• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات تصادفی

photo_2018_06_01_21_11_20.jpg

معنی اولی و دومی چیه؟ :| :))
اولیو حدس میزنم میخواسته بنویسه Med به معنی پزشکی ولی اشتباه نوشته :))
دومی هم دانشگاه الزهرا هست

بعضیا چطور میتونن صاف تو روی آدم نگا کنن و دروغی رو بگن که مطمئن هم هستن که ما میدونیم راست نیس ؟
واقعا چطوریه جریان؟:-<[-|

چرا پشه ها ب نور علاقه دارن؟؟ |-@
#چراغای اتاقم خاموشه و دو تا پشه ب مانیتور لپ تاپ چسبیدن!!

اولین چیزی که یه پسر موقع صحبت کردن با یه دختر به ذهنش میرسه چیه؟ :| همیشه برام سوال بود.

مدارس تیزهوشان امسال چه شکلی میشه؟/ینی مدرسه ما که 9 تا کلاس داره 4 کلاسش هشتم نهم ها ی امسال هستن بقیه دانش آموزای عادی ؟/ نصف مدرسه سمپادی نصف غیر سمپادی؟؟ خیلی درگیرم کرده..اگه دوتا مدرسه رو ادغام هم کنن باز با این سیر ظرفیت گیری نصف بیشتر کلاسا خالی میمونه ..
بعیده این اتفاق بیوفته مگه می شه دانش آموزی که سمپاد قبول نشده تو سمپاد درس بخونه؟
ولی فک کنم ممکنه اگه ظرفیتا کم شده یه تعداد از مدارس منحل شن و دانش آموزاشون انتقال داده بشن به یه مرکز دیگه

اولین چیزی که یه پسر موقع صحبت کردن با یه دختر به ذهنش میرسه چیه؟ :| همیشه برام سوال بود.
به ذهن می رسه: چقدر زشتی!
به زبون میاره: بفرمایید خانم:> (چون معمولا دخترا شروع کننده ان:D)
*
نه، واقعا چیز خاصی به ذهن نمیاد.:-??

چرا بعضی وقتا که خسته ایم حاضریم با سرمون جواب سوال بقیه رو بدیم و هی بالاپایینش کنیم ولی این زبون ناچیزو تکون ندیم؟ آخه کله که خیلی سنگین تره چرا خب 0_0:-/(:/

ارزش پولها نسبت به هم چطوری سنجیده میشه؟ همیشه برام سوال بوده مثلا چجوری میگن الان دلار ۱۰ هزارتومنه
فرمول داره؟
چیکار میکنن خلاصه

ارزش پولها نسبت به هم چطوری سنجیده میشه؟ همیشه برام سوال بوده مثلا چجوری میگن الان دلار ۱۰ هزارتومنه
فرمول داره؟
چیکار میکنن خلاصه
فک کنم چون پشتوانه هر ارزی میزان طلایی هست که خزانه یک مملکت داره و درواقع به معنی معیاری برای تبدیل ارزش طلا به ارزش اسکناس هست، منظور از ارزش پولها هم مقدار طلاییه که با واحد پول اونها میشه خرید.
مثلا اگه یک دلار برابر 10 هزار تومن باشه یعنی مقدار ایکس گرم طلا برابر با ارزش 1 دلار یا ارزش 10000 تومن هست.
همونطور که میگیم فشار 1 اتمسفر برابر با 76 سانتی متر جیوه یا 10/74 متر آبه.
این اطلاعات دست و پا شکسته منه البته یکی که اقتصاد میخونه مطمئنا نظر تخصصی تری داره.
اگه کسی اطلاع بیشتری داره خوشحال میشم منم فرمولاشو بدونم.

فک کنم چون پشتوانه هر ارزی میزان طلایی هست که خزانه یک مملکت داره و درواقع به معنی معیاری برای تبدیل ارزش طلا به ارزش اسکناس هست، منظور از ارزش پولها هم مقدار طلاییه که با واحد پول اونها میشه خرید.
مثلا اگه یک دلار برابر 10 هزار تومن باشه یعنی مقدار ایکس گرم طلا برابر با ارزش 1 دلار یا ارزش 10000 تومن هست.
همونطور که میگیم فشار 1 اتمسفر برابر با 76 سانتی متر جیوه یا 10/74 متر آبه.
این اطلاعات دست و پا شکسته منه البته یکی که اقتصاد میخونه مطمئنا نظر تخصصی تری داره.
اگه کسی اطلاع بیشتری داره خوشحال میشم منم فرمولاشو بدونم.

