• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چقدربه اخبارِ صداوسیمایِ ایران اعتماد دارید؟

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
جادهٔ ابریشم یا راه ابریشم شبکهٔ راه‌های به‌هم‌پیوسته‌ای با هدف بازرگانی در آسیا بود که خاور و باختر و جنوب آسیا را به هم و به شمال آفریقا و خاور اروپا پیوند می‌داد؛ مسیری که تا سدهٔ پانزدهم میلادی به‌مدت ۱۷۰۰ سال، بزرگ‌ترین شبکهٔ بازرگانی دنیا بود.[۱] یکی از مهمترین قسمت نوار شمالی ایران که جاده ابریشم از آن میگذشت از نوار ساحلی ایران از شهر گرگان نیز عبور میکرد و به سمت گیلان میرفت و از آن سمت از ایران خارج میشد.
یعنی الان دیگه وجود خارجی نداره و کارکرد خودش رو از دست داده .اینم از ویکی پدیا برداشتم.اصلا ماهیت جاده ابریشم به این وابسته بوده که اروپا رو به اسیا ی دور متصل میکرد و ایران وسط این شاهراه قرار داشته ولی الان دیگه نیس.اصلا الان ایران یه کشور تروریستی محسوب میشه که هیچ امنیتی برای اتباع خارجی نداره .
بازم سود ناامنی رو کمتر از سود تجارت می دونم. فک کن خیلی چیزا می تونه ازش در بیاد که هیچ تنشی برای من نوعی حکومت ایجاد نمی کنه، گروهی از مردمم علیه من نمیشن و می تونم هم جیبمو پر کنم هم حکومتمو پایدار! نظرت چیه؟

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
میدونی کجای جمهوری اسلامی عادیه که این دومیش باشه؟ترور های بعد انقلاب باعث شد که کل ایرانی ها به عنوان تروریست شناخته بشن.همین فرخزاده یه طرز وحشتناکی با ضرب ۳۷ ضربه چاقو کشتن و اخرشم چشاشو دراوردن و زبونشو بریدن.البته مطمئن نیستم بعد مرگش اینکارارو کردن یا قبلش.اصلا جمهوری اسلامی به خاطر تحریما از راه قانونی نمیتونه تجارت کنه دست به دامن قاچاق و اینا شده و جایی که امنیت نباشه این کارا راحت تره.همین خمینی باعث شروع جنگ تحمیلی شد.شاه با عراق تو معاهده الجزیره توافق کرده بود که تو امور داخلی عراق دخالت نکنه و کلی چیز دیگه .خمینی نیومده گفت که ملت شریف عراق و شیعیان باید انقلاب کنن و حکومتشونو شیعی کنن و گند زد به معاهده الجزیره و جنگ شروع شد .حالا بماند که با امریکا دشمنی کرد و حمایت امریکا رو تو جنگ از دست داد و ملتو به خاک سیاه نشوند .(زمان شاه امریکا با ماهواره هاش تحرکات عراق تو مرز ایرانو به شاه میگفت )ولی این اقا زد همه چیو خراب کرد
خب یه حکومت چرا باید از مزایای اون جور کارا چشم پوشی کنه و بشه شرخر و دزد سر گردنه؟

No Name:D

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
دانشگاه تهران
از تابستان 92،دیگر اخبار تلوزیون ج.ا را ندیده ام:-"
از دی ماه 91،سریال های ج.ا را ندیده ام:-"

4-5 سالی هست که تلوزیون طبقه بالا روشن نشده!:-"(طبقه بالا فقط من و خواهرم زندگی می‌کنیم)

saeb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
ناکجاآباد
سال فارغ التحصیلی
1397
مگه جمهوری اسلامی اصلا خبر گذاری داره؟اونایی که از صب تا شب دارن ور ور میکنن ماله کشن نه خبرنگار.

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
منفی صد درصد.
کمک میکنه بفهمم چجوری آدم ممکنه برینه و بخواد پررویی کنه. یعنی بار آموزشی برام داره.

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من به دوستم که چند بار بهم دروغ گفت بیشتر اعتماد دارم :))

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
تو خونه ی ما هیچوقت شبکه های صدا و سیما دیده نشدن و بنده از دوران طفولیت توسط ماهواره های خارجی شست و شوی مغزی داده شدم:| البته به استثنای خانه ی ما که بعدا اسمشو کردن خانه مهر و الانم کلا کیفیتشو از دست داده.
یه برنامه ی آشپزی برون مرزی بود که مامانم از همین ماهواره دنبال می کرد و ما هیچوقت کابل و آنتنی نداشتیم که به داخل کشور وصل بشیم:))

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
اخبار صدا و سيما؟
دروغ
چاپلوسى
و مثل اينا
در جمع،همه جا رسانه ملى تريبون ملته
ولى اينجا تريبون نظام
لااقل اون اسم ملى رو از روش برداريد!

pcy

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
.....
شهر
تارتاروس
سال فارغ التحصیلی
1300
حقیقتا هیچ... هرچند که پدربزرگم همیشه عادت داشت با قفل شدن رو شبکه های اخبار وطنی و حتی گوش نکردن بهش، فرصت داشتن کنترل رو از دست ما خارج کنه...
پس بعضی وقتها می دیدم ولی احساس تهوع بهم دست میداد چون این فکر که تو کشوری با شرایط سوئیس زندگی می کنم ولی از امکاناتش برخوردار نیستم، آزارم میداد:))

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
هیچی ...! :D:)):-"

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
اعتمادم به صفر میل میکنه.
خیلی وقته که اخبار و برنامه هاشون رو ندیدم.
شاید بعضی وقتا راست هم بگن، ولی خب بین دروغا و کثافت کاریا و اراجیفشون گم میشه.

@marya21

خسته اما با امید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
G.H CITY
سال فارغ التحصیلی
1400
همون قدر که به بی بی سی اعتماد دارم.
ولی به طور کلی نمیشه به هیچ خبرگزاریی اعتماد کرد.
کلا اگر بخوام یه خبر رو بررسی کنم تو رسانه های مختلف چک میکنم تا یه بخشی از واقعیت رو متوجه شم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
خلاصه اخبار ایران:ما خوبیم بقیه گُهن

از همون اول دنبال اخبار نبودم و فقط پنج شنبه ها۲۰:۳۰میدیدم اونم بخاطر"صرفا جهت اطلاع"
الانم حدود ۸ سال هست که اصلا اخبار نگاه نمیکنم؛از "چندشنبه با سینا"خلاصه سوتی ها و اخبار رو پیگیری میکنم:-"

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
اندازه مگس =))

Atbin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد