• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
هدف تاپیک اینه که هرکس از سال بالایی ها تجربه ای راجع به "روز کنکور" داره برای بقیه ارایه کنه
و همجینن سوالاتی که بچه ها دارن پاسخ داده بشه
مسئله مهم این که لطفا سوالاتتون مرتبط با تاپیک باشه و یقیه سوالات رو تو تاپیک های مربوط به خودش بپرسید .

روالش اینجوریه: که شما باید کارتتون رو پرینت بگیرید از سایت . فکر میکنم از بیستم به بعد این کار شدنی باشه

حسابی چک کنید اطلاعات کارت رو که درست باشه و اگه دیدید مغایرت داره چیزی ، نگران نباشید .اولین نفری نیستید که این مشکل براش پیش اومده و قابلیت اصلاح داره

ادرس حوزه امتحانی تون روش نوشته شده . من خودم توصیه میکنم یه بار قبل کنکور برید یه چرخی بزنید تو حوزه ازمون تون
باعث میشه روز کنکور ، اولین باری نباشه که حوزه تون رو میبینید و همین که اشنا باشه به چشمتون باعئ ارامش خاطر میشه

بسته به فاصله ی حوزه تا خونه ، زمان درستی رو برایخروج از خونه و به موقع رسیدن انتخاب کنید
همین پارسال من روز ککور دانشگاه بودم (حوزه کنکور بود ) و سه چهار نفر زار میزدن که تروخدا بذارین بریم داخل و خب طبعا نگهبان ها هم ممانعت میکردن .

نکته بعد اینکه کارتتون باید امضا و اثر انگشت داشته باشه
خیلی ها شب قبل اثر انگشت میزنن که راحت باشم ولی اگر هم فراموش کردید اتفاق بزرگی نمیفته
همون روز کنکور بعد اینکه از در حوزه وارد شدید و خواستید صندلی تون رو پیدا کنید ، یه استامپ گذاشتن و فوقش سه دقیقه طول میکشه که انگشت بزنید

دو سه تا مداد ببرید با خودتون برای پرکردن گزیننه ها و بسته به اینکه با خودکار احت ترید یا اتد (مداد فشاری / مداد مغزی (به گویش های کاشونی و سایر گویش ها)) :D اونم برای حل سوالات بردارید و البته که توصیه ی همه مداد هست چون اگه جا برای چرک نویس کم بیارید میشه پاک کرد و دوباره استفاه کرد .

اب ببرید با خودتون و ترجیحا توش یکم شکر و ابلیمو هم بزنید :D
شکلات (ترجیحا رنگارنگ عه مینو ) ببرید با خودتون
سوزن هم ببرید برای نصب کارت به لباس

بعضی حوزه ها اب معدنی و کیک میدن ورودی شون بعضی ها هم نمیدن
برای همین متکی به خود برید سرجلسه

فرایند ازمون اینجوریه که بلندگو رو برمیدارن و شروع میکنن صحبت کردن اولش

یه نظرسنجی هم میدن بهتون پرکنید که تستی هست و ده بیست تا سوال داره راجع به فرایند کنکور و رضایت و ...

بعد از اتاق کنترل ، کد میدن به مراقب ها که پاسخنامه پخش بشه

بعد قران پخش میشه تا پنج دقیقه مونده به هشت حدودا

بعد از اتاق کنترل ، کد میدن به مراقب ها که دقیقا کدش یادم نیست ولی مضمون و مفهومش اینه که سوالات عمومی پخش بشه

راس ساعت هشت اعلام میکنن که پاکت سوالات رو بردارید بازش کنید و شروع کنید

بعدش یه سکوت عجیبی میشه تا چند دقیقه :D

همین حین مراقب میاد میگه منو نگا ، صورتتو با عکس کارت و کارت ملی ت چک میکنه و میره

سوالات عمومی پایان وقت عمومی جمع میشه و نمیتونید از وقت اختصاصی برای عمومی استفاده کنید

وارد کردن گزینه ها رو هم نذارید برای اخر

بعضی مراقب ها راه میان اما بعضی ها ممکنه راه نیان و دفترچه رو بگیرن از دستتون

پیش بینی انواع اقسام شرایط رو هم بکنید

مئن سال 93 از جلو یکی از دانش اموزای من سوسک رد شده و نشسته رو سرش

یا 92 حوزه ی خودم برق رفت و کولر و لامپ ها یکی دو دقیقه خاموش شد

احتمالش کمه که این اتفاقات بیفته چون معمولا سازمان سنجش به خاطر ابروی خودش هم شده مکان های مناسب رو انتخاب میکنه اما باز هم به احتمال همون یک درصد ، امادگی داشته باشید برای حفظ تمرکزتون در هر شرایطی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : روز کنکور

۱. برا بعضیا می‌گیرن آب و شکلاتی که می‌ۤبرن رو. برا ما هم گفتن می‌گیرن برا همین من یه شکلات قایم کردم تو آستین مانتوم مشکلی هم به وجود نیومد! ولی تضمین نمی‌کنم که حتما برا شما هم این اتفاق بیفته و اینا! خلاصه خواستن بگیرن مقاومت نکنین!

۲. من افتادم جلو کولر. :| فکر کنین سر سوالای شیمی که رسیدم دیدم سخته، منو استرس گرفت. کولرم از جلو می‌زد یه سرمای افتضاحی گرفت منو به همراه سر درد. برا همین حتما یه لباس گرم همراهتون ببرین. نگین تابستونه و سگ تب می‌کنه و اینا.

یادم اومد می‌گم!

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

من پارسال کنکور دادم یه نکته ای بگم :D
سوالات درون یک بسته ی پلاستیکی طوری قرار داره :-" که روشم نوشته از یه جایی باز میشه و اینا :D که باز شدنش اونقدام راحت نیس و اگه دیدید نمی تونید بازش کنید هول نشید و از نوک اتودتون استفاده کنید خیلی راحت تره من اینکارو کردم و نوک اتود رو فقط در اون بسته فرو کنید نه محتویاتش :| این از دریدن بسته :|
و اینکه من یه تجربه ایم شنیده بودم جالبه بگم به صورت خلاصه میگم یه نفر بوده که روی برگش مراقب حواسش نبوده چاییش ریخته زیاد نبوده و اینا ولی به هر حال برگش تصحیح نمی شده و پسره هم چیزی نگفته و قسمت های دیگه ی پاسخنامرو پر کرده اون قسمتو هم وقتی خشک شده پر کرده :O
هیچیم نگفته :D بعد با ارامش کامل بعذ از جلسه مراقبو بیچاره کرده و رفتنو برگشو جدا با نامه و اینا فرستادن و رتبشم 80 شده =P~
ینی از این جور اتفاقام افتاد ارامشتونو حفظ کنید :D ;;)

tigon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شعر هایم
مدال المپیاد
نقره یک زیست دوره 18
دانشگاه
شهید‌بهشتی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

میشه یکم بیشتر وارد جزییات خود کنکور بشین مثلا دفترچه رو دادن چیکارا کردین وقتش براتون چجور بود ( ترجیحا نسبت به ازمونایی ک قبلا میدادین :-" ) بعد اینکه نگران نباشیم دفترچه عمومیا رو دیر بدن زود بگیرن ؟ اومدین بیرون چه حسی داشتین ؟ درد داشت؟ :-" کسی بوده استرسی نباشه یهو سر جلسه بطور خاص استرس بگیره ؟ :-" درجه سختیه سوالا نسبت با ازمونایی ک میدادین متناسب بود؟ برگردین سر جلسه کنکورتون حتی دوروز قبل کنکور مثلا چیکارا رو نمیکنید چیکارا رو میکنید ؟ سپاس

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

ب استرس فکر نکنین نمیاد سراغتون، پس ب خودتون تلقین نکنین وای اگر استرس بگیرم چی میشه ؟ خودتونو ب بیخیالی بزنین...
برای ما گذاشتن شکلات و شیرینی و آب رو ببریم سر جلسه...
با خودتون لباس گرم ببرین، اومد و افتادین جلو کولر
اگر مراقب بیشعور بود نگران نشین، من صندلی م کنار مراقب بود و با سرعت 1 ببخشید میتونم مدادت رو بگیرم در دقیقه مزاحمم میشد :-s حواستون با این چیزا پرت نشه...اگر اینجوری شد برگردین رک بهش بگین مزاحمه :D
حوزه ما بعضی از دوستان عمومی رو زود شروع کردن و اختصاصی رو هم دیرتر بستن، که خب ب خاطر مراقب ... بود، ولی تا مراقب نیومد برگه ها رو تحویل بگیره راحت باشین حل کنین، یک سوالم ی سواله...
و اینکه شب قبلش غذای مناسبی بخورین، چیزی که بهتون بسازه، اگر مثلا ماکارونی، اش یا چه میدونم؟ ب هرچی حساسیت دارین و معده درد میگیرین روز قبل کنکور نخورین،
اگر شب خوابتون خوب نبودنگران نباشین ، بین تمام دوست و اشناهام فقط ی نفر شب قبلش خوب خوابید، ولی ماشالله همه اون وای دیشب نخوابیدیما هم عالی کنکور دادن.
انشالله همه موفق باشیم.

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia

بچه ها لطفا یکمم درمورد روز قبلش سخن بگویید:-"

شبنم...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(مادر)
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از سارا کانر :
بچه ها لطفا یکمم درمورد روز قبلش سخن بگویید:-"
روز قبلش سعی کنین از خونه بیرون نرین
مثلا پیاده روی و پارک و این چیزا
ی ساله درست و حسابی بیرون نرفتین ممکنه یچی بشه مثلا پادرد و دس درد و ازین قبیل سوسولیجات :D
هفته آخر خوب بخوابید حتی اگه روزی ده ساعت بشه
ک اگ خدایی نکرده شب قبل خواب خوبی نداشتین کمبود خواب نداشته باشین
روز آخر حداکثر تا ۷ شب بخونید
و اینکه فقط قراره بریم ی ازمون کانون همین

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از tigon :
میشه یکم بیشتر وارد جزییات خود کنکور بشین مثلا دفترچه رو دادن چیکارا کردین وقتش براتون چجور بود ( ترجیحا نسبت به ازمونایی ک قبلا میدادین :-" ) بعد اینکه نگران نباشیم دفترچه عمومیا رو دیر بدن زود بگیرن ؟ اومدین بیرون چه حسی داشتین ؟ درد داشت؟ :-" کسی بوده استرسی نباشه یهو سر جلسه بطور خاص استرس بگیره ؟ :-" درجه سختیه سوالا نسبت با ازمونایی ک میدادین متناسب بود؟ برگردین سر جلسه کنکورتون حتی دوروز قبل کنکور مثلا چیکارا رو نمیکنید چیکارا رو میکنید ؟ سپاس

هستن کسانی که تا روز کنکور خوب هستن و روز کنکور یهو استرس میگیرن و نمیتونن کنترلش کنن و نتیجه شون خوب نمیشه

روز قبل کنکور ترجیحا از ظهر به بعد دیگه درس نخونید

برید بیرون خونه چرخ بزنید

مراقب ها هم ممکنه اشتباه کنن مثلا سر ازمون خود من مراقب سوالات اختصاصی رو اشتباها به جای اینکه از اخره ردیف پخش کنه ، از اول ردیف پخش کرد و خب چون هر دفترچه سوال مخصوص یه فرد و با نام خود اون فرد هست مجبور شد دوباره همه رو جمع کنه و از اول پخش کنه که سه چهار دقیقه اینجوری رفت اما بازم میگم به ندرت پیش میاد اینا

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از tigon :
نه زمان بندی کاملا دقیق و متناسبه نگران این موضوع نباشین

ببینید استرس هست. بیشتر از آزمونای کانون مسلما. اما بدونید که قراره با یه آزمون صد درصد استاندارد تر و با شرایط بهتر از کانون مواجه بشین. احتمال اینکه سوالی غلط باشه یا چندتا جواب داشته باشه و اینا مثل کانون خیلی کمه.
نگران استرس نباشین اگر بتونین استرستون قبل از شروع جلسه رو کنترل کنین همه چی حله :د وسط آزمون اصلا یادتون میره که سر جلسه کنکورین! همون اول سعی کنین غلبه کنین بر استرستون.

لباس گرم حتما حتما ببرین. منم دقیقا جلوی کولر بودم و از گردن درد و ستون فقرات دردِ شدید رنج میبردم حین جواب دادنِ سوالای اختصاصی |:

موقعی که دارین سوالارو جواب میدین اصلا حواستون به دور و برتون نباشه. مثلا ممکنه بغل دستیتون حالش بد شه ولی شما اصلا تا حد امکان توجه نکنین. یا مثلا ده دقیقه بعد از دادنِ دفترچه های اختصاصی ممکنه نصف کسایی که دور و برتون نشستن پا شن برن ((: به اونا هم توجه نکنین اونا سیاه لشکر های کنکورن ((:

برای درسای محاسباتی کاملا حساب شده از قسمت چرک نویستون استفاده کنین. زیاد درشت و شلوغ ننویسین چون اگر جا کم بیارین و بعدش بخواین پاک کنین ممکنه وقتتون مقداری گرفته بشه و استرس بگیرین.

اگر صندلیتون بد بود حتما همون اول جلسه به مراقب اطلاع بدین. وقتی همه وارد سالن بشن و حوزه شلوغ بشه ممکنه دیگه براتون عوض نکنن.

اگر "دقیقا" نمیدونید که حوزه تون کجاست حتما روزای قبل برین چک کنین و مسیر دقیق رو یاد بگیرین. مثلا اگر جایی مثل دانشگاه فردوسی بود حتما بدونین که دانشکده حوزه تون دقیقا کجاست که صبح معطلِ پیدا کردنِ جا نشین. حواستون به زمان بندی هم باشه چون صبح کنکور نزدیک حوزه اصولا ترافیکه. به موقع از خونه راه بیفتین.

روز قبلش بهتره درس نخونین. نهایتا یه عمومی بخونین یکم. زیاد خودتون رو درگیر درس نکنین. ترجیحا بستنی شکلاتی بخورین نقش موثری داره در پایین آوردن استرستون :د یک پیاده روی کوتاه و بعدشم دوش آب گرم و بعدشم خواب :د قرص خواب و آرام بخش و اینا به هیچ وجه نخورین حتا اگر دیدین هیچ جوره خوابتون نمیبره. اگر معتقد هستین، یه مقدار قرآن بخونید و از خدا بخواید نتیجه خوبی رو براتون رقم بزنه. شما تلاشِ خودتونو کردین. سرجلسه هیچ مکانیسم عجیب و غریبی وجود نداره که اطلاعات شما بخواد از ذهنتون بپره ((: به خودتون اعتماد داشته باشین و مطمئن باشین به اندازه تلاشتون نتیجه میگیرین ;;)

g16_128

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
95

سر کنکور اگه گزینه هارو با اتد پر کنیم ممکنه گیر بدن؟ حتمن باید مداد باشه؟
بعد بعضیا میگن روز قبلش برید استخر خسته بشید، شبش راحت خوابتون ببره...فکر خوبیه؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از MERRY :
سر کنکور اگه گزینه هارو با اتد پر کنیم ممکنه گیر بدن؟ حتمن باید مداد باشه؟
بعد بعضیا میگن روز قبلش برید استخر خسته بشید، شبش راحت خوابتون ببره...فکر خوبیه؟

ببین گیر نمیده کسی ولی ممکنه خوب نتونی پر کنی و پاسخنامه ت تصحیح نشه یا مثلا اون گزینه ر و دستگاه نگیره

ضمن اینکه به خاطر سطح کم اتد ، بیشتر طول میکشه اون گزینه رو پر کنی

استخر و هرجای دیگه هم میتونین برین اما انصافا مراقب خودتون و دست و پا و سرماخوردگی و ... باشید

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

در تکمیل عرایض بقیه خاطر نشمان کنم که :|

فونت دفترچه درشت هستش و برگه هاشم سفیده جا واسه محاسباتم هست از این لحاظ مشکل نداره
دفترچه هر کی به نامه و کد داره و گزینه ی جواب شما با اطرافیانتون متفاوته
همون طور که دوستمون گفتن!دفترچه توی یه پاکت پلاستیکیه که راحت باز نمیشه :| مخصوصن از اونجایی که گفته باز کنین خیلی سخت باز میشه :| از وسط باز کنین ب نظرم
یکی از دبیرامون میگفت همون اول کاری همه ی صفحه ها و کد بالاشو سریع چک کنید امکان اشتباه شدن بین این همه دفترچه وجود داره مثلن یه صفحه نباشه یا مثلن تو کد دفترچه c چن برگ کد دفترچه B باشه گفت سریع نگاه کنید که اگه اشتباه بود همون اول به مراقب بگین یه کاریش کنه.

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

میشه ی ذره بیشتر بگید چیکار کنیم شب قبلش خوابمون ببره؟! :-"
من همین الانم نمیتونم بخوابم،وقتیم خوابم برد خواب کنکورو رتبه و از این چیزا میبینم!
دانش اموزی هم بوده قبل کنکور تو همه ازمایشیا استرس داشته باشه ولی تو کنکور اروم باشه؟! :-"

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از incognito :
میشه ی ذره بیشتر بگید چیکار کنیم شب قبلش خوابمون ببره؟! :-"
من همین الانم نمیتونم بخوابم،وقتیم خوابم برد خواب کنکورو رتبه و از این چیزا میبینم!
دانش اموزی هم بوده قبل کنکور تو همه ازمایشیا استرس داشته باشه ولی تو کنکور اروم باشه؟! :-"
خودتو ب بیخیالی بزن، من پارسال 3ساعت بیشتر نخوابیدم ولی جرئت استفاده از آرم بخش نداشتم، یا با اینکه معده درد شدید داشتم کلیدینیوم نخوردم چون خواب آور بود و ممکن بود سر کنکور تمرکزمو کم کنه، فقط بیخیال باش،در مورد سوال آخرت آره، من یکی ازدوستام همیشه استرس داشت ولی سر جلسه کنکور آروم بود، برعکس من که سر آزمایشی ریلکس بودم سر کنکور استرس گرفتم.
ی پیشنهادی هم دارم ، اونم اینکه صبح کنکور یه 2 رکعت نماز بخونین، خیلی آروم تر میشین.
و این موضوع چک کردن حرف دفترچه با پاسخنامه رو جدی بگیرین، برای دوستم پاسخ نامه و دفترچه کدش یکی نبود
و اینکه جدی میگم، از آدمهای منفی باف دوری کنین، انرژی تونو قبل کنکور نابود میکنه، با دوستای منفی بافتون صحبت نکنین،
روز قبل کنکور اگر ی آدم میتونه بهتون انرژی بده بهش زنگ بزنین یا برین دیدنش
در مورد پر کردن گزینه ها با اتود، 0.5و0.7 خیلی پر کردن باهاش سخت و وقت گیره، باز 0.9 ی چیزی،

dinosaur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

الان من که هشت نه ساله پنج دهم دارم عوضش کنم؟ عادتمو بهم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ :-?
یه سوال مزخرف:-" جامدادیمونو میذارن ببریم دیگه نه؟:D

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

این کنکورای هنر و ریاضی پاسخ تشریحیشم هست روز قبل؟ یا فقط کلید؟
اگه هست از کجا باید دید؟

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از دایناسور :
الان من که هشت نه ساله پنج دهم دارم عوضش کنم؟ عادتمو بهم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ :-?
یه سوال مزخرف:-" جامدادیمونو میذارن ببریم دیگه نه؟:D
اونو خودت میدونی...من تا سال کنکور همه ازمونا رو با 0.5میزدم، پارسال با مداد، امسال اگر خدا بخواد با 0.9
برا ما نزاشتن جا مدادی ببریم ، یا اینکه خیلی خودجوش هیچ کس نبرد سر جلسه...
در مورد سوالتون در راستای :D سوالای کنکور هنر و ریاضی، سوال ها از سایت سنجش بعد از ظهر قابل دریافتع، قلم چی هم بلافاصله کلید پیشنهادی میده، ولی کلید سنجش و پاسخ تشریحی دیر تر میاد

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

>:D<
به نقل از 3pide gh :
این کنکورای هنر و ریاضی پاسخ تشریحیشم هست روز قبل؟ یا فقط کلید؟
اگه هست از کجا باید دید؟

سازمان سنجش فقط سوال هارو میده
جواب تشریحی ها معمولا سایت قلمجی میذاره

نام مرکز سمپاد
فلاحی
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1401

سلام این درسته که نمیشه جامون رو تغییر بدیم؟
به خاطر به هم نزدن ترتیب؟

روز قبلش کنکور هنر ثبت نام کردم با این امید که با جو کنکور آشنا بشم به نظرتون برم؟

shima.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95

بررسی عمومیا و فیزیک و شیمی ریاضی ها واسه تجربی ها توصیه میشه عایا؟ :-‌"

وضعیت
موضوع بسته شده است.