• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اسید پاشی

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام
پاسخ : اسید پاشی

در اصفهان و سرِ چهارراه توحید حسینیه ای هست به نام "بیت العباس"
اینو بخونید
این خبر واسه مرداد ماه ِ امسال‌ه.
و اخیرا خبرهایی منتشر شده (درستی و نادرستی‌ش معلوم نی) که گروهی از ارامنه ی اصفهان و گروهی از داعشی ها در این جا فعالیت داشتند که 102 نفر از این گروه‌ها کسایی بودند که مظنون به اسیدپاشی بودند

و خب من خودم چندباری تو این حسینیه رفتم و نماز خوندم و .... تازه عضوِ انجمن و ایناشونم بودم یه مدت :-" :D
دیگه من نمیدونم درسته یا نه

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از میعاد :
سوشیانت:
اولا که عزیزم مام بیداریم،شما تنها نیسی (;
دوما در مورد مجزا بودن یا نبودن سپاه و بسیج،من نمیدونم اینو از کجا اوردی تو بحث شما من گفته بودم مجزا هستن؟
سوما هم در مورد مدرک،نه عزیزم من از دادستانی نخواستم،اسمی از دادستانی دیدی شما تو بحثای من؟ :)
من گفتم ی چیز قابل اتکا ،شما همونو ارایه کن از دادستانیم نبود نبود،درضمن اینم ک با یکم فکر کردن میشه فهمیدو فلانو بهمان همش فرضیس وقتی میخوای از فکرت دفاع کنی فرضیه جوابگو نیس.
من بازم برمیگردم به،حرف قبلیم،من شک ندارم متهم یا متهمین ک دستگیر بشن ادامه این حرکت اینه ک گفته بشه اینامتهمین واقعی نیسنو اینا رو برای بستن دهن مردم گرفتنو ....
ببین پسر خوب این فقط تو نیسی ک از این ماجرا ناراحتی،هرکس ذره ای از انسانیت در وجودش باشه و هنوز وجدان داشته باشه نمیتونه خودشو درقبال این جادثه ناراحت جلوه نده،اما این اخلاق ک هنوز ثانیه نگذشته ما بریم مثه کارآگاه متهم پیدا کنیم تفهیم جرم کنیم بعدش شرو ب داد و بیداد که ااای چرا هیچ کاری نمیکنید باید ترک بشه،قبلا هم گفتم اگه دادستان . رییس جمهور و امثالهم نمیان اظهار نظری بکنن چون اونا در قبال کوچکترین حرفی که بزنن باید پاسخگو باشن،چون حرفاشون جنبه حقوقی داره،پس نمیتونن هنوز چیزی نمیدونن بیان کسی یا جایی رو متهم کنن.

بله درسته حق با توعه میعاد.

اگرم در نهایت کسی رو بگیرند خیلی از افراد و رسانه ها خواهند گفت که این افراد رو فقط گرفتن که دهنه مردم رو ببندن و دلایله عجیبی هم نداره.

یادتونه چند سال جلو رسانه هارو راجع به وقایعه قتل های زنجیره ای گرفتن ؟ ( هم سنه منی باید یه چیزایی یادت باشه. که تقریبن تا سال های ۸۲ با وجوده گذشته زمان هنوز در موردش حرف و حدیث بود) و بعد وقایع کوی دانشگاه. و بعد اتفاقات سال ۸۸ و دادگاه اون افراد.

اصلن از همه این ها بگذریم ادعا های حکومت رو در مورده همین اسید پاشی بررسی کنیم :

میان بگن این افراد مربوط به امر به معروف نیستن میان میگن سالی ۲۰۰ مورد اسید پاشی داریم! ( خوب ؟ این نشون میده اخباره واقعی فقط وقتی منتشر میشه که قراره گنده قبلی رو بشوره! )

یا میاد میگه شخصی بوده! ( طرف با چند تا زن مشکله شخصی داشته ؟ و یک نفر با چند نفر ممکنه فامیل باشه که مشکله شخصی داشته باشه ؟‌)

ببینید مردم باید اعتمادی به حکومت داشته باشن و این اعتماد حداقل برای افرادی مثله من به شدت از بین رفته.

این وظیفه ی حکومته که ااعتماد از دسته رفته ی مردم به دستگاه قضایی رو طوری ترمیم کنه.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از ایلیا :
دوستان اینجا انجمن اجتماعیه نه سیاسی,موضوع از نظر اجتماعی باید مورد بررسی قرار بگیره,ضمنا پست هایی ندین ک برای فروم مشکل ایجاد کنه.

ب تذکرات توجه کنین لطفا
ببینید ب طور مثال ، بررسی تاثیرات اخبار اسید پاشی روی افکار عمومی و در مرحله بعد بررسی این افکار و تاثیراتشون در جامعه ، ب این تاپیک مربوط میشه ، اینکه نقش پلیس تو این مسئله چیه و چطور باید اجرا شه ، ب اینجا مربوط میشه اما اینکه ب فولان دلیل سیاسی پلیس فولان طور عمل میکنه ، یا اینکه فولان جبهه سیاسی نظرش چیه و خوبه یا بد ب اینجا مربوط نیست

در صورت ادامه پست های نامربوط پاک میشن

• شروع کننده موضوع

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی
اسید پاشی دگرباره

مرکز اطلاع رسانی تهران بزرگ اعلام کرد: ساعت 21 امشب(شنبه) دکتر انوری مدیر بیمارستان ضیائیان تهران به هنگام مراجعه به منزل توسط دو راکب موتورسوار مورد اسیدپاشی قرار گرفت و از ناحیه دو چشم آسیب دید.

متن خبر

به تحقیق این اسید پاش ها هم مثل اسید پاشای قبلی بلافاصله دستگیر و به اشد مجازات میرسند :D

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

"تیم ویژه پلیس برای پیگیری حادثه اسیدپاشی، تشکیل شد."
زحمت میکشن. خسته نشن؟

واقعن دلیلشون از اسیدپاشی چیه؟

• شروع کننده موضوع

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ッ MαryαM ッ :
"تیم ویژه پلیس برای پیگیری حادثه اسیدپاشی، تشکیل شد."
زحمت میکشن. خسته نشن؟

واقعن دلیلشون از اسیدپاشی چیه؟

این یکی آخری رو فک کنم تفننی اسید پاشیدن که کسی هم به ربط امر به معروف و اسید پاشی شک نکنه :D

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

باو مگه مردم بازیچه ی اینان ک تفننی بیان اسید بپاشن. :|

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دوباره :|
یک ماه از قضایای اصفهان گذشت بدون اینکه حتا یک نفر دستگیر بشه و حالا هم یک پزشک تو تهران. امسال 380مورد اسیدپاشی در کشور گزارش شده. رقمش واقعن وحشتناکه :| آقایون هم فعلا برن به فکر این باشن که مجازات سگ داشتن رو تعیین کنن!

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

من نمیدونم مراحل دستگیری مجرمین اسیدپاشی های اصفهان تا کجا پیش رفته ولی همین که تا الان ادامه پیدا کرده ینی کوتاهی.وقتی میبینن این موضوع چطور داره با روان مردم بازی میکنه باید از تمام امکاناتشون استفاده کنن و حتی زمانی هم که دنبال مجرم یا مجرمین هستن لحظه به لحظه از اخرین نتایجشون مردم رو باخبر کنن این کاری که اینا الان دارن میکنن فقط و فقط ینی تعلل و نتیجش هم بهتر از این نمیشه.(اصلا کاری به اسید پاشی تهران ندارم) اما وقتی این کارو نکنن مسلمه که احمق و بی وجدان و بی شرف های دیگه ای پیدا میشن که با دیدن سهل انگاری و ساده انگاری پلیس در این زمینه دست به یه همیچن کار احمقانه ای بزنن.

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397

عاقا...من شنیدم توجهرم ب قسمت های تحتانی 12 تا دختر اسیب زدن.....یعنی باضربه و نمیدونم اینا...درست مطلبشو ک تو فیسبوک گذاشته بودن نخوندم...شاید شایعه باشه ولی اگ راست باشه باید یه چشم برا پشتامون بخریم با این وضعیت.....والا...(ببخشید رک گفتم...)

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

لازم به ذکره که ایشون مَردن البته

و اخرین مصاحبه ای که داشتن گفتن حالم خوبه و عمل چشمشون هم موفقیت امیز بوده خدا رو شکر

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از ♥niloo♥ :
عاقا...من شنیدم توجهرم ب قسمت های تحتانی 12 تا دختر اسیب زدن.....یعنی باضربه و نمیدونم اینا...درست مطلبشو ک تو فیسبوک گذاشته بودن نخوندم...شاید شایعه باشه ولی اگ راست باشه باید یه چشم برا پشتامون بخریم با این وضعیت.....والا...(ببخشید رک گفتم...)

