• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نظرسنجی برای حذف دیسلایک از امتیازات فروم

نظرتان در مورد حذف دیسلایک از سیستم امتیازدهی چیست؟

• فقط لایک باقی بماند و دیسلایک از سیستم حذف شود

رای‌ها: 22 8.3%
  • دیسلایک بماند اما در امتیاز فرد تاثیر نداشته باشد (امتیاز فقط مجموع لایک ها)

رای‌ها: 35 13.2%
  • هم لایک و هم دیسلایک باقی بماند و هردو شمارش شوند

رای‌ها: 198 74.4%
  • امتیازدهندگان نمایش داده نشه

رای‌ها: 11 4.1%

• رای‌دهندگان
    266

M.H.R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
urm
.

آخرین ویرایش:

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش
پاسخ : نظرسنجی برای حذف دیسلایک از امتیازات فروم

فکر نمیکنید با اتفاقی که افتاد باید یه تغییری صورت بگیره؟
لایک و دیس لایک کاملا شخصی هست و اگر قراره سواستفاده صورت بگیره خب باید تغییر کنه!

sadra.h.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی تبریز
شهر
Tabriz
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
هیچچی !
دانشگاه
Tabriz uni
رشته دانشگاه
C.E eng
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : نظرسنجی برای حذف دیسلایک از امتیازات فروم

من در کل با سیستم لایک و دیسلایک موافقم چون میتونه یک معیار مناسب و تا حدودی منطقی و دقیق باشه و ارزش یک مطلبو به خوبی نشون بده و به طور کلی نشون بده که این مطلب از نظر کاربران مطلوبه یا نه ؟ اما با نشون دادن کاربرانی که امتیاز میدند چندان موافق نیستم ( البته نظر شخصی منه ها ! ) دلیلش هم اینکه :
1- اکثر اوقات موجب ایجاد انتظار در سایر کاربران میشه ؛ برای مثال (مثال میگم ها ! ) من همیشه نظرات یک کاربرو تایید میکنم و همیشه بهش لایک میدم خب منهم متقابلن ازش انتظار دارم منو لایک کنه در حالیکه اگه نشون داده نشه دیگه هیچ کس نمیفهمه که کی به من لایک یا دیسلایک داده .
2- در اغلب موارد موجب ایجاد کینه و نفرت یک کاربر به کاربر دیگه میشه ؛ مثلا ( بازم مثال عرض میکنم ها !!) من با یکی از نظرات یکی از کاربران مخالفم ( دقت کنید گفتم با نظر کاربر نه با خود کاربر !) اما برخی افراد با دیدن اینکه کسی به من منفی داده از همون لحظه تا لحظه ی مرگ با اون سر کینه داشته و به نظرات اون یا منفی میدم یا در بهترین حالت اصلا بهش امتیاز نمیدم !
چند مورد دیگه هم است اما مهم ترینش اینا بودند ؛
شاید بگید نه اینو کی گفته من هیچ یک از این مواردو شامل نمیشم ولی بدونید اگه صد نفر مثل شما فکر کنند یک نفر هم پیدا میشه که مثل موارد بالا فکر کنه .
خب فکر کنم به حد کافی توضیح دادم (البته نظر شخصیمو !)

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
خب اخرین پست این تاپیک برای خیلی وقت پیشه
اگر پست های قبلی رو بخونید دلایل خوبی برای وجود دیس هست اما این برای کل فروم بوده
الان نظر شما برای وجود بازخورد های منفی تو ح ب چیه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
خب اخرین پست این تاپیک برای خیلی وقت پیشه
اگر پست های قبلی رو بخونید دلایل خوبی برای وجود دیس هست اما این برای کل فروم بوده
الان نظر شما برای وجود بازخورد هامنفی تو ح ب چیه؟
یه مدت دیسلایک از حرف بزن حذف شده بود و رلضی نبودیم برگشت.
قبلا این بحث بود

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
بنظرم نظرسنجی رو بر اساس آمار قرار بدین یعنی اجازه چت نباشه یا آره رو انتخاب کنن یا نه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
دیسلایک از ح‌ب حذف شه خیلی خوبه
اونجا صرفا برای خالی کردن خپدته نه ری‌اکت گرفتن از دیگران
خیلی اوقات افراد تو حال و هوای بدی هستن که این ح‌ب‌ها رو می‌نویسن یهو با بارش دیسلایک مواجه میشن و حس و حالشون ممکنه حتی بدتر هم بشه
کلا ری اکشن باید از ح.ب. حذف بشه به نظرم. لایک، دیس و ...

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
بچه ها بجای دیس دادن بیاید تو بحث شرکت کنید

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
از اونجایی که ح.ب فقط جای حرف دل نیست و هرگونه نظر و انتقاد و عقیده ای هم توش مطرح میشه واقعا اگه دیسلایک رو برمیدارید که به شخصه مخالفم، لایک رو هم بردارید.
به بهونه حرف دل میان پستی که کلا مال یه تاپیک مخصوص دیگه‌ست رو تو حرف بزن میذارن تازه انتظار دارن کسی هم حق دیسلایک نداشته باشه:rolleyes:
این بخشش به عهده مدیر ه که حذف کنه یا منتقل کنه

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
کاری با حذف یا منتقل کردن ندارم. خیلی از اوقات پستی که توی حرف بزن میذارن حرف دل محسوب نمیشه بلکه میان نظرشون رو درباره فلان مسئله اعتقادی/سیاسی یا اصلا هر حوزه دیگه ای مطرح میکنن، معمولا هم به این خاطره که توی حرف بزن نمیشه نقل قول کرد و برای همین خیالشون راحته که لازم نیست خیلی بحث کنن. حالا کافیه دیسلایک هم برداشته شه تا تعداد اینجور پست ها بالاتر هم بره. چون حالا علاوه بر اینکه از شر بحث خلاص شدن، از شر نظر مخالف و امتیاز منفی هم خلاص شدن.
ما الان میگیم دیسلایک نباشه چون کسی که حرف دلشو زده گناه داره و بذارین راحت باشه و فلان، خب وقتی خیلی اوقات حرفشون حرف دل محسوب نمیشه چرا باید این کارو کرد؟
خب اگه اون فرد مایل به بحث کردن باشه تو تاپیک مربوطش حرفشو میزنه ولی اگه نخواد بحث کنه و صرفا بخواد خودشو خالی کنه میتونه اون موضوع رو اونجا مطرح کنه چون دوست نداره درباره ش با کسی بحث یا حتی صحبت کنه وگرنه چرا باید بیاد ح ب ؟
و اینکه انتخاب اینکه یه حرفی حرف دل هست یا نه به این راحتی شما قضاوت میکنین نیست

s@rah

:-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
قابلیتی وجود نداره که خودمون انتخاب کنیم میتونن به پست ری‌اکشن بدن یا نه؟:-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
و اینکه انتخاب اینکه یه حرفی حرف دل هست یا نه به این راحتی شما قضاوت میکنین نیست
میشه اینجوری باشه که خود فرد (بسته به اینکه داره درد و دل میکنه یا نه) بتونه پستش رو محدود کنه و مثلا امکان ریکت گرفتن رو از پستش حذف کنه.

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
و البته کم نیستن ری اکت های با قصد و غرض انجام میشن

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
میشه اینجوری باشه که خود فرد (بسته به اینکه داره درد و دل میکنه یا نه) بتونه پستش رو محدود کنه و مثلا امکان ریکت گرفتن رو از پستش حذف کنه.
سایت همچین قابلیتیو داره؟
@Admin2

s@rah

:-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
حرف بزن اگه فقط و فقط جایی واسه نوشتن دل‌نوشته و روزمرگی ها و این چیزا بود، حذف دیسلایک خوب بود. ولی حالا که خیلی ها میان حرف انتقادی و اعتقادی و... میزنن، به نظرم وجود دیسلایک بد نیست...

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
ولی پستی که جنبه انتقادی یا مشابهش رو داره، باید یا گذاشته نشه یا باید بپذیره که نظر مخالفش هم طبیعتا وجود داره.
خب اگر قرار بود انتقاد به حرف دلش رو تحمل کنه که ح ب رو ببندین بره چون خیلیا هستن که خیلی بهتر ، راحت تر و فجیع تر از شما ها میتونن به حرف دل طرف انتقاد یا ری اکت کنن.
کسی که نخواد بحث کنه میتونه انتقادش رو توی تاپیک مربوطه بذاره ولی جواب نقل قول هاش رو نده، یعنی صرفا نظرشو گفته باشه و دیگه وارد بحثی نشه

=))=)) هدف حرف بزن اینه که کسی درباره حرف دل شما اظهار نظر نکنه بعد بیایم بزاریم تو تاپیک مربوطه که همه بتونن نقل قول کنن؟

بالا