• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

زن ناموس مرد نیست !

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : زن ناموس مرد نیست !

به نقل از مازیمون :
زود انزالی گرفتن باز هم خیلی مربوط به خود ارضایی که اون هم تاثیر زیادی نداره و زود انزالی تقریبن به شدت در بین افراد رواج داره ( بین مذکر ها )

و خود ارضایی در زن ها هم نشون بیرونی نداره. یعنی یک دختر می تونه خود ارضایی کنه و در عین حال دختر بمونه ( لزومی نداره برای رسیدن به ارگاسم جنسی به پرده ی بکارتش صدمه ای بزنه )

و جدا از این پرده ی بکارت نه فقط با رابطه ی جنسی ممکنه به روش های مختلفی از بین بره. و نمیشه به صرف اینکه یک نفر پرده ی بکارت نداره بگیم که اون ادم فاسد هست.

و خب ببینید این مشکل باز هم از دخترا نیست ( دختر یا زن ) مشکل با شماست. ببینید شما می تونید با کسی ازدواج کنید یا رابطه داشته باشید که باکره باشه. یا می تونید این موضوع رو بی اهمیت بدونید. باز هم اینکه یک نفر اینترکورس داشته باشه یا نه قبل از ازدواج به خودش مربوطه.

ارزش بکارت برای بعضی افراد برای انتخاب همسر به خودشون مربوطه.

قضیه پنهان کاری فرق داره. این پنهان کاری به خاطر این وجود داره که افراد روی یک لایه پوست ارزش یک ادم رو میدونن.

و باز هم به نظرم سخت در اشتباهن ( به دلایل کاملن پسرونه!!!)

وقتی ما تو یه جامعه ی اسلامی زندگی میکنیم دیگه دل بخواهی نیست اگه اینجوری بود میگفتن هر کی خواست حجاب بذاره هر کی خواست نذاره

بعدشم زود انزالی همچینم که شما میگید رایج نیست ها

من هنوز منتظر پ.خ شما هستم

razie95

کاربر فوق‌فعال

به نقل از مازیمون :
من نمی دونم شما چرا یک دین رو می پذیرید.

ولی باز هم به هر حال باید فکر کنید.
و خوب گفتم همه که به اسم مسلمونن لزومن حتا اسلام رو قبول ندارن. یا اصلن به خدا اعتقاد ندارن.

منطق دین خیلی سادست!
ببین مثلا شما اعتقاد دارید که خون خودن کار درستی نیست ،اما خیلیا اعتقاد دارند که خون خوردن کار درستیه
حالا اگه هر کس هر جوری که اعتقاد داره عمل کنه،مطمئنا یه نفر ضرر میکنه چون داره اشتباه میکنه
توی هر مساله ای ،نظرات خیلی مختلفی وجود داره و هیچوقت از خودت پرسیدی واقعا کی درست میگه؟
کتاب دنیای سوفی ،تاریخ فلسفست و از اول که هر عقیده فلسفی ای رو نسبت به جهان میخونی؛حالا جز اون اولیاش و یه سری معدودش،هر کدومش رو که میخونی ،میگه راست میگه،درسته این منطق ؛اما به فلسفه و منطق یعدی که میرسی،میبینه قبلی غلط بود
حالا اینجا دو تا دیدگاه مطرح میشه ،اینکه همش غلطه و اینکه همش درسته!
اینکه همش غلطه یعنی اینکه هیچ حقیقتی وجود نداره،یس همه چیز الکیه ،و حتی یک کافر محض ،کسی مثل اوریانا فلاچی که به خداپرستی میگه اعتقاد بچگانه،نمیتونه این رو بپذیره که حقیقتی وجود نداره
پس یک حقیقت وجود داره که جامع و کامل ترینه ،پس وقتی همچین حقیقتی وجود داره کار شما پیدا کردن اون حقیقتست نه اینکه به اسم استدلال ،کار خودتو راحت کنی و هر جور دوست داشتی و فکر کردی درسته رفتار کنی!
یه چیز دیگه هم هست که در مقدمه باید به وجودی به اسم خدا اعتقاد داشته باشی
شما میگی هر کس باید با اعتقاد خودش زندگی کنه ،تباه هم شد شد،خودش انتخاب کرده
اما خدا میگه نه،میگه تو نباید تباه بشی !
اینجا مساله عشق مطرحه !!