"ضارب زنان جهرم: یک روحانی گفته بود ریختن خون بدحجاب مباح است"
فردی که با چاقو به زنان جهرم حمله می‌‌کرده دستگیر شده. گفته می‌شود او یک بسیجی ۲۲ ساله و پدرش نیز یک سرهنگ پاسدار بسیج است. ضارب گفته از یک واعظ روحانی شنیده که "خون زنان بد‌حجاب مباح است" و او دست به عمل زده است.
گروهی از بسیجیان ایران
گروهی از بسیجیان ایران
سایت سحام نیوز که به مواضع مهدی کروبی نزدیک است با انتشار گزارشی می‌نویسد که طی هفته گذشته ۱۱ مورد حمله به زنان و دختران شهرستان جهرم صورت گرفت که باعث ترس و وحشت عمومی در این شهر شده است. این سایت جزئیاتی از اعترافات یک فرد بسیجی دستگیرشده منتشر کرده است

پیش از آن مقام‌های محلی و امام جمعه جهرم نیز حمله با چاقو به دختران جوان در این شهر را تایید کرده‌ بودند. حجت‌الله رضایی سرپرست فرمانداری جهرم و رییس شورای تامین این شهرستان روز شنبه (۸ آذر / ۲۹ نوامبر) به خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) گفت: «با تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، قضایی، بسیج و نیروهای مردمی در مدت کمتر از ۷۲ ساعت عامل ناامنی و ایجاد مزاحمت، دستگیر شد.»

به گزارش سحام نیوز، فرد ضارب که پنجشنبه ۶ آذر دستگیر شده، جوانی است ۲۲ ساله به نام محمد بهشتی‌فر که عضو بسیج قطب‌آباد از توابع جهرم است.

به گزارش همین منبع، گفته می‌شود پدر ضارب، سرهنگ پاسدار جلیل بهشتی‌فر (جلیل اسفریزی) است که در حال حاضر فرمانده بسیج قطب‌آباد، روستایی در فاصله ۱۰ کیلومتری جهرم است.

سحام نیوز می‌افزاید که طی دو روز گذشته برخی افراد و محافل تلاش کرده‌اند وابستگی ضارب به بسیج را انکار کنند، اما در سوابق و فعالیت‌های این فرد در بسیج قطب‌آباد جای تردید نیست.

سرپرست فرمانداری جهرم و رییس شورای تامین این شهرستان پس از اعترافات ضارب گفته است: «ضارب به عمل قبیح خود مبنی بر حمله با چاقو به چند زن اقرار کرده و در حال حاضر تحت نظارت دستگاه انتظامی و قضایی است.» حجت‌الله رضایی تاکید کرد که با هر گونه ناامنی و کسانی که قصد اخلال در نظم عمومی را داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.

"ریختن خون بدحجاب مباح است"

ضارب محمد بهشتی‌فر در اعترافات خود گفته است، حمله با چاقو به زنان و دختران جهرم را پس از شنیدن صحبت‌های یکی از روحانیون که "ریختن خون بدحجاب را مباح شمرده است" انجام داده و هدف وی "اقدام عملی برای نهی از منکر" بوده است.

فرد ضارب در بازجویی‌های اولیه، هدف خود از این اقدامات را مبارزه با بدحجابی ذکر کرده و گفته است اهداف وی زنان و دخترانی بوده‌اند که حجاب کامل با چادر نداشته و پوشش مانتو داشته‌اند.

گفته می‌شود مقامات محلی پس از شناسایی فرد ضارب و اعترافات او، بلافاصله گزارشی مبنی بر "عدم سلامت روانی" وی تهیه کرده و برای تایید به پزشکی قانونی ارسال کرده‌اند تا از هرگونه مجازات شدید قضایی فرد ضارب جلوگیری به عمل آید.

درتمامی موارد، ضارب با چاقو به باسن دانشجویان دختری زده بود که با مانتو تردد می‌کرده‌اند. گفته می‌شود ناامنی‌های جاری در شهرستان جهرم باعث شد که درنهایت دانشجویان از روزچهارشنبه کلاس‌ها را تعطیل کنند.

http://www.dw.de/%D8%B6%D8%A7%D8%B1%D8%A8-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%87%D8%B1%D9%85-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/a-18102752

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از Stewie Griffin :
http://www.dw.de/%D8%B6%D8%A7%D8%B1%D8%A8-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%87%D8%B1%D9%85-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/a-18102752
اره فک کنم همین بود....نمیدونم....درست نخوندم.....اصن حواس ندارم...

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

خیلی جالبه از یه طرف میگن زن ریحانه ی بهشتیه و حتی شوهر یک زن حق نداره اونو بزنه بعد اون وقت اینا چجور یه همچین عمل وحشیانه ای رو انجام میدن اونم به اسم نهی از منکر عملی؟ :/

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

نه شایعه نیست..

دوستام ک جهرم یونی میرن تایید کردن .

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از sadlove :
نه شایعه نیست..

دوستام ک جهرم یونی میرن تایید کردن .
پس حتما باید بریم تو فکره دوربین.........والا........

Dr.slayer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
kerman
رشته دانشگاه
خلبانی

این به خاطر اینه که هیچ ارگان یا افراد مشخصی نیستند که وظیفه امر به معروف را به عهده داشته باشند که از امر به معروف عملی توسط هر شخص جلوگیری بشه چون واضحه که کسی که عقلش نرسه یا عقده داشته باشه و..... وقتی تصمیم به امر به معروف بگیره از روی نادانی خودش عمل میکنه...!!!
ولی فعلا که وضع اینه آینه بقل یا دوربین تهیه کنید بهتره........!!!!^-^

الان مثلا اون فرد توی جهرم احتمالا فکر میکرده که خودش مقدسه و این دختر هایی که چادر نمی پوشن باعث از بین رفتن این هاله ی تقدس میشن( این که به چه صورت؟؟؟ واضحه که روی خودش کنترل نداشته) و وقتی که یک روحانی ( بلا نسبت خر ) خون اونا رو مباح میدونه واضحه که این فرد خرتر از اون هم دست به این کار میزنه...!!
( آخه تا اونجایی که من شنیدم فقط یکی از علما تراز اول دین یا حاکم شرع ونماینده اش میتونن اعلام کنن کسی مهدورالدم هست)
حالا این روحانی چقدر خودش رو دست بالا گرفته جالبه...!!

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

به همون قسمت دخترای ویلاشهر ِماهم(یکی از حومه های شهرمون) چاقو زدن.البته ما خیلی وقت پیش شنیدیم اینو.
کلن یه جوی حاکم شده که نمیدونم چی بگم...اسیدپاشی حرفش بود اول،جو ترس حاکم شد،بعد پاشایی فوت کرد ملت رفتن تو فاز ناراحتی،حالا دوباره اسید پاشی.ربطی بهم نداره ها؛ولی خب این رویداد های متوالی انقدر جذذذذذذذذذذابن که آدم نمیدونه چه عکس العملی نشون بده

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

گروه هپی رو توی چهل و هشت ساعت میگرن اونوخ نوبت به اسید پاشی که میرسه نمی تونن؟؟ معلومه از خودشون بودن که برای حفظ منافعشون سکوت کردن....
نماز واجبه،ولی هر جور که خواستی میتونی بخونی؟ من نمی دونم این حماقت محضه یا قساوت....
دختر مردم باید تا آخر عمرش زخم خورده باشه.....
تیربارونشون باید بکنن هم اونا که اسید پاشیدن و چاقو زدن،هم اون آدم احمق که چنین حرفی میزنه،هم مسولینی که سکوت کردن...
حالم ازشون بهم میخوره

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

Stewie :

منبع خبریت دیگه خییییلی سنگیییییین بودا کاملا تصدیق شدست.مگه سپاه و بسیجو این چیزا به قول شماها دست نشانده حکومت نیسن؟
خب این یارو رو کی گرفته؟ حکومت
این یارو به کی اعتراف کرده؟ مسلما حکومت
بعد حکومت خودش اومده گفته ک این یارو بسیجیه؟حالا خودش هیچی باباشم سرهنگه سپاهیه! :))))
خداییش خیلی سبک سرانس،اگه تا تقی ب توقی میخوره ب جای فقط گوش دادن یکمم فکر کنیم خیلی خوبه.این سایت اعترافات یارو رو اصلا از کجا آورده؟
خنده دارش اینه: سرهنگ پاسدار بسیج!
سرهنگ پاسدار بسیج؟؟؟؟؟!!!!!! خود سایته هم از ساده ترین ساختار بسیجو سپاه خبر نداشته
بعد اولش میاد میگه طرف بسیجیه باباش سرهنگ بعد میگه با تلاش نیروهای. بسیج گرفتنش، :)) بسیج قطب آباد :|

بالا