• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Radikal

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• فکر کنم تو بندر و قشم دیدم.. دوباره دیدم برات میخرم.. ؛؛)
    • لایک
    امتیازات: Ho3ein73 و Radikal
    Radikal
    Radikal
    Awh
    چه خفن من اینجا کل شهر رو گشتم ندیدم ولی! :(
    + @مار می ارزه اینترنتی بخرم آخه!؟ xD
    SHAMIM.J
    SHAMIM.J
    منو بردی تو خاطرات بچگیم.. چقد بوشونو دوس داشتم -_- لباساشونو مدلای مختلف میچسبوندی براشون.. چقد خوب بودن ^^
    من راهش رو پیدا کردم
    هم شکلات میخورم، هم جوش نمیزنم :)
    Flying_girl
    Flying_girl
    تنها دلیل جوش زدن صورت و بدن غلظت بالای خونه که با مواد چرب تحریک‌میشه، تو طب سنتی میگن خونت کثیفه، و برای پاکسازی خون اول یه سری خوراکی ها رو‌میگن چند روز بخور، که این چند روز متناسب با هر فرد فرق میکنه، خوراکی هاش البته خوشمزه است، چیزایی مثل آب انار، آب آلبالو و ایناست، بعد که خون رقیق تر شد حجامت میکنن
    همه چیز درست میشه *-*
    • لایک
    امتیازات: sabili
    Radikal
    Radikal
    نه!
    من کم‌خونی خیلی شدید دارم! و غلظت خون هم ندارم+_+
    Flying_girl
    Flying_girl
    ربطی به کم خونی نداره
    دکتر چی جواب داد؟
    • لایک
    امتیازات: Kda1998
    Radikal
    Radikal
    گفت بهترین راه همون زیاد نخوردن شیرینی جات و غذاهای چرب و اینا هست ~_~
    من بی غذای فست فود و شکلات زندگی نتوانم!
    خو چرا؟ :((
    Radikal
    Radikal
    هوم خب سعی میکنم پاک نکنم دیگه +_+
    این چند روز اصلا وقت نمیکنم حرف بزنم که، همش فقط دارم زندگی و کار میکنم. بعد خسته میشه آدم وقتی انقدر با آدمای دیگه حرف میزنه که دیگه نمیتونه با خودش حرف بزنه... :(
    فقط سعی میکنم مابین شلوغی ها یک چیزی بنویسم که یادم بمونه و بعد پاک میکنم.
    • لایک
    امتیازات: shnava
    shnava
    shnava
    وااای گفتی! آره موافقم! یک روز هم که برای خود آدمه همش مجبور میشی بشوری و بسابی و ... (واسه من اینجوریه الان ...)
    ولی خوبه که حرف میزنی ... خیلییییی خوبه :لبخند عمیق
    • لایک
    امتیازات: Radikal
    mohad_z
    mohad_z
    ح‌ب های پاک شده پریوش از جمله پست هایی ک همیشه میخونم چون خ خوبن :))
    خلاصه ک راضی باش :-"
    • لایک
    به نظرم این حرفی که در مورد درد زدی و گفتی که درد مهم نیست چقدر بزرگه یا کوچیک باعث ناراحتی آدم میشه خیلی خوب بود: )))من همیشه دردامو نمیگم چون حس میکنم که دردای من در برابر مال بقیه هیچه
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    درد، یک کیفیته، کمیت نیست که بتونیم اندازش بگیریم. :)
    _fatima_
    من خب همیشه اندازشو مقایسه میکردم:(
    با من دوست نميشي؟ :(
    • کاربر حذف شده 29297

"صداشون به حد کشیدن ناخون روی تخته آزار دهندس"
    صدای همشون همین جوریه+__+
    ساعت 13:11 تو منظور منو به قشنگ ترین شکل ممکن بیان کردی:))
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    مرسی ،
    عصبانی بودم در حین نوشتن پست و حس میکردم یکم از هم گسیخته شده پستم منتها حرف دلم بود واقعا D:
    حرفم توجیهی برای این افتضاحات دولت نیست، صرفا جهت آگاهیت میگم، تولید پوشک و دستمال کاغذی و کلا محصولات سلولزی نیاژمند جنگل های انبوه سوزنی برگ و یک تیره از درختانه، خب خدا این نوع پوشش گیاهی رو به ما نداده، عوضش یه عالمه چیز دیگه داده
    • لایک
    امتیازات: اَفرا
    Zetsubou Shinji
    Zetsubou Shinji
    اگه شفاف بود که اینهمه فساد سیاسی و اقتصادی و ترور و...نداشتیم. اینها چیزی نیستن که مردم هیچ دخالت و نظارتی روشون داشته باشن. بقول یکی از ایت الله های حکومتی که اسمش یادم رفت، مردم غلط میکنند در سیاسیت دخالت کنند!
    Zetsubou Shinji
    Zetsubou Shinji
    همه ی حکومت های توتالیتر، برای فرار مسئولیت در مقابل مردم، شفافیت رو کنار میذارن تا خیلی راحت و سر خود تصمیم بگیرن، بدون دخالت مردم. در این باره مقاله جالب و کاملی هست به اسم "بیت رهبری، کانون پیچیدگی های سیاست در ایران"
    Zetsubou Shinji
    Zetsubou Shinji
    درباره انتخاب هم، ساختار سیاست ایران، بوروکراتیکه که راه رو برای دیکتاتوری هم باز میکنه. یعنی یک دولت بزرگ و پیجیده که از مردم دورتر و دورتر میشه. از پارتی بازی ها و فسادهای انتخابات که بگذریم، طبعا انتخاب رهبر توسط مجلس، بهره کمتری از خواست مردم داره تا انتخاب مستقیمشون(مثل رئیس جمهوری). عدم نظارت روی رهبر، قدرت مطلق بودن و عدم محدودیت دوره ای هم بماند!
    من یه لپم چال داره تابستون انقد جوری خندیدم که چالم خود نمایی کنه خط خنده ی چپم بسیار عمیق تر از خط خنده ی راستم شد :))
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا