• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia
پاسخ : روز کنکور

اینکه جای شیمی و ریاضی رو عوض کنیم چی؟توصیه میش؟(ینی شیمیو اول بزنیم ریاضیو آخر؛ تجربیا البته)

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

سلام ;;)
خب من دو سال پیش کنکور دادم،اون قدیم ندیما ( :-") همه چی فرق میکرد ^-^ :-"مام جوَون بودیم شمام جَوونین :rolleyes: :-"
بخندین :D ممنانم >:D<
حالا جدی ;;)
لطفن وقت بذارید و بخونید.

من به عنوان یکی که کل سال کنکورشُ به خاطر استرس از دست داد و درواقع کسی که کنکور ضربه فنیش کرد یه عالمه تجربه دارم از این کوفتی که دلم میخواد تا جایی که در توانمه در اختیارتون بذارم.مهم ترینش درباره ی همین جمله ی اوله ،کنکور منُ زد زمین ولی الان بعد از 4 ترم دانشجو بدون ذره ای اغراق میگم،راضی ام و خوشحال.با اینکه اصن برنامه م این نبود واسه زندگیم.

: باید سر کنکور به خودتون یادآوری کنید که هرچی بشه ،بشه ! هدف و این جور صوبتا رو باید طی دوران تحصیل و سال پیش دانشگاهی براش زحمتتونُ میکشیدین و دغدغه شُ میداشتین.این روزا وقت فک کردن به نتیجه نیست .به این فک کنید که میرید یه امتحان عین همه ی امتحانای زندگیتون میدین(نگین شعار میده،رو خودتون کار کنید که همینطوری بشه دیدتون)

اگه مث من با اماکن متبرکه میونتون خوبه ،روز قبل برای کسب آرامش یه سر به زیارتگاهی که دوسش دارین بزنید.
شب کنکورتونُ هی با عباراتِ اگه خوابم نبره فلان میشه و وای اگه خوابم نبره و اینا سخت نکنید.
به خودتون یادآوری کنید که امتحانایی وجود داشته که شما شب قبلش نتونستین خوب بخوابین ولی به بهترین شکل گذشتن ،پس به جهنم اگه خوابمم نبرد(اینُ بگین خوابتون میبره :D)
حتمن باید یه مدرک عکس دار(کارت ملی یا شناسنامه ی عکس دار ) همراهتون باشه .اگه ندارین هول نکنید (; منم نداشتم ،رفتم از سازمان سنجش پرسیدم گفتن گواهی اشتغال به نحصیل عکس دار با مهر مدرسه هم قبوله،پس سکته نکنید.
اگه کارتتونُ پرس میکنید حتمن قبلش اثر انگشت و امضا رو بزنید،که دردسر نشه .
با خودتون خوراکی قندی مثل خورما ،توت خشک و آبنبات ببرین که خدایی نکرده قندتون نیفته.
یه سری دوستان با تیپ مهمونی اومده بودن :| یه لباس راحت بپوشین (واسه خانوما لباس فرم مدرسه فک کنم مناسب ترینه بس که گشاده :-") که یه موقع خدایی نکرده نوع پوششتون مشکل ایجاد نکنه برای ورود.

جاتونُ با همه ی کم و کاستیاش قبول کنید و هی مقایسه نکنید.اعصابتون به هم میریزه .
کاری به آدمای اطرافتون نداشته باشین،قطعن اونایی که سر نیم ساعت پاسخ نامه رو میدن و میرن هدفشون با شما فرق میکنه !
یادتون نره ،شما سمپادی این مملکتین، x: بهترین جایگاها حقتونه،مبادا بذارین موارد ناچیز و مسخره حقتونُ پایمال کنه .

توکلتون به اونی باشه که اگه بهش ایمان داشته باشین بهترین سرنوشتُ براتون رقم میزنه
دعای خیرم تو این ماه مبارک پشت تک تک شماست x:

برید بترکونید >:D< /m\ که بهتون افتخار کنیم ;;)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من صحبت های نفر بالایی رو کاملا قبول دارم.
اولا تبریک میگم که یک سال بزرگ! رو پشت سر گذاشتید.
تجربه من و خیلیای دیگه این بود که روز کنکور به دلیل مواجهه با سوالای جدید اصلا وسطش به سرم زد پاشم برم سال دیگه بیام. بعد به خودم گفتم با یک ساعت زود رفتن چیزی به دست نمیاری بشین تا جایی که از دستت برمیاد نمره بگیر.
اولشم استرس ادم بیشتره یکم طول میکشه که رادمان ادم بالا بره.
خیلیا امادگی صد ندارن برای قبولی ام لازم به صد بودن نیست، شما بگید اومدم تا جایی که زورم میرسه خوب بشه. اون وسط تصمیم نگیرید که قبولید یا نه یا درصدتون چی میشه به تایمتون فک کنید و سوالا، به بعد و قبل ازمون فک نکنید ، هر وقت حواستون دیدید پرته یه تکنیک هست که دو سه ثانیه مکث کنید و به صداهای محیط توجه کنید صداهایی که قبلش نمیشنیدید، مثل ورق خوردن سوالای بچه ها یا صدای کولر. یا به صندلی و نشیمن گاهتون تمرکز کنید و انتقال نیرو از شما به صندلی، دو سه ثانیه صندلی رو احساس کنید.
برگردید به سوالا.

کنکورم یه روزه و میگذره ان شالا همتون نتایج عالی میگیرید.

نام مرکز سمپاد
فلاحی
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1401

من معلوم نیست این روزا چم شده دیگه نمیتونم مثه بچه آدم درس بخونم هر وقت شروع میکنم به درس خوندن یک حس نامعلوم میگه او بعدش برو فلان کار باحال که دقیق نمیدونم چه کاری .. رو انجام بده و اصلا نمیتونم رو درس تمرکز و تحمل کنم
و هر وقت درس رو ول میکنم دقیقا نمیدونم که خب اون کار باحال که همش بهش فکر میکردی چی بود؟ جدا نمیتونم جواب بدم میترسم سر جلسه کنکور هم اتفاق بیفته چون تو آزمون قبلی قلم چی دقیقا همینطور بودم تاز دیگه برای کنکور بعدشم تابستونه و دیگه هیچی همش احتمالا دارم به بعدش فکر میکنم به نظرتون چیکار میتونم بکنم

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از دایناسور :
الان من که هشت نه ساله پنج دهم دارم عوضش کنم؟ عادتمو بهم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ :-?
یه سوال مزخرف:-" جامدادیمونو میذارن ببریم دیگه نه؟:D

مداد آزمون چی؟اونم به نظر بد نیست بچه های ما داشتن ب نظرم خوب بود بچه های ما از گاج گرفتن 1500! تازه با یه بسته هم مغز ...

من یه مشکلی دارم هر جنبنده ای تکون بخوره باید بهش ببینم چی بوده! حواسم به اینو و اون زیاد پر میشه این راه حل داره؟ :-?
در ضمن هیچ تضمینی وجود نداره درسی رو که همیشه بهتر بودین سر جلسه هم بهتر بزنین من ادبیاتم خیلی خوب بود سوال اولو دیدم بلد نیستم دوم سوم رفت تاشیشم اشکم در اومد ادبیاتمو به افتضاح ترین شکل ممکن زدم ادبیات کلن روحیمو واسه کل آزمون خراب کرد :-< :-< اگه ادبیات بهتری داشتم قطعن کنکور بهتریم داشتم در عوض درسایی که توش حرفی واسه گفتن نداشتمو بهتر زدم کلن من برعکس شد کنکورم...مطمئن نیستم اگه امسال دوباره ادبیاتو نتونم وب جواب بدم دوباره گریم نگیره که این بد ترین چیزه چیکا کنم؟ارادی نیس زیاد

پایینی:مداد آزمون هم یک نوع اتد محسوب میشه! ب نظرم هنوز وقت هست دوست داشتی به مداد آزمون هم فکر کن

shima tajeddin

کاربر فعال
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره المپیاد ریاضی 1394
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

تو سایت سنجش پرسیدم میشه با اتود جواب داد ...گفت باید با مداد مشکی نرم و پر رنگ پاسخ دهید ....الان یکی بگه ینی اتود مداد مشکی نرم و پررنگ حساب نمیشه :-?
بعد اینکه من فک میکنم واقعا با مداد معمولی سختم میشه واقعا لازمه عوضش کنیم ...خب اگه دستگاه نتونست بخونه پاسخنامه مون رو خودشون دستی صحیحی میکنن دیگه :-/
به بالایی:منم خیلی رو اینکه دیگران پاهاشون رو تکون میدند حساس بودم...مقنعه ت رو بکش جلو حل میشه :)
مداد آزمون دیگه تولید نمیشه ظاهرا

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

اتود هم مداد مشکی نرم حساب میشه، من چند نفر از دوستام با اتود جواب دادن...
ترتیب دفترچه رو یک سری از بچه ها تغییر میدن، در این صورت حواستون باشه اشتباه وارد نکنین، در این صورت مشکلی نداره
این پا تکون دادن و خمیازه کشیدن بقل دستی بد چیزیه، ولی دخترا اگر حساسن مقعنه رو بکشن جلو ،
در مورد بررسی سوالای ریاضی و هنر برای بچه های تجربی، من پارسال شیمی ریاضی رو چک کردم و حالم خیلی خراب شد و احساس کردم شیمی نمیتونم جواب بدم، هرچند تو کنکور درصد شیمیم خوب بود، ولی چند نفر از دوستام بررسی کردن و براشون خوب بود، بستگی ب خودتون و روحیتون داره
و اینکه جدی میگم، برای همه درسا تو کنکور تمرکز و زمان بزارید، فکر نکنین که میتونین مثلا با شیمی و زیست بالا فیزیک یاریاضی خیلی پایین رو جبران کنین(شاید یک درس رو عالی بزنین درصد متوسط یا نسبتا پایین درس دیگه رو پوشش بده، اما بازم ضربه میبینین) اگر میشد من امسال پشت کنکور نبودم، رو همه ی درسا متعادل و درست وقت و هدف گذاری کنین ، که یک وقت خدایی نکرده گرفتار نشین

امسال پادکست کنکور نداریم؟ خیلی از سوالای بچه ها جواب داده میشدا...

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

یه نکته‌ای که هست بنظرم اینه که شما معمولا سر کنکور بخاطر استرس بیشتر از همیشه وقت تلف میکنید. ینی یهو ممکنه سه بار یه جمله ساده رو بخونی نفهمی و اینجور چیزا. و فقط شما نیستید تقریبا همه اینطورین. واسه همین حالا فک نکنید سی ثانیه زودتر دفترچه رو باز کنید یا مثلا سر پر کردن گزینه ها عجله کنید و این حرفا اتفاق خاصی میوفته و چهار تا تست بیشتر میزنید. همه چی بستگی به آرامشتون داره و این فکرا بیشتر بهتون استرس میده. سعی کنید هررررکاری بکنید که بیشتر از همیشه آروم باشید. آرومتر از آزمونا رفتار کنید چون قطعا این هی میاد تو ذهنتون که وای این کنکوره آزمون نیس که گند بزنم و فلان.

+از سوئتشرت واسه کولر تا کلاه کپ واسه پنجره رو به آفتاب همراهتون باشه بنظرم:))) بعدم آشغال ترینشونو ببرید که رفتید دیدی لازم ندارید پرتشون کنید یه گوشه تو دست و پا نباشه.

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

.اگر سینوساتون ب سرما زود واکنش میدن،حتما ی هدبندی،شالی چیزی واسه کولر ببرین.
.برای وسایلتون پلاستیک شفاف ببرین،که اگ مجبورتون کردن ولاستیکتونو بیرون بذارید ی عالمه وسایل رو دستتون نمونه
.دستمال با خودتون ببرین،اگ صندلیتون لق بود،و قابل تعویض نبود سریع چند لیه بذارین زیر صندلی ک تکون نخوره
لباس راحت بپوشین
.اگ ادمی هستین تعارفی و خجالتی،ک مثلن روتون نمیشه بگین مراقبا ساکت باشن(اکثرا ساکتن،ولی خب پیش میاد)،واسه این ی روز خجالتو بذارین کنار!
.اگ بغل دستیتون پاشو تکون میداد و شمام عصبی شدین یا مقنعتونو بکشید جلو،یا دستتونو بذارین کنار چشمتون ک نبینید،چون با فکر کردن یا تلاش برای غرولند فقط وقت خودوتون میکشید.
.روز قبلش،سوالای ریاضیا ک اومد،شیمیشو ی نگاهی بندازین،گ اگ قرار بود سطح سوالاش تغییر کنه سره جلسه شوکه نشید..عمومیاشم ب عنوان دستگرمی بزنین..ی .ی چیزه دیگه،اگر به صدای ساعت حساسین،ک تیک تیکش رو اعصابتونه،یا ساعت دیجیتالی ببرین،یا از این ساعتایی ک عقربش پیوسته حرکت میکنه ببرین،یا از الان خودتونو ب صداش عادت بدین
.قبل جلسه هم حرف های "وای استرس دارم و وای نخونثم و...نزنید،از کسی هم ک این حرفارو میزنه دور باشین.بجاش بگیدو بخندین!مثلا کارت ملیه دوستم تازه اومده بود،تمام مدت قبل از ورود ب جلسه داشتیم ب عکسش میخندیدیم با خودش:)) امسال لابد ب عکسه من میخندیم:)))

++فقط ی سوال،کارتو لازم نیست مبدیم مدرسه مهر بزنه؟(از پارسال یادم نیست:D)
و پشت کنکوری ها،علاوه بر کارت چیه دیگه ای لازم نیست؟اخه ی برگه ای اخر فایل سنجش بود،برای پشت کنکوری ها..

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

بچه ها با توجه به اینکه اکثرتون به تکوندادن پای بغل دستی و جلویی مشکلی دارین یه راه دیگه ام هست
با توجه به جاتون اول جلسه و اینکه ببینید چقد کناریتون یا جلوییتون باهاتون فاصله داره و ممکنه حواستونو بهم بزنه اگه دیدید مشکل سازه اینکارو بکنید
سعی کنید قبل از ازمون سر صحبت رو باهاشون باز کنید و بعد ازینکه کمی به روشون خندیدید و گرم گرفتید ( :D :-" ) با شوخی بپرسید که پاشو تکون میده یا نه و ازین رفتار ها داره یا نه :D
اونم قطعا میگه نه من اینجوری نیستمو اینا بعد شمام بگید اره بعضیا خیلی .... ن و حواس ادمو پرت میکنن :D به احتمال زیاد شخص مذکور پاشو تکون نخواهد داد و اگه داد ممکنه با یه نگاهتون متوقف کنه خودشو :|
این روش امتحان شده می باشد :))

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395

حذف کردم

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

روز قبل کنکور شخصا خونه بودم . ۷ و ۸ شب رفتیم با خانواده پارک محل ! خوب بودش . شام یه چیز معمولی بخورید مثه همیشه . چک‌کنید که باید چه چیزایی رو ببرید شب و بزارید کنار . کارت و سوزن و مداد و روز قبل به نظرم برین مسیر حوزه رو یاد بگیرید .
حتماا زودتر برید حوزه ! شده نیم ساعت ۴۵ دقیقه زودتر برسید بهتر از استرس دیر رسیدنشه ! قشنگ برید حوزه ببینید دستشویی کجاس صندلیتون خوب باشه لق نزنه .. اینارو زودتر برید قابل حله بدون استرس . سعی کنید کارتتون رو از خونه فیکس کنید رو لباستون ، سر جلسه دارید تست میزنید یکی‌نیاد هی بگه کارتت افتاده درستش کن !
کنکور اونقدرم‌حساب کتاب نداره !
یه سری دوستام رو میشناختم حوزه شون عمومی یک ربع بیشتر وقت دادن !!!
پیشنهادم برا خوراکی بردن یه چیز سادس که مستقیم بخوریدش نه مثلا کیک که بخواید کاغذ باز کنید و اینا :د چون عجله دارید سر جلسه احتمالا ! راحت باشید .
خودتونو تو ادبیات نبازید ! : معمولا با ادبیات شروع میکنند بعد ادبیات اگه سخت بود یادتون رفته بود یا هر چی خودتونو نبازید ! هر چی بلدید بزنید برید درس بعدی . استرس نگیرید و تکرار کنید برا همه همینه :د . دقیقا من خودم اینو رعایت کردم ادبیاتم شد پایین تر درصد عمومیم ولی بقیه رو خیلی بالاتر زدم (درصد نمیگم ریا نیشه :)) )
تو شروع اختصاصی یه چیزی بخورید .. نخوردید دیگه انصافا آخر فیزیک رحم کنید به خودتون .
آخر آزمون وقت اضافه آوردید بزارید روی سوالاتی که میتونید حل کنید نه درسی که ضریبش بالاتره ! بهترین حالت روی سوالاتی که صرفا وقت گیر بوده و از درسای مختلف این تجربه ی شخصیمه و بزرگترین اشتباهم تو کنکور که در آخر کنکور که رسیدم ته شیمی ، ۲۰ دقیقه یا یکم بیشتر وقت داشتم و همش رو گذاشتم روی ریاضی و حتی تو اون بازه یه دونه تست هم‌نتونستم بزنم در صورتی که اگه فیزیک میزدم قطعا بلد بودم ..

اگه به این بحث علامت گذاری سوالا بی اعتنایین و یادتون میره یا هر چی حداقل فقط سوالی رو که به نظرتون توی برگشت میتونید حل کنید رو علامت بزنید که وقت اضافه آوردید گیچ نشید برید کدوم سوال !

