزش حساب میشن و آسیبی نمیزنن..الپیتکال چربی سوزه بالا داره و کمترین صدمرو به مفاصل میزنه بین دستگاه های هوازی و خیلی هم چربی سوزیش خوبه و برای افراد چاق خیلی مفیده..

اگر خیلی گشنه میشید بعد از ورزش باید یاد بگیرین تا نیم ساعت اول یا یک ساعت که چیزی نخورین بعد ورزش بعدش شروع کنین به خوردن غذایی که معدتونو پر کنه..ولی حجم معدرو به مرور زیاد نکنه اصلا..
سالادهای متنوع خیلی خیلی مفید هستن..
تو سالادتون جوانه ها و حبوباتو امتحان کنین هم سیر میشین و هم مواد مورد نیازه بدنو برطرف میکنه..
سیب زمینی آب پز چاق نمیکنه بعد از ورزش و مفیده..
کلا برین تو نت بگردین کلی غذای مفید و رژیمی ک حجم معدتونو زیاد نمیکنه پیدا میکنی ک بخورین و انرژی بگیرین بعد از ورزش و چربی سوزی..
شما درصورتی ک مثلا تو ورزش ۱۲۰۰ تا بسوزونی و بیای یک غذای رژیمی با حجم‌معین بخوری شک نکنید لاغر میشین..
خصوصا این که اویل رژیم گرفتن وزن خیلی سریع میاد پایین و ورزش اتفاقا خیلی جواب میده براتون....فقط اگر وزنتون زیاده باید با مربی درست و حسابی صحبت کنید ببینید چی براتون‌مفیده دیگ..

این ک‌میگم بعد از ورزش این هارو بخورین برای کسی هست که میخواد لاغر بشه وگرنه برای عضله سازی ک حتما باید بین ورزش خورد چیزی اصلا..

و اینکه میگم بعد از ورزش این غذاهارو بخورین هم برای کسی هست که مثلا تو هوازیش ۷۰۰ کالری و تو قدرتی ۶۰۰ تا بسوزونه وگرنه که بدون ورزش سیب زمینی آب پز خوب نیست اصلا..

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
من
باشگاه رفتم
رژیم گرفتم
کم خوردم
روزه گرفتم
ورزش زیاد کردم
اما هستم ک هستم
بگو صد گرم :|
و همچنان سیر صعودی دارم :|

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
بهترین کاری که میتونید برای لاغر شدن انجام بدید کم کردن برنج، نون و شیرینی جات هست و ورزش کردن.
من خودم نزدیک به 20 کیلو، (البته سه سال پیش) لاغر کردم، اونهایی که رژیم های خیلی سخت غذایی می‌گیرن اصولا بد لاغر میشن یعنی از صورت خیلی لاغر میشن یا پوستشون افتاده میشه
ورزش و کم کردن غذا باید با هم باشه و متعادل!
اول از همه ببنید که میخواید چقدر لاغر کنید یک کیلو؟ دو کیلو؟ 5 کیلو یا 10 کیلو و بیشتر؟
اگر زیر 5 کیلو هست هدفتون خیلی راحت میتونید با ورزش و یکم رعایت غذایی ( فقط یکم البته) مثلا کم کردن شام به هدفتون برسید
اگر بیشتر از 5 کیلو هست باید هر دو رو رعایت کنید البته باز هم بستگی داره ولی خب اگر با هم باشه اثربخش تره!

یک سری ورزش ها هست برای مثلا لاغر کردنه شکم و پهلوهاست شما نیاز نیست برای انجام دادن این ورزش ها به باشگاه برید بیشتر این تمرین ها هم توی اینترنت به وفور پیدا میشن و اصلا هم نیاز به وسایل خاصی ندارن!
در نتیجه اگر دانش آموز و دانشجو هستید و فکر میکنید باشگاه زمان زیادی از شما میگیره میتونید توی خونه این حرکات رو بزنید

روزی سی دقیقه و نه بیشتر ورزش روزانه میتونه تاثیر زیادی بذاره اگه سی دقیقه ورزش پشت سر هم بهتون فشار میاره به دو تا 15 دقیقه تقسیم کنید
این هفت دقیقه ورزش فوق العاده موثره (یعنی من تضمین میکنم با امضا اگر کسی 10 روز این ورزش ها رو انجام بده و غذاشم اوکی باشه کلی وزن کم میکنه )

من وزنم 72 بود رسوندم به 50 البته باید بگم اثر منفی هم داشت مثلا ریزش مو پیدا کردم که به خاطر کمبود ویتامین بود
اما خب با یک سری مکمل ها و خوردن میوه به اندازه کافی میشه ازش جلوگیری کرد
و اینکه ریزش مو برای کم کردن وزن های خیلی زیاده مثلا بالای 10 کیلو و بعدش درست میشه زیاد جای نگرانی نیست!!!
مهمترین چیز اما... کم کردن وزن نیست ثابت نگه داشتنه اونه!
سعی کنید حتی اگر الان وزنتون ایده آله! ثابت نگهش دارید و مثلا ایده آل تر غذا بخورید!!!

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
نه اتفاقا از همون اول که قصد لاغری داری باید ورزش های چربی سوزو شروع کنی..پیاده روی خیلی خیلی آروم یا رقص سبک ورزش حساب میشن و آسیبی نمیزنن..الپیتکال چربی سوزه بالا داره و کمترین صدمرو به مفاصل میزنه بین دستگاه های هوازی و خیلی هم چربی سوزیش خوبه و برای افراد چاق خیلی مفیده..

اگر خیلی گشنه میشید بعد از ورزش باید یاد بگیرین تا نیم ساعت اول یا یک ساعت که چیزی نخورین بعد ورزش بعدش شروع کنین به خوردن غذایی که معدتونو پر کنه..ولی حجم معدرو به مرور زیاد نکنه اصلا..
سالادهای متنوع خیلی خیلی مفید هستن..
تو سالادتون جوانه ها و حبوباتو امتحان کنین هم سیر میشین و هم مواد مورد نیازه بدنو برطرف میکنه..
سیب زمینی آب پز چاق نمیکنه بعد از ورزش و مفیده..
کلا برین تو نت بگردین کلی غذای مفید و رژیمی ک حجم معدتونو زیاد نمیکنه پیدا میکنی ک بخورین و انرژی بگیرین بعد از ورزش و چربی سوزی..
شما درصورتی ک مثلا تو ورزش ۱۲۰۰ تا بسوزونی و بیای یک غذای رژیمی با حجم‌معین بخوری شک نکنید لاغر میشین..
خصوصا این که اویل رژیم گرفتن وزن خیلی سریع میاد پایین و ورزش اتفاقا خیلی جواب میده براتون....فقط اگر وزنتون زیاده باید با مربی درست و حسابی صحبت کنید ببینید چی براتون‌مفیده دیگ..

این ک‌میگم بعد از ورزش این هارو بخورین برای کسی هست که میخواد لاغر بشه وگرنه برای عضله سازی ک حتما باید بین ورزش خورد چیزی اصلا..

و اینکه میگم بعد از ورزش این غذاهارو بخورین هم برای کسی هست که مثلا تو هوازیش ۷۰۰ کالری و تو قدرتی ۶۰۰ تا بسوزونه وگرنه که بدون ورزش سیب زمینی آب پز خوب نیست اصلا..

متاسفانه به نظرم این رژیمایی که میگن توش کاهو بخورید فلان بخورید موثر نیستن، مخصوصا اگه مثل من بیشتر وقتتون بیرون از خونه بگذره. رژیم سالم و پر پروتئین و ویتامین داشتن خیلی وقت میبره. بهرحال آدم نباید زندگی عادیشو تعطیل کنه.
پیاده روی هم جزو کم بازده ترین ورزشای هوازیه. یک ساعتش فقط 300 کالری میسوزونه به صورت متوسط. استفاده از تردمیل و الپتیکال و دوچرخه ثابت هم در دراز مدت ضرر داره برای بدن و چشم. کلا به نظرم توی قضیه ی تناسب اندام (چون دغدغه ی خیلیا شده) مقدار زیادی آدم هستن که میخوان پول دربیارن (از متخصص های تغذیه گرفته تا مربی های بدنسازی) و بیشتر مردمو گیج میکنن و حرفاشون چندرغاز نمیارزه. کلی ورزش من درآوردی مثل ایروبیک و زومبا و پیلاتس و ... (متاسفانه تارگت اول همه ی این بازار ها هم زن ها هستن) بعلاوه ی کلی رژیم با ادا و اطوارای مختلف ساختن که واقعا فقط پول ملت و از اون مهم تر وقتشونو هدر میده.

من با همین سیستم توی 5 ماه 20 کیلوکم کردم تا الان. اصلا هم مشکل جسمی و ... پیدا نکردم. دو ماه اول فقط رژیم، سه ماه بعد هفته ای 4 کیلومتر شنا هم بهش اضافه کردم.

آخرین ویرایش:

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
راستش من همه چیز میخورم،چاق هم نبودم،ولی از اول تابستون یکم اشتهام کم شد،درحدی که مثل قبل میخورم،ولی دو یا سه قاشق کمتر...یه کم هم به خاطر اتفاقاتی که افتاد،شرایط روحی خوبی نداشتم و اغلب استرس داشتم و مقداری هم ناراحت بودم ... چند روز پیش که خودمو وزن کردم،فقط توی دوماه ۶کیلو کم کرده بودم!!! درصورتی که من اصلا دنبال لاغری و کاهش وزن نبودم...

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
راستش من همه چیز میخورم،چاق هم نبودم،ولی از اول تابستون یکم اشتهام کم شد،درحدی که مثل قبل میخورم،ولی دو یا سه قاشق کمتر...یه کم هم به خاطر اتفاقاتی که افتاد،شرایط روحی خوبی نداشتم و اغلب استرس داشتم و مقداری هم ناراحت بودم ... چند روز پیش که خودمو وزن کردم،فقط توی دوماه ۶کیلو کم کرده بودم!!! درصورتی که من اصلا دنبال لاغری و کاهش وزن نبودم...
من تابستون پارسال ورزش کردم،غذامو خییییلی کم کردم و تمام موارد برای کاهش وزن رو رعایت کردم اما دریغ از 500 گرم:|

afsoon.s

.؛.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
----
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
تربیت بدنی
من تابستون پارسال ورزش کردم،غذامو خییییلی کم کردم و تمام موارد برای کاهش وزن رو رعایت کردم اما دریغ از 500 گرم:|
حال روحی و یا جسمی آدم که بد باشه،چه بخواد چه نخواد دچار کاهش وزن میشه...انشالله که هیچوقت دچارشون نشید....زیاد به خودت سخت نگیر... آگاهانه هم جلو برو

• لایک
امتیازات: z.a97
بالا