و در مورد جمله آخر که به هر حال باید فکر کنید،منم بین حرفام اینو گفتم که با مسلمان شدن فکر و استدلال کنار گذاشته نمیشه ، اما آیا لزومی داره که ما فکر کنیم و ،فرض کنیم که درست فکر میکنیم و سعی کنیم با منطق خودمون که شاید اصلا درست هم نباشه و دلیل اون قانون نباشه ،سعی کنیم دیگران رو قانع کنیم؟
مثلا همین حجاب
یه عده میگن بخاطر تحریک نشدنه مرده!
منی که مسلمون نیستم و یا هستم حتی ،نمیگم با خودم اینم که شد باز بخاطر مرد!
این چه دینیه که همش بخاطر مرداست قانونش؟
پس خود زن چی؟
حالا اگه کسی که با حجاب رو به رو میشه ،این رو دلیل حجاب بدونه ،مسلما با نپذیرفتن این دلیل حجاب رو هم نمیپذیره
در صورتی که شاید اصلا دلیل حجاب این نیست
خداوند توی قرآن میگه برای زن بهتره
نمیگه چرا
و نمیگه هم برای مرد و خانواده و .. بهتره!
میفهمین حرف منو؟

HOSSEIN JH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
فیزیک

به نقل از مازیمون :
معنی حرفتو نفهمیدم توضیح بده.
آقا من از زدن بعض از حرف ها شرمم میشه ولی میبینم نه خیر جو آماده هستش!
فکر میکنی حجاب برای چیه ؟
یک خانم جذاب بدون حجاب جلوت تو خیابون رد بشه ! خودت بگو اکثر پسرا چه حالی میشن ؟
مگر اینکه :
1.جنبش زیاد باشه اون پسره که انصافا برای چنین کاری باید از بچگی دو جنس کنار هم قرار بگیرن که برای هم عادی بشن !
2.شعور داشته باشه چشم هاش رو درویش کنه که پسندیده ترین کار هست !
الان دلیل این که اون دختر باید حجاب بگیره اینه که یکی مثل من یا تو تحریک نشیم ! میدونم حالا میگی مسخرس حرفم !
هر چند باز بر میگرده به خود طرف بخواد کارش رو بکنه میکنه !
اگر یکی مثل من و یا تو هم تحریک بشیم اون دختر گناه کرده 2 تا جوون رو گمراه کرده با این کارش ( برمیگرده به خود پسره )
حالا من از این بحث میگزرم میگم مشکل از اون پسرس چون زن هم حق دراه تو جامعه آزاد باشه !
خوب جمع بندی بکن : اون باید حجاب بگیره که من و تو گمراه نشیم (الان میگی مسخرس ولی عینه حقیقت هست این حرف ) (حالا من و تو جنبش رو ای کم و بیش داریم و عادی نگاه میکنیم به قضیه )
خوب اگر من و تو چشم هامون رو درویش کنیم اون دختر هر جور هم که بیاد فکر نکنم دیگه موردی پیش بیاد چون من و تو حواسمون به خودمون هست یا اینکه انقدر عادی رفتار کنیم که انگار چیزی نمیبینیم نه اینکه راه بیفتیم دنبالش چش چرونی !
این یک نمونه هست اون دختر باید به خاطر نا پاکی چشم های من و تو حجاب بگیره ! با تمام پاکدامنیش !(خواهر هم ندارم )
داره حقش به نوعی با حجاب گرفتن خورده میشه که مبادا یک تار مو یا ... خودش رو الکی اذیت نکنه !
این یک مثال هست که حق اون دختر داره توسط من و تو خورده میشه !
ما باید از خودمون باید از خودمون شروع کنیم فرهنگ خودمون رو به سطح بعدی ببریم ! اگر هر کس برای خودش فرهنگ کنه مشکلات حل میشه !
در کل ما پسر ها باید خودمون رو درست کنیم !

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ❀uranuscelona❀ :
من راستش نتونستم کامل بخونم پست ها رو فقط نظر شخصیم رو میگم
ببینید دختر هم به اندازه پسر عقل داره! در ضمن دخترا زودتر به بلوغ میرسن و همونطور که میدونید بین بلوغ جسمی و عقلی مدت زمان نسبتا کوتاهیه بنابراین دخترا به بلوغ فکری هم زودتر میرسن درسته گاهی احساسی شاید تصمیم بگیرن ولی خب به عنوان یه فرد بالغ باید اجازه تصمیم گیری داشته باشند! از نظر من یه جورایی اهانت به شخصیت موجود مقدسی به اسم زن هست اینکه اجازش دست پدر یا شوهرش باشه! هر اشتباهی بکنه دودش تو چشم خودش میره چه ربطی به بقیه داره که براش تعیین تکلیف کنند؟ خانمی که سال ها پا به پای مردا درس خونده زحمت کشیده آیا انصافه نتونه نتیجه زحمتش رو طوری که میخواد ببینه؟آیا انصافه که زن بخاطر زن بودنش نتونه مستقل باشه؟

واقعا ارزش زن به بکارتش ختم میشه؟ هر زنی مستقل باشه بکارتش در خطره؟ این وسواسا بیش از حد نیس؟
یعنی زن رو خلاصه در بکارتش می بینید؟ اگه تا این حد سطحی نگرانه بخواد به زنان نگاه بشهجایگاهی براش تو جامعه نخواهد بود! این دید حیوانی باید عوض شه تا زنان هم احساس امنیت کنند!

دید حیوانی نیست من قبلا هم گفتم که خود بکارت موضوع بحث نیست بلکه منطق بود و نبودشه که بحثه

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

به نقل از arvin.a :
دید حیوانی نیست من قبلا هم گفتم که خود بکارت موضوع بحث نیست بلکه منطق بود و نبودشه که بحثه
خب ببینید این پرده ممکنه به هر طریقی من جمله یه سری ورزش ها یا حتی ارثی نباشه یا از بین رفته باشه! اونوقت باید درمورد اون دختر هر طور که خواسته شد قضاوت شه؟ اصلا شاید مورد تجاوز قرار گرفته باشه این دیگه مشکل از مرداس فکر کنم که امنیت اون زن رو در خطر قرار دادن!!
با دید سطحی نبینیم همه چی رو و وقتی یکی وارد راه بدی شد به همه تعمیم ندیم!

HOSSEIN JH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
فیزیک

به نقل از Radikal :
بی اخلاقی از دید فلسفه : هر کار و عملی که موجب آسیب روحی و جسمی به خود فرد یا دیگران بشه بهش میگن بی اخلاقی!

اما رابطه قبل ازدواج اگر کنترل شده باشه به چه کسی ضربه میزنه؟ :-?
اغلب انسان ها دوستی با جنس مخالف قبل از ازدواج رو تجربه میکنند و ممکنه در این دوستی (که ممکنه به ازدواج ختم بشه ممکنه هم این طور نباشه) رابطه جنسی هم وجود داشته باشه!

چون کار بدی نکرده ، به کسی آسیب نرسونده ، به کسی تجاوز نکرده ، فقط نیاز جنسی خودش و فردی که در اون مقطع دوستش داشته رو رفع کرده(البته از نگاه غیر دینی )
واقعا یک سوال مهم !
شما با یک نفر رابطه جنسی داشتی ! طرف هم رفت پی زندگی خودش ! بعد با یک نفر دیگه در آینده ازدواج میکنی ! بچه دار هم میشی ! حالا به اون رابطت به چه دیدی نگاه میکنی ؟ وجدانت دچار عذاب نمیشه یا ناراحتی ؟ یا اینکه از کار اون موقعت پشیمون نمیشی ؟
×آقا این پست هارو خودتون بچسبونید به هم

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

خب ببینید این پرده ممکنه به هر طریقی من جمله یه سری ورزش ها یا حتی ارثی نباشه یا از بین رفته باشه! اونوقت باید درمورد اون دختر هر طور که خواسته شد قضاوت شه؟ اصلا شاید مورد تجاوز قرار گرفته باشه این دیگه مشکل از مرداس فکر کنم که امنیت اون زن رو در خطر قرار دادن!!
با دید سطحی نبینیم همه چی رو و وقتی یکی وارد راه بدی شد به همه تعمیم ندیم!
با حرفتون کاملا موافقم یک سری شرایط خاص هم وجود داره اما یه سول

اگه دختر حجابش مناسب باشه کی بهش تجاوز میکنه؟(به جز افراد مریض)

بعدشم اینکه ارثی نباشه خیلی نادره تا جایی که من میدونم پس بیاید کلی صحبت کنیم

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از HOSSEIN JH :
آقا من از زدن بعض از حرف ها شرمم میشه ولی میبینم نه خیر جو آماده هستش!
فکر میکنی حجاب برای چیه ؟
یک خانم جذاب بدون حجاب جلوت تو خیابون رد بشه ! خودت بگو اکثر پسرا چه حالی میشن ؟
مگر اینکه :
1.جنبش زیاد باشه اون پسره که انصافا برای چنین کاری باید از بچگی دو جنس کنار هم قرار بگیرن که برای هم عادی بشن !
2.شعور داشته باشه چشم هاش رو درویش کنه که پسندیده ترین کار هست !
الان دلیل این که اون دختر باید حجاب بگیره اینه که یکی مثل من یا تو تحریک نشیم ! میدونم حالا میگی مسخرس حرفم !
هر چند باز بر میگرده به خود طرف بخواد کارش رو بکنه میکنه !
اگر یکی مثل من و یا تو هم تحریک بشیم اون دختر گناه کرده 2 تا جوون رو گمراه کرده با این کارش ( برمیگرده به خود پسره )
حالا من از این بحث میگزرم میگم مشکل از اون پسرس چون زن هم حق دراه تو جامعه آزاد باشه !
خوب جمع بندی بکن : اون باید حجاب بگیره که من و تو گمراه نشیم (الان میگی مسخرس ولی عینه حقیقت هست این حرف ) (حالا من و تو جنبش رو ای کم و بیش داریم و عادی نگاه میکنیم به قضیه )
خوب اگر من و تو چشم هامون رو درویش کنیم اون دختر هر جور هم که بیاد فکر نکنم دیگه موردی پیش بیاد چون من و تو حواسمون به خودمون هست یا اینکه انقدر عادی رفتار کنیم که انگار چیزی نمیبینیم نه اینکه راه بیفتیم دنبالش چش چرونی !
این یک نمونه هست اون دختر باید به خاطر نا پاکی چشم های من و تو حجاب بگیره ! با تمام پاکدامنیش !(خواهر هم ندارم )
داره حقش به نوعی با حجاب گرفتن خورده میشه که مبادا یک تار مو یا ... خودش رو الکی اذیت نکنه !
این یک مثال هست که حق اون دختر داره توسط من و تو خورده میشه !
ما باید از خودمون باید از خودمون شروع کنیم فرهنگ خودمون رو به سطح بعدی ببریم ! اگر هر کس برای خودش فرهنگ کنه مشکلات حل میشه !
در کل ما پسر ها باید خودمون رو درست کنیم !

ببین من نمی دونم شما اگه شرمت میشه. بد نیست یک بار بری بریتانیکا رو یک نگاهی بندازی در مورد بدن انسان ها کمی مطالعه کنی. اسم های علمیش رو یاد بگیری و از اون ها توی بحث استفاده کنی. کسی هم ناراحت نمیشه. بدنمونه. با بدن خودمون که تعارف نداریم ؟ دیگه از بدن خودمون که از بچگی بزرگ شدیم!!!

بله یک پسر اگه یک دختر رو ببینه ممکنه تحریک شه. شما وقتی تحریک میشید حتمن میرید به طرف تجاوز می کنید‌‌؟‌

نه بدیهتن نه.

شما اگه نمی خواید به گناه بی افتید تکلیفتون رو اسلام مشخص کرده نگاه نکنید!

بحث جنبه نیست بحث سره زیاده خواهیه!!!

در صورتی که شاید اصلا دلیل حجاب این نیست
خداوند توی قرآن میگه برای زن بهتره
نمیگه چرا
و نمیگه هم برای مرد و خانواده و .. بهتره!
میفهمین حرف منو؟

خیر من دلیل منطقی ای ندیدم. متاسفانه تا حالا تقریبن هیچ کدوم از پست هاتونو تو هیچ جایی نفهمیدم!

من هنوز منتظر پ.خ شما هستم

پ.خ. در مورد چی قرار بود به شما بدم ؟ میشه سوالتون رو بپرسید ؟

واقعا یک سوال مهم !
شما با یک نفر رابطه جنسی داشتی ! طرف هم رفت پی زندگی خودش ! بعد با یک نفر دیگه در آینده ازدواج میکنی ! بچه دار هم میشی ! حالا به اون رابطت به چه دیدی نگاه میکنی ؟ وجدانت دچار عذاب نمیشه یا ناراحتی ؟ یا اینکه از کار اون موقعت پشیمون نمیشی ؟

به دید یک تجربه.
ممکنه حتا تجربه خیلی خوبی هم باشه.

شما یک امتحانتو گند می زنی. بعد الان ۱۰ سال گذشته داری تو همون رشته کار می کنی!
چه حسی به اون امتحانه که سرش به بقل دستیت رسوندی و ورقتو گرفتن داری ؟

هیچی یه حس خوب. یه حس شیطنت و جووون بودن. یه حسه خوب که شاید دیگه تکرار نشه.
یا شاید یه حس که اون ادم ارزششو داشت!

به نقل از arvin.a :

حالا مگه حتمن قراره به کسی تجاوز بشه ؟ یه نفر نمی تونه با میل خودش سکس داشته باشه ؟

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مازیمون :
ببین من نمی دونم شما اگه شرمت میشه. بد نیست یک بار بری بریتانیکا رو یک نگاهی بندازی در مورد بدن انسان ها کمی مطالعه کنی. اسم های علمیش رو یاد بگیری و از اون ها توی بحث استفاده کنی. کسی هم ناراحت نمیشه. بدنمونه. با بدن خودمون که تعارف نداریم ؟ دیگه از بدن خودمون که از بچگی بزرگ شدیم!!!

بله یک پسر اگه یک دختر رو ببینه ممکنه تحریک شه. شما وقتی تحریک میشید حتمن میرید به طرف تجاوز می کنید‌‌؟‌

نه بدیهتن نه.

شما اگه نمی خواید به گناه بی افتید تکلیفتون رو اسلام مشخص کرده نگاه نکنید!

بحث جنبه نیست بحث سره زیاده خواهیه!!!

خیر من دلیل منطقی ای ندیدم. متاسفانه تا حالا تقریبن هیچ کدوم از پست هاتونو تو هیچ جایی نفهمیدم!

پ.خ. در مورد چی قرار بود به شما بدم ؟ میشه سوالتون رو بپرسید ؟

به دید یک تجربه.
ممکنه حتا تجربه خیلی خوبی هم باشه.

شما یک امتحانتو گند می زنی. بعد الان ۱۰ سال گذشته داری تو همون رشته کار می کنی!
چه حسی به اون امتحانه که سرش به بقل دستیت رسوندی و ورقتو گرفتن داری ؟

هیچی یه حس خوب. یه حس شیطنت و جووون بودن. یه حسه خوب که شاید دیگه تکرار نشه.
یا شاید یه حس که اون ادم ارزششو داشت!

حالا مگه حتمن قراره به کسی تجاوز بشه ؟ یه نفر نمی تونه با میل خودش سکس داشته باشه ؟

اگه قرار باشه هر کس با میل خودش سکس کنه پس چرا آدما با هم ازدواج میکنن اونوقت دیگه زنی تعریف نمیشه که بخواد ناموس مرد باشه

بعدشم بحث شوخی که نیست یعنی چی این موضوع رو با یه امتحان مقایسه میکنید؟

خوب بودن سخته ولی بد بودن نه خیلی راحته ممکنه یک نفر سالها خودشو کنترل کنه ولی یه بار چشمش به یه صحنه بیفته و به گناه بیفته اونوقت دیگه دختره مقصره

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

به نقل از arvin.a :

متاسفانه همین افراد مریضی که میگید کم نیستند! حالا بنا به شرایطی بهش تجاوز شده! در ضمن واقعا آقایون نمیتونند چشم و غریضشون رو کنترل کنند که یه زن بتونه توی پوشش آزادی داشته باشه؟ میدونید شال و مانتو پوشیدن تو گرمای تابستون چه عذابیه؟ قطعا درکی ازش ندارید!
حالا اون به کنار ما میگیم که بد حجابه مثلا یه درصدم کرم از خودش بوده! حالا یه اشتباهی کرده ولی بازم به قصد خودش رابطه نداشته تا کی باید تقاص پس بده؟
ارثی هم هر چقدر کم بازم وجود داره

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

متاسفانه همین افراد مریضی که میگید کم نیستند! حالا بنا به شرایطی بهش تجاوز شده! در ضمن واقعا آقایون نمیتونند چشم و غریضشون رو کنترل کنند که یه زن بتونه توی پوشش آزادی داشته باشه؟ میدونید شال و مانتو پوشیدن تو گرمای تابستون چه عذابیه؟ قطعا درکی ازش ندارید!
حالا اون به کنار ما میگیم که بد حجابه مثلا یه درصدم کرم از خودش بوده! حالا یه اشتباهی کرده ولی بازم به قصد خودش رابطه نداشته تا کی باید تقاص پس بده؟

ارثی رو که میشه مثلا موقع تولد یه کارتی گواهی چیزی داد که برطرف بشه

تجاوز هم خب خیلی وحشتناکه معمولا دخترا دیگه تمایل به ازدواج ندارن بعدش

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

به نقل از arvin.a :

تا کی بخواد مجرد بمونه؟ متاسفانه تو جامعه ما مخصوصا کلی حرف پشت دختر هست
در ضمن شاید واقعا از یکی خوشش بیاد و بخواد ازدواج کنه فقط ترس از رابطه داشته باشه

HOSSEIN JH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
فیزیک

این بحث رو من توی 2 پست قبل کامل توضیح دادم و قبول دارم اینجا مشکل از ما پسر ها هست ! در مورد بکارت هم طرف در شرایط خاص باید به خانواده اطلاع بده ! فکر کنم بهترین راه باشه دیگه !
در مورد تجاوز هم اگر مرد ها کمتر هوسی کار کنن یک کم بیشتر خودشون رو کنترل کنن واقعا حل میشه ! ولی در بعض موارد به یک مرد بیچاره همه جواب رد میدن برای ازدواج دوستی یا رابطه حالا به هر دلیلی! این مرد برای رفع اون نیاز جنسی میره تجاوز میکنه که مایه شرم هست ! ولی چی کارش میشه کرد ؟!
یکی از دلایل ازدواج رفع نیاز های جنسی طرفین هست ! نمیتونه خودش رو نگه داره تا عروسی کنه ؟بعد هر چقدر دلشون خواست ...

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از arvin.a :
اگه قرار باشه هر کس با میل خودش سکس کنه پس چرا آدما با هم ازدواج میکنن اونوقت دیگه زنی تعریف نمیشه که بخواد ناموس مرد باشه

بعدشم بحث شوخی که نیست یعنی چی این موضوع رو با یه امتحان مقایسه میکنید؟

خوب بودن سخته ولی بد بودن نه خیلی راحته ممکنه یک نفر سالها خودشو کنترل کنه ولی یه بار چشمش به یه صحنه بیفته و به گناه بیفته اونوقت دیگه دختره مقصره

ازدواج برای کسی هست که شما می خواید مدت طولانی باهاش زندگی کنید. بین ازدواج و روابط قبل از ازدواج تفاوت وجود داره.

و خوب گفتم بدن هر فرد ماله خودشه و تصمیم گیرنده هم خودش.

به نقل از arvin.a :

تمایل به ازدواج دارن. ولی ممکنه از بعضی از رفتار های جنسی ترس داشته باشن. معمولن این حس با چند دوره روان درمانی رفتن بر طرف میشه.

و خب ازدواج با رابطه جنسی خیلی فرق داره.

ببینید تجاوز اتفاقی نیست که رواج داشته باشه!!!

و بکارت هم واقعن اهمیتی نداره. من نمی دونم چرا انقدر بزرگش می کنید که حالا بیایم روش های مختلف از بین رفتنشو اینجا داریم بحث می کنیم ؟

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مازیمون :
ازدواج برای کسی هست که شما می خواید مدت طولانی باهاش زندگی کنید. بین ازدواج و روابط قبل از ازدواج تفاوت وجود داره.

و خوب گفتم بدن هر فرد ماله خودشه و تصمیم گیرنده هم خودش.

تمایل به ازدواج دارن. ولی ممکنه از بعضی از رفتار های جنسی ترس داشته باشن. معمولن این حس با چند دوره روان درمانی رفتن بر طرف میشه.

و خب ازدواج با رابطه جنسی خیلی فرق داره.

ببینید تجاوز اتفاقی نیست که رواج داشته باشه!!!

و بکارت هم واقعن اهمیتی نداره. من نمی دونم چرا انقدر بزرگش می کنید که حالا بیایم روش های مختلف از بین رفتنشو اینجا داریم بحث می کنیم ؟

مهمه خیلی هم مهمه

دختری که (احتمالا دور از چشم خانواده) رابطه داشته پس احتمالش زیاده دور از چشم شوهرشم رابطه داشته باشه بعدا

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از arvin.a :
مهمه خیلی هم مهمه

دختری که (احتمالا دور از چشم خانواده) رابطه داشته پس احتمالش زیاده دور از چشم شوهرشم رابطه داشته باشه بعدا

ببینید بحث سره اعتماد هست. شما باید به یک فرد اعتماد داشته باشید و باهاش زندگی کنید.

من خوب این موضوع رو درک نمی کنم. چون الان مثلن من با فرد ایکس رابطه دارم. فرد ایکس قبل از من با یک نفر دیگه رابطه داشته. ولی الان با منه و صرفن با من رابطه داره. خوب چرا باید الان اصلن این نگرانی وجود داشته باشه که ممکنه به من خیانت کنه ؟

• شروع کننده موضوع

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

واقعا یک سوال مهم !

اگر اون فرد رو دوست داشته باشم و رابطه کنترل شده باشه پشیمون نخواهم شد!

این حرفیه که خیلی کلنجار رفتم با خودم که چطور در لفافه بیانش کنم اما نشد

من بی خدا هستم و سعی میکنم کارهامو بر اساس منطق انجام بدم

سر همین موضوع رابطه جنسی به خاطر تعصبات دینی و عرفی که واقعاً سر تا سر جامعه پر شده خیلی مشکل داشتم اما واقعاً دلیلی بر این که بد باشه نبوده

یعنی هر چقدر که تحقیق کردم تهش این بوده :

اگر رابطه جنسی قبل از ازدواج کنترل شده باشه تاثیر سوء نداره خوب هم هست

هر چیزی که از بدی ش ذکر شده بیشتر جنبه های دینی بوده

که البته وقتی راجع به موضوعی این چنینی به افراد مثلاً دبیرستانی یا دانشگاهی هیچ آموزشی داده نمیشه

فقدان آموزش واقعاً خطر ساز میشه در این موضوعات

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از HOSSEIN JH :
آفرین به نکته خوبی اشاره کردی بیشتر این موارد که الان داره بحث میشه مثال هاش تو ایران انگشت شمار هست !!!
ولی این بحث اجازه برای زن هم هست ! مرد میره از خونه بیرون زنش نمیپرسه کجا میری ؟
بعضی مواقع هم زن چنین اجازه ای رو نمیده در اصل اجازه گرفتن دو طرفه هست !
بعد یک سوال واقعا چند نفر از شما ها الان ازدواج کردین و چنین مشکلاتی رو دارید که داریم در موردشون بحث میکنیم ؟ :D
اجازه یک مرد دست زنش هم هست ! مثلا مرد می خواد با دوستاش مجردی بره بیرون ممکنه زنش اجازه نده ! و اگر مرد هم بره زن ازش ناراحت میشه ! موارد بعدی هم میشه طلاق ! که زن میگه به این دلیل که این مرد به زندگی مشترکمون پایبند نیست می خوام طلاق بگیرم منطقی هم هست ! نه ؟
ببینید دوست عزیز مرد برای بیرون رفتن نیازی به اجازه همسرش نداره ولی زن نیاز داره :|
درسته خیلی ها تو زندگی اینجوری نیستن ولی چنین چیزی به عنوان یه قانون تو کشور و دین وجود داره و این خیلی ناراحت کنندست :|
+اجازه مرد طبق قوانین دست زنش نیست و میتونه با دوستاش هر جا که دوست داشت بره یا حتی از کشور خارج شه شاید اون زن ناراحت شه یا هر چی ولی مهم اینکه اون مرد هیچ کار اشتباهی انجام نداده :|
چرا واقعا؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

آفرین به نکته خوبی اشاره کردی بیشتر این موارد که الان داره بحث میشه مثال هاش تو ایران انگشت شمار هست !!!
ولی این بحث اجازه برای زن هم هست ! مرد میره از خونه بیرون زنش نمیپرسه کجا میری ؟
بعضی مواقع هم زن چنین اجازه ای رو نمیده در اصل اجازه گرفتن دو طرفه هست !
بعد یک سوال واقعا چند نفر از شما ها الان ازدواج کردین و چنین مشکلاتی رو دارید که داریم در موردشون بحث میکنیم ؟ :D
اجازه یک مرد دست زنش هم هست ! مثلا مرد می خواد با دوستاش مجردی بره بیرون ممکنه زنش اجازه نده ! و اگر مرد هم بره زن ازش ناراحت میشه ! موارد بعدی هم میشه طلاق ! که زن میگه به این دلیل که این مرد به زندگی مشترکمون پایبند نیست می خوام طلاق بگیرم منطقی هم هست ! نه ؟

ببینید هر چقدر میخواد انگشت شمار باشه

ما در ایران قتل ناموسی هم داریم که بسیار هم زیاده نسبت به صد هزار نفر!!!!!

خودم با چشم های خودم آدم هایی دیدم که به خاطر تعصب شوهر یا پدر از درس و شغل محروم شدن

+ زن هر وقت که بخواد نمیتونه طلاق بگیره / با شرایط محدودی میتونه

که چند موردش رو میتونم بگم :

1- نفقه ندادن به زن بعد 6 ماه که تازه در درخواست اول نفقه مطالبه میشه و حکم طلاق صادر نمیشه

2- بیماری یا جنون شوهر که به زن آسیب برسونه

3- اعتیاد خیلی شدید

4- ترک منزل به مدت 6 ماه یا بیشتر و اثبات اون در دادگاه

5- حبس بیش از 5 سال

فکر 3-4 مورد دیگه هم باشه :/

نتیجه اگر غیبت مرد بیش از 6 ماه باشه و این رو در دادگاه اثبات کنه در این صورت میتونه طلاق بگیره

نه این که بره بگه پایبند نیست اونام بگن آخی :( طلاق بگیر!!!

پ.ن : حتی اگه همه ی مردا به زن هاشون اجازه بدن که کار کنن (که این طور نیست) و همه ی آزادی ها وجود داشته باشه باز هم من به قانون نوشته شده اعتراض میکنم

چون نفس قانون بده و توهین به شخصیته زن هست

Nightiingle

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از arvin.a :

به نقل از HOSSEIN JH :
این بحث رو من توی 2 پست قبل کامل توضیح دادم و قبول دارم اینجا مشکل از ما پسر ها هست ! در مورد بکارت هم طرف در شرایط خاص باید به خانواده اطلاع بده ! فکر کنم بهترین راه باشه دیگه !
در مورد تجاوز هم اگر مرد ها کمتر هوسی کار کنن یک کم بیشتر خودشون رو کنترل کنن واقعا حل میشه ! ولی در بعض موارد به یک مرد بیچاره همه جواب رد میدن برای ازدواج دوستی یا رابطه حالا به هر دلیلی! این مرد برای رفع اون نیاز جنسی میره تجاوز میکنه که مایه شرم هست ! ولی چی کارش میشه کرد ؟!
یکی از دلایل ازدواج رفع نیاز های جنسی طرفین هست ! نمیتونه خودش رو نگه داره تا عروسی کنه ؟بعد هر چقدر دلشون خواست ...

:O :O :O :O :O
يه سوال دارم. شما واقعن خودتون درك ميكنين چي دارين ميگين؟؟؟؟؟؟ :O
يه جوري درباره تجاوز حرف ميزنين انگار شوخي و خنده است! "آره خب فلاني، تجاوز كردي؟ خيلي كار بدي كردي. ديگه تكرار نشه."

ميدونم كه خود شخص شما همچين كاري نميكنين، ولي لحنتون موقع حرف زدن درباره همچين موضوعي، ديوانه كننده است!
محض اطلاعتون بگم، كه درحال حاضر تجاوز در ديد مردم دنيا جزو نفرت انگيز ترين جرايميه كه وجود داره. ميدونين، هم رديف تعارض به كودكان و قتل. تجاوزگران در ديد مردم دنيا (بله، از جمله اون "غربي هاي فاسد و بي دين و ايمون" كه به عقيده تون هيچي از اخلاق نميدونن) جزو منفورترين جانوران روي اين زمين به حساب ميان! از اون نوع جناياتي كه وقتي همسلولي هاي طرف ميفهمن چيكار كرده بوده، ميريزن سرش و كتكش ميزنن.

مخاطبم فقط شما نيستين. مخاطبم تمام افراديه كه تجاوز رو جدي نميگيرن يا ميگن دختره نبايد اون طوري لباس ميپوشيده.

متجاوزها همه جا از اين عذر و بهونه استفاده ميكنن كه "دامنش خيلي كوتاه بود" و "لباسش تحريك آميز بود". و هيچ جا، تو هيچ دادگاهي، تو ذهن هيچ آدم باوجداني اين كه بهانه ي قابل قبول نيست.
اين رو ببينيد:

cool_gif_dog_eating_meat.gif

http://s5.picofile.com/file/8122149768/cool_gif_dog_eating_meat1.jpg

اين آدم، يه ظرف گوشت (كه غذاي طبيعي سگه) رو گذاشت جلوي دوتا سگش. سگ اوليش حتي طرفش هم نيومد، چون صاحبش هنوز نگفته بود كه ميتونه اونو بخوره. وقتي صاحبه گفت "نه"، سگ دومي هم (كه جديدتره و هنوز به اندازه اوليه تربيت نشده) بلافاصله ايستاد، و دوميه حتي برگشت، چون فهميد كه گوشت مال اون نيست.

پس وقتي يه نفر سعي ميكنه تجاوز رو با بهانه هايي از قبيل "لباسش منو تحريك كرد" و " توجيه كنه، درعمل يعني داره ميگه "كنترل و خودداري من از يه سگ هم كمتره."

قربانيان تجاوز همينين كه اسمش روشونه. قرباني.
هيچ وقت تقصير خودشون نيست. حتي يه ذره. هيچوقت "كرم از خودشون" نيست.

مهم نيست چي پوشيده بودن يا چقدر قرتي بازي درمياوردن يا هرچي! بدن اونا مال خودشونه و هيچكس، هيچكس، هيچكس، بدون هيچ استثنايي، حق نداره بدون اجازه بهش دست بزنه.
يه بار ديگه اون عكسو ببينين. دوتا سگ (كه آدم نيستن و شعور و قدرت استدلال ندارن) وقتي فهميدن اون تيكه گوشت (كه اصلن زنده نيست و نميتونه مخالفت از خودش نشون بده)مال اونا نيست، وقتي "نه" شنيدن، بلافاصله ايستادن. نجنگيدن. سعي نكردن به زور بخورنش. جروبحث نكردن.
"نه. اين مال تو نيست." پايان داستان. تموم شد.

زياديه كه از يه انسان همين توقعو داشت؟ خيلي عجيبه كه اگه يه انسان تمام خط قرمز ها رو زيرپا گذاشت، اونو مقصر بدونيم و نه قربانيش رو؟

بالا