و چند دقیقه از ادبیات که بگذره غول "کنکور" میشکنه استرستون میریزه .. نگران نباشید !
راستی بازکردن پوششه هم سادس .. چیزی نیست بابا الکی جو دادن :))
نگران رتبه نباشید . بهترین خودتون باشین

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

برای محاسبات پایین برگه جا گذاشتن یا کنارش؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از ناهیــــد :
برای محاسبات پایین برگه جا گذاشتن یا کنارش؟
پایین

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

X_X X_X [-o<
دوستان میدونم جاش نیس ولی خیلی مهمه
باید میرفتیم سایت سجنشم نمره های پیش و تایید میکردیم?من همچین کاری نکردم مدرسه کدمونداره نابودم ینی؟؟

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از ShiNinG :
X_X X_X [-o<
دوستان میدونم جاش نیس ولی خیلی مهمه
باید میرفتیم سایت سجنشم نمره های پیش و تایید میکردیم?من همچین کاری نکردم مدرسه کدمونداره نابودم ینی؟؟

مگه مهلتش تموم شده؟سایت سازمان سنجش نه dipcode.medu.ir عین سومه دیگه به مدرسه چ ربطی داره؟

*****پایینی برو تو سایت سازمان سنجش بخش سراسری توضیح داده امروز مطلبشو گذاشته بخون متوجه میشی

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

الآن نمرات نهایی پیش و تایید کردم کدشو کجا باید باور کنم؟

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

.اگر ی سوالیو دیدین نمیتونین حل کنید،غیرتی نشید ک "اای،من 200 تا دینامیک زدم،اینو باید. جواب بدم!" بعد 5 دقیقه وقت بذارید روش،هر وقت گیره همچین حالتی افتادین،یادتون بیاد که یک تست از فشار (که بلدیو ممکنه وقت گم بیاری) با این تسته دینامیک یکیه!!

.اگ دیدین ی درسی سخته،مثلا فیزیک پارسال سخت شد،هول نکنید ک برید سراغ شیمی بعد فکرتون پیشه فیزیک باشه بعد دوباره برید شیمی بعد همینجوری تو رفت و امده بین صفحات قاطی کنید:D ،این جمله رو قبول کنید ک اگر برای شما سحته،برای دیگرانم سخته!پس ارامشتونو در هر صورتی حفظ کنید!

.از الان واسه شبه قبلش نگید"خابم نمیره،چیکار کنم و فلان " اون شب هم مثه بقیه شبا!من یادم میاد اونشب رفتم حرم،بعد خندوانه داشت(گوهر خیر اندیشم بود:-" )بعدشم خیلی راحت گرفتم خابیدم،ن ک ادم خوش خابی باشم،ولی اون شب اون ارامشی ک از حرم گرفتم گفتم خدایا هر چی صلاحه،باعث شد اروم باشم!
شما ها هم از الان باور گنید ک شبه کنکور خوابه خیلی راحتیو خواهید داشت.

.به هیچ وجه فست فود نخورید اونشب!سنگین میشید!

.یک ارامش عجیبی داره وقتی از جلسه میاین بیرون،یکم شلوغه!یکمم گرمه :-" ،ولی ی عده از همراهان داد میزنن " خوش ااااومدی قهرمانن /m\" ی عده هم فیلم میگیرن ،روحتون شاد میشه خلاصه! :D

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

عاغا یه سوال
همه می گن سر کنکور استرس داری و فلان و بهمان و راندمانت میاد پایین!
یعنی کسی نیست که بیخیال باشه؟؟؟مثل الآنه من؟!؟!؟!؟!؟!؟
یعنی راحت باسه سر جلسه؟از حداکثر راندمانشم استفاده کنه!
خب بابا ازمون های قلم چی که سخت تره از کنکور پس پرا کنکور رو پایین تر می زنن بچه ها!؟
یعنی استرسش اینقد بالاست....؟؟
ول کنید بابا... :D :D :D :D :D

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

سال پیش هندسه سخت بود. من تو دور اول فقط به یکیشون جواب دادم و ازاونجایی که هندسم خوب بود کمی ناراحت بود جبر واحتمال و گسسته به غایت چرت بود ومن که میخواستم وقت تلف شده سر هندسع رو جبران کنم با یه سرعتی جبرواحتمال رو زدم که بدترین سوتی های ممکن رو سرشون دادم مثلا یادمه 6فاکتوریل رو 120 درنظرگرفته بودم و...
خلاصه گفتم اگه بعد یه سری تست سخت، یه سری تست اسون دیدید ، خرکیف نشین و زیادی عجله کنیدو گند بزنین به ازمون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا