• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لاغر شویم :دی

• شروع کننده موضوع Shery
  • تاریخ شروع

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
باشگاه بهم رژیم داد و برنامه برای آب کردن ولی از وقتی سعی کردم رژیمشو بگیرم -با این که رژیمش به ظاهر اصلا سخت نیست- یه جوری ضعف می کنم که بعدش باید دوباره یه چیزی بخورم و با قبلا تفاوت چندانی نمی کنه و صرفا اذیت ذهنی رژیمو داره. چه کنم؟ ورزش هوازی در کنار باشگاه اصاقه کنم و غذلمو صرفا کنترل کنم که زیاد از حد نشه کافیه؟ یا باید به هر قیمتی رژیم بگیرم؟

baharekh

در جستجوی خوشحالی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
---
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
ای کاش بود.نبودنش هم عیب نداره
اول اینکه سلام
راستش من برای کنکور امسال توی 8 ماه 53 کیلو اضافه کرده بودم
و خب از دو روز بعد کنکور تا الان 25 کیلوش رو کم کردم
روند خیلی سریعیه میدونم
ولی این روند سریع به لطف کاهش کورتیزول بدنم هم بوده
------------------------------------------------------------------------------------
اول اینکه رژیم فشار روانی رو به خودی خود داره ولی اگر اصولی باشه دیگه جزوی از زندگیت میشه و این فشار کمتر حس میشه چون هم نتیجه رو میبینی و هم دیگه اون هم چربی و چیز میزهای بد توبدنت نیست و سرحال تری و معدت هم عادت کرده
رژیمی که خودم گرفتم دکتر کرمانیه راستش خیلی خوبه و اینکه خیلی راحت با زندگی جور میشه خیلی عالیه
مثلا برای ضعفت میتونی از بادوم و مغزها استفاده کنی
برای گشنگی کاهو(زیاد نه چون شکم میاره) و یا هویج و دونه چیا و....استفاده کنی
ببین رژیم خیلی خوبه سرعت کاهش وزن و عضله سازیت رو افزایش میده
اینکه رژیمت با سفره غذاییت باشه بهتره و خب طبیعیه اذیت شدن اول رژیم
اگر تونستی رژیم اصولی رو حتما داشته باش
ورزش هوازی واقعا قبل از تمرین خیلی خوبه سوخت و ساز رو بالا میبره
تو برنامه ات باشه خیلی خیلی خوبه
حتما ورزش رو مستمر داشته باش
قطع کردن و وقفه توش روند بدن رو بهم میزنه
خلاصه اینکه رژیم اصولی رو داشته باش،ورزش رو ادامه دار داشته باش اگر تونستی هوازی هم انجام بده
باشگاه بهم رژیم داد و برنامه برای آب کردن ولی از وقتی سعی کردم رژیمشو بگیرم -با این که رژیمش به ظاهر اصلا سخت نیست- یه جوری ضعف می کنم که بعدش باید دوباره یه چیزی بخورم و با قبلا تفاوت چندانی نمی کنه و صرفا اذیت ذهنی رژیمو داره. چه کنم؟ ورزش هوازی در کنار باشگاه اصاقه کنم و غذلمو صرفا کنترل کنم که زیاد از حد نشه کافیه؟ یا باید به هر قیمتی رژیم بگیرم؟

بالا