خب حالا سوال اینه که چجوری میشه فهمید x گرم طلا چند دلار یا چند ریال می ارزه؟
نمیدونم سوالم شاید خیلی پایه ای باشه ها ولی سواله دیگه
اینکه بیان بگن با یه مقدار مشخصی از هر واحد‌پولی میشه چقدر طلا گرفت بعد ارزش پولا نسبت به هم سنجیده شه تا اینجاش اوکیه ولی ارزش هر پول نسبت به طلا الان مطرحه
اگه به واسطه میزان طلای فیزیکی باشه اونوقت یکی بره طلاهای خزانه داری آمریکا رو بدزده بیاره ایران ریال از دلار ارزشمند تر میشه؟

خب حالا سوال اینه که چجوری میشه فهمید x گرم طلا چند دلار یا چند ریال می ارزه؟
نمیدونم سوالم شاید خیلی پایه ای باشه ها ولی سواله دیگه
اینکه بیان بگن با یه مقدار مشخصی از هر واحد‌پولی میشه چقدر طلا گرفت بعد ارزش پولا نسبت به هم سنجیده شه تا اینجاش اوکیه ولی ارزش هر پول نسبت به طلا الان مطرحه
اگه به واسطه میزان طلای فیزیکی باشه اونوقت یکی بره طلاهای خزانه داری آمریکا رو بدزده بیاره ایران ریال از دلار ارزشمند تر میشه؟
فک کنم این جوری بوده که اول آمریکا گفته فلان قد طلا معادل یه دلار باشه و هر کس بخاد می تونه دلاراشو بده طلا بگیره و خب جوامع دیگه طلا می دادن آمریکا و معادلش دلار می گرفتن و آمریکا سو استفاده کرد و بدون پشتوانه ی طلا دلار پاپ کرد و فرانسه که بو برده بود گفت آقا دلاراتو بگیر طلاهامو بده که آمریکا مخالفت کرد و او قانون قبلی رو برداشت الان فک کنم قیمت ارز بستگی به شرایط سیاسی داره چون ما وقتی تحریم شدیم یا وقتی روحانی رئیس جمهور شد گرم طلای موجود تو کشور تفاوتی نکرد اما قیمت دلار تغییر کرد

بین وسایل بابام یه چیزی پیدا کردم یه وسیله پخش صداس + ضبط صدا مستطیله نارنجی و سیاه بعد یه مانیتور کوچولو داره زیرشم 3 تا دکمه...چن تا دکمه هم این ور اون ورش داره ..ابعادشم 5*10..با یه سیم رابط هم به کامپیوتر وصل میشه هدفون هم که میخوره.....انگار خیلی سال پیش کاربرد داشته اسمش چیه؟/

احساس می کنم بخاطر اینه که میخوایم اینطوری القا کنیم که اونقدر خستم حال و حوصله حرف زدن(به این راحتیو ) رم ندارم...
بابای منم دقیقا همچین چیزیو داره که ظاهرا ام پی تری پلیر یا ی چیزی تو این مایه هاس
ولی ی بار خواستم شارژش کنم دیدم سرش از اینایی میخوره ک مال نوکیا قدیمی بود:|

میشه کسی که رشته اش تجربیه موقع انتخاب رشته علوم کامپیوتر انتخاب کنه؟ من هرچه قدر گشتم تو دفترچه ی انتخاب رشته ی96 نبو حتی مهندسی کامپیوتر هم نبود:((
وقتی کنکور تجربی دادی معلومه که نه؛
البته کنکور ریاضی هم نمیتونستی بدی
تا اونجایی که من اطلاع دارم بچه‌های تجربی میتونن کنکور انسانی و زبان و هنر هم بدن ولی ریاضی نه

تجربیا میتونن کنکور انسانی بدن؟؟؟ واقعا؟

Back
